Opinie o Krzysztof Jochem Zakład Ogólnobudowlany w Ujazd

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Krzysztof Jochem Zakład Ogólnobudowlany. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Krzysztof Jochem Zakład Ogólnobudowlany o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Jochem Zakład Ogólnobudowlany w Ujazd

Karina i Marek Nowy wpis

Firma godna polecenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy wykonanej przez firmę Pana Krzysztofa. Od początku współpraca przebiegała bez zarzutów, bezproblemowy kontakt . Duża pomoc i doradztwo ze strony firmy. Fachowo udzielana odpowiedź na każde pytanie. Będziemy polecać.!

Jozef Zabrze Nowy wpis

Firma godna polecenia. Fachowość wykonywanej usługi na najwyższym poziomie. Prac wykonane w umówionym terminie. Gorąco polecam usługi Zakładu Ogólnobudowlanego Krzysztofa Jochem.

Zbigniew Kaleta Nowy wpis

Serdecznie polecamy firmę Krzysztof Jochem Zakład Ogólnobudowlany, z którą prowadzimy współpracę. Firma ta, wykazuje się wysokim zaangażowaniem, profesjonalnym oraz kompleksowym wykonywaniem usług. Prace wykonywane są terminowo, solidnie, fachowo, z zachowaniem najwyższej jakości, zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami klientów.

Marek Nowy wpis

Czy zakład jest nastawiony na zysk?

Firma Krzysztof Jochem Zakład Ogólnobudowlany poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Basia i Jacek

Bardzo polecam firmę Krzysztof Jochem. Mieliśmy przyjemność budować domom z tą firmą. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej roboty. Wszybkim czasie postawili dom, staranie wykonana murowka i jak super wykonana wierzba dachowa. W wielu sprawach umiał doradzić i gdyb jeszcze raz mielismy budować to napewno z firmą krzysztof jochem

Grzegorz_GLI

Wybrałem firmę Krzysztof Jochem Zakład Ogólnobudowlany do budowy mojego domu na (sezon 2018/19). Na podstawie mojego doświadczenia oceniam Jakość / precyzję wykonania Prace wykonane solidnie i zgodnie z projektem (stosują materiały renomowanych producentów). Całość od gołej łąki po stan surowy otwarty praktycznie bez potknięć. Terminowość Prace zakończone 2 tygodnie przed terminem zapisanym w umowie. Wykonawca ma szczere chęci by prace przebiegały szybciej. Komunikatywność Sympatyczny, kulturalny i pogodny właściciel, dobry kontakt mailowy, telefoniczny, spotkania w siedzibie firmy oraz na budowie. Doradztwo Wykonawca zauważył błąd w projekcie stropu dzięki czemu udało się uniknąć kosztownej pomyłki. Projekt więźby dostosowany do potrzeb klienta, na moje życzenie wzmocniony poprzez dołożone dodatkowe elementy konstrukcyjnych. Czy budując ponownie wybrałbym tego wykonawcę? Tak, w firmie pracuje stała, doświadczona, polska brygada, która wie co robi. Panowie są otwarci na nowe rozwiązania, dysponują własnym sprzętem budowlanym. Czy są tańsze firmy? są, ale wolałem tego nie testować na własnym domu.

Dawid L. Sierakowice

Zakład ogólnobudowlany Krzysztof Jochem - Ujazd - firme zostało zleconie wybudowanie domu od podstaw, fundamenty - strop - dach - scianki działowe (data 01.2019). Cała komunikacja łacznie z kosztorysem, etapami budowy, dyspozycyjnością oceniam na bardzo dobry. Odchyłki podczas pomiarów wieźby były tak niskie że osoba mierzaca przecierała oczy z zdumienia. Ekipa budowlana: pełna kultura pracy, każda zachncianka zmiany w projekcie domu w trakcie prac budowlanych była przyjmowana z pełną wyrozumiałością. Kierownik Marek doradzał co i jak poprowadzić by jak nalepiej spełniało swoją fukcję w przyszłości. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę, mało tego gdybym bydował kolejny raz dom również wybrałbym tą firmę. Pozdrawiam.

Dawid

Jeśli ktoś ma uwagi do firmy to warto sprawdzać na jaki adres wysyłane są!

Agnieszka

Osobiście mogę z pełnym przekonaniem polecić firmę Pana Krzysztofa. Jego pisemna oferta na wykonanie dachu była najbardziej przejrzysta w treści a i jak się później okazało finalne wykonanie było sprawne i terminowe. Zaznaczę , że przed wyborem w/w firmy zapoznałam się wnikliwie z 5 innymi wycenami.Ekipa firmy Jochem naprawdę wie co i jak ma robić. Podobało mi się nieco poetyczne określenie Pana Krzysztofa, że jak tylko podpiszę umowę z Jego firmę i wpłacę zaliczkę mogę spokojnie" włożyć ręce do kieszeni ", nie martwiąc się o nic.

OSTRZEGAM!!!! Niechlujny, nierzetelny!!! Zrobił dach niezgodny z projektem budowlanym m.in. wielkość dachu nie zgadza się, wyłaz dachowy nie otwiera się w pełni oraz co najgorsze jest nie w tym miejscu co powinien być (niezgodnie z projektem). Ścianka działowa poddasza nieużytkowego wypada na samym środku wyłazu dachowego, czyli nie jest możliwe aby ją postawić. Oszukał nas na płotkach śniegowych, oraz trzpieniach do rynien, za które zapłaciliśmy!!! Powiedział że na poprawki żadne nie przyjdzie, nie chce się nawet pojawić na budowie. Dziś nie odbiera telefonów!!! Wszelką krzywdę jaką doznaliśmy ze strony Krzysztofa Jochema rozstrzygnie sąd. W celu potwierdzenia negatywnej opinii zapraszam do kontaktu oraz na naszą budowę. Z chęcią pochwalę się co nawyrabiał na naszej budowie!!! Pozytywne komentarze zapewne wystawili mu przyjaciele oraz współwykonawcy!

Krzysztof J.
@Monika

Ja Krzysztof Jochem, czytając opinię osoby, która przedstawia się jako Monika oświadczam, że napisała nieprawdę na temat wykonanego dachu. Dach został wykonany zgodnie z projektem, natomiast rozłożenie dachówki wymusiło powiększenie okapu o 12 cm. Co do wyłazu, został przesunięty i uważam że każdy dekarz popełnia małe błędy, ale zostało to przestawione i wyłaz został zamontowany w miejscu wskazanym przez inwestora. Płotków śniegowych nie było w dokumentacji projektowej, którą otrzymałem w związku z czym nie zostały one przeze mnie wycenione, a kwota za obejmy (100 zł) została przekazana przeze mnie inwestorowi na budowie. Z tego co mi wiadomo "Pani Monika" wystawia negatywne opinie wszystkim osobą które przewinęły się przez tę budowę oraz wyzywa ich od najgorszych używają wulgarnych słów, których nie chcę tu przytaczać. Jeżeli uważacie, że przez 4 obejmy r.s. i przesunięcie wyłazu nazywa się mnie tutaj "niechlujnym i nierzetelnym" to dziękuję. Za sprostowanie, które zostało napisane po niespełna 24 h również dziękuję ... Z poważaniem Krzysztof Jochem

Natalia

Może zanim się kogoś oskarży trzeba dać szansę? Łatwo obwinić gorzej sprostować.

Chciałabym sprostować mój wczorajszy wpis Pan Krzysztof przyszedł poprawił i nie ma tematu.

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Jochem Zakład Ogólnobudowlany - Ujazd

Krzysztof Jochem Zakład Ogólnobudowlany