Opinie o Radex Poland Sp. z o.o. w Iława

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Radex Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Radex Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radex Poland Sp. z o.o. w Iława

Karolcia Nowy wpis

Hejka. :) a kobiety na których stanowiskach zazwyczaj tu się zatrudniają? praca nie daje się ciężka ani nic? Ja doświadczenia akurat nie mam, tak sobie tylko Iławę przeglądam. Są jakieś fajne szkolenia? szybko załapię?

Pracownik Iława

Szok co się dzieje.... nie wiem czy to zgodne z prawem ale czy mozna wstawić N-ke za nie przyjście do pracy w sobotę? Odbyło się zebranie i w takiej sytuacji nas postawił Pan dyrektor....za nie przyjście do pracy w sobotę N-ka ????

Pracownik2
@Pracownik Iława

Kolejny legendarny pracodawca w Iławie. Wyzyskiwacz!!!!!! Znieczulica!!!!!

@Pracownik2

No i jak przy takiej atmosferze, którą tu opisujecie obsługuje się rynki eksportowe? Chcę się upewnić, bo taka oferta widnieje w internecie. W sumie jeszcze ze 3 dni są aby się zgłosić. To na rozmowie może już ktoś był i by mi napisał czy jest sens składać papiery? Warto? widzę ze zarabia się od 4,4 do 5,1 tys netto plus premia sprzedażowa. Ta sprzedaż jak wychodzi tak w ogóle?

Pracownik2 Nowy wpis

Szanuj siebie i nie wchodź w układ z takimi ludźmi, będziesz pracował 24/7 i jeszcze na końcu pytał dlaczego premii nie dostałeś. Szkoda zmarnowanego czasu, poszukaj czegoś innego poza Iławą. Tu jest (usunięte przez administratora) prywaciarzy którzy czerpią radość z poniżania pracowników.

W Radex Poland Sp. z o.o. trwa proces rekrutacji na stanowisko Specjalista Ds. Sprzedaży. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Nina

Teraz jest oferta dla księgowej. Czy warto składać cv?

Julita
@Nina

I co, złożyłaś? Mnie już aktualna oferta się nie pojawia, wiec jak zwykle jestem spóźniona. Był ktoś teraz na rozmowie i ją opisze? jaka atmosfera? inna Pani pisała o jakimś braku szacunku i chcę podmuchać na zimne, to sprawdzone info?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Radex Poland Sp. z o.o. na stanowisko KSIĘGOWY? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Hanna

Co z tym tematem szacunku? Widzę, że w pewnym sensie ucichł i od roku nie pojawiła się żadna opinia z jakoś z parę miesięcy temu był poszukiwany spec do obsługi klienta w kontekście rynków eksportowych na Przemysłową. Może ktoś szerzej omówić pracę na tym stanowisku? Z opis wynika, że wychodzi około 3 / 4 tys netto na rękę. Czy uważacie te kwotę za adekwatną co do wykonywanych zadań? Jak się pracuje na dziale, jaka jest atmosfera?

Brak szacunku do pracowników. Pan Dyrektor i Pan Brygadzista powinni się zastanowić nad swoim postępowaniem. Sprawa mobbingu przekazana już prawnikowi. Nie pozdrawiam !!!

Johny
@Gość

Dokladnie ta firma to jeden wielki wał!!

Lidia
@Johny

Wał?xd I serio jakiś prawnik ingerował czy to fejkowa opinia?

Normalny Pracownik

Witam! Krótko zwięźle i na temat. Zakład pracy nie godny polecenia, brak szacunku dla pracowników, kierownictwo ( szczególnie Pan Dyrektor T. dziwi mnie że 21 wieku. Istnieją jeszcze tak spier…. Zakłady. Pan T. Najwidoczniej cofnął się do 19 jak że i do 20 wieku. I nie ogarnia co się dzieje na świecie. Żałuje że nie można dodać zdjęcia ale łazienki też nie są zachwycające. Godziny pracy są w porządku ale zakład powinen iść do piachu. Pozdrawiam

Natalia
@Normalny Pracownik

A czym się przejawia ten brak szacunku do pracowników?

@Normalny Pracownik

A myślałeś że radex to raj... heh Pan T.T. to tylko obiecuje nowym pracownikom, nie trzymasz palca prosto, jesteś skończony ????

Tragedia, nikomu nie polecam tego miejsca, brygadzista to człowiek z przerostem ambicji któremu się poszczęściło, wywyższa się nad innymi, uważa, że zawsze ma racje, obarcza winą pracowników za coś, czego nie zrobili. Normalnie trzeba pracować 3 miesiące na zleceniu by móc otrzymać stałą umowe, a byłem świadkiem gdzie pracownica która pracowała 2 tygodnie zgarnęła umowę o prace z miejsca, wiadomo co było robione poza godzinami pracy pod biurkiem dyrektora. Podsumowując: Brak szacunku do pracownika, kary za nic, mobbing, kolesiostwo, ucinanie na wypłatach.

Lidia
@Gość

Nie no, ale po co takie niesmaczne sugestie od razu. :/ Może ona już kiedyś tu pracowała i wróciła czy coś? A te kary, o których wspominasz to jak egzekwowane tak właściwie?

Życzliwy

Dyrektor doprowadzi do tego że fachowcy się pozwalniają a Radex zbankrutuje. Nie liczy się z ludzmi. Grozby szantaże i brak szacunku do pracowników. MASAKRA.

Gylo
@Życzliwy

Jacy fachowcy? Fachowcy to pracują w dobrych firmach i zarabiają dobre pieniądze a nie jak ty w tym (usunięte przez administratora) Dalej uważaj że ta firma ratuje ci życie i błagaj o kilka PLN podwyżki. Żałosne.

Justyna

Jest teraz ogłoszenie o pracy jako specjalista ds sprzedazy internetowej, jednak za taka prace tylko 3300-4000 brutto, to deko nie za wiele a czytając wasze negatwyne komentarze to już nie wiadomo czy aplikowac czy nie ?

W gr GG

Pseudo kryminał, grubas na wózku i mini dyro budują legendę firmy. Zastraszanie, (usunięte przez administratora) nepotyzm.

Nana

Po wielu latach przepracowanych w Polsce i za granica z tym co się dzieje w tym zakładzie chodzi o nowy magazyn na ul.Przemysłowej to wola o pomstę do nieba jak już ktoś wcześniej pisał mobbing i zastraszanie ludzi kary pieniężne dosłownie za wszystko.Nawet za brak szczepienia przeciw COVID .Dyrektor i jeden z Ala brygadzistów żenada nigdy nie powinni mieć władzy nad ludźmi.Powinna się tym zakładem zainteresować inspekcja pracy….Radzę omijać to miejsce

Violka
@Nana

Dlaczego pani Anna sprzątaczka pracuje bez umowy? Temat zgłoszony do US.

Odradzam, wypłaty nie na czas,czasami 15stego, jak kadrowej pasuje to przeleje, o ile w ogóle je dostaniecie hehe, kary pieniężne, zdecydowanie odradzam wszystkim normalnym.

Izabela

Jaka atmosfera na produkcji w Radex Poland? Czy jest coś o czym powinno się wiedzieć przed wysłaniem CV? Widzę, że szukają: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/pracownik-produkcji,praca.gov.pl81a72ca62d6d0bd1357141868310ef27,ilawa.

Nie polecający

Nie polecam, prymitywna robota, dosłownie manufaktura za grosze. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Radex Poland Sp. z o.o. - Iława

• Jak się pracuje w Radex Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Radex Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radex Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Radex Poland Sp. z o.o.
  • Komunalna 2