Opinie o Gas And Energy Trading Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Gas And Energy Trading Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Gas And Energy Trading Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gas And Energy Trading Sp. z o.o. w Warszawa

Czy Gas And Energy Trading Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Dociekliwy Nowy wpis

Jak napiszesz gdzie się obecnie ukrywają to ci odpiszę na pytanie i jeszcze browara postawię

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Gas And Energy Trading Sp. z o.o.?

zawzięty

Aktualnie organizowane są spotkania integracyjne w Sądzie celem wydobycia należności . Trwa również gra terenowa "znajdź aktualną siedzibę firmy" starannie ukrytą przez prezesa - byłego prezesa? Jerzego.M. Nagrodą prawdopodobnie szansa na zatrudnienie w PAK gdzie pan Jerzy M został prezesem. Mam nadzieję że w nowej pracy pan Jerzy M. będzie klientom wystawiać faktury, płacić zobowiązania i nie ukrywać siedziby przed wierzycielami.

kuk Nowy wpis
@zawzięty

szczera prawda

Co jaki czas w Gas And Energy Trading Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

blabla Nowy wpis

Chyba ciśnienia, uciekaj chłopie to padaczka z wierzycielami na karku

Edyta

To prawda ze firma straciła koncesje ?

Greg
@Edyta

Tak, na poczatku 2020

Aplikowałeś do firmy Gas And Energy Trading Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Gas And Energy Trading Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Dariusz

Firma ma komornika i wątpię żeby dali samochód służbowy, ale kto wie, przy takim bałaganie jaki mają może się zapomną i dadzą :-)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Gas And Energy Trading Sp. z o.o.?

dociekliwy

Ambiwalentne - niczego nie rób jeśli nie masz zagwarantowanej zapłaty na piśmie. I w ogóle uciekaj - firma groszem nie śmierdzi, wyniosła się z adresu jaki ma w KRS i ukrywa, w styczniu straciła klientów i koncesję prądową a klienci dostli pismo od komornika aby wpłacać bezpośrednio na ich konto. Jesteś masochistą, lubisz adrenalinę? - to idealna firma dla Ciebie!

Karol

Mam wrażenie, że konkurencja mocno inspiruje do takich wpisów widząc jak dobrze firma sobie radzi.

dociekliwy
@Karol

Świetnie sobie firma radzi, 31.12.2019 straciła koncesję i wszystkich klientów prądowych a komornik nie odwołał dyspozycji dokonywania wpłat przez klientów na konto komornika z pominięciem konta firmy.(usunięte przez administratora)

Czy Gas And Energy Trading Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Dociekliwy

uciekaj, tam nie ma kasy na nic

Dociekliwy

Przestrzegam przed G&E Trading. Firma działała jako niedobitek imperium R Z (usunięte przez administratora), nie miała wielu klientów (ok.300 firm) i na początku działała sprawnie. Problem pojawił się po upadku innych firm Roberta, już w 2018 brakowało środków na prowadzenie działalności. Firma wyniosła się z siedziby bo nie miała kasy, przeniosła w inne miejsce choć w dokumentach nadal posługiwała nieistniejącym adresem!!!! Firmę stanowił w zasadzie jeden człowiek - Jerzy M. w roli prezesa oraz kilka meteorytów którzy z braku kasy pojawiali się, znikali. Jerzy miał gadane zatem grał na czas choć wg.mnie położył firmę po całości. Firma wstrzymała fakturowanie, klienci brali prąd , gaz przez wiele miesięcy nie płacąc - nawet wielka firma by tego nie przetrwała. A prezes trwał w swej nieudolności. Wg. mnie zarządzanie go przerosło, do firmy wszedł komornik, klienci dostali pisma aby wpłacać bezpośrednio komornikowi. Cudem przetrwali 2019r. Na koniec roku stracili koncesję, klienci trafili na rezerwe. Nawet nie doszło do przekazania listy klientów sprzedawcom rezerwowym. Zero też informacji do klientów. Wielu klientów dopiero w lutym było wyłapywanych przez sprzedawców rezerwowych, nawet nie wiem czy do dziś wszyscy zostali zinwentaryzowani. Za taki stan odpowiada prezes. Poszkodowanym sugeruję zgłaszać zawiadomienia do prokuratury i dochodzić roszczeń z majątku osobistego Jerzego M.-prezesa. Zainteresownym wskazuję ostatnie miejsce pobytu firmy tj. Warszawę ul.Goszczyńskiego 13. W lutym klienci zaczęli dostawać pisma z firmy MEON ze Szczecina z których wynikało iż klienci zostali przekazani do cesji od 1.01.2020 tej firmie aby uniknąć sprzedaży rezerwowej. Dla mnie sprawa śmierdzi na odległość - jeśli porozumienie o gotowości przejęcia klientów zostało zawarte 31.12.2019 to dlaczego klienci dostali propozycje cesji dopiero po kilku miesiącach? W konsekwencji i tak trafili na rezerwę. Sam jestem poszkodowany, Meon zamilkł w sprawie mojego roszczenia, pozostaje droga sądowa. Moja rekomendacja - unikać firmy G&E Trading, jej prezesa Jerzego M. który nadal działa na rynku oraz kierować zawiadomienia do prokuratury i roszczenia do sadu wraz z żądaniem zaspokojenia z majątku osobistego prezesa.

Regina

@Zbyszek Możesz wyjaśnić o co chodzi? W KRS firma normalnie figuruje.

Zbyszek

Nigdy więcej. Była firma, nie ma firmy. Jeżeli Ktoś znalazł kontakt będę wdzięczny za informację!

bronek

Jeżeli ktoś ma problemy z tą firmą, lub inną, to pisać skargi do Urzędu Regulacji Energetyki, bądź do UOKiK.

marek64

Nie wywiązują się z umowy, nie przysyłają faktur.

Dariusz

Firma widmo, brak kontaktu, telefon głuchy, na maile nie odpowiadają. Zero kontaktu, oprócz faktur na których nie podają odczytów licznika i nie ma możliwości wyjaśnienia wysokości opłat. Nie polecam, chyba, że ktoś lubi kłopoty. Moje sugestie dla Gas And Energy Trading Sp. z o.o.: Kontakt z klientem oraz budowanie relacji z klientami

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie Gas And Energy Trading Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od zatrudnionych na temat Gas And Energy Trading Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

JK

Próbuje od kilku dni z kontaktowac sie z firmą i nic może ktoś coś wie ? dajcie znać mój meil kuroszw@wp.pl JK

psimpełek

Szukam tej firmy widmo i nie jestem w stanie skontaktować się w celu rozwiązania umowy na dostarczanie energii elektrycznej. Złoże doniesienie do Prokuratury na tą firmę bo uważam że jest to firma która działa na szkodę klientów którzy podpisali umowę na dostarczanie przez nich energii elektrycznej. Firma PGE nie chce również ze mną rozmawiać na temat podpisania umowy na dostarczanie energii( w tej chwili jest tylko umowa na dystrybucję) , ponieważ- wracam do punktu wyjścia- nie mam z kim rozmawiać na temat rozwiązania umowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Gas And Energy Trading Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Gas And Energy Trading Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gas And Energy Trading Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Gas And Energy Trading Sp. z o.o.
  • Domaniewska 39 A
    02-672 Warszawa

Gas And Energy Trading Sp. z o.o.