Opinie o Ekocentr Sp. z o.o. w Piekarzew

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ekocentr Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ekocentr Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekocentr Sp. z o.o. w Piekarzew

były_pracownik_M

Ta firma to pomyłka, pracowników nie szanują, o wypłacie na czas można zapomnieć ( wypłacana w 3-4 ratach....). Na nadgodzinach (usunięte przez administratora) ubrań roboczych brak, dyrekcja ciągle kłamie, na świadectwo pracy czekałem ponad dwa miesiące! NIKOMU NIE POLECAM TAM PRACY!! Wielki Pan Prezes pojawia się raz na miesiąc.. a inni dyrektorzy nie mają o niczym pojęcia, niedouczeni. Porażka

pat
@były_pracownik_M

co wy wypisujecie. ja wróciłem do firmy i jest w porządku. Spawa sie super i kasa sie zgada.pozdro

nie polecam pracy w tej firmie, chyli się ku upadkowi. Nie ma pieniędzy na wypłaty. Pan Prezes ma wszystkich pracowników w ... i Pani Dyrektor również.

jooozef
@pracownik

Co Ty gościu za bajki opowiadasz. Odkąd zmienił się dyrektor to jest o niebo lepiej. Wypłaty na czas, podwyżki oraz kultura. To była wina starego dyrektora skoro teraz taka zmiana nastąpiła. pozdro

Jaaa
@jooozef

Wypłata na czas? W ratach, z miesięcznym opóźnieniem.... Podwyżka roboty chyba, bo ludzi nie ma! A kultury, to muszą się nauczyć prawie wszyscy! Chyba o innych firmach piszemy...! Nie polecam!

Jaaa
@jooozef

Pod Wyszki to masz 8 km...

Skullball
@jooozef

którego dyrektora? firma jest obecnie w restrukturyzacji , zapłaciła za mędrkowanie , zarządzanie - dramat, kultura - dramat, szacunek wobec pracownika - dramat, pracuj po 16 godzin i nie myśl o wypłacie.

przedstawiciel

Firma to jakaś pomyłka, nic nie jest tak jak powinno. Ciągły brak pieniędzy na wypłaty, opóźnienia kilka tygodni. Dyrekcja pozostawia wiele do życzenia.. zarządzanie tak samo.

pracownik produkcja

Nie polecam tej firmy!! wyzysk ludzi a kasy brak. Nie wspomnę o sprawach pracowniczych, które nie są załatwiane- brak ubezpieczenia

Firma Ekocentr Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora) opóźnienia z wypłatami co miesiąc... nie wypłacają nadgodzin kierownictwo- smiech na sali!!!

Omijać

Firma tragiczna, zatrzymała się w rozwoju jakieś 30 lat temu, ludzię się zwalniają i z tego co mi wiadomo każdy konstruktor który przychodzi to automatycznie po kilku miesiącach rezygnuje bo z ludzmi z wyższego szczebla nie idzie ujechać. Nie można zostawić ani jednej pozytywnej opini, szkoda czasu i nerwów, każdy rozgarnięty już dawno tam nie pracuje (popytajcie znajomych to sami wam odpowiedzą co o tym sądzą bo przewinął się tam kazdy chyba z obrębu +30km)

Zostaw merytoryczną opinię o Ekocentr Sp. z o.o. - Piekarzew

• Jak się pracuje w Ekocentr Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekocentr Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekocentr Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ekocentr Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • 26
    63-300 Piekarzew