Opinie o Bioikos Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bioikos Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bioikos Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież - produkcja bielizny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bioikos Sp. z o.o. w Warszawa

Były pracownik Nowy wpis

Chyba interes dalej źle idzie skoro do tej pory nie wypłaciliscie kasy ? Karma wraca a życie rozlicza ;) czekam !

nick Nowy wpis

nie polecam pracowalem dorywczo mieli placic codziennie po pracy zaplacili raz potem raz na tydzien a potem trzeba sie bylo prosic zeby zaplacili raz na mies i to nie calosc kasy

Marta Nowy wpis
@nick

I to dorywczo to było bez umowy? :/ Bo jeśli tak to zastanawiam się skąd takie zaufanie co do nich i do tego, że na bank wypłacą?

Natalia

czy pracodawcy w tej firmie naprawdę oczekują od pracowników biurowych prac fizycznych lub nawet opieki nad ich dziećmi? i do tego jeszcze brak umowy?

Xyz
@Natalia

Tak.

007 zgłoś się
@Natalia

Tak oraz możesz dostać rano przed praca smsa żeby kupić świeże pieczywo dla prezesów + wiele innych rzeczy. Wracając po weekendzie/wolnych możesz mieć cały zlew garów do mycia w biurze. Takie niespodzianki zdarzają się cały czas.

@007 zgłoś się

Aha? A co grozi niespełnieniem takiej niespodzianki? Bo z naczyniami to chyba przesada trochę?

Dorota
@Marta

Zatrudnij się to będziesz wiedziała

Marta Nowy wpis
@Dorota

Dość niefajna odpowiedź. ;) Chyba do tego służy to forum, żeby móc się dowiedzieć co i jak? Za poradę dziękuję, ale gdybym brała to pod uwagę to nawet bym tu o nic nie pytała. Ktoś inny jednak zechciałby odpowiedzieć?

Pracownik miesiąca miodowego:)

Pracując w tej firmie trzeba mieć swój laptop i swój telefon , bo albo firma nie ma laptopa dla pracownika albo jest tak stary że nie da się pracować. To samo z telefonem. Koleżanka z biura miała podobnie stary iPhone był jej telefonem służbowym dlatego robiła zdjęcia swoim telefonem lub nagrywała filmy ;/ P.S starasz się a i tak z godziny na godzinę możesz być zwolniona . Musisz być od wszystkiego a kasa jak była byś do niczego.

Firma Bioikos Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora) ! ! Wzięli moje pieniądze bez pytania prawie 2500 tys I nie chcą oddać. Kasa jeszcze z 4 kwartału 2021 r. A już mamy 3 kwartał 2022 r . ODRADZAM PRACE TUTAJ !

Ex pracownik

Tragedia! NIEWYPŁACALNA FIRMA !!! Już parę miesięcy wiszą mi kilka tys zł i nie chcą oddac ! Każdy ma z nimi problem .

@Ex pracownik

A na jakiej umowie tu byłeś?

Nick2

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Najbardziej nieprofesjonalna firma z jaką zdarzyło mi się niestety zetknąć.

BIODNO

Nie polecam. Brak umowy, nie wypłacalni (czekasz na swoje pieniądze ponad miesiąc, zostawiając cię bez grosza i obiecują postojowe które do tej pory nie dostałem). Pan Wojtek jak i Pani Dorota nie są prawdomówni obiecują co innego a w rzeczywistości jest co innego. Oprócz tego w pracy brak zorganizowania jak i profesjonalizmu. NIE POLECAM I RADZĘ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM zainteresowanym pracownikom jak i zleceniodawcy budowy domu

Niezadowolona

Powiem krótko i na temat : nie polecam !!! Szef to lekko mówiąc zbok. A szefowa mega wymagająca która czasy czas ma ale i uwagi. Szukają osoby od wszystkiego . Od pracownika biurowego po sprzątaczkę, praczkę i opiekunkę oraz kucharkę. Strata czasu ! Odradzam!

Nie polecam pracy w tej firmie... przez ostatnie miesiące przewinęło się tam już kilka dziewczyn... dlaczego ? Brak profesjonalizmu, zakres obowiązków to jakieś nieporozumienie... pracownik biurowy wykonuje zarówno prace administracyjne jak i porządkowe oraz fizyczne, nie wspominając o pilnowaniu dziecka właścicieli, ich prywatne zakupy oraz propozycję gotowania dla nich jak również sprzątania ich domu... Brak umowy dla pracowników biurowych jaki fizycznych. Firma niewypłacalna.

Zostaw merytoryczną opinię o Bioikos Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bioikos Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bioikos Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bioikos Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bioikos Sp. z o.o.
  • Sycowska 31