Opinie o Kaj Sp. z o.o. w Działdowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kaj Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kaj Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaj Sp. z o.o. w Działdowo

Zdecydowanie nie polecam pracy w dziale kulka praca w strasznym hałasie w systemie 4 brygadowym za najnizsza krajowa operator odpowiedzialny dosłownie za wszystko naprawy mechaniczne serwisy maszyn robienie produkcji wprowadzanie nowych inowacji podsuwanie pomysłów kierownikowi atmosfera miedzy brygadami fatalna ciągłe obgadywanie i zawiść

freddy
@Justyna

Chcą negocjować z tymi z którymi chcą ale kokosów to bym się nie spodziewał.......

Grześ Nowy wpis

Rzuciło mi się w oczy archiwalne ogłoszenie na specjalistę ds. sprzedaży. W wymaganiach była bardzo dobra znajomość angielskiego i niemieckiego. Trzeba mieć potwierdzające certyfikaty językowe czy wystarczy płynne posługiwanie się? W tracie pracy są szkolenia które pozwalają podszkolić język?

Krystyna
@Anonim

Skoro jest tyle obowiązków to moze jakieś premie dochodzą za to do tej najniższej krajowej? No i jaka forma umowy do tego była? O pracę?

szukający pracy
@Anonim

Bez żadnej premii?

Aneta
@szukający pracy

No właśnie szkoda, że nie odpisał nikt o te premie. A ty może kontaktowałeś się z nimi i coś wiesz już więcej? Teraz w ogóle prowadzą jakieś aktywne rekrutacje?

Dorota Nowy wpis
@Aneta

Premia jest kwartalna, żaden brygadzista nie zarabia najniższej krajowej. Ludzie jak wszędzie, jak ktoś nie jest konfliktowy to bez problemu się dogada.

Justyna Nowy wpis
@Dorota

A w firmie to chcą negocjować w sprawie tych dodatków czy premii? Z kim to się załatwia? Zastanawiam się też czy ciężko dostać taki awans na brygadzistę? Duża konkurencja na takie stanowisko?

freddy Nowy wpis
@Justyna

Sylwia

Widziałam na fb, że poszukują operatora maszyn i urządzeń. Piszą, że wymagają doświadczenia ale postanowiłam dopytać, może jest jakaś szansa. Robią jakieś kursy czy szkolenia na początek dla osób bez doświadczenia na stanowisku? Takie osoby są w ogóle brane pod uwagę?

Czy pracownicy Kaj Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

W Covidzie to słabo, tylko w działach, ale wcześniej zawsze były imprezy integracyjne. Dodatkowo też imprezy dla dzieci pracowników - Mikołajki, kolonie.

Zadowolony pracownik

- Impreza integracyjna wiosna/lato - Bal karnawałowy - Wigilia firmowa - pieniądze na Święta Bożego Narodzenia i Wielkanocy - pieniążki na przerwę urlopową w wakacje - dodatek na Dzień Dziecka - kolonie dla dzieciaków - paczki ze słodyczami na Mikołajki (słodycze dobrych producentów) - premie kwartalne - premie miesięczne (w zależności od starań i jakości pracy) - a w 2021 roku to nawet bonus na Dzień Pracownika! :) - o inwestycjach w rozwój pracowników: uprawnienia, szkolenia, kursy językowe... nie wspomnę :) - dwie podwyżki w zeszłym roku, na początku 2022 była kolejna NIECH KTOŚ POWIE ŻE PO ROKU PRACY ZARABIA MINIMALNĄ KRAJOWĄ - TO KŁAMIE (albo mu żona/mąż z konta podbiera! ;))

tomek
@Zadowolony pracownik

pewnie że nie zarabia najniższej tylko najniższą plus 100pln. tam już nie ma z czego podbierać z pustego to i Salomon nie naleje

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Kaj Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Pracownica

Bardzo fajna atmosfera, ja jak najbardziej sobie chwalę. Co do wynagrodzenia wcale tak nie jest że najniższa krajowa tylko na początek, a później są podwyżki. Ja w ciągu roku dostałam dwie, za pracę na produkcji, a wcale tak ciężko nie jest.

Weronika
@Pracownica

To ile można tam zarobić jak się już popracuje jakąś dłuższą chwilę?

tomek
@Weronika

najniższa plus 100-150pln

Nie ma co się starać najniższa krajowa o podwyżce nie ma mowy trzy zmiany góra jeździ sobie samochodami firmowymi za free tylko dolewają do baku Olsztyn i inne kierunki a tobie nawet 100 zł nie dorzucą ja bym nie proponował nikomu takiej pracy

To zależy od tego jak kto się stara. W tym roku miałem dwie podwyżki, a od nowego roku zapowiadają kolejną. Pracuję na produkcji.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Mechanik w firmie Kaj Sp. z o.o.?

Nida

W serwisie w sumie 10 osób

Jakub
@Nida

To mała ekipa, pewnie jesteście zgrani? Jakieś wyjścia integracyjne też się zdarzają, czy raczej nie?

Karol
@Jakub

Mała? U mnie były 4 osoby, to jest mała ekipa

Dużo wymagań jak za te pieniądze. Czyli najniższa krajowa.. Za tą pracę na produkcji zdecydowanie powinni wiecej płacić ludziom. Jedynym plusem jest atmosfera. Miłe, ciepłe osoby. Kasa-dno totalne jak za pracę na produkcji w trybie zmianowym.

Justa

Jakie zmiany są w tej firmie ?

Mnie tam dobrze było. Pozdrowienia dla warsztatu ???? kasę idzie dogadać wszędzie. A jak nie idzie.... Można gadać gdzie indziej ????

łon
@Piotr

jak by ci tam było dobrze to byś tam nadalpracował

Dobra firma, trzyma wysokie standardy więc i wymagania mogą być wyższe ale za to dobrze płaca, polecam!

Kamil

Faktycznie jest aż tak dużo wymagań?

Wojtek

Cze rekrutacja jest otwarta na zwykłych pracowników produkcji? Jakie stawki są dla początkujących?

Jestem pracownikiem dwóch działów na przestrzeni ostatnich lat. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, jednak należy przyznać, że firma prężnie się rozwija, a zmiany są widoczne z roku na rok. Ludzie są super, praca praktycznie w atmosferze kameralnej, niezależnie od działu. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaj Sp. z o.o. - Działdowo

• Jak się pracuje w Kaj Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaj Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaj Sp. z o.o.?

Kaj Sp. z o.o.
  • Grunwaldzka 44