Opinie o Gravinty Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Gravinty Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gravinty Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Drukarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gravinty Sp. z o.o. w Zielona Góra

Spawacz Nowy wpis

Odradzam współpracę na B2B, nie wypłacają należności na wystawione faktury! Sprawa idzie do sądu.

BAUBILLY Nowy wpis

Nie polecam omijać szerokim łukiem. Byłem tydzień i o tydzień za długo piękne obietnice a na miejscu szef Artur gość nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy oraz kierowaniu pracami ciągle kłótnie a byłem tylko tydzień. Samochody i sprzęt firmowy to ruina strach jeździć zgłaszam sprawę na niemiecki zoll w celu by sprawdzili im firmę bo szkoda pracowników którzy się nabierają na ich piękne oczy.

BAUBILLY Nowy wpis

Nie polecam omijać szerokim łukiem. Byłem tydzień i o tydzień za długo piękne obietnice, a na miejscu szef Artur gość nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy oraz kierowaniu pracami ciągle kłótnie, a byłem tylko tydzień. Samochody i sprzęt firmowy to ruina strach jeździć zgłaszam sprawę na niemiecki Zoll w celu by sprawdzili im firmę, bo szkoda pracowników, którzy się nabierają na ich piękne oczy.

CwelakiBanasiaki Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem współpracę z braćmi Banasiak. Istnieje spora szansa, że zaraz zmieni się nazwa firmy jak skład personalny co trzy miesiące. Fibre Space Sp. z o.o. inaczej gravinty.eu to zespół, który ma za dużo chromosomów i zbyt duże mniemanie o sobie. Ex-handlowiec Marcin nawinie ci makaron na uszy jacy to nie są zajebiści a jaki mieli problem z pracownikami. Usłyszycie, że kradliśmy, waliliśmy w (usunięte przez administratora) bo np. informatyk nie umiał układać kostki brukowej. Przerobiłem trochę w swoim życiu, ale tak niekompetentnej osoby, tak nie umiejącej z ludźmi rozmawiać i zarządzać zespołem, podejmując decyzje w swoim życiu nie spotkałem. Artur bije wszystkich na głowę. A jak ci coś nie będzie pasować (od miesięcy niedziałający ręczny w samochodzie, problem z gniazdami do oświetlenia przyczepy) to masz (usunięte przez administratora) do Polski”. (usunięte przez administratora) Jak lubisz przygody i bycie (usunięte przez administratora) na pieniądze to serdecznie polecam. Odradzam chodzenie na rękę i np. zakup czegokolwiek za własne pieniądze bo później Marcinek ma problem ze zwrotem. (usunięte przez administratora)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Gravinty Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Adam co z gravinty spadam

A ja muszę pochwalić jedną rzecz związaną z tą firmą że już tam nie robię :) (usunięte przez administratora)z godzin przez chory system GPS cały czas robisz jakieś chore raporty zdjęcia które mają udowadniać Twój czas pracy a przy wypłacie odbijają Ci kasę … Brak umowy normalnej a sama w sobie zawiera wiele pkt na niekorzyść pracownika… Okłamywanie w kwestii obowiązków co innego mówili na rozmowie kwalifikacyjnej a co innego jest w rzeczywistości milion dodatkowych zajęć za taką samą stawkę. Jedyna premia w tym chorym układzie z braćmi Banasiak to nie dostać kary finansowej a jest ich masę :) Omijać szerokim łukiem!

CzerstwyBen

Nie polecam pracy w (usunięte przez administratora) Właściciel a w sumie to bracia Marcin i Artur zero szacunku do pracowników. Typowe polaczki i dorobkiewicze. Sprzęt koszmar samochody masakra. Ucinanie godzin więc wypłaty tutaj to loteria ciężko stwierdzić ile dostaniesz. Nie polecam !!!!!

Dzien dobry. Mam dylemat dotyczący warunków współpracy z firmą. Czy istnieje szansa podjąć pracę w niepełnym wymiarze czasowym? Dziękuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Gravinty Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Gravinty Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gravinty Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Gravinty Sp. z o.o.
  • Ruczajowa 10C lok. 1