nigdy nie zostało nic opłacone na czas przez tą firmę
Administrator
24.03.2025 07:00
Inne
Witam wszystkich, Chcę zapytać o wasze doświadczenie w sprawie specyfiki współpracy z firmą Harimex Sp. z o.o.. Czy rekrutacja odbywa się z domu? Czy dobrze jest zdecydować się na prace w tej firmie? Czy pracodawca daje awanse? Szczerze dziękuje za podpowiedź.
Zostaw merytoryczną opinię o Harimex Sp. z o.o.
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.