counter
2 3 6 5 1
Święta... Nowy wpis
Klient

Kochani, każdy kto będzie startował do tej firmy niech omijają wielkim łukiem. Brałam udział w rekrutacji i ewidentnie widać że Firma buduje sobie bazę pomysłów i klientów. Właściciele nie nadążają za rynkiem.

Beata Nowy wpis
@Święta...

Czy mogłabym się dowiedzieć na jakiej podstawie tak uważasz? Niestety nie dodałaś do swojej wypowiedzi żadnego wyjaśnienia i nie wiem o co może chodzić.. :( Wytłumaczysz?

Marcel Nowy wpis

Kasa jest zawsze na czas ?

Anka Nowy wpis

Polecam pracę w tej firmie. Dla mnie to dobry start w początku kariery zawodowej. Ludzie, którzy stawiaja na dobre wykształcenie i chetnie dielą się swoją wiedzą. Złe opinie może napisać każdy, kto sobie nie radzi w życiu.

Kandydat Social Media
Użytkownicy czekają na odpowiedź 149 dni.
Kandydat

Zdecydowanie nie polecam. Dawno nie spotkałam się z tak bezczelną postawą. Pierwsza rozmowa - powiedzmy, że była dość nietypowa, bo pracownik przedstawił misję firmy i zaproponował drugi etap. Nie było czasu na zapoznanie się z profilem kandydata. Otrzymałam 2 obszerne zadania rekrutacyjne, które odesłałam w terminie. Rekrutowałam na stanowisko specjalisty ds. mediów społecznościowych. Była mowa o pracy zdalnej, co jest istotne - również podczas pierwszej rozmowy rekrutacyjnej. Umówiono się ze mną na kolejną rozmowę. Dwukrotnie rozmowa została przełożona chwilę przed czasem, co jest dość niepoważne i nieprofesjonalne. Trzecia rozmowa odbyła się w godzinach wieczornych ze względu na problemy osobiste osoby rekrutującej. Podczas rozmowy miałam wrażenie, jakbym udzielała darmowej konsultacji... i tak się stało - wszystkie moje pomysły zostały wykorzystane. Czuję się oszukana. Ponadto, rekruterka zachowywała się dość niepoważnie - mówiła o pracy na miejscu (nie wiecie Państwo, co znajduje się w treści ogłoszenia? słabe), pytała się, jak radzę sobie na magazynie (inwentaryzacje), jako sprzedawca, jako asystentka. Proponujecie 4 etaty zamknięte w 1? Bardzo przykre. Jestem zdumiona, bo wydawaliście się profesjonalną firmą, a tu taki kwas. Jeszcze mi podziękowano za "Audyt". Szkoda, że darmowy i szkoda, że poświęciłam na to kilka godzin mojego cennego czasu. Pokazujecie, jak szanujecie ludzi. Niefajne wizerunkowe zagranie. Zdecydowane nie życzę powodzenia.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Wielu użytkownikom szukającym zatrudnienia potrzebne są świeże informacje o przedsiębiorstwie Diather Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa. Jeśli jesteś w posiadaniu przydatnych informacji o tej firmie? Czekamy na twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Diather Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

2/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad