Opinie o Certusvia Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Certusvia Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Certusvia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Certusvia Sp. z o.o. w Warszawa

CertusVia Sp. z o. o.

W związku z pojawiającymi się różnymi opiniami, jako CertusVia Sp. z o. o. chcielibyśmy opisać zasady i warunki pracy w naszej Firmie: Zespół: 1) Dbamy o indywidualne potrzeby każdego z naszych Pracowników. Chcemy, aby każdy Członek naszego Zespołu otrzymywał to, czego potrzebuje. Każdy z nas ma inne priorytety, inne cele i inną sytuację życiową. Do każdego podchodzimy indywidualnie, dlatego warunki współpracy ustalamy z każdym odrębnie. We wszystkim możemy się porozumieć. Ważne, żeby rozmawiać, bo tylko wtedy możemy znaleźć najlepsze rozwiązanie. 2) Spędzamy w pracy niemalże osiem godzin dziennie, dlatego chcemy, aby to było miejsce, do którego każdy z nas chce wracać. Dążymy do zbudowania trwałego, doskonale współpracującego Zespołu. Zależy nam na dobrej atmosferze pracy. Jesteśmy świadomi, że od zgranego Zespołu zależą zarobki nas wszystkich i satysfakcja z pracy. Obecnie dokładamy dużych starań, aby na etapie rekrutacji wybierać osoby, które wzmocnią nasz Zespół, a nie go osłabią. Na co dzień cenimy wzajemną pomoc, szacunek i spokojną atmosferę. 3) Jako Zespół chcemy uczyć się nowych rzeczy, poszerzać swoje horyzonty i zdobywać nowe doświadczenia. Szukamy ciekawych i rozwijających projektów, aby połączyć przyjemne z pożytecznym. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, ze nikt nie jest doskonały, dlatego organizujemy szkolenia i zapewniamy wsparcie merytoryczne doświadczonych projektantów. Jeśli tylko chcesz, u nas możesz się dużo nauczyć. Wynagrodzenie: 1) Doceniamy umiejętności, doświadczenie, zaangażowanie i terminowe wywiązywanie się z obowiązków przy jednoczesnym docenieniu Pracownika (nie tylko finansowym). 2) Opracowaliśmy system przyznawania premii za wykonaną pracę. Jest on indywidualny, ale w dużej części zależny od zaangażowania całego Zespołu, dlatego przykładamy dużą wagę do budowania efektywnej grupy Specjalistów z każdej dziedziny. Informacje ogólne: 1) Informacje na GoWork mają różny poziom wiarygodności. Przypuszczamy, że autorami niektórych negatywnych opinii są osoby, które już z nami nie pracują lub firmy konkurencyjne. Z wieloma opiniami się nie zgadzamy, a część z nich jest całkowicie nieprawdziwa i krzywdząca, jednak ze względu na politykę tej platformy nie możemy tego zmienić. 2) Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego Zespołu, wyślij nam swoje CV (info@certusvia.com). Szukamy odpowiedzialnych i rzetelnych Osób, z którymi będziemy mogli nawiązać długoterminową współpracę w atmosferze wzajemnego szacunku. Cenimy zaangażowanie i poszukiwanie własnych rozwiązań. W zamian możemy wiele zaoferować. Jesteśmy otwarci na Twoją propozycję!

Halina
@CertusVia Sp. z o. o.

Co do tego zgranego zespołu, to czy aby sprawdzić czy dana osoba pasuje do firmy, to jest jakiś dzień próbny? Jak firma to testuje, czy osoba sprawdzi się w danym zespole? Rekruter ocenia to tylko poprzez rozmowę z kandydatem?

Estera

Dużo tu ofert dla asystentów projektanta, ktoś wie czemu takie zapotrzebowanie? Nie wiem co o tym myśleć. Ogólnie to ciężko jest o awans w firmie czy każdy może zostać doceniony? Macie w firmie możliwość pracy zdalnej również? Mi by zależało na jednym dniu w tygodniu ze względów osobistych. Da się dogadać? Znacie aktualną stawkę po podwyżce inflacyjnej w tym roku?

ja@
@Baśka

kilkoro odeszło, bo zwyczajnie poszli na budowę, żeby zdobywać doświadczenie do zrobienia uprawnień :) Bo nie chcieli robić uprawnień na fikcyjnych papierach. Tak po prostu.

Nie ma jeszcze niczego z tego roku? zastanawiam się ilu tych asystentów w praktyce potrzeba skoro zadawano o to stanowisko zapytania z parę miesięcy temu a właśnie na stronie jest oferta ze specjaliści mostowej oraz drogowej. Nie orientujecie się przypadkiem czy na początku jest minimalna i potem coś więcej czy może już na start doceniają?

Przyszły pracownik Nowy wpis

Witam, mama ochote aplikować na stanowisko asystenta projektanta mostoweogo w trybie hybrydowym. Jak wygląda ta praca? W jakim oprogramowani? Czy na prawdę firma finansuję dodatkowe szkolenia i pomaga w poznawaniu oprogramowania? Mam małe doświadczenie jako asystent proj. mostowego. Czy zarobki są adektwatne do wymagań? Jest narzucana presja czasu czy raczej firma nastawia się na porządnie zrobiony projekt? Prosze o opinie na temat tego stanowiska

CertusVia Sp. z o. o.

Brajan
@CertusVia Sp. z o. o.

Takich niezadowolonych którzy odeszli jest wielu. Coś złego musi dziać się w tej firmie.

Halina Nowy wpis

Estera

Projektant
@Estera

Duża rotacja. W ostatnim roku odeszło wielu doświadczonych projektantów. Praca zdalna, hmm...raczej nie jest dobrze widziana. Praca w biurze 8,5h (w tym 30min przerwy).

Roxi
@Projektant

30 minut? A co z jakimś zapleczem socjalnym przy tym? Strefa komfortu jest zapewniona? I te odejścia to z jakich faktycznych przyczyn miały miejsce? Podkreślasz, że są doświadczeni. Są jakieś problemy w kontekście rozwoju?

Subiektywny
@Projektant

Tak to prawda, że kilka osób odeszło. Na pewno, Ci co odeszli, to nie byli profesjonalni ludzie. Bez przesady. Wydajmy się jednak, że dzięki temu znacznie się lepiej pracuje. Zespół jest bardziej profesjonalny i wyrównany.

ja@

to kuchnia. mała, ale jednak kuchnia. mikrofala i expres do kawy. mleka nigdy nie brakuje :) i herbat. ostatnio ciasteczka i cukierki - aż za dużo:)

Baśka
@Subiektywny

To dobrze, ze na plus to wyszło zespołowi:) ale nie daje mi to spokoju, czemu zrezygnowali? Coś im przeszkadzało w warunkach? Ciekawska jestem, ale rozważam na poważnie aplikowanie tutaj, wiec chciałabym wiedzieć, jakie są główne powody, ze ludzie odchodzą jednak..

ja@ Nowy wpis
@Baśka

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Certusvia Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Asystent Projektanta Mostowego?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Certusvia Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Prcodawca

i czy zdarzają się nadgodziny?

jaka jest atmosfera? czy ludzie są przyjaźnie nastawieni? czy można liczyć na pomoc innych pracowników i przełożonych?

Czy zarobki w firmie Certusvia Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Jaaa

Zarobki są porównywalne do innych firm na rynku, może parę setek wyższe. Nie uzasadnia to sposobu traktowania pracowników. Standartowa procedura Zarządu, nie potrafią zaoferować nic ponad pieniądze więc sprowadzają rozmowę do "dobrze płacimy". P.S. Widać wcześniejszy prawdziwy komentarz nie spodobał się Zarządowi i musiał zostać usunięty ;)

Zino
@Jaaa

Cześć. Czy możesz coś więcej powiedzieć o traktowaniu pracowników. Czy byli wobec Ciebie nieuprzejmi? Czy za dużo od ciebie wymagali. Rozumiem, że się zwolniłeś? Czy Ciebie zwolnili? Insertuje mnie praca w tej firmie. Wiem, że mają bardzo ciekawe projekty i można się tam sporo nauczyć. Insertuje mnie samodzielność, nie korporacyjny schemat? Czy jest możliwość porozmawiania z szefami. Jaki mają sprzęt? Czy pracują na najlepszym oprogramowaniu. W mojej aktualnej firmie 6 miesięcy muszę czekać na przysłowiowy "kalkulator". Będę wdzięczny jeśli mi napiszesz prawdę i przekażesz rzetelne informacje.

@Zino

to nie jest korpo. oczekują samodzielności. w każdej chwili można z szefami porozmawiać, są dostępni, chyba, że mają spotkanie. można nauczyć się pracy w BIM. oprogramowanie bardzo dobre.

ja jestem zadowolony. były podwyżki inflacyjne. oprócz pensji są też premie od projektu.

Jaa

Bardzo prawdziwa opinia. Szefowie zatracili się w swojej własnej "wspaniałości" i micie który wokół tego wykreowali. Sposób zarządzania personelem - średniowieczny. Pracowników traktują jak (usunięte przez administratora) którzy muszą wykonywać każdą zleconą im pracę. Projektant Drogowy, który nie pasował członkom zarządu, dostał do ręki odkurzacz i dawaj do roboty. Kompletny brak szacunku do pracownika, ba człowieka. Fuj.

Justyna

czyli praca w open space? Zespoły dalej do 10 osób max? A ocenicie aktualny przebieg prowadzonych projektów i atmosferę? W dodatku zastanawiam się czy pensja jakkolwiek się różni pomiędzy projektantem mostowym a drogowym? Właśnie jest info na stronie, że ich szukają

Czy w Certusvia Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Szaman

Częściowo tak, częściowo nie. Grupki osób są podzielone na pokoje. Największy ma 10 osób. Jest jednak cisza. Muzykę słuchamy na słuchawkach.

Rozumiem, że zdenerwowało Cie to, że wymagali od Ciebie żebyś pracował ?

ZWhat

Ale o co chodzi?

Inżynier

Fany zespół ludzi. Jest się od kogo nauczyć. Sprzęt i oprogramowanie, chyba najlepsze an rynku. Polecam. Polecam na pewno przyjść i porozmawiać.

Robert

Duża rotacja jest w Certus via?

Szaman
@Robert

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Ja pracuję od 4 rok. Były pojedyncze osoby które odeszły ale o ile mi wiadomo, to zwolnili się sami. Może była z jedna lub dwie osoby którym nie przedłużono po okresie próbnym. A na jakie stanowisko chcesz aplikować?

Bob the builder

Bardzo fajna praca. Projekty rozwojowe, od małych po duże inwestycje- znajdzie się coś dla „młodego po studiach” i dla starszego projektanta. Na pewno nie będziesz się nudził. W firmie stawiają na rozwój. Nauczysz się co to znaczy być Inżynierem- projektant, koordynator i urzędnik (wnioski o PnB) w jednym ;) W firmie jest od kogo się uczyć i jest możliwość wykazania się. Polecam. :)

Czy Certusvia Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Juliusz Cezar

Miała być karta multisport jednak COVID spowodował zawieszenie tego programu. Jest bardzo dobry pakiet zdrowotny dla pracownika i jego rodziny. I naprawdę działa.

Kinga

@greta a to są aktualnie przyjęcia?

Pracownicy są cały czas monitorowani?

Greta
@Kasia

Nie wierz w poniższe paszkwile. To są chyba osoby które odeszły z tej firmy i są (tym) sfrustrowane albo to konkurencja wypisuje takie bajki. Proponuję każdemu przyjść na rozmowę kwalifikacyjną, porozmawiać i zobaczyć jak wygląda firma. Ja nie widzę żadnego monitoringu, mobbingu czy jeszcze czegoś tam. Jak chce wyjść , odpracować godziny czy pracować z domu to nie mam problemu. Tak samo jest kiedy przychodzę później lub wychodzę wcześniej też nie ma problemu. Przyznam się że nie wiem o co chodzi tym ludziom z kamerą. Tak się zastanawiam, że może nie mogli oglądać erotycznych filmów :)

bob the builder

Kamera ? zdecydowanie nie. Kto miałby czas oglądać i sprawdzać nagrania ? przecież to nie firma ochroniarska :) w pomieszczeniach są czujniki systemu alarmowego.

Zostaw merytoryczną opinię o Certusvia Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Certusvia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Certusvia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Certusvia Sp. z o.o.?

Certusvia Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Szaserów 19 lok. 12
    04-293 Warszawa