Opinie o KVADRAT ACOUSTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gądki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie KVADRAT ACOUSTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KVADRAT ACOUSTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KVADRAT ACOUSTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gądki

Atmosfera w tej firmie jest niemiła, pora zmienić pracę.

incognito
@Anna

Chodzi o "szefa wszystkich szefów", on jest największym minusem tej firmy. Ale jest chyba nie do ruszenia bo Dania go lubi w przeciwieństwie do wszystkich w Gądkach

Alicja

Hej. Zatrudniona w czerwcu na okres próbny 3 miesiące. Nie dawno zaproszona na rozmowę przez kierownika zmiany (N) na której dowiedziałam się iż firma nie chce ze mną przedłuży umowy ponieważ nie pasuje do grupy... totalna porażka, w trakcie tej rozmowy padło stwierdzenie ( nie bierz tego do siebie bo naprawdę jesteś super dziewczyna... dwulicowość). Wcześniej na rozmowie o pracę padło wiele stwierdzeń że oni nie zatrudniają na chwilę że nie opłaca się im szkolić ludzi tyle czasu a później ich zwalniać... w trakcie umowy miałam wypadek po którym byłam zapewniana przez (N) że nie mam się czym martwić... DOBRA atmosferę tworzą ludzie którzy pracują na liniach i są zajebiści... Tzw starsi montażyści mają totalnie (usunięte przez administratora) na ludzi nowych (B) i (G) niby szkola ale wszędzie łażą siedzę przed kompem wychodzą na papierosy.... totalny brak szacunku... na dodatek każdy błąd który zrobi nowa osoba jest im przypisywany, jeśli tak się zdarza to robią wielkie obrazy i nie odzywają sie do tej osoby która zrobiła na nich ten błąd.. Co do starszego montażysty (P) bardzo dobrze szkoli myślę że jest do tego stworzony ale gdyby nie to że wiecznie się złościć było by ok. Ludzie dostają tam pracę po znajomości... kierownik zmiany(N) sugeruje się opinią (B) i (G) chociaż z daną osobą nie potrafiła zamienić nawet słowa... Pomimo złego kierownictwa i zarządzania. Ludzie którzy pracują na liniach są wspaniali. Każdy każdemu pomoże bez nerwow bez łaski bez unoszenia sie bez złości. Co do ludzi z biura nie mam żadnego zdania... A dodam jeszcze że pomimo dobrych ludzi na liniach są też i te źle osoby które lubią wchodzić w tylek i donosi a co najlepsze w tym wszystkim to to że to co mówią okazuje się nie prawda albo przekręceniem zdania. Co do szkoleń mega słabo podchodzą do tematu.. po kilku godzinach pracy masz umieć i potrafić wszystko... Nawet swojego zdania nie można mieć bo jest źle... Jedna sytuacja w której się sprzeciwilam zaważyła na tym by mi podziękować. Byłam na pakowaniu i ze mną były na nim 3 inne osoby. Pewna osobą mega brzydko i źle pakowała panele. Przeszła kontrola jakości sprawdzić czy jest ok i stwierdzili że niestety wszystkie panele która pakowała ta osoba były źle spakowane... zapytałam to po co dajemy te pieczątki które na każdym stanowisku są przybijane... skoro dajesz pieczątkę to pokazuje kto ci robi i osoba która to zrobiła powinna to poprawiać. Na poprzednich stanowiskach tak to działa ale na pakowaniu wszyscy muszą poprawiać za jedna osobę... po to jest pieczatka by każda osobą była odpowiedzialna za Siebie. Dlatego ta premia grupowa to jakieś absurd. Osobą która w danym miesiącu zrobiła 150 błędów przekreśla innym ludzia szansę na większą premie. Pozdrawiam miłe i dobre osoby które pracują na liniach i oczywiście chłopakow z pił.

Ktos

Tak, jesteśmy 1 zespołem i 1 osoba zawali to leżą wszystkie...

BB

Bardzo kreatywna praca, jesteśmy po całkiem fajnych podwyżkach. Atmosfera na produkcji luźna. Zespoły młode, zgrane. Ludzie bardzo sympatyczni, pomocni. Polecam.

@Rolka

Pracodawca daje taką możliwość? Dziwne trochę podejście. Może wiesz jakie teraz stawki są oferowane na umowie próbnej? Długo ona trwa? Można od razu dostać umowę o pracę?

Pracuje w tej firmie od kilku miesięcy, nie jest tak żle jak piszą niektórzy, jest dużo benefitu, czekamy na podwyżki, fajny, niezaduży zespół, 2 zmiany są zaletą, kiedyś były soboty, można było dorobić, ale teraz za to są dłuższe weekendy :)

@Stefek

I te wszystkie benefity firma opłaca w całości? Czy pracownicy muszą dopłacać jakąś część za ubezpieczenie chociażby albo opieke medyczną? A ta premia zespołowa to duża potrafi byc?

Aro Nowy wpis

Na koniec roku była informacja że nie ma rekrutacji. Teraz też nie widzę nic w sieci a chętnie zaaplikowałbym na produkcję. Wiadomo co jest powodem tego zastoju w przyjęciach nowych pracowników i kiedy ewentualnie coś się ruszy? Zależy mi na stabilnej robocie i chciałbym wiedzieć czy tu bym się na taką załapał.

Rimi Nowy wpis

Dzień dobry, jak wygląda atmosfera w firmie ? Plusy i minusy pracy ? Czy jest to spokojna praca ?

To jak z tymi podwyżkami, było coś w tym roku? Tak ktoś pisał kilka msc. wstecz, że jakieś się szykowały... Pytam, bo szukam lepiej płatnej pracy i ciekawi mnie czy w firmie bym miała lepszą stawkę. Ile przy obecnych warunkach przyznają? Kiedy mogłyby być nowe rekrutacje? Obecnie pustki w sieci, nie wiem co jaki czas jakieś otwierają. Najchętniej na kontrolera jakości bym się przyjęła.

Ryk Nowy wpis

Hej Aktualnie nie szukają nikogo do pracy w zakładzie, na kontrolę też nie.

Alicja

@Alicja

To jakich ludzi oni szukają do tego zespołu? Tak wiesz, żeby mieć szansę na to, że ta umowa zostanie jednak przedłużona, zawsze lepiej wiedzieć na zaś. Co do premii to czy oprócz tej zależnej od wyników grupy jeszcze jakaś przysługuje? Ja w poprzedniej pracy miałam absencyjne, uznaniowe, nie tylko jedną. A tu?

Felix

Jest premia zależna od wyników (do 25%) i absencyjna (200zl)

@Felix

A czy te premie są rozliczane podobnie jak wyżej opisana produkcja? To znaczy i wyniki i obecność są wyliczane dla całej brygady i np. wystarczy, że jedna osoba nie wyrobi norm obecności, żeby cała grupa nie dostała premii?

Ktos

Tak, jesteśmy 1 zespołem i 1 osoba zawali to leżą wszystkie...

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kvadrat Soft Cells Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Wycen / Valuation Specialist.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jak w Kvadrat Soft Cells Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Atmosfera w tej firmie jest niemiła, pora zmienić pracę.

Kol

Zgadzam się. Sytuacja aktualna

Atmosfera fatalna przez JEDNĄ osobę, każdy wie o kogo chodzi.... Ta osoba niszczy firmę, odechciewa się pracować zarówno na produkcji i w biurze. Gdyby wykluczyć tę osobę wielu by wróciło z radością......

Brawo Jędruś
@Andrzej

W końcu ktoś wywołał Sami Wiecie Kogo do tablicy :-) w biurze karuzela i ciągłe zmiany, pity nie dotarły do ludzi na czas lub trafiły na zły adres, ale spoko kolega zadowolony z tylnego fotela śmieje się ze wszystkich zajadając popcorn, wstajemy z kolan :-)

Zatroskany Janusz
@Brawo Jędruś

Ten, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać (W.C) psuje firmę! Wszystkim przeszkadza zamiast wspierać, niekompetentny, głupie teksty np. do kobiet - niepasujące do zajmowanego stanowiska - nie wiem jak można go trzymać, gdyby nie on firma byłaby bardziej wydajna, zorganizowana, nowoczesna i uporządkowana... Poza tym przypadkiem - firma spoko.

@Zatroskany Janusz

O kim w ogóle mowa bo już kilka postów dotyczy tej samej osoby? Czy to jest osoba zarządzająca firmą i dlatego tak trudno jest innym? Z tym traktowaniem kobiet to było gdzieś zgłaszane? Mężczyźni są traktowani inaczej? Powiesz na jakim jesteś tutaj stanowisku?

@Anna

Cześć Wszystkim :) Chętnie się wypowiem, bo z końcem lutego zakończyłam współpracę z firmą i mam świeżą perspektywę i i przede wszystkim ludzką, gdyż pracowałam na stanowisku HR Koordynatora. Wytrzymałam kilka miesięcy. Odeszłam przez postawę, którą reprezentuje Dyrektor Zakładu. Nie szanuje ludzi, nie docenia ich poświęcenia, nie dostrzega chęci do zmiany na lepsze, wykorzystuje ludzi i ich wiedzę, obraża, choć nie w dosłowny sposób. Praktykuje to długotrwale, to znamiona mobbingu, ale Pracownicy boją się o tym mówić, i cóż - z jednej strony nie dziwię się, z drugiej - ja nie dałam rady. Choć bardzo chciałam, bo największą wartością dodaną tej organizacji są LUDZIE, dzięki którym ta firma jeszcze jakoś funkcjonuje. Tęsknię za Wami Ludziska, wykurzcie W., kibicuję Wam mocno ❤️ Karola

incognito

Marzena

Jakie te benefity są? Możesz napisać czy jakaś opieka medyczna albo karta sportowa jest oferowana? Zastanawiam się też jak z atmosferą wśród wspolpracowników. Możesz napisać?

Stefek
@Marzena

Firma oferuje medicover, pzu,karte multisport,smartlunch oraz premia zespolowa więcej szczegółów w ogłoszeniu na (usunięte przez administratora)

@Stefek

Witam serdzecznie, czy mógł bym otrzymać e-mail gdzie mogę aplikować do tej firmy ?

BB

@BB

Powiedz dokładnie jak nazywa się Twój etat i coś więcej o tych podwyżkach bo brzmi bardzo zachęcająco :) Dawaj od razu kwoty netto :) Z tą pomocą to tylko tak na początek dla nowych czy generalnie wszyscy są dla siebie przyjaźni?

Zgredek
@BB

Fajnych podwyżkach? Dlaczego nowy pracownik dostał tyle samo co osoba pracująca od lat ? Atmosfera jest napięta, do niektórych osób nie można się odezwać. Zgrania juz nie ma od dawna. Fakt, montażyści są bardzo sympatyczni i pomocni. Przynajmniej na kogoś można liczyć.

Fazi
@Zgredek

Tak zgadzam się podwyżki były i właśnie dlaczego nowy pracownik jest traktowany jak pracownik z doświadczeniem czegoś tu nierozumiem chyba to idzie w złym kierunku

@Fazi

Kto decydował o wysokości podwyżek? Może jego warto zapytać? Możesz dać znać jako rodzaj umowy tu się podpisuje? Można liczyć na umowę o pracę? Będę wdzięczna za odpowiedź bo chciałabym aplikować

Rolka
@Fazi

Od dawna idzie w złym kierunku. Starych pracowników się nie docenia, maja robić oni więcej i za mniejsze pieniądze. Warto rzucić pracę i podpisać umowę ma nowo, a dostanie się więcej

@Rolka

Jestem zainteresowany pracą magazyniera? Czy jest jakiś konkretny system magazynowy w Kvadrat? Czy kierownik magazynu w porządku? Podobno dyrektor zakładu pozostawia wiele do życzenia, czy jako magazynier miałbym z nim styczność?

Pier

Bardzo interesująca jest filozofia kierownictwa - 30 pracowników na zmianie nadzoruje mistrz + 3 prawe ręce. Ile osób nadzorujących byłoby potrzebnych przy np. 400 pracownikach???

@Pier

Niestety nawet 30 ludzi te 4 osoby nie dają rady upilnowac

@Xyz

To co tam się takiego dzieje że trzeba tak pilnować? Te prawe ręce mają jakiś dodatek funkcyjny za to nadzorowanie czy tylko zmianowa?

@Marzena

Niestety rygor totalny, nie można do nikogo się odezwać, zwłaszcza między działami (KJ, PP) i oczywiście nie można odejść od stanowiska pracy 1m. Nie wiem za co im płacą ale nie za pomoc i naukę, może za brak kultury i chamstwo.

Caro
@Pier

Założenie było takie, że zastępcy brygadzisty - 3 osoby na każdej zmianie, codziennie pracują na linii lub szkolą nowych pracowników - pracując z nimi na jednym stanowisku, a obowiązki brygadzisty pełnią w czasie jego nieobecności. We wrześniu zmienił się kierownik, posłuchał swoich doradców i mamy 4 osoby pełniące nadzór na zmianie. Oczywiście ci zastępcy mają wyższą stawkę niż pozostali pracownicy - za nicnierobienie. Dawniej nawet brygadzista pracował na linii jak była potrzeba - brak ludzi, żeby wyrobić plan.

@Caro

Nawet jak są na liniach to mogą zrobić mniej, bo oni przecież i tak są najlepsi...a osoba która zrobi od nich więcej i tak jest niedoceniona i to jej wina że plan całej zmiany jest na -. Nie ma pochwalenia" brawo zrobiłeś cały plan " tylko problem dlaczego nie zrobiłeś więcej... to nie jest motywacja, jak się widzi jak oni pracują i jak brygadzistka to pochwała to aż nie chce się robić więcej... zwłaszcza jak się pokaże ze ktoś da radę, to wtedy wymaga się od takiej osoby 2 razy więcej

Zatroskany
@Xyz

Trochę się nie zgodzę. Starsi montarzyci mało że potrafią wyrobić plan to muszą naprawiać notoryczne błędy niektórych pracowników którzy nawet nie chcą się szkolić. A o wyrobieniu planu nawet nie myślą. Ale krzyczą najgłośniej.

Troskliwy
@Zatroskany

Trochę/wielka szkoda, że starsi montażyści nie mają szansy codziennie wyrabiać planu i marnowany jest taki potencjał. Z czego biorą się "notoryczne" błędy nowych pracowników? Czy nowi pracownicy podczas szkolenia, chociażby przez pierwszy tydzień -dwa, pracują na stanowisku ze starszym montażystą i wspólnie wyrabiają plan bez pośpiechu? Jak są motywowani do nauki nowi pracownicy? Krzykiem? Krytyką? Faworyzowaniem "wybrańców"???

...
@Troskliwy

Wielka szkoda, dzisiaj też niestety na czerwono Notoryczne błędy biorą się z tego, że nauka polega na pokazaniu czegoś raz i tyle. Pracownik ma już umieć i najlepiej jakby wszystko było zrozumiałe i bez pytań. Potem taka osoba szuka pomocy wzrokiem, dosyć że nikogo nie zna to jeszcze osoba, która miała ją wprowadzić znika, rozmawia przez telefon lub idzie na pogaduchy. Pyta się potem osobom na lini, one muszą opuścić swoje stanowisko pracy i pomoc takiej osobie, wyjaśnić i wytłumaczyć. Dużo jest takich pytań W listopadzie, kiedy KJ nie było przez miesiąc, były nowe osoby na skladaniu i na pile, to dopiero osoby będące na froncie wykrywały błędy że coś co miało być z czarnego profila, jest wykonane w srebrnym lub wymiar ramki sie nie zgadza, również takie osoby nie znały rodzajów profili czy wypełnienia. Stąd kolejne błędy. Nie ma co się dziwić, bo nikt im tego nie powiedział, bo nie miał czasu. A z drugiej strony jak ktoś ma usłyszeć odpowiedź " nie mam czasu bo gadam z (usunięte przez administratora) lub "ja nie jestem od tego" to szkoda zwracać się do starszych montażystów. Bardziej nowymi osobami interesują sie zwykli pracownicy. Nowi pracownicy spędzają że starszymi montażystami mało czasu. Nawet jak cały dzień uczą się przy "oku" starszego montażysty to przez długi czas go nie ma. Uwagę I czas poświęca mu osoba na lini, która dosyć że go uczy to jeszcze musi zrobić plan. Motywacja polega na tym że słuchają od starszych montażystów ile to oni potrafią, że oni są najlepsi i ze potrafią wszystko, no i wyrabiaja plan...Nic dziwnego skoro pracują po 8 lat. Nie ma motywacji , osoby które chcą się czegoś nauczyć muszą na własną rękę się same szkolić, chodzić i się prosić albo samemu się do czegoś zabierać.

Bartosz
@...

Poważnie pokazanie raz, jak coś zrobić, jest traktowane jako przeszkolenie? I o co chodzi z tym planem? Czy jest jakaś suta premia za jego wyrobienie, bądź pretensje, gdy się nie uda, jak to funkcjonuje?

BMW
@Bartosz

Tak, pokazanie raz to przeszkolenie. A z planem jest tak, że na jednej linii pracuje kilka osób i dopóki plan jest wyrobiony to jest w miarę git, pretensje są, bo skoro ktoś wyrabia swój plan to przecież może iść i (usunięte przez administratora) za innych. A jak jest minus to pretensje są np do pakowaczy bo nie spakowali planu ( to co z tego ze nie mieli co pakowac , bo panele nie byly nawet złożone) A nie np do składających ze ich nie złożyli. Jest premia za efektywność i wyrobienie planu ale jednakowa dla wszystkich montażystów, nie jest ona indywidualna. Mistrz zmiany nie widzi sytuacji na produkcji, dopiero 1h-2h przed końcem pracy jest latanie i szukanie winnych. A wina leży przy osobie zarządzającej.

Zoriana

Dzien dobry) Czy firma w Gondkah potrzebuje nowych pracownikow?

Sebek

Ludziska w Waszej sytuacji szybko bym ogarnął dobrą poradę u radcy prawnego, wystosować porządne pismo i do sądu,nie ma się co cackac z kimś takim jak opisujecie bo lepiej nie będzie a Wy macie prawo do pracy w normalnych warunkach bez presji na Waszą psychikę. Niestety tak już jest,dasz prostakom trochę władzy i odrazu pokazują co potrafią, nie dajcie się,walczcie o siebie a takich brygadzistów szybko do wymiany. Nie wiem czy jesteście świadomi ale mobbing w pracy jest przestępstwem i płazem nikomu on nie ujdzie! Życzę Wam powodzenia i nie bójcie się niczego,to Wy jesteście najważniejsi bo robocie całą robotę!

Schrek i spółka

Nie polecam !! Brygadzistka(usunięte przez administratora). Która nigdy nie przechodziła poprzez wszystkie szczeble pracy na produkcji w tej firmie, nie ma pojęcia jak to ciężko jest samemu spełniać jej polecenia, ciagłe stanie , nadzór i patrzenie na ręce pracownikom , nie sprzyja to dobrze szybkiemu wykonaniu zadania czuje się dosłownie jej oddech na plecach !! Sprawia to dodatkowy stres i niechęć do chodzenia do pracy !! Ciekawe dlaczego kierownictwo nie zmienia nic w tym kierunku widząc co się dzieje w firmie , że atmosfera jaka panuje przez (usunięte przez administratora) I jej zastępców jest nie do zniesienia ! Potwierdzam z innej opini zamieszczonej nie dawno że(usunięte przez administratora). Nie potrafi rozstawiać ludzi na stanowiska nie potrafi kierować ludźmi bardziej to przypomina egipskich pilnowaczy budowniczych tylko brakuje im bata :) a faworytom i zastępcom(usunięte przez administratora). Jest najlepiej ponieważ mają na wszystko przyzwolenie i mogą robić co chcą !

Ktos

Sprawa zamieciona pod dywan. Niestety ... tym bardziej widać jak kierownictwo i(usunięte przez administratora) podchodzą do problemów pracowników. Święta Trójca bezkarna

Biurko

Atmosfera wymaga o pomstę do nieba ciągły krzyk i wszystko, jak coś się chce od kogoś dowiedzieć to od razu ze gadamy... a jakoś ludzie którzy mają robic i uczyć innych chodzą na fajkę lub na (usunięte przez administratora) do UR

Fuj

Nie polecam pracy tam. (usunięte przez administratora)nie potrafi zorganizować pracy pracownikom. Faworyzuje obcokrajowcow. Jest niezorganizowana i (usunięte przez administratora)poziomem dorównuje swoim pracownikom którzy dali popis na wigili firmowej. Nic nie potrafi załatwić i wszystko zapomina. Do tego ten ciągły krzyk na nas, (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)głośne komentarze naszej pracy.

Krnąbrny guziec

Osobiście nie polecam pracy , zwłaszcza na zmianie(usunięte przez administratora) Jest to osoba która zupełnie NIE PASUJE na stanowisko BRYGADZISTA a powodów jest wiele między innymi wprowadza (usunięte przez administratora), nie szanuje pracowników , nie zna zasad kierowania zasobami ludzkimi , wielka łaska jeśli o coś poprosić , praca (usunięte przez administratora) i jej „pomocników” polega głównie na bezwzględnych nakazach a broń Boże odzywać się do siebie w sprawie związaną z pracą , jedyne co potrafią robić najlepiej to puszczać głośną i czasem uciążliwą dla skupienia pracy muzykę ,stać oraz obserwować, niektórym osobom jest pozwolone sobie samemu wybierać stanowiska pracy mimo że zostały już przydzielone ! Atmosfera jest nie miła i daje się odczuć faworyzowanie niektórych osób !

Ona

Ważne że oni schodzą na przerwę 5 min przed i przychodzą 5 min po. A my nawet minuty nie możemy

Czy jest jakiś zwrot pieniędzy za dojazd do pracy jeżeli nie mieszkam na trasie autobusu pracowniczego ???

OK
@Michał

Na tą chwile nie ma

Nik
@OK

I nie będzie ????

@Nik

Nik to będzie kiedyś dofinansowanie na dojazd czy nie ?? Bo jeżeli tak dobrze tam jest A mam kawałek drkgi

Niki
@Michał

Tak jest dofinansowanie do dojazdów

Irena
@Niki

Jest jakaś kwota maksymalna czy rozliczenie następuje w granicach rozsądku? Była też wzmianka przed chwilą o dofinansowaniu do posiłków, można prosić o szczegóły?

Elo
@Irena

Są dofinansowania do posiłków, 9,50zl na dzień

Krystyna
@Elo

To chyba nie najgorzej? :) W jakich cenach macie tam posiłki pracownicze? Czy nie ma takiej opcji i to kwota "wolna" do wykorzystania? Sa jeszcze jakieś inne benefity?

Elo
@Krystyna

Na kanapkę wystarczy, ewentualnie trzeba dopłacić z 2 zł. A jak chodzi o obiad, czy jakaś sałatkę to już więcej w granicach 8-10 zł dopłaty z wynagrodzenia. A benefity to depresja i stany lękowe. Jak ktoś nie ma twardego charakteru i wytrzymałości psychicznej to nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o KVADRAT ACOUSTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gądki

• Jak się pracuje w KVADRAT ACOUSTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy KVADRAT ACOUSTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KVADRAT ACOUSTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KVADRAT ACOUSTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Poznańska 3
    62-023 Gądki