Opinie o Fundingbox Accelerator Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fundingbox Accelerator Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fundingbox Accelerator Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundingbox Accelerator Sp. z o.o. w Warszawa

Nick Nowy wpis

Jestem byłym pracownikiem i zgadzam się z moimi poprzednikami to chaotyczna mało zorganizowana firma która wprowadza ciągle bez sensu zmiany i ludzie nie rozumieją co mają robić. Mówi się że pomaga się ludziom a na koniec jest to kiepsko płatna praca bez szansy na podwyżkę i rozwój trzeba mieć nerwy ze stali

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Fundingbox Accelerator Sp. z o.o.?

w Nowy wpis

nie ma tam HRu, więc każdy manager przeprowadza proces rekrutacyjny, tak jak umie i chce

w Nowy wpis

Chaos, chaos i jeszcze raz chaos. Duże wymagania, zupełnie niewspółmierne z wynagrodzeniem. Bardzo lubują się też w dawaniu awansów bez podwyżki. Struktura w firmie jest horyzontalna, co skutkuje tym, że jest jeszcze więcej chaosu, bo właściwie nie wiesz ci robisz, kto podejmuje decyzje, ani co zrobić jak masz problem. Przydzielane ci są zadania z departamentów, z którymi nigdy nie pracowałeś i nie wiesz co i jak zrobić. Wszyscy sa wiecznie na siebie źli i zdemotywowani. Ludzie z innych krajów na tych samych stanowiskach zarabiają 20% więcej niż ty, z Polski, i nikt się z tym nie kryje. Czuć bardzo, że nie ma tam pieniędzy i wszystko jest najtańsze. Bez ładu i składu. Dział marketingu, nie robi marketingu, generuje teksty w Chacie GPT i posty też i publikuje znów, bez ładu i składu. Milion spotkań o niczym, o twoich sukcesach w weekend, a właściwie nadal nie wiesz co masz robić :) Nikt nie ma pojęcia na temat niczego, nie ma narzędzi do pracy, lub są tylko darmowe wersje. Moim zdaniem szkoda czasu.

Tadek

Zastanawiam się nad złożeniem cv ale nie mogę znaleźć maila.. czy może lepiej zjawić się z nim osobiście ? Jakieś rady?

edi
@Tadek

Nie polecam. Wymagania z kosmosu. Pensja żałosna. Szkoda czasu na takie cos.

@edi

@Mógłbyś napisać coś więcej?

Maria
@edi

A jak dokładnie wyglądają te wymagania? Jest ich bardzo dużo czy ciężko jest je spełnić? I jakie wynagrodzenie jest oferowane w Fundingboxie?

m
@Maria

hej, w zależności na jakim stanowisku, ale w marketingu myśle że 1200 euro to jest max. Bardzo duże wymagania, zero pomocy, bardzo chaotyczna organizacja, decyzje podejmowane bez ładu i składu.

Dwie rozmowy - jedna rozmowa z prezentacją "czemu byłbym dobry na to stanowisko" i jedna rozmowa z CFO.

Doświadczenie Kwota zarobków

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Pracowałem w firmie przez dłuższy okres czasu w ubiegłym roku i w całej mojej karierze nie spotkałem się z tak toksycznym i niezorganizowanym środowiskiem. Ze względu na zdalny charakter pracy przełożeni świecą przykładem i wyjeżdżają na wakacje czy inne wycieczki nie biorąc urlopów, ani zwolnień, za to odwołując wszystkie możliwe spotkania. Nie robi się nic, żeby usprawnić pracę zdalną, obsługa (znikomej ilości) narzędzi leży. Jest chaos organizacyjny i wielu pracowników nadużywa tego tak samo jak przełożeni. Jeśli brzmi to dla Ciebie jak zaleta, to wyobraź sobie, że to Ty zostajesz ze wszystkim na głowie, a wszyscy dookoła mają to gdzieś, a tak może być dopóki nie ustawisz sobie tzw. pleców. Firma utrzymuje się przez długie okresy w zastoju, po czym tuż przed deadline'ami (albo i wręcz po) umowy są sporządzane na kolanie przez zdemotywowanych pracowników z gotowych szablonów, których nie dopasowuje się do klientów oprócz wymienienia danych i nie poprawia się wielu widocznych błędów (co powoduje niejednokrotnie bardzo kosztowne straty). Firma ma również mnóstwo luk jeśli chodzi o system informatyczny, z większości zdają sobie z nich sprawę, ale nie robi się z tym nic. Nie polecam.

Steve

@Nick to bardzo nieładnie, że podszywasz się pod innego pracownika pomimo tego, że nie pracowałaś tam w roku 2020. Rozstałem się że spółką w pokojowej atmosferze, ale tobie najwyraźniej brakuje odwagi by uwidocznić siebie jako autorkę komentarza. Spójrz prawdzie w oczy, nie nadawałaś się do tej pracy a teraz jeszcze próbujesz obwiniać organizację. Zastanów się co chcesz robić w życiu i zacznij to wdrażać. Ja tak zrobiłem i już mam dobre rezultaty. Jako szybko rosnąca organizacja FBOX ma swoje problemy, ale to nie znaczy, że oni są winni Twojego niepowodzenia...

Robert

Jeśli ktoś nie pracuje w firmie to nie powinien oczerniać. Firma profesjonalna, praca dla ambitnych ludzi więc polecam!

M.
@Robert

Negatywna opinia jest wystawiona właśnie przez byłego pracownika, więc czego dotyczy pierwsze zdanie? Jako były pracownik z dłuższym stażem w pełni się z nią zgadzam. Portale, takie jak ten, służą między innymi do uprzedzenia potencjalnych kandydatów przed tym, jak praca faktycznie wygląda. Firma profesjonalna? - tak, jeśli brać pod uwagę profesjonalnie wielkie środki jakimi operuje, nie - jeśli brać pod uwagę organizację, zarządzanie, środowisko i narzędzia. Najmniej profesjonalnie traktuje się pracowników. Jednak, jeśli chcesz poznać błędy jakie można popełnić przy zarządzaniu czy tworzeniu umów lub profesjonalnej platformy dla biznesu - polecam! Praca dla ambitnych? - zdecydowanie tak, jeśli masz ambicję wykonywać mnóstwo pracy sam, umożliwiając przełożonym wykorzystanie czasu pracy na wycieczki, kurację lub inne prywatne sprawy bez konieczności zgłaszania urlopów czy zwolnień. Gdyby ktoś potrzebował więcej szczegółów lub planował aplikowanie, zapraszam do kontaktu!

Zostaw merytoryczną opinię o Fundingbox Accelerator Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundingbox Accelerator Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fundingbox Accelerator Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fundingbox Accelerator Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fundingbox Accelerator Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fundingbox Accelerator Sp. z o.o.
  • Ludwika Rydygiera 15
    01-793 Warszawa

Fundingbox Accelerator Sp. z o.o.