Opinie o Audax Energia Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Audax Energia Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Audax Energia Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Audax Energia Sp. z o.o. w Warszawa

licznik

Nie ma co polecać niestety. Stanowiska kierownicze obsadzone przez osoby którym nie zależy na pracownikach, dbają tylko o własne cztery litery. Ścieżka kariery w tej firmie nie istnieje - podwyżki co najwyżej inflacyjne - można wegetować do momentu aż firma upadnie (bo zapewne tak będzie prędzej czy później). Cięcie kosztów na każdym kroku, klienci odchodzą jeden za drugim (wystarczy poczytać opinie). Rekrutując wychwalają wspaniałą atmosferę której brak, a z benefitów najbiedniejszy multisport, podstawowy luxmed - połowe trzeba za to jeszcze zapłacić + UWAGA UWAGA Kawa bez limitu. Wnioski wyciągnijcie sami.

@licznik

Kawy już też nie ma

Sławomir
@licznik

Nie boicie się o stanowisko w firmie ? Z podejściem, że można tam pracować, aż upadnie nie brzmi zachęcająco, szefostwo nie widzi problemu ? A jak to jest z rotacją pracowników ? Często się zmieniają, czy pracują cały czas ci sami ?

S
@Sławomir

Pracownicy czekają na upadłość i odprawy ... ciekawe czy szybciej sami padną czy URE im zabierze koncesje - do marca 2022r.?

Jezuchryste Nowy wpis
@S

Widzę, że w Audaxie stabilnie. Jeżeli firma upadnie to pracownicy z pewnością nie mają co liczyć na jakiekolwiek odprawy. Usłyszą „hasta la vista”. Znajoma z sąsiedniego biura mówiła mi, że stopniowo przestaje widywać w windzie/na korytarzu osoby które spotykała codziennie. Nie ma się co dziwić, że pracownicy uciekają. Nawet pozostając w tej samej branży można bez problemu znaleźć pracodawcę który nie traktuje człowieka jak (usunięte przez administratora) rozliczając go z każdej minuty, a przede wszystkim pracodawcę który docenia pracę i potrafi ją odpowiednio wynagradzać. Ja na dzień dzisiejszy bym tam nie wróciła nawet gdyby mi zaproponowali podwojenie wynagrodzenia.

Administrator Nowy wpis

Jakie pytania dostaliście podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Księgowa w firmie Audax Energia Sp. z o.o.?

Były ksiegowy Nowy wpis

Uważałbym na tą firmę - będziesz mieć gwarancję niskich zarobków i wielkich obietnic. Praca ręczna - nic nie jest zautomatyzowane. Przełożona będzie tylko wymagać żebyś wszystko zrobiła na czas nawet jak będziesz musiała siedzieć po godzinach (oczywiście bezpłatnych). Są oderwani od rynku - traktują ludzi jak 10 lat temu - uważają że pracownik nie ma żadnych praw. Koleżanka przełożonej nie umie nawet Excela i w niczym nie pomoże. Na rozmowie wszystko oczywiście och ach, jak to nie jest super. Oferta tylko dla zdesperowanych. Nie licz na żadne podwyżki czy premie. Co najwyżej na notoryczne kontrole z URE i UOKiK (czyt. więcej pracy, żeby wszystkie dokumenty przygotować). Od początku firma ma same straty, z roku na rok coraz większe.

Klient Nowy wpis

Kiedy upadnie firma? Do tej pory nie ma sprawozdania finansowego za 2020 r. - aż takie straty były że to taka tajemnica? Za poprzednie lata ani razu firma nie była na plusie ani nawet bliska zeru.

Mateusz

To prawda ze są duże opoznienia w wynagrodzeniu?

@Mateusz

To pytanie czy stwierdzenie. Tak są problemy z płatnościami.

Aleksander
@Partner

Od jak dawna w Audaxie występuje problem związany z płatnościami? Z czego może wynikać ta sytuacja? Może to koronawirus miał wpływ na kondycję finansową firmy? Jeśli wiesz coś więcej, to napisz proszę.

Jarek
@Aleksander

U nich od zawsze są "jakieś" problemy. Koronawirus raczej pozwolił im zaoszczędzić i nie miał wpływu na wskazane fakty.

Wiktoria
@Partner

Jak wyglądają te problemy z płatnościami w Audax Energii? Ile wynoszą opóźnienia w wypłacaniu pensji? Czy często się to zdarza czy raczej rzadko? Co jest w ogóle tego powodem?

z
@Wiktoria

Pracownikom płacą chyba najmniej na rynku z firm energetycznych. Hiszpanie myślą chyba że w Polsce bezrobocie jest jak w Hiszpanii i ludzie przyjdą pracować za darmo. Ciekawe czy firma nie upadnie. Za chwilę będą wyniki finansowe i zobaczymy ile w tym roku będą na minusie bo chyba co roku mają straty. Ciekawe też ile jeszcze Hiszpanie wytrzymają z dokładaniem do biznesu. Kadra zarządzająca jest z przypadku i robią wszytsko by wysłużyć się pracownikami. Zero rozwoju zero możliwości awansu. Jak przyjdzie się na jedno stanowisko to można siedzieć kilka lat bez podwyżek.

Wiktoria
@z

Wspomniałeś o tym, że jest zero rozwoju.. A jak jest ze szkoleniami w Audax Energii? Czy są organizowane dla pracowników? Chodzi mi o te szkolenia w późniejszym czasie, pomijając wstępne przygotowujące do pracy - można na jakieś liczyć?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Audax Energia Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Partner

Firma Audax, nie wypłaca płatności swoim wspolpracownikom, brak kontaktu z osobami zarzadajacymi, totalne pogardą dla ludzi.

Ozyrys

Audax, nie wypłaca swoich zobowiązań na czas, opóźnienia w płatnościach bodź ich całkowity brak, bez żadnej informacji. Trzymajcie się od tej firmy z daleka

Daria

@Kasia Czyżby konkurencja inspirowała do tego wpisu? Firma będąc dobrym pracodawcą dba o pracowników.

Nie polecam. Pracowałam w tej firmie, Żurawia róg Kruczej. Biuro mieści się na ostatnim piętrze. Brak klimatyzacji, w lato pot zalewał mi oczy - nie szło wytrzymać.

mig
@Kasia

Klimatyzacja została zainstalowana, atmosfera miła, pensjie i prowizje bez zażutu :)

Ozryrys

Hej, :) początkowo było to typowe call center, ale zostało zlikwidowane, pracownicy dostali możliwość przejścia na doradców ds. Klientów biznesowych i część ludzi ze sprzedaży się pożegnało ale Ci co zostali dobrze sobie radzą. Zmienili się menadżerowie, niektóre osoby ze sprzedaży awansowały i zrobił się bardzo rodzinny klimat, problemem jest klimatyzacja ale w zasadzie jest spoko. Pensje na czas, prowizje też, możliwość wykazania się i dostrzeżenia przez kierownictwo. Opinie w internecie całkowicie przeczą temu co dzieje się w firmie :)

Jaja
@Ozryrys

Pracowałeś chyba w innej firmie hahahah nikt tam niczego nie docenia, masz robic wyniki i trzymac palec (wiadomo gdzie) kierownikom, a jak nie to wylatujesz.

Wiecie czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników?

Feliks

Największy problem to jak pracownik nie ma chęci do pracy. Firma ma opinie dobrego pracodawcy!!!

@Gierzwał, jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać prowizję? Czy pracownicy Audax Energia mogą liczyć również na inne pozapłacowe benefity? Mam tu na myśli różne dofinansowania lub pakiet socjalny. Jak pod tym względem oceniasz swojego pracodawcę?

Gierzwał

Wszyscy w biurze są mniej lub bardziej sympatyczni, stawki prowizyjne są dobre i co najważniejsze nie ma problemu z ich wypłacaniem. Większość biura stanowią kobiety.

Zostaw merytoryczną opinię o Audax Energia Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Audax Energia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Audax Energia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Audax Energia Sp. z o.o.?

Audax Energia Sp. z o.o.
  • Żurawia 6/12