Opinie o Gerczak Nord-Pol Hatchery sp.j. w Laseczno Małe

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Gerczak Nord-Pol Hatchery sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gerczak Nord-Pol Hatchery sp.j. o rekrutacji.

Branże: Hodowla bydła, drobiu, owiec i kóz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gerczak Nord-Pol Hatchery sp.j. w Laseczno Małe

Administrator Nowy wpis

W firmie Gerczak Nord-Pol Hatchery sp.j. niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Pracownik Produkcji. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 6000 .

Możecie ustosunkować się do tych 14 godzin pracy? faktycznie po tyle trzeba standardowo robić? To akurat zostało przypisane do działu produkcji ale teraz to zaczęło mnie zastanawiać jak może to wyglądać wobec pozostałych? jak liczone są teraz nadgodziny? Na każdym stanowisku prowadzi się ich ewidencję?

Praca

Jest praca na wylegarni osoby chetne prosze skladac cv.Praca na produkcji.

Alex Nowy wpis
@Praca

Cześć, opowiesz mi jak się robi na tej całej wylęgarni? Przyznam, że z przypadku tu trafiłem, ale widzę ze wprost ludzi zapraszasz i nikt nie pisał pod tym wątkiem, że „nie poleca” albo cos w ten deseń. co musze umieć? I czy to męczące i tym podobne?

Praca Nowy wpis
@Alex

Musisz umiec pracowac po 12,14 godzin.I w miesiacu 220 .Praca nie trudna.

W Białym Dworze dalej jest w porządku ekipa, o której ktoś pisał z rok temu? chyba ze były do tego czasu rotacje? Mnie wstępnie by interesowała praca jako handlowiec, wiem ze kiedyś na takim portalu wisiała oferta do Laseczna. Nie było w niej podanych widełek wiec do pierwsza kwestia. Ile mogą wynosić? pytając wprost, podstawa to minimalna czy będzie na spokojnie cos więcej? I jak oceniacie bieżąca sprzedaż?

Zbycg

Handlowiec nie ma szans komplet jest

@Zbycg

to ten komplet tutaj z ilu osób się składa? Nie ma rozwoju, że trzymana jest stała liczba? To kiedy ostatnio poszerzali tu dział i czy wiecie cos o pracy na kolejny rok? Będzie w ogóle coś wolne?

Firma Gerczak Nord-Pol Hatchery sp.j. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Jeśli ktoś by szukał pracy w Białym Dworze to polecam Dobra ekipa a do tego w porządku kierownik A i praca do polubienia ????

Artur

Piszecie że trzeba pracować od rana do wieczora, wciągu nawet 250 godzin, a to jest dodatkowo płatne?

Zbychu
@Artur

Bez dodatków normalna stawka godzinowa.

Julia
@Zbychu

A co z jakimś systemem premiowym?

Urszula

Widzę opinie, że długo trzeba pracować. Podobno też wystawiali co chwila oferty pracy na urzędzie z informacją, że potrzebują na stanowisko 5 osób, a gdy przychodził co do czego, to mówią osobie, która jest zainteresowana, że nie potrzebują. Nadal w ten sposób to wygląda? Czy zmienili odrobinę proces działania?

Magda

@kacper a macie zmiany nocne ?

Zbychu
@Magda

Nie ma nocek

Kacper

Slabo placa a roboty od rana do nocy.nie polecam.

Czy są wolne terminy wstawien na styczeń 2021 rok

Grzegorz
@Anonim

Tego typu pytanie powinieneś skierować bezpośrednio do firmy. Mam pytanie związane z tym miejscem pracy. Mianowicie chciałbym dowiedzieć się, czy warto, jest tam aplikować? Słyszałem, że jest to dobre miejsce pracy, ale chciałem to potwierdzić.

Nie polecam, wystawiają co chwila oferty pracy na urzędzie, gdzie potrzebują na stanowisko 5 osób. Przychodzi co do czego, to mówią osobie, która jest zainteresowana, że nie potrzebują, to ja się pytam po co są wystawiane oferty pracy, skoro na drugi dzień po wystawieniu oferty człowiek jedzie i raptem się okazuje, że nie potrzebują i oni nie wiedzą, że potrzeba do pracy. Byłem tam 3 razy, nie polecam, bo robią z człowieka debila i nic więcej.

Miś
@Marek

ma pan racje co do tego ja tez bylem tam to kazali dzwonic obiecywali ze bede zatrudniony tylko na kogos musza poczekac bo jest na urlopie zeby mogl mnie przyuczyc i co do teraz odzewu nie ma tak robia w babuko nie ma co tam jechac niech se sami robia ukraince ha ha ha ha

Zbyszek

Nie polecam tam pracy chyba ze chcesz pracowac po 250 godzin jak nie wiecej w miesiacu.stawka marne grosze.

Zostaw merytoryczną opinię o Gerczak Nord-Pol Hatchery sp.j. - Laseczno Małe

• Jak się pracuje w Gerczak Nord-Pol Hatchery sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Gerczak Nord-Pol Hatchery sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gerczak Nord-Pol Hatchery sp.j.?

Gerczak Nord-Pol Hatchery sp.j.
  • 58B
    14-202 Laseczno Małe

Gerczak Nord-Pol Hatchery sp.j.