Opinie o Bell Polska Sp. z o.o. w Niepołomice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bell Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bell Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bell Polska Sp. z o.o. w Niepołomice

wkurzony pracownik

w firmie na polecenie (wtajemniczeni dobrze wiedzą na czyje poleceni) prześladuje się pracowników niezaszczepionych. Bawcie się tak dalej panowie (celowo z małej litery) jak macie dużo pieniędzy na odszkodowania i lubicie chodzić po sądach. Cisną się mocniejsze słowa na usta ale admin i tak pewnie usunie.

aaaaa
@wkurzony pracownik

Sami sobie jesteście winni. Naczytaliście się głupot o szczepionkach to macie.

Lidia
@aaaaa

nie rozliczaj nikogo, każdy jest dorosły i sam o sobie decyduje. czyli jeśli nie jestem zaszczepiona to nie ma szans żeby dostać u was pracę?

Dzień dobry. Byłem pracownikiem firmy i nie polecam . Praca bardzo ciężka , dziennie przezucalem od 6 do nawet 11 ton przez ręce ,ciężkie wózki do pchania po 200kg . Atmosfera wśród pracowników kiepska . Nowa osoba traktowana jak intruz. Długoletni pracownicy uważają się za pępki świata, jedna zmiana podzielona na dwie grupy lubiących się i nie lubiących. Układ paru osób które codziennie wynoszą za bramę produkty i wyroby firmy ( układ też z portiernią) . Dlatego też Nowa osoba jest tu nie mile widziana. Ludzie którzy plotkują szydzą z innego . Nie wspominając o warunkach pracy.

Śląski

Potwierdzam i nie polecam kto został ten został i niech tak zostanie bo ten dołek to (usunięte przez administratora) ten kto się szanuje swoja godność nie zostanie tam na długo szczególnie za takie pieniądze i warunki.

Też nie polecam zarobki marne jakby nie weekendy w pracy to średnia krajowa ale czy to o to chodzi? Podajcie pensje od Poniedziałku do Piątku to sami zobaczycie jak marnie jest.

Jak jest z pakietem medycznym w Bell Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Można śmiało dopisać.

Zuzanna
@Joo

A czy dołączenie rodziny do pakietu medycznego jest płatne? I czy dla pracownika jest on bezpłatny? Jak ogólnie wygląda kwestia benefitów w Bell? Obowiązują jeszcze jakieś inne?

@Zuzanna

Pewnie, że płatne. Więcej z wypłaty pobierają. Proszę zapytać w kadrach.

Bartosz
@Joo

Okej, fajnie że informujesz tu o takich sprawach. A powiesz mi może jak z zarobkami to wygląda w Bell? I czy przyjmują też osoby bez doświadczenia? Daj znać :)

Stawki ustalane są indywidualnie

Kiepsko. Tyle w temacie.

Bartosz
@Joo

Okej, kiepsko... ale niewiele mi to mówi. Możesz podać jakieś widełki wynagrodzenia w Bellu? Zależy mi na tej wiedzy, więc daj znać! :)

@Bartosz

Praktycznie wychodzi najniższa krajowa plus kiełbasa na święta :D.

Ilona
@Joo

No to co piszesz, to wreszcie jakiś konkret. A dużo tego deputatu w kiełbasie? Pytam serio, jeśli cały grudzień da się przejechać na produktach firmy, to wcale niezły taki bonus :)

Przyjazny

Co to za (usunięte przez administratora)wymyślił imprezę dla zaszczepionych a co z innymi . Przecież to są pieniądze socjalne . Tym co nie są zaszczepione to dać im pieniądze do ręki to sami se zrobią imprezę .(usunięte przez administratora)

Aplikowałeś do Bell Polska Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel handlowy? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Bell Polska Sp. z o.o.?

Pracownik produkcji

Nie radzę iść na produkcję totalne (usunięte przez administratora)

Pracownik pakowni

Nie licząc paru ulubienic kierownika, koło których lata jak z piórem, reszta jest raczej pomiatana, nie ma dobrej atmosfery.

Karolina Tymoniak

Widać że coś jest w tym zakładzie na rzeczy sądząc po tak kontrowersyjnych wpisach niezły tam (usunięte przez administratora) Ktoś normalny tam pracuje czy same głąby? Proszę napiszcie mam tam składać cv .Chodzi o dział produkcji da się tam normalnie funkcjonować?

Pracownik pakownia
@Karolina Tymoniak

Nie patrz na opinię praca jak każda inna wszędzie trzeba pracować wynagrodzenie teraz jest bardzo dobre kiedyś było gorzej wypłaty na czas fakt kierownictwo takie sobie.Jedyna pozytywna osoba z biura kierownik pakowni Krzysztof Kto ma lepiej to ma ale jak wszędzie polecam pakownię zmianę Darka może trochę surowy ale jeden z lepszych brygadzistów szkoda tyko że wszyscy mu robią koło tyłka i dla wszystkich osób piszących tutaj tak powinny wyglądać opinie o pracodawcy i tyle w temacie .

@ja

Zazdrość Ci że Darek jest najlepszym brygadzistą i potrafi z każdym się dogadać. Ludzie żenada opamiętajcie się, jak można tak pod kimś dołki kopać. @pracownik pakownia zobacz na swoje idealne życie i pora może żeby w Twoim pomieszać bo widocznie jest zbyt nudne...

@ja
@@ja

Poprawka @pracownik produkcji nie pakowani...

Kiedy chodzi i płacze niby o to z tego co widać to ma to gdzieś płaczą to inni brygadzisci jeden bez przerwy jaka to jego zmiana jest naj lepsza reklamacja niemożliwe ktoś kończył paletę to nie moje a drugi siedzi w biurze na kolanach i roznosi ploty może trzeba się praca Zając a nie biuro i fajka

@@ja

A kto powiedział że jest najlepszy. Do najlepszych mu bardzo dużo brakuje. Może sobie sam pisze komentarze że jest najlepszy.

Ktoś @
@Marcin

Może mu brakuje ale ty do pięt mu nie dorastasz.....przykre. A ktoś kto długo z nim pracował lub pracuje sam.sobie zdanie o nim wyrabia i żadne żałosne wpisy tego nie zmieniaja

Misiu

Krotko tragedia slownicto jak w knajpie ręce w kieszeni i wchodzi kierownik na halę jak do stajni nawet dyrektor mówi dzien dobry ale oni sa ponad dyrektorem

Podejście lekceważące, nie potrafią rozplanować pracy, robią wolne w tygodniu bo nie ma pracy, a tu "nagle" się okazuje, że w sobotę 3 zmiany, bo się tyle nazbierało... Ale czego się spodziewać jak kierownicy zostają kierownikami dzięki znajomości, a nie przez konkursy.

Konkurs to jest mody

Hania
@Ania

No tak! Dla osób, których szczytem ambicji jest dociągniecie do końca szkoły podstawowej konkurs może być tylko w tej sposób kojarzony... Brak słów, pewnie pisał to ktoś z biura.

Xxx

Brawo dla kierownika produkcji nareszcie pokazał tym niby najlepszym gdzie ich miejsce na pakowni!!! Widocznie nie chce ich widzieć u siebie

Byk
@Xxx

Masz rację faworyzuje swoją zmianę widać to na każdym kroku zapomniał że jest kierownikiem obu zmian

Dano
@Byk

Masakra co dzieje się na zmianie kierownika T.nie ma go w pracy a jednej pani nie pasują ludzie to dzwoni i kierownik zdalnie przydziela jej najlepszych pracownikow po co brygadzista na tej zmianie skoro rzadzi pani Zb

@Dano

Widocznie brygadzisci ze zmiany kierownika nadają się tylko do(usunięte przez administratora) Jelit i wynoszenia beczek ????

Byk

Zgadzam się z Tobą ma nowego wirusa zia zia

Ktoś

Źle ci na przyjęciu to przyjdź na produkcję okularnica kapuje wszystkich od mechaników przez brygadzistow wedzarzy Ukraińców i całą reszte nie ważne czy mówi prawde czy nie.

Xyx
@Ktoś

Dobrze mówisz jeszcze opowiada do wszystkich co na kogo powiedziała jakby był to powód do dumy. Cóż się dziwić od zawsze taka była kto ją znał zanim przyszła do Bella to wie o czym mówię

Jesli jesteś pewien że coś powiedziałam to powiedz co i do kogo bo tutaj jesteście bardzo mądrzy nie potrafiąc się ujawnić tylko anonimowo pisać. Jak mam coś do kogoś to potrafię sama sprawy załatwiać a nie do kierownika lecieć bo to nie przedszkole

...........

Musi wziąść 5 dawek żeby ją opuściło zia zia

Kriss

Jak wygląda praca wedzarza,jaka kasa , atmosfera

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Problem nie dotyczy maskotek. Mimo że właściciela mamy zagranicznego, jesteśmy licząca się firmą w Polsce to nasi zarządzający boją się od kilku lat jednego- zatrudnić prawdziwych menagerów na stanowiska kierownicze. Ludzi z doświadczeniem. ,wykształconych w tym kierunku. A tak taplamy się w błocie od lat. Ten kierownik np chodził do klasy z tym i tamtym. Inny jest kuzynem innego pracownika. Jeszcze inny lubi iść na piwo z kimś tam jeszcze. I takie zależności występują. Wziąść kogoś z zewnątrz. Z Polski. Załatwić mieszkanie. Wynająć hotel. Dać auto służbowe. Godziwe zapłacić. Taki gość zrobi porządek w tydzień. Nie umoczony w BAGIENKU NIEPOLOMIC KIM I WIELICKIM, BEZ PRZESZŁOŚCI W CHARAKTERZE ZWYKŁEGO PRACOWNIKA., BRYGADZISTY CZY MAGAZYNIERA NIE ZNAJĄC PODWŁADNYCH NIE BĘDZIE FAWORYZOWAŁ MASKOTEK, I INNYCH O KTÓRYCH PISZEMY. A TAK (usunięte przez administratora) CORAZ WIĘKSZE I NIEPOTRZEBNA FLUSTRACJA NASZA. Ostatnio ktoś ze starszych pracownikow miłe wspominał na palarni jedynego podobno Pana, chyba Szymona gdzieś ze Śląska. Wtedy jeszcze nie pracowałam wiec nie potwierdzam ale chyba coś było na rzeczy.....a tak rządzą nami mierni ale wierni. Umoczeni w przeszłości. Spolegliwi. Tani w utrzymaniu. Nigdy takie osoby nie będą dla nas autorytetami. I nie są. Co im pozostaje? Mieć swoje maskotki i błaznowac przed całym zakładem. Boże. ...widzisz a nie grzmisz. ..

@Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Mylisz się to że pracowali na hali jest ich atutem przynajmniej znają prace od podszewki i wiedzą ile mogą wymagać od innych

Dobry

Jakie teraz sa zarobki?

Karol

Macie w firmie kradzieże ?

Piter
@Karol

Następny bezsensowny wpis. W firmie mamy id io te co to pisze bo nie wie gdzie się takie sprawy zgłasza. Tragedia z ludźmi. Za długo było cicho. Haha... beznadzieja i tyle.

Dddd
@Karol

Czy są kradzieże to polecam zapytać u źródła czyli magazyn kartonów tam największe przekręty są

Nik
@Piter

A gdzie się zgłasza? Jedną zgłosili i dalej pracuje

To jest temat do dyskusji , czemu średnia krajowa wzrosła a my nawet tego nie mamy! Sprzęt na którym pracujemy ma wady, kipsownice na gumki bo nie mają sprężyn że niema zapasowych lejków a te co mamy są już zdeformowane że na produkcji nie dość że jest zimno to jesteśmy przemoczeni!! Tylko nie piszcie że zmień pracę bo nie oto biega jako produkcja marnie zarabiamy w takim zakładzie została nas garstka ludzi i zamiast psioczyć na siebie zacznijmy rozmawiać na temat pracy co nas boli i jaka jest rzeczywistość niestety ????

Tobie jest zimno zapraszam na pakowanie przy załadunku samochodu zobaczysz co to zimno a podwyżki myślisz że nagle cały zakład dostanie poczekaj cierpliwie dostaniesz i ty i na pakowni wcale nie jest lepiej niż na produkcji zaraz się ruszy fala że na pakowni się nic nie robi taka prawda że nigdzie cię nie położą i zaraz będzie że zapraszam na produkcję to ja zapraszam na pakowanie bo każdy myśli tak jak pani źiutka to nie dawna pakownia jak onna pracowała inne maszyny inna praca to nie pawerpack 3000 czy tam compact

Yyy

W kwestii podwyżek zawsze produkcja jest na samym końcu

Jak jest poruszony temat pracy co można zmienić żeby było lepiej to zaledwie dwa komentarze a jak obgadać kogoś to czerwona linia na GoWork tyle macie do powiedzenia. Wiemy jak u Was jest. O to też chodziło żeby zacząć mówić o tym jakie są warunki pracy na poszczególnych działach. PS produkcja zawsze szła z pomocą pakowni gdy była taka potrzeba.

@Yyy

A szykują się wogóle jakieś podwyżki???

Witam to co się dzieje na zmianie Pawła odkad przyszly maskotki zastepcy kierownika Madzia z Kasia to dramat smiechy i tyko telefon w rece i nic więcej jak im nie wstyd w stosunku do innych reszta pracuje a jak widzisz coś takiego to krew cię zalewa gdzie jest kierownik i dyrektor ja rozumiem że najlepsze metkujace z największymi stawkami tyko za co ciekawe co mąż Kasi i Madzi na to no za darmo tego przyzwolenia nie mają na produkcję dac ciekawe czy też będą takie zadowolone

Rick

Są równi i równiejsze

Magda

Dramat to jest z Tobą potraficie tylko siedzieć i odgadywac ludzi, szukać sensacji... nikt Ci nie broni się śmieć...I Ty mi też nie będziesz bronić...pracuje jak każdy inny jak jest dużo pracy to robimy i każdy się stara żeby było zrobione...wy macie takie problemy że brak słów...Ja chociaż się śmieje z Kasią z głupot i nie obgadyje nikogo Tak jak Ty z koleżankami więc lepiej zacznij się śmiać chociaż Ci ten grymas z twarzy zejdzie i pilnuj swojej pracy bo my wiemy co mamy robić i ile....A jak spać nie możesz w nocy to zajmuj się domem A nie patrz na kogoś bo nie Ci się w życie nie wpiepszam A jak chcesz z moim mężem porozmawiać to nie ma problemu ja z Twoim też mogę porozmawiać...

Ddd

Mężowie się cieszą że żoneczki tyle zarabiają przecież oni nie wiedzą za co takie stawki mają

Śmieję się bo lubię i w życiu mi jeszcze tego nikt nie zabronił. Jeśli kogoś to boli to on ma problem ze sobą. A Ty masz albo tak mało znajomych że nie masz z kim się śmiać,albo Cię tak wszyscy lubią. Zastanów się nad tym ????Pracujemy z Magdą jak wszyscy inni pracownicy ale jeśli Ci to przeszkadza zawsze możemy się zamienić nie widzimy w tym żadnego problemu. Jak nudne musisz mieć swoje życie że Cię interesuje "co na to mężowie " chcesz podamy Ci numery telefonów zapytasz jak jesteś aż tak ciekawa. A maskotki są (usunięte przez administratora) nie miałaś nigdy w dzieciństwie skoro nas tak nazywasz???? Wiesz co i żal mi Ciebie że nie masz innych problemów i swojego życia że chce Ci się takie rzeczy pisać. Pozdrawiam Cię gorąco ????????

Ale mądra jesteś na forum zadedykuje Ci piosenkę Michała Wiśniewskiego pod tytułem to tylko zazdrość zżera was

Sławomir

Cześć tu Sławomir, Najłatwiej kogoś obsmarować na forum, psuje to tylko atmosferę na zmianie, szkoda że nie ma chętnych do nauki na metkujące. Dziewczyny robią dobrą robotę, są dokładne nie popełniają błędów i robią jeden z największych tonaży, a śmiech to zdrowie bierzcie z nich przykład to może wam to urody doda ;)

@Kasia

Jak mozesz byc tak bezszczelna ty i Magda pracujesz tak jak wszyscy śmieszne zapraszam do maszyny ciekawe czy będziesz mieć wtedy czas na telefon smiechy i wlazenie do tylka lisciowi solarium ci mózg wypalił ciekawe co ten brygadzista w tobie widział ty masz przyjaciół tyko madzia jak z nią nie pracujesz to wtedy widzisz koleżanki macie taką pracę tyko przez obrabianie laski i tyle w temacie obydwie jesteście takie same

Zzz

Wiesz coś na ten temat już nie jedna laske odrobilas, tylko z marnym skutkiem i krew Cię zalała .Nie mierz innych swoją miarą bo nie każdy jest taki jak Ty. Jak Wy pierdolocie przy maszynie i stoicie to jest ok bo nie ma pracy tego (usunięte przez administratora) nie widzisz tylko chodzisz tam i spowrotem i obsereujesz. Zastanów się co piszesz o kimś bo Tobie z tej zazdrości mózg wypaliło nie trzeba było Ci solarium. Chcesz znowu zrobić drygadziscie problem żeby do żony doszlo wyciągając takie sprawy to Napawde mózgu nie masz. Taka jesteś odważna że piszesz takie rzeczy na dziewczyny nie licząc się z konsekwencjami jakie moga być życzę Ci żeby Ciebie to spotkało ale widząc co się dzieje na zmianie kłótnie problemy jak dzieci ona robi tyle A ja tyle to nie sprawiedliwe A na szatni takie koleżanki aż żal na to patrzeć.

Tyle jesteś warta co twoja wypowiedź.....

Kolega

Ciekawe czy było by ci miło jak ktoś by pisał tak o tobie znam Katarzynę bardzo dobrze miła sympatyczna osoba wręcz można powiedzieć zakręcona pozytywnie śmieje się to dobrze śmiech to zdrowie lubię ją bardzo i wiem że do tego co ma teraz doszła przez pracę czyli nie różni się od innych pracownik na takich samych zasadach co wszyscy mniej pracy to ludzie szukają sensacji zajmij się sobą i tyle a poco to wszystko nie wolno się Magdzie przyjaźnić z kierownikiem niby czemu jej sprawa bo kobieta i mężczyzna to romans no nie zostawcie je w spokoju i tyle już tego na tą chwilę weźcie się za robotę i przestanie pisać i gadać głupoty

Ludzie co się z wami dzieje najpierw atakujecie współpracowników teraz kierowników, jak wam tak źle to zmieńcie pracę. Kierownicy z produkcji są w porządku.

Według mnie jeśli się coś do kogoś ma to powinno się mu to powiedzieć prosto w twarz - jeśli ktoś nie ma odwagi to zawsze jest dyrektor zakładu żeby mu zgłosić takie sprawy a nie strugać kozaka na GoWorku. Pracownicy tego zakładu nie mają pojęcia do czego służy ten portal. Zrobili sobie tutaj miejsce na wylanie swoich niepowodzeń, zazdrości. Piszą tutaj głupoty które nie mają miejsca na zakładzie byle komuś dopiec - bo jest za dużo pracy, brygadzista, kierownik Go upomniał to mu dowale na GoWorku. Tutaj jest kozak a w pracy to się słowem nie odezwie. Mam tylko nadziei że osoby które czytają te opinie są na tyle mądre żeby odróżnić co jest prawdą a co nie. Pozdrawiam wszystkich bajkopisarzy. I życzę powodzenia w oczernianiu innych.

Ona

Szczególnie są dobrzy dla operatorki Agnieszki Z......

Agnieszka
@Ona

Zajmij się pracą a nie plotkami to i dla Ciebie będą dobrzy, jak masz jakiś problem to idź do psychologa.

Psycholog
@Agnieszka

Zapraszam na terapię, proszę się ustawiać w kolejce.

Kolega
@Psycholog

Jak już coś kombinujesz to czytaj ze zrozumieniem, zapewne tylko sesje on-line prowadzisz w pełni anonimowe

Ktoś

Święta prawda zazdrość i złośliwość

Bandyta

Znam ich bardzo dobrze jak pracowali na produkcji ByLI najlepszymi przyjaciółmi jak ZASiEDLI na kierowniczych FOTELACH to same (usunięte przez administratora)i pijaki ,, prawda Kindziuk?,,,

@Bandyta

Dalej wylewasz żale?, to już nudne się robi a może im czegoś zazdrościsz

Obecny
@Ktoś

Święta prawda większość ludzi to fałszywe świnie udają kolegów i koleżanki a za plecami (usunięte przez administratora) obrabiają wszystkim. Nie układa im się w życiu prywatnym i zawodowym to próbują zaszkodzić innym żenada, znajdźcie sobie jakieś zainteresowania

@Ktoś

Że ich ludzie nienawidzą????????? Zazdrościć??? NIE Ma Czego!!!!!!!!!!!

Arti

Zastanawiam się nad podjęciem pracy w dziale utrzymania produkcji .Proszę o parę informacji na temat pracy techników utrzymania ruchu (warunki pracy ,atmosfera panująca w dziale, wielkość działu)

@Arti

Kierownik, jego zastępca 3 lub 4 mechaników, elektryk. Pomieszczenie 2x5metrow. Z utrzymaniem ruchu mało wspólnego. Przy poważniejszych remontach robi to firma zewnętrzna, bierzace wymiany części eksploatacyjnych. Raczej pomoc produkcji i pakowni przy sprawach które w wielu firmach robią sami pracownicy obsługujący linię. Jak ktoś lubi klimat mokrych hal i pracę w temp poniżej 10st to może próbować. Praca na 3zmiany. Brak poszanowania że strony pracowników produkcji i pakowni ale to już kierownik ur się do tego przyczynił. Kilka osób się tam przewinęło, mało ambitne stanowisko. Jak ktoś zbadać własną wartość to szybko znajduje sobie pracę w zawodzie w lepszych warunkach. Jak ktoś lubi się dorobić po godzinach w weekendy to jest taka możliwość. Właściwie normą jest praca w weekend, średnio 2-4soboty lub niedzielę w miesiącu.

Artur zgadzam się z Tobą kierownik mechaników lubi jeszcze strzelić kielicha w pracy.

Jest to jedyne chyba takie forum dyskusyjne na go worku, zamiast wylewać swoje żale na palarni/forum ludzie powinni zająć zająć się sobą i swoja wydzieloną pracą a nie patrzeć każdemu na ręce, gdyż tak tworzy się ta zjebo-atmosfera. Przeżywanie tak bardzo co się dzieje i wydarzy nie ma nic wspólnego z przyjściem na 8h i wykonywać w normalny sposób zadania. zrobić swoje, do domu i po sprawie jak w każdej normalniej robocie. Pozdr.

W

Firma była by zdecydowanie atrakcyjniejsza gdyby szanowano się z pracownikami. Praca fajna ale ludzie niszczą tą firmę. Tragedią jest to jak „szanują” pracowników. Wystawiają na zmiany nocne jedne i te same osoby. Są ludzie już zmęczeni samymi nockami są tez tacy co oczywiście chcą nocki ale chodzić ponad miesiąc na same zmiany nocne to już przesada. Brygadzista jak jest czasami potrzebny to nagle znika tajemniczo. Mobbing w firmie stwarzają sami pracownicy. Gdy jest to zgłaszane do kierownictwa to nic z tym nie jest robione. Przykra sprawa.

Pakowaczka
@W

Niestety nie zgodzę się z Twoją opinią. Pracuje na nocnych zmianach i chyba wiem kto mógł coś takiego napisać ( jedna z was już nie pracuje) O jakim mobbingu piszesz? Czy myślisz że wszyscy będą pracować za Ciebie ? Chyba nie stworzyli jeszcze w tej firmie stanowiska które Ci odpowiadało. Na każdym stanowisku są ustalone jakieś normy gdzie każdy pracownik nie ma z tym problemu i jest w stanie się wyrobić. Tak na przyszłość zanim zaczniesz oceniać pozostałych popatrz na siebie? "Przykra sprawa" - to jest to że takie osoby jak TY psują atmosferę w zakładzie. Co do kierownictwa to liczę że działają w tej sprawie z korzyścią dla wszystkich. Pozdrawiam

Pracownik&
@W

Każdy zatrudniając się w firmie tej czy innej wie na jakie warunki się godzi. Niektórym nie odpowiada że na halach jest zimno, trudno w spożywce nie może być 20stopni na plusie bo by zamknęli zakład. Pracuje w tej firmie już naprawdę długo i widzę jak to wszystko się zmienia. Niektóre rzeczy na dobre inne wymagają dalszej pracy. Podsumowując firma zmienia się na plus. Zawsze ktoś będzie się czuł urażony niezadowolony, wszystkim się nie dogodzi.

@W

Skoro firma i praca spoko i fajna to czemu miałaś flegmatycze podejście do pracy myślałaś że będzie ktoś za ciebie pracować mloda dziewczyna a brak życia w tobie pójdziesz do innej pracy będzie to samo nigdzie cię nie poloza

Obecny pracownik
@Pakowaczka

Przez ostatni miesiąc miałam okazję pracować na nocne zmiany uważam że brygadzistą super praca super i ludzie super bo każdy przykładał się aby zrobić jak najwięcej tylko jedna młoda która myślała że ma znajomości to nie musi pracować pisze bzdury na temat nocek i ludzi uważam że ludzie inocne zmiany są super

Jaga
@Obecny pracownik

Zgadzam się z opinią, nie wiem co komu przeszkadza że ktoś pracuje na nocną zmianę cały czas, jak ktoś tak chce pracować to co innym do tego nikt ich do tego nie zmusza i żadnego mobbingu niema a co do brygadzisty to jest wporzadku,jak ktoś jest leniwy to żadna praca mu nie będzie odpowiadać

Rtt
@Jaga

Tu wiecznie coś ludziom nie pasuje nie chodzisz w weekendy do pracy to Cię wytykają palcami chodzisz to mówią że domu nie masz i żyć bez Bella nie możesz zatem nie warto się nimi przejmować trzeba robić swoje a resztę mieć głęboko

Pracownik Pakowni

Jest taka jedna Pani Magda na Pakowni straszna bojcora każdy i wszystko ja interesuje, przez nią są zawsze jakieś kłótnie na zmianie.Powinna się zająć praca a nie płatkami,bo po to przychodzi do pracy.

Pani

Pasuje żeby w końcu ktoś zrobił z nią porządek bo w takiej atmosferze nie da się pracować. A płatkami niech się zajmuje u siebie na wsi.

@Pracownik Pakowni

Niech najpierw wyciągnie sobie słomę z butów. Rozdarta.......

Ktos
@Pracownik Pakowni

Najlepiej kogoś anonimowa obsmarować, tutaj 90% pracowników to bojcorzy, więc wara od pani Magdy, nikt by niechciał żeby ktoś po nazwiskach, jak macie taki problem to jest pani prezes kierownicy Dyrektor tam rozwiazywac takie sprawy

PP
@Pracownik Pakowni

Osoba która wypisuje takie opinie na temat naszej koleżanki Magdy A wiemy wszyscy o kogo chodzi dla mnie sięgnęła totalnego dna. Widać że ja szlak chce trafić bo nikt na jej osobę nie zwraca już uwagi i wiekszosc traktyja ja jak powietrze. Więc znalazła sobie ofiarę.

Magda
@Pracownik Pakowni

Witam tu bohaterka ostatnich wpisów czyli Magdalena.Pasuje się ustosunkować do tego co zostało o mnie napisane.Jak najbardziej przyjmuje to na klatę.Nie czuje się bojcora Ale osoba ciekawska I nie wstydzę się do tego przyznać.Czuje się w 100 procentach kobieta i nie uważam się za kobietę chamska ale szczera.Nie mam trudności z powodzeniem komuś prosto w twarz co o nim mysle.Slome z butów wyciaglam które kupiłam za własne pieniądze.U mnie na wsi nic ciekawego się nie dzieje A jak coś się stanie to pierwsza o tym wiem.Halo A co work to jest strona na której pisze się opinie na temat pracy i firmy .A jak ktoś ma zryty beret przez nałóg i nie może sobie poradzić że swoimi emocjami to wstawia takie posty jak o mnie.Ps. Jestem nadal osoba ciekawa jeśli macie coś interesującego do powiedzenia ja bardzo chętnie wysłuchał pozdrawiam Magda????????????????????

Roman
@Magda

Dyskusja w tym wątku zboczyła troszkę na niewłaściwy moim zdaniem tor. Wszedłem do wątku z nadzieją, że dowiem się, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie Bell Polska. Chciałbym to ustalić, więc liczę, że na chwilkę zmienimy tor dyskusji i porozmawiamy na ten temat. Może Ty Magdo mogłabyś coś w tym zakresie napisać?

Karma wraca.....

Pracownik Firmy

Pracuję z nią na zmianie i dobrze ją opisali bo taka właśnie jest nie lubiana prawie przez wszystkich bo żyje czyimś życiem a nie swoim tylko obgadać kogoś potrafi.

Ludzie w tej firmie bardziej interesują się życiem innych niż pracą. Odważni są tylko anonimowo a w pracy to wielcy koledzy. Szkoda się przejmować takimi sprawami,takimi ludźmi. Pozdrawiam i życzę owocnej pracy na początku tygodnia, przecież w weekend będzie trzeba komuś obrobić (usunięte przez administratora)

Pracownik Produkcji

Zle się dzieje w firmie nam każą pracować po 4 dni w tygodniu non stop jesteśmy odwoływani pensje coraz mniejsze bo firma mówi że musi oszczędzać bo nie ma pieniędzy a pani z ochrony dostała firmowy samochód na którym nie trzeba oszczędzać. Wielkie brawa dla zarządu. Gdzie tu logika.

Pracownik Bell
@Pracownik Produkcji

Ktoś mądrze napisał zbierają teraz na opony bo jeździ jak szalona z piskiem. Śmiechu warte to jest.

Stalin
@Pracownik Produkcji

Teraz się zmieniło! e w święta i niedziele chcą pracować więc POLECAM jeśli ktoś lubi pracować w święta i niedziele

@Stalin

Nikt nikogo nie zmusza do pracy w niedziele i święta a jeżeli ludzie chcą pracować i są zamówienia to tylko się cieszyć a nie krytykować z setkami wypłata jest całkiem inna niż bez

@Stalin

Średnio 168 godzin w miejscu + 4 weekendy/8/ dni tj 64godziny razem 232godziny za najniższą stawkę ok 4500 brutto NIC tylko PRACOWAĆ

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Bell Polska Sp. z o.o.?

Morcinek

W firmie przyjęty jest system II i III zmianowy w zależności od działu w jakim się pracuje: 06:00 - 14:00 14:00 - 22:00 22:00 - 06:00

Stary

Wszyscy są mądrzy bo piszą anonimowo jak jesteście takie (usunięte przez administratora) i to się podpiszcie ciekawe ilu z was już by trzeba było zwolnić za błędy w pracy.Wiekszosc pracowników to fałszywi ludzie tacy koledzy koleżanki a za plecami wszystkim (usunięte przez administratora)obrabiają

Młdy
@Stary

Ok zgadzam sie ale chyba nie uwazasz ze nasi kierownicy i dyrektor sa ok jeden zostal zwolniony bo cos ukradl a druga jak gdyby nigdy nic wrociła do pracy po identycznej sytuacj i jeszcze jaka dumna szok

@Młdy

Jak byś miał takie poparcie jak ona to też byś taki dumny chodził, widziałeś kto zorganizował zebranie w jej obronie

Obecny pracownik
@Stary

Zgodzę się z Tobą mieliśmy fajną zgraną grupę na przyjęciu to dołożyli nam jedną nienormalną Panią którą skłóciła wszystkich. Lepiej unikać i z daleka trzymać się od tej baby.

Może w końcu zejdzie na ziemię i przestanie rządzić i mądrować się tylko weźmie się za pracę.

Cezary

Firma Bell firma dobra stabilna pensje w terminie jestem zadowolony z pracy w tej firmie.

Annna
@Cezary

Ja też jestem bardzo zadowolona z tej pracy

Natalia
@Annna

Fajnie, że na stronie pojawiły się również pozytywne wpisy od Was na temat Bell. Możecie proszę trochę bardziej rozwinąć swoje wypowiedzi? Co skłania Was do dodania pozytywnej opinii o tym pracodawcy?

@Cezary

A co na to bocian???

Zostaw merytoryczną opinię o Bell Polska Sp. z o.o. - Niepołomice

• Jak się pracuje w Bell Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bell Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bell Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bell Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Mokra 11
    32-005 Niepołomice