Opinie o Redran Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Redran Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Redran Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Redran Sp. z o.o. w Wrocław

Urszula Nowy wpis

Nie rozumiem podejścia pracowników którzy zaczynają wpisy od ataku na zrekrutowanych, jak śmieją podpisywać się jakimś imieniem. A sami też nie podają swoich danych, tylko nick "pracownik". Może lepiej krok po kroku wyjaśnić co się stało, a nie mieszać kogoś z błotem?

Biuro Nowy wpis
@Urszula

Dzień dobry Pani Urszulo. Nie do końca rozumiemy zarzuty, jakie padły w Pani wpisie. Nie wszystko da się opisać kilkoma zdaniami. Pracownicy, którzy pracują w naszej firmie, a są to w większej części mężczyźni, sami dzwonili lub przychodzili do biura, by dowiedzieć się o warunkach zatrudnienia. Podpisujemy się jako ,,biuro", bo pracownikami biura jesteśmy. Nikt też nikogo nie atakuje, ani nie miesza z błotem. Po raz kolejny zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Olga Nowy wpis
@Biuro

Skoro pracownicy to w większości mężczyźni, czy jest to praca ciężka dla kobiet? :) Oczywiście że skontaktuje się z państwem bezpośrednio, ale myślę że taka informacja będzie pomocna.

Biuro Nowy wpis
@Olga

Witam, czekamy niecierpliwością na kontakt. Pozdrawiamy!

Danuta

jak jest z tym ubezpieczeniem w Niemczech? pisano tutaj coś, że go nie ma - no ja myślałam, że z zarobków opłacane jest ubezpieczenie zdrowotne. czemu tak nie jest? trzeba osobno wykupić jakoś ubezpieczenie?

Biuro
@Danuta

Dzień dobry Pani Danuto, Nie do końca rozumiemy dlaczego nie skontaktowała się Pani w tej sprawie z naszym biurem. Nie przypominamy sobie również, by pracowała Pani w naszej firmie. Zapraszamy do kontaktu, rozwiejemy Pani wątpliwości i udzielimy wszelkich dodatkowych informacji. Pozdrawiamy Biuro firmy Redran

Helena
@Biuro

Dzień dobry. Z tego jak to ujęła raczej nie wygląda, żeby tu pracowała, chyba w pierwszej kolejności szuka informacji? Można się dowiedzieć jak to jest w końcu z tym ubezpieczeniem tutaj? Wielu kandydatów z pewnością będzie zadowolonych mogąc się tego dowiedzieć wchodząc tutaj. ;)

Biuro
@Helena

Dzień dobry Pani Heleno, doceniamy bezpośredni kontakt z naszymi przyszłymi pracownikami, dlatego zapraszamy do naszego biura, które czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00-15:00, jeśli jest to niemożliwe jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: 77 472 30 05.

Remik

Firma zasługuje jak najbardziej na dobrą opinię jako pracodawca dlatego spokojnie polecam.

Zdzich

Jak prezes pisze na forum by się pracownik zwolnił to jest faktycznie wielki problem w firmie, jakaś lewizna masakra, takie firmy upadają i bardzo dobrze

Aldona

Dajesz umowę na najniższą krajową Praca jest w Niemczech Placisz 9 euro na /h zero delegacji i ubezpieczenia na terenie niemiec Warunki mieszkaniowe tragiczne bo nawet nie wiesz co wynajmujesz Bierzesz robotę przez telefon a póżnie okazuje się że koszty wykonania są wyższe Sam jesteś sobie winien Jeżeli trzeba rozmawiać z pracodawcą niemieckim to znikasz albo chowasz się za plecami innych Powineneś się nad sobą zastanowić CHŁOPIE bo tych których zatrudniasz to dobrzy pracowici ludzie wiec ich szanuj bo bez nich znaczysz tyle co palec w (usunięte przez administratora)

Bożena
@Aldona

Jestem pracownikiem tej firmy od lipca 2017 roku i nie przypominam sobie aby pracowała z nami jakaś Aldona?! która ma tyle do powiedzenia o pracy w tej firmie. Proponuje się zastanowić nad wypisywaniem takich bzdur. Nikt nikogo nie zmusza do pracy w tak "strasznych warunkach", a wypisywanie głupot nie szkodzi tylko właścicielowi tej firmy a również uczciwie w niej pracującym ludziom.Pozdrawiam

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Redran Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Redran Sp. z o.o. - Wrocław

Redran Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Romana Dmowskiego 3 lok. 9
    50-203 Wrocław