Opinie o Alteza Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Alteza Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Alteza Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alteza Sp. z o.o. w Łódź

@bylypracownik

Zdecydowanie NIE WARTO tam pracować!! Lepiej trzymać się jak najdalej od tego miejsca i pożal się Boże pracodawcy. Wynagrodzenia nie są wypłacane w terminie i nie chodzi tu o opóźnienia 1-2 dni!!! Olewające podejście pracodawcy do pracownika..Upomnienie się o swoje pieniądze skutkuje wypowiedzeniem umowy, z kolei jeśli nie upomnisz się o wypłatę, po prostu jej nie otrzymasz lub musisz poczekać aż pracodawca będzie miał ochotę ją wypłacić. Osobiście niczego nie da się dowiedzieć, kłamstwa, rzucanie słów na wiatr i obiecywanie gruszek na wierzbie!!! NIE POLECAM!!!!

Witam firma upadla a pracodawca do dziś nie wypłacić nam pieniędzy a co dopiero klienta.. od pol roku robił szkolenia wiedząc ze firm upada nabiał ludzi w butelkę

Czy w Alteza Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

pracownik Nowy wpis

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Alteza Sp. z o.o.?

On Nowy wpis

Kiedyś firma miała mega potencjał. To co dzieje się teraz zostało już opisane w komentarzach dość szczegółowo wiec tylko napiszę, że się z tym w pełni zgadzam. Z dawnego potencjału zostało już bardzo niewiele... a szkoda.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Alteza Sp. z o.o..
@bylypracownik

BOA

Pracę w Altezie oceniam na zdecydowany plus. Zdecydowanie atmosfera w zespole i możliwość rozwoju sprawiają, że praca tutaj jest przyjemna. Co do negatywnych ocen - ktoś musi bardzo "przeżywać" i tęsknić za firmą, że non stop siedzi na goworku i czeka aż coś wpadnie. Panowie, więcej życia. wyjdźcie do ludzi, może znajdziecie inną pracę.

@BOA

Rozmowa bardzo miła, ale nie wysyłają informacji zwrotnej. Brak kontaktu, a gdy sam zadzwonisz to zaczynają kręcić.

@Ania

Dzień dobry, jak już pisaliśmy wcześniej niezwykle szanujemy ludzi, dlatego też informację zwrotną przekazujemy zawsze. Niekiedy może ona być nieco opóźniona ze względu albo na sezon urlopowy albo też wydłużenie przez firmę samego procesu rekrutacji. Szukając informacji od nas, warto sprawdzać zarówno wiadomości na popularnych portalach ogłoszeniowych jak i bezpośrednio skrzynki mailowe kandydatów (w tym folder SPAM). Serdecznie zapraszamy także do kontaktu telefonicznego. Przypominamy, że przed oficjalnym zakończeniem rekrutacji nie jesteśmy w stanie (także telefonicznie) przekazać żadnych konkretnych informacji. Pozdrawiamy serdecznie, Alteza

@Ania

No niestety nie zawsze dają odpowiedź zwrotną. Jakiś czas temu byłam na rozmowie i zero kontaktu...Jak zadzwoniłam to pan odpowiedzialny za rekrutację powiedział, że to dziwne bo wszystkim wysyłał odpowiedź kilka dni temu.

Jakie są warunki zatrudnienia w Alteza Sp. z o.o.?

Anonimowy pracownik

Szczerze to lepiej tam nie pracować ;) przynajmniej do czasu kiedy firma wyjdzie ..jeśli wyjdzie na prostą umowy brak jak dostaniesz to zlecenie obiecują umowę o pracę a jej nigdy na oczy nie zobaczysz

Anonimowy pracownik

Witam pracowałem w altezie i to co piszą to prawda prezes ma problemy finansowe obiecuje wypłatę za dzień lub dwa po czym dostajesz zadatek lub nic o swoje pieniądze trzeba się prosić nic nie umieją sami zrobić kadry i dyrektorka to porażka każdy zwala robotę na drugiego lepiej omijać firmę dalekim łukiem firma pewnie ma też komornika bo problemy są coraz wieksze

Woleniepodawacdanych

Lata świetności firmy już dawno minęły- jeżeli chcesz kandytować na jakiekolwiek stanowisko- moja rada- UCIEKAJ !! Prezes jest nie wypłacalny, obiecuje złote góry… No właśnie obiecuje i na tym by się mogło zakończyć. Żadna z jego obietnic nie zostaje spełniona. Mają (usunięte przez administratora) kadrowy i księgowy nie są w stanie poradzić sobie z najprostszymi sprawami. Generalnie jako klient tez bym omijał tę firmę ponieważ nie stać ich na towar dobrej jakości.

Niktciekawy
@Woleniepodawacdanych

Niestety jestem w tej samej sytuacji czekam na wypłatę a miała być do 10. Dołączam do grona (usunięte przez administratora) przez firmę Alteza. Firma jest niewypłacalna o czym oświadczy mój portfel na którym nie mam od nich pieniędzy. PS. Jak chcecie razem możemy odwiedzić alteze i wypić herbatkę, poczekać aż prezes przyjdzie z potwierdzeniem że dokona wypłaty na konto bankowe. Nie pomagają telefony i sms do ponieważ Szefowa ma wyłączony telefon.

No name

No cóż. Napiszę wprost. Omijaj tą firmę. Bałagan kadrowy, bałagan w zarządzaniu. Firma ledwo przędzie. Pan prezes obiecuje gruszki na wierzbie, nie wypłaca na czas albo i w ogóle nie wypłaca pensji. Żadnych premii, dodatków, bonusów. Nawet życzeń na święta. Wszystko owiane tajemnicą przed pracownikami...Jednym słowem dramat.

Luk

Hallo, Alteza żyjecie? Nikogo nie rekrutujecie?

Dzień dobry, interesuje mnie podstawa oraz premia uzależniona od wyników sprzedaży na stanowisku doradcy techniczno-budowlanego. Jakie kwoty? Jakie auto służbowe? Dziękuję z góry.

Jaka jest kultura pracy w Alteza Sp. z o.o.?

Ogólnie w pracy jest na prawdę w porządku. Dress codu jako takiego nie ma, atmosfera luźna, ludzie przyjaźni, wyjścia integracyjne i imprezy firmowe też się zdarzają.

OB

ja sobie cenię prace w Altezie. mogę liczyć na wsparcie zespołu, a także na kursy doszkalające, wiec oceniam to na plus. Dresscodu nie ma, są fajne wyjścia integracyjne i jest naprawdę w porządku

@OB

Pozytywnie. A o pieniądze wolno Cię zapytać? Stawki rynkowe, oceniasz na plus? :)

OB
@Ewa

@Ewa, oceniam bardzo dobrze. ja jestem zadowolona z pieniędzy, które tu utrzymuje, powyżej średniej stawki rynkowej, jak na to stanowisko.

Niktoś

Aplikowałem do pracy w biurze Altezy. Pracy ostatecznie nie dostałem ale i tak wysoko oceniam bo: 1) widać, że facet od rekrutacji zna się na rzeczy. Bez (usunięte przez administratora) pytań, bez spiny i dziwnej atmosfery- same konkrety. 2) jedna z niewielu firm od ktorej dostałem jakąkolwiek odpowiedź zwrotną- widać że szanują ludzi.

Ktoś
@Niktoś

Hahaha, a czy facet od rekrutacji czasami sam nie napisał tego komentarza? :D

Czy w Alteza Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Nikogo nie dyskryminujemy, wszyscy (także obcokrajowcy) mają u nas równe szanse.

Cóż to był za rok!
Pomimo niepewności związanej z panującą pandemią, udało nam się rozpocząć nowe szkolenia, a także uruchomić Kobiecą Brygadę Sufitową. Jednocześnie wprowadziliśmy nowe logotypy oraz rozpoczęliśmy znakowanie produktów. Do naszej Altezowej rodziny dołączyło kilkanaście nowych osób, a załoga franczyz, punktów sprzedaży i dystrybutorów znacząco się powiększyła.
Zaznaczyliśmy swoją obecność na wspaniałych wydarzeniach, jakimi były Campy Marcina Gortata i Fundacji MG13. Co więcej, zorganizowaliśmy najlepsze wydarzenie sufitowe - IV Spotkanie Branżowe, w którym udział wzięło wielu znakomitych gości.
Nie możemy nie wspomnieć o pięknych zgłoszeniach do konkursu "Realizacja Miesiąca" (psst… wracamy do Was już niedługo z kolejną edycją!).
Rok pełen wyzwań kończymy dużym wyróżnieniem  - Złotym Medalem Targów BUDMA 2022 otrzymanym za naszą innowacyjną maskownicę! A to tylko kilka wydarzeń wybranych z naszego 2021!
Oprócz tego, w związku z nadejściem Nowego Roku, przyjmijcie nasze najserdeczniejsze życzenia dla Was: sufitów cały rok, kilometrów profili, szpatułek i promocji bez liku i ciągle nowych pomysłów sufitowych! Niech 2022 rok przyniesie Wam nowe, ciekawe wyzwania! Mamy nadzieję, że uda nam się wrócić do normalności, o której pamięć jest wciąż żywa i będziemy mogli się wszyscy zobaczyć na kolejnych naszych Spotkaniach Branżowych! Do siego roku!

Aktualność
Campy Marcina Gortata to dla nas szczególne wydarzenie. Przyświeca nam wspólna idea - pomoc innym. A dzięki takim wydarzeniom możemy wspierać młode talenty.

Campy Fundacji MG13 odbyły się m.in. w Łodzi, Krakowie, Warszawie, Zgierzu, Dąbrowie Górniczej, Płocku i Rumii. Warto również wspomnieć o tym, że w Warszawie i Krakowie odbyły się campy dla dzieci z niepełnosprawnością ruchową. To była doskonała możliwość do sprawdzenia swoich umiejętności oraz do ćwiczeń i integracji z rówieśnikami z całej Polski. Cieszymy się, że mogliśmy być partnerem tak wspaniałego wydarzenia!

Aktualność
Alteza to nie tylko piękne sufity, ale także i pomaganie! Jakiś czas temu nasza drużyna zrealizowała bajeczny projekt dla dzieci z Domu Samotnej Matki im. Stanisławy Leszczyńskiej w Łodzi. W specjalnym pokoju zabaw na suficie pojawiło się niebo, a także ulubione postacie - Elsa i Anna z "Krainy Lodu" oraz bohaterowie bajki "Psi Patrol". Taki prezent wywołał uśmiech i radość na twarzach dzieci, a zabawa w takich warunkach jest jeszcze przyjemniejsza!

Jak długo czekaliście na odzew z Alteza Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Dzień dobry, staramy się zawsze przekazywać wiadomość telefonicznie lub mailowo, niemniej jednak kontakt może być opóźniony przez sezon urlopowy. Jeżeli zależy Pani/Panu na szybkiej informacji można się z nami skontaktować w dogodny dla siebie sposób i przekażemy wszelkie niezbędne informacje. Pozdrawiamy serdecznie!

Nai

Jest teraz dużo ofert pracy z tej firmy, jak tam się pracuje? Fajna atmosfera? Dobre zarobki? Ktoś może coś napisać?

Nai

A jaka atmosfera tam panuje? Mógłbyś coś więcej napisać? Jaki jest np. szef itd?

Łukasz
@Nai

Atmosfera to różnie jedni lubią taka inni raczej nie, jak dla mnie często zmienia zdanie, próbuje manipulować, bo da pare złotych premii albo nie da, lubi wprowadzić w poczucie winy pracownika itp. Na młodych to działa a dla mnie trochę zabawne to było,

@Łukasz

Ale jak piszesz że duża rotacja to coś jest na rzeczy.

SRM
@Nai

Ja pracuje 5lat, więc raczej nie wierzyłabym osobom, które nie przepracowały nawet miesiąca. Jest dużo ofert bo jest i zapotrzebowanie na pracowników, to chyba świadczy o tym, że firma się rozrasta ;) Zapraszamy na rekrutację, sam Pan/Pani się przekona i może zostanie z nami na dłużej :)

Piotr All Thesis
@SRM

A ile ludzi pracuje tu ze stażem 5 lat lub dłużej ? :) Dlaczego ludzie sami odchodzą od Was ?(usunięte przez administratora) Wy, czyli biuro, jako elitarna część firmy, powinniście być wzorowym przykładem dla wszystkich. Jak czytam "firma się rozrasta", to zastanawiam się w którym miesjcu :)

Lukasz
@Piotr All Thesis

Może „ firma się rozrasta” dotyczy tego, ze na szkolenia przyjmują coraz więcej ekip kobiecych bo męskich zabrakło. Czekam aż rozrosną się tak , ze szkolić będą młodzież bo to teraz również temat trend.

PAT

Nie mam akurat żadnych zastrzeżeń do księgowości, wręcz przeciwnie. Pełna kuktura, jak w wielu innych "komórkach" firmy.Naprawdę fajni ludzie.(usunięte przez administratora)

MarcinS

Potwierdzam Pan Kamil to super szkoleniowec. Jestem po szkoleniu podstawowym prowadzonym przez Pana Kamila - to jaki zakres wiedzy potrafił przekazać w bardzo krótkim czasie tj. w ciągu jednego dnia powala na kolana. Dzięki niemu rzuciłem etat i żyje z sufitów napinanych. Bardzo dużym plusem Altezy jest ten człowiek. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Alteza Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Alteza Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alteza Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alteza Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alteza Sp. z o.o.

Alteza Sp. z o.o.