Opinie o Mhotels Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mhotels Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mhotels Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mhotels Sp. z o.o. w Sosnowiec

Recepcjonistka

Pracowałam tam kilka lat temu (jeszcze studiowałam). Dramat. Wypłata pod stołem i ciągle przypieprzanie się o nic księgowej (obecnie chyba „dyrektorki”) i jej przudupaśnej pokojowej.. potrafiły się to mnie przywalić o to, ze po gosciu jest (usunięte przez administratora) w pokoju i to moja wina bo ja go meldowałam Hahhahahaha co za (usunięte przez administratora) Zwolniła mnie przez telefon na 2h przed tym jak miałam pójść na nocke… powodem zapewne było to, ze nie dałam sobą pomiatać i miałam głęboko w (usunięte przez administratora) osądy ”pani od finansów”. Znajoma również zwolniła bo sie postawiła..Tam jak sie nie dostosujesz i nie dasz sie traktować jak (usunięte przez administratora) to długo nie porobisz. Nie polecam nikomu! Jak ktoś jest słabszy psychicznie to szkoda zdrowia i nerwow

Aaaaa

Niestety komentarze tutaj nie pokrywają się z rzeczywistością - bo w rzeczywistości jest jeszcze gorzej. Pracowałam tam kilka lat temu i widzę że nic się nie zmieniło - stawka poniżej najniższej krajowej, brak umów, wypłata pod stołem, o prawie pracy nikt tam nigdy nie słyszał, o jakimkolwiek szacunku do pracownika tym bardziej. Mobing, wymyślone problemy, oskarżenia i awantury na porządku dziennym. Kto miał przyjemność poznać właściciela wie jaki to odrealniony "byznesmen", a dyrektorka to zaledwie pachołek w jego interesach - może i zna się na pilnowaniu mu pieniędzy ale na pewno nie na hotelarstwie. Ciekawi mnie tylko jakie plecy muszą mieć we wszystkich instytucjach że taka sytuacja ciągnie się od lat a nikt im się nie dobrał jeszcze (usunięte przez administratora)

Recepcjonistka Nowy wpis

Aaaaa Nowy wpis

Patrycja Nowy wpis

Absurdalne warunki. Na rozmowie o pracę na stanowisko recepcjonistki, pani, która ją przeprowadzała powiedziała mi, że u nich na początku proponuje 17 zł na godzinę dla studenta, ponieważ inaczej byłoby to niesprawiedliwe dla pracowników z dłuższym stażem. Dodam, że mówimy tu często o trwających 12 godzin zmianach nocnych :) Trudno uwierzyć, że ktokolwiek się na to godzi, ale widocznie tak. Bez żadnego skrępowania pani mówi, że polowe wypłaty dostaniesz w kopercie pod stołem. Nawet nie próbujcie się tam zatrudniać.

Recepcjonista Nowy wpis

Jak najbardziej odradzam pracy w tym miejscu, czytając poniższe komentarze mogę się z nimi w 100% zgodzić. Szefostwo tego obiektu ma zero szacunku do pracowników, przez pierwszy miesiąc pracowałem bez żadnej umowy ( nie wiem dlaczego w ogóle zgodziłem się na taki układ, byłem młody, zaraz po szkole, bardzo zależało mi na pracy w zawodzie ), kiedy nadszedł czas wypłaty zauważyłem, że pieniążków jest bardzo mało, obliczając godziny pracy wyszło mi, że nie zarobiłem nawet najniższej krajowej a moja średnia stawka godzinowa wynosiła około 7 zł za godzinę, po rozmowie z kierownictwem jedyne argumenty jakie dostałem to, że nie jestem jeszcze dobrze przeszkolony, wypierali się, że nikt nie obiecywał mi zapłaty za tydzień szkolenia mimo, że wcześniej było to uzgodnione ( dla mnie to jest po prostu śmieszne ). Jeszcze dodatkowo usłyszałem od dyrektora tekst w stylu „ ja jak byłem w twoim wieku to zarabiałem 200/300 zł na miesiąc i byłem zadowolony „ :)) , zwykli (usunięte przez administratora) nic więcej, na szczęście przez cały okres pracy w hotelu porobiłem wystarczające dowody, że byłem tam pracownikiem i po nastraszeniu kierownictwa zgłoszeniem sprawy do pipu dostałem resztę pieniędzy. Ponadto reszta obsługi recepcji połowę wypłaty dostawała na konto a po drugą musieli stawiać się osobiście, często w dzień wolny od pracy. Nie wiem czemu ludzie przystają na takie warunki, jak dla mnie takie miejsca i praktyki nie powinny mieć prawa bytu. Jeszcze raz wszystkim odradzam pracy w tym miejscu.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mhotels Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kama3

Zobaczyłam ogłoszenie, że szukają osób na stanowisko: Kelnerka śniadaniowa, więc zadzwoniłam pod podany nr tel. odebrała jakaś Pani, która się nie przedstawiła, od samego początku była oschła i niemiła. Zspytałam grzecznie o czas pracy, umowę i o stawkę... A ta Pani nagle jak nie burknęła na mnie, że jakim prawem pytam o stawkę godzinową skoro jeszcze mnie nie zatrudniła ???? i powiedziała, żeby sobie szukała gdzie indziej i do mnie powiedziała niegrzecznie i pretensjonalnie: "dowidzenia" ... I rozłączyła się... szok jakie chamstwo!!! Jak się później okazało to była Dyrektorka Hotelu M-Hotel Sosnowiec ???? Pani Alina Samek (poinformowano mnie na Recepcji) no cóż odrazu zobaczyłam co to za typiara i zero szacunku do ludzi, nawet przez telefon potrafi być niekulturalna i nie miła... jak my w PL mamy takich ludzi, którzy reprezentują biznes na zewnątrz do klienta to ja im gratuluję... A teraz przejdę do meritum Uważam, że Pani Alina zachowała się niestosownie i dala bardzo zły wizerunek traktowania ludzi nawet udowadniając to w bezpośredniej rozmowie przez telefon. Zadzwoniłam tylko dlatego, że w branży hotelarsko- gastronomicznej mam b. duże doświadczenie (studia + wieloletnie doświadczenie za granicą w takich sieciach Hotelu jak Hotel Hilton in the USA, Radisson in the Oslo City ... Mam od 5 lat stała umowę o pracę w jednej z Największych sieci handlowych na świecie i akurat szukałam czegoś dorywczo najlepiej ns weekendy, jednak po rozmowie tą osobą która jest Dyrektorka tego Hotelu ???? stwierdzam, ze musi iść na coaching z tematyką jak rozmawiać z ludźmi przez telefon. Zero kultury, zero szacunku do ludzi, Totalne zero???? w USA wywaliliby ją za to na zbity ... no cóż ślę "Janusze sukcesuysla że w PL to nadal są głąby, którymi można pomiatać" Odradzam wszystkim pracę w tym Hotelu że względu na chamstwo tej dyrektorki, co udowodnić ila w rozmowie telefonicznej .

@Kama3

Absolutnie się z Panią zgadzam. Miałem niestety nieprzyjemność mieć kontakt z tą Panią. Jest to wyjątkowo perfidna osoba, nieszczera, nieuczciwa, a co najważniejsze kompletnie się nie zna na pracy w hotelu. To co mógłbym napisać, nie nadaje się do publikacji. Odradzam szczerze każdemu pracę w tym hotelu i jakikolwiek kontakt z tą osobą.

Jolanta

no to faktycznie chyba masz dość nieprzyjemne wspomnienia z pracy tutaj... ale na podstawie czego twierdzisz, że ta Pani się na tej pracy nie zna? co za Twoich czasów się tu działo i kiedy to było?

Kasia123

Zgadzam się z Pana opinia Zwykle wykorzystywanie pracowników

@Kama3

Popieram tę opinię w 100%. Proszę omijać tę PANIĄ DYREKTOR szerokim łukiem! Wszystko to, co napisałaś to prawda. Perfidna, wyrachowana osoba. Nie zna się na pracy w hotelu. Nie szanuje ludzi. Uciekać jak najdalej od tej OSOBY!

Jolanta

Po przeczytaniu ostatniej opinii na temat stanowiska kelnerki śniadaniowej zastanawiam się czy może w ostatnim czasie zmieniło się tu szefostwo albo jego podejście do pracownika? Ogólnie to ciekawa jestem na ile prawdy jest w tej opinii, ktoś mógłby się co do tego odnieść? Na jakie warunki obecnie można tutaj liczyć, jaka atmosfera występuje? Stawki niezmienne?

Stefan

Mówicie że niektórzy pracownicy są zatrudniani bez umowy, a z czego to wynika? Na jakich stanowiskach dostępna umowa, a na jakich nie?

pokojowka

ja pracowalam jako pokojowa i było ok, jasne ze są plusy i minusy jak wszedzie ale atmosfera dobra, tylko trzeba sie liczyc z tym ze to ciezka robota a nie siedzenie luzem

Julia
@pokojowka

a jakie czynności musiałaś wykonywać? Bo piszesz, że to ciężka robota. To chętnie się coś o tym dowiem.

@Julia

no generalnie jest to praca fizyczna więc czuc zmeczenie zwłaszcza jak ktos nie jest do tego przyzwyczajony. mnie na poczatku samo poscielenie kilkunastu lozek potrafiło wykończyć bo wiadomo przy zmianie poscieli trzeba sie poschylac, machac rekami i sie człowiek meczy. obowiązki standardowe chyba jak to przy sprzatani, pokoje hotelowe plus wspolne czesci typu korytarze, recepcja itp

@pokojowka

Dzięki za info. To faktycznie ciężka fizyczna robota. Płacą dobrze czy raczej średnio? Jak oceniasz?

Maja

Cześć, szukam pracy i pomyślałam o tym miejscu. Jednak zmartwił mnie komentarz, że według kogoś wyzyskują ludzi. Nie wiem, czy warto ufać takim opiniom. Może ktoś inny się wypowie jeszcze?

@Maja

opinie bylych pracownikow zawsze lepiej brac w nawias bo jak ktos zostal zwolniony to wiadomo ze ma pozniej pretensje ;) najlepiej chyba isc na rozmowe i samemu sprawdzic

qwertt

Jedno określenie - wyzysk. Rotacja większa niż w autobusie.

Bizi
@qwertt

Zgadzam się (usunięte przez administratora) Rotacja ... będzie dopóki warunki płacy się nie poprawią. Wymaga się dużo a płaci mało. Zatrudnienie bez umowy a jeśli to na koszmarnych warunkach. Omijać z daleka.Atmosfera pracy zła...jedni donoszą na drugich...

T.

nie polecam - bardzo złe warunki zatrudnienia

Zostaw merytoryczną opinię o Mhotels Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Mhotels Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mhotels Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Mhotels Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Wojska Polskiego 199
    41-208 Sosnowiec