Opinie o Brewe Leasing Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Brewe Leasing Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Brewe Leasing Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brewe Leasing Sp. z o.o. w Warszawa

Jak jest z pakietem medycznym w Brewe Leasing Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

@MBETA

Nie ma w BREWE Leasing pakietu medycznego.

@@MBETA

A czy w Brewe Leasing można liczyć na coś więcej prócz wynagrodzenia? Są oferowane jakieś benefity, dodatki lub premie? Czego można się spodziewać zaczynając w firmie pracę?

@Olga

Na pewno można się spodziewać indywidualnego podejścia do pracownika i współpracownika :-) Cała reszta benefitów dopasowywana jest na zasadzie wsparcia dla optymalnego wypełniania założonych zadań jakie ma się realizować w pracy.

Bogumił Nowy wpis
@Beata Murowańska

Może się okazać już niedługo, że to kolejna piramida finansowa .

Czy rozmowa rekrutacyjna w Brewe Leasing Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

@MBETA

Dzień dobry, tylko w bardzo wyjątkowych sytuacjach pracujemy w języku angielskim.

@@MBETA

czy jak ktos od razu w rekrutacji powie ze angielski nie jest u niego komunikatywny to od razu jest skreslany jako kandydat ?

@Olga

Stopień znajomości języka angielskiego nie decyduje w kwestii przyjęcia kandydata do pracy w spółce BREWE Leasing.

Wiktoria
@Beata Murowańska

a co najbardziej decyduje? ;-)

Beata Murowańska Nowy wpis
@Wiktoria

- komunikacja interpersonalna (na etapie pierwszego kontaktu telefonicznego, umówienia terminu spotkania, samej rozmowy) - długość stażu pracy i doświadczenie sprzedażowe (nie tylko w leasingu) - oczekiwania kandydata co do kultury pracy w organizacji, wynagrodzenia, dostępnych zasobów - opinia kandydata nt. oferty spółki i potencjalnego portfela klientów z którymi będzie pracował (klient z „wadą prawną”)

Małgorzata Nowy wpis
@Beata Murowańska

Który z wymienionych aspektów jest najbardziej dominujący, jeśli chodzi o "punktowanie"? Doświadczenie ma aż tak ogromny wpływ czy jednak to co firma zweryfikuje podczas wydawanej opinii? Bo zastanawiam się czy często bywały tutaj pewne dylematy podczas wybierania spośród dwóch konkurentów, gdzie u jednego dominowałoby doświadczenie a u drugiego zweryfikowane aktualnie umiejętności

Beata Murowańska Nowy wpis
@Małgorzata

Jeśli pojawia się dylemat, który można by ocenić jako "patowy" - zawsze zdecyduje praktyczny test, czy "dzień próbny".

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Brewe Leasing Sp. z o.o.?

Beata Murowańska

BRWWE Leasing - u nas jest rodzinna :-)

Barbara

Zadziwia mnie to, że osoby pytają tylko o benefity, czy otrzymają służbowy telefon, komputer, auto służbowe do celów prywatnych, pakiet medyczny dla całej rodziny itp. Nikt nie napisał, jakie ma wykształcenie, jakie doświadczenie zawodowe, jakie stanowisko go interesuje, jakie ma ambicje i plany na przyszłość. Jakiej pracy szuka. Z tego wynika, że nie ma znaczenia co będziecie robić, ważne jest tylko to, żeby było służbowe auto do celów prywatnych. Co za pożytek dla firmy będzie z takiego pracownika? Mam własną firmę, ale takich pracowników na pewno bym nie zatrudniła. W statusie zaznaczyłam "Klient", ponieważ nie ma innej opcji. Nie jestem i nie byłam pracownikiem BREWE Leasing. Może w przyszłości będę klientką. PS. Negatywna opinia bez konkretnych faktów świadczy tylko o tym kto to napisał.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Brewe Leasing Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Jakie wartości są cenione w Brewe Leasing Sp. z o.o.?

Uczciwość, lojalność.

Wwp

Bardzo słaba firma, niewiarygodna, nierzetelna..... Zbyt dużo firm powiązanych i z niezbyt ciekawą przeszłością. KNF powinien zainteresować się spółkami... Nie polecam nabywanie kwitów dochodowych

BEATA
@Wwp

Bardzo jesteśmy zaskoczeni tym, że ktoś tak napisał. Ponieważ BREWE Leasing sp. Z o.o. jest długoletnim i uznanym emitentem papierów wartosciowych, więc wiarygodność to podstawa. Zresztą nie udaloby się przeprowadzić z powodzeniem tylu emisji obligacji oraz wszystkich wykupić. Jestem przekonana, że zaszła jakaś pomyłka. Bardzo współczuję osobie, która pewnie będąc w jakiejś życiowej opresji publikuje podobne treści. Proponuję spotkać się z firmą,do ktorej czuje się tak olbrzymią urazę. Jeslibym mogła pomóc, proszę o maila na adres b.murowanska@breweleasing.pl. powodzenia. Beata Murowańska

Konrad
@Wwp

co to znaczy zbyt dużo firm powiązanych? Interesuje mnie " niezbyt ciekawa przeszłość" jakieś szczegóły. Nigdzie nie mogę znaleźć opini ani komentarzy do tej frirmy

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Brewe Leasing Sp. z o.o.?

@MBETA

Witam, narzędzia, w które jest wyposażany pracownik są ścisłe związane z zakresem zdań do wykonania. Najczęściej jest to komputer i ewentualnie telefon służbowy.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Brewe Leasing Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Beata Murowańska

Witam, BREWE Leasing ustala z każdym pracownikiem i współpracownikiem indywidualne zasady korzystania z udostępnianych narzędzi pracy. Tyczy się to zarówno komputera, telefonu jak i służbowego samochodu. Z pozdrowieniami

Mbeta

Pracujemy normalnie, tyle, że zdalnie. Caly warsztat pracy dostaliśmy do domów i dzialamy. ☺

Arek

Zastanawiam się jak aktualnie pracujecie, czy są jakieś zmiany wprowadzone w związku z koronawirusem?

Czym Brewe Leasing Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

@MBETA

Bardzo rzetelnie płacą. Socjal też niczego sobie. Ale to co najcenniejsze, to rzetelność w płaceniu wynagrodzenia i wyposażenie służbowe (samochód, karta flotowa na paliwo, komputer, telefon, mieszkania służbowe).

MBETA

Pracuję w BREWE Leasing. To świetny pracodawca. Spółka się rozwija i dba o pracowników. Oczywiście nie można się obijać ale zasady są czytelne: za solidna pracę, solidne wynagrodzenie.

@MBETA

A powiedz jeszcze, jaką preferują w Brewe formę współpracy? Od razu jest umowa o pracę? Czy bardziej nastawieni są na B2B?

@Olga

Forma współpracy ustawiana jest indywidualnie i dostosowana jest do zakresu zadań jakie są do realizacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Brewe Leasing Sp. z o.o. - Warszawa

Brewe Leasing Sp. z o.o.