Opinie o Katolik Group Sp. z o.o. w Kietrz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Katolik Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Katolik Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja żywności ekologicznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katolik Group Sp. z o.o. w Kietrz

MD

Mam złe doświadczenie z tą firmą. Jakiś czas temu pod koniec miesiąca ten pracodawca obiecał mi pracę od nowego miesiąca. Wtedy alternatywą było zaczęcie przeze mnie nowej pracy w innej firmie. W tej drugiej firmie szefowa oprócz mnie miała innego kandydata i bardzo nalegała na moją jak najszybszą decyzję i deklarację czy do niej przyjdę do pracy. Mój wybór padł jednak na Katolik Group bo podobały mi się ich produkty. Przed powiadomieniem tej drugiej firmy o swojej decyzji, na 2 dni przed rozpoczęciem nowego miesiąca z mojej strony nastąpił jeszcze kolejny kontakt z Katolik Grup żeby uzyskać potwierdzenie od tego pracodawcy co do mojej pracy od nowego miesiąca. Pracodawca Katolik Group potwierdził. Po czym w pierwszym dniu nowego miesiąca pracodawca Katolik Group złamał daną mi obietnicę i zostawił mnie bez pracy, bez ubezpieczenia itd. Pracodawca ten nie zadał sobie trudu i nie podjął ze mną kontaktu żeby poinformować mnie o tej zmianie. Informacja dotarła do mnie najpierw od innych osób. Moja opinia o tym pracodawcy: jest on nierzetelny. Nie dotrzymuje danego słowa w ważnych sprawach. Łamie obietnice. I nie robi tego niechcący albo przez przeoczenie, są to moim zdaniem jego świadome decyzje, krzywdzące dla osób, które mu uwierzyły. Moim zdaniem żaden etyczny pracodawca tak by nie zrobił.

@MD

Bzdury wypisujesz. Pracują tu ludzie po kilkanaście lat i zawsze było dotrzymywane słowo a nawet więcej niż zostało obiecane. Wystarczy wywiązać się ze swojego zakresu obowiązków.

Obserwator

Przez kilka miesięcy miałam do czynienia z firma p. Pawła, niestety nie była to dobra współpraca. Atmosfera w biurze jak ktoś lubi bezsensowne paplanie dziewczyn w biurze to będzie zadowolony - dowie się dużo o rozwodach, kotkach, pieskach i itp. bzdur. Współpraca, feedback to dla nich obce praktyki. Szef mało konkretny, jak pojawia się problem to znika. Taktyki z pracą bez umowy - tzw. testowanie pracownika to norma. Jeśli szukacie szefa, który doceni Waszą pracę to nie w tej firmie. Dostaniecie tylko coraz więcej obowiązków. Umowa o pracę to także rzadkość najlepiej dla nich do B2B lub umowa zlecenie. Płaca to głownie podstawa ewentualnie premia/ prowizja, ale to tylko dla sprzedawców. Magazynierami się pomiata, tak samo innymi. A i nie wiadomo w sumie gdzie rekrutują czy katolik czy kht... mają kilka spólek.

obserwator

o kurczę czyli nie tylko ja byłam znudzona gadaniem, na pomysł żeby zasnąć nie wpadłam, a było by to lepsze. Widzę, że jest coraz gorzej nawet toaletę wyliczacie pracownikom. A tak wg. widzę, że rotacja spora bo nawet źle oceniacie który pracownik pisze opinie.

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie Katolik Group Sp. z o.o.?

Szukamy kierownika magazynu lub jak by ktoś chciał spróbować siły w handlu to zapraszamy. Szkolimy i pomagamy w pierwszych krokach.

Obserwator

@Obserwator

Lepiej pogadać o pierdołach i zrobić swoje niż spać na oczach wszystkich. Przespać konkrety, problemy i zwalić wszystko na szefa. Na koniec twierdzić ze się jest zawalonym robotą i nic już więcej nie wezmę. Człowiek który znika o 14:30 ( toaleta) i pojawia się przed 15:00. Mistrz organizacji pracy.

obserwator Nowy wpis

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie Katolik Group Sp. z o.o.?

S

na tą chwilę nie ma nigdzie ogłoszeń ale zawsze warto zadzwonić i zapytać

Zoja
@S

Zdarza się, że przyjmują nawet osoby jak nie ma aktywnych ogłoszeń? Wtedy trzeba osobiście zanieść cv do firmy i biorą takie dokumenty pod uwagę? Jeśli tak, to spoko tylko ile ewentualnie trzeba czekać za odpowiedzią?

r
@Zoja

Jak najbardziej zdarza się- CV można wysłać drogą mailową

Mmm
@MD

Należało by się zastanowić na postawą pracownika. czy dany pracownik przychodził punktualnie do pracy, czy brał „wolne” bez uprzedzenia pracodawcy, czy angażował się w prace wdrożeniowe czy przede wszystkim wykonał którekolwiek powierzone mu zadanie ? Czy mimo nie wykononania pierwotnych zadań, pracownik ten nie dostał przedłużenia umowy o kolejny miesiąc i nowych, prostszych celów do realizacji bez zmniejszania nienajmnieszego wynagrodzenia ? Czy pracodawca został poinformowany o prowadzonych rozmowach z innymi pracodawcami? Czy pracownik na pewno kontaktował się z pracodawcą telefonicznie/osobiście czy tylko wysyłał wiadomości z kolejnymi informacjami o nieobecności… Czy aby napewno pracownik dostał jakiekolwiek potwierdzenie pracodawcy o przedłużeniu umowy o kolejny miesiąc ciągle bez realizacji powierzonych zadań ? Mimo pomocy pracodawcy nawet w sprawach prywatnych, pracownik nie zadał sobie trudu i po prostu nie przyszedł do pracy…

@Mmm

Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. Pracownik nie tylko przychodził punktualnie do pracy (wg ustaleń: między 7.00 a 7.15), lecz jeszcze na ogół zostawał w pracy dłużej, zwykle ok. pół godziny, a bywało, że i kilka godzin. Oraz dodatkowo przyjeżdżał na popołudniowe spotkania. Pracownik nigdy nie brał wolnego bez uprzedzenia pracodawcy. Pracownik jak najbardziej angażował się w prace wdrożeniowe, nawet w czasie choroby. Powierzone zadania albo zostały zrealizowane, albo były w trakcie realizacji. Co do rozmów z innymi pracodawcami, oczywiście, że pracodawca Katolik Group musiał sobie z tego zdawać sprawę, ponieważ wybrzmiało to w naszej rozmowie w dn. 08.01. Co do kontaktów na temat nieobecności: o wszystkich przewidywalnych nieobecnościach pracownik informował ustnie. Na pewno były też kontakty za pomocą (usunięte przez administratora) a ponieważ w firmie Katolik Group jest to bodaj podstawowy sposób komunikowania się i to w obie strony, nie rozumiem, dlaczego miałoby to stanowić jakikolwiek problem. Tak, pracownik dostał od pracodawcy potwierdzenie o przedłużeniu umowy, nie na kolejny miesiąc, lecz na kolejne 6 miesięcy (!). Zarówno ustnie, jak i pisemnie. Pracownik zachował sobie zrzuty z ekranu tej komunikacji. Stwierdzenie, że „pracownik nie zadał sobie trudu i po prostu nie przyszedł do pracy” jest całkowicie niezgodne ze stanem faktycznym. Pracownik kilka minut po godz. 5.00 rano poinformował pracodawcę o ciężkiej chorobie przebiegającej z bólami o bardzo dużym nasileniu, oraz o swojej niezdolności do pracy w tym dniu, jak również o konieczności uzyskania pomocy lekarskiej później w ciągu dnia. Pracownik poinformował też pracodawcę, że po konsultacji medycznej wróci do pracodawcy z informacją, co dalej. Pracodawca odczytał tę informację - na (usunięte przez administratora)to widać - dwa niebieskie „ptaszki”, bez żadnej dalszej reakcji ze strony pracodawcy. Następnie o 16.00 po wizycie lekarskiej pracownik zgodnie z poranną zapowiedzią ponownie skontaktował się z pracodawcą i powiadomił o rodzaju choroby oraz otrzymaniu zwolnienia lekarskiego na 14 dni. Tę wiadomość także pracodawca odczytał. Wobec tego pracownik uznał, że skutecznie powiadomił pracodawcę o sytuacji i o swojej nieobecności. Więc stwierdzenie że „pracownik nie zadał sobie trudu i po prostu nie przyszedł do pracy”, jest nieprawdą. Dalszy ciąg tej historii jest taki, że po kilku dniach pracodawca poprosił (usunięte przez administratora) o zwrot telefonu służbowego, informując że jest mu on potrzebny. Pracownik nadal będąc w ostrej fazie bólowej choroby pomyślał, że pewnie doszło do uszkodzenia innego telefonu w firmie i jest to rozwiązanie tymczasowe. Pracownik zaniepokoił się kiedy po kolejnych 2 dniach otrzymał od osoby z najbliższego otoczenia pracodawcy prośbę o zwrot laptopa służbowego. Pracownik wyraził swój niepokój i zapytał, co się dzieje? Jednak nie otrzymał odpowiedzi. Wobec tego w pierwszym kolejnym dniu roboczym (był to 12 dzień miesiąca) pracownik skontaktował się z ZUS celem uzyskania informacji o swoim statusie jako osoby ubezpieczonej. Okazało się, że pracodawca wyrejestrował pracownika z ZUSu z 1-szym dniem miesiąca. W ten oto sposób pracownik, będąc w trakcie poważnej choroby, dowiedział się od Pani z ZUSu, że od 12 dni (!) jest bezrobotny. Przyjmuję do wiadomości, że pracodawca nie jest usatysfakcjonowany moją pracą - szczerze mówiąc, moje odczucia także są dalekie od satysfakcji. Ale moim zdaniem nawet w takiej sytuacji pracodawca jest zobowiązany do właściwego potraktowania pracownika. Jasna informacja o chęci zakończenia współpracy, przekazana o czasie (czyli w tym przypadku 31.01) jest w mojej ocenie niezbędnym minimum, którego tu zabrakło, a na to nie zasługuje żaden, nawet najgorszy pracownik. Jeszcze raz dziękuję za wcześniejszą pomoc w sprawach prywatnych.

@MD

Wspomniałeś o telefonie i laptopie służbowym. Czy pracowałeś na stanowisku przedstawiciela handlowego? Widziałem, że mają aktualną ofertę pracy na to właśnie stanowisko i jestem zainteresowany. Firma oferuje umowę o pracę i teraz zastanawiam się czy umowa ta obowiązuje od początku współpracy.

MD

Nie potrafię Ci pomóc w tym, czy w Twoim przypadku (lub przypadku jakiejkolwiek innej osoby) umowa o pracę będzie obowiązywała od początku współpracy. Każda umowa, bez względu na rodzaj, powinna obowiązywać od pierwszego dnia, ale to, czy tak się faktycznie stanie, zależy moim zdaniem wyłącznie od pracodawcy. Więc nie podejmę się odpowiedzieć ci, bo nie wiem, jak w sprawie Twojej umowy postąpi pracodawca. Mogę jedynie podpowiedzieć, byś po zaaplikowaniu, podczas rozmowy kwalifikacyjnej, wyraźnie powiedział, że oczekujesz umowy o pracę podpisanej i obowiązującej od pierwszego dnia. Taki zresztą jest wymóg prawny, lecz za moich czasów pracodawca czasem mawiał, że jest na to kilka dni. Tymczasem tych kilka dni to jest na zgłoszenie pracownika do ZUSu. Być może teraz podejście pracodawcy jest inne. W każdym razie najlepsze, co można zrobić aplikując do tego pracodawcy, to moim zdaniem jasno powiedzieć na rozmowie, jakie ma się oczekiwania co do rodzaju umowy, terminów, itd., i zapytać o wyposażenie stanowiska pracy. Uważam, że żaden z obecnych ani byłych pracowników nie może w sposób wiążący i odpowiedzialny odpowiedzieć na Twoje pytanie, bo wiemy jedynie, jak jest/było z nami, ale nie możemy na 100% powiedzieć, jak pracodawca postąpi z kimś innym. Zwłaszcza, że w działaniach pracodawcy za moich czasów było w moim odczuciu sporo zmienności i niekonsekwencji, co było przedmiotem mojego negatywnego doświadczenia z firmą Katolik Group. Życzę Ci powodzenia.

Rafał

Napiszcie jak wygląda praca w dziale handlowym. Interesuje mnie zajęcie na miejscu stacjonarnie ale mogę też jeździć i obsługiwać klientów mobilnie jako PH. Wiem z ogłoszenia ze jest motywujący system prowizyjno-premiowy. To dodatkowo spore pieniądze?

Kadry
@Rafał

Zapraszamy po informacje do firmy.

Aplikowałeś do Katolik Group Sp. z o.o. na stanowisko MAGAZYNIER? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

Przedstawiciel Handlowy ma podług słów, dostępnych na stronie Internetowej firmy otrzymać pakiet szkoleniowy, umożliwiający rozwój w kierunku bycia ekspertem w swojej dziedzinie, w tym dostęp do międzynarodowej bazy wiedzy. Na czym więc polega to szkolenie i w jakim stopniu pomaga uzyskiwać wysokie prowizje?

A tak na serio, powiedz co z tym stanowiskiem. Bo na stronie firmy cały czas wisi, więc nie ma chętnych czy o co chodzi? Złożyłbym cv tylko nie wiem jakiej kasy mógłbym oczekiwać, a firma pisze tylko o atrakcyjnym systemie premiowo- prowizyjnym. Skoro to praca w terenie i trzeba mieć prawko to dają auto służbowe? Tego też się nie doszukałem.

Małolona

Pracowałam tam niecały rok kilka lat temu, natomiast niestety pod większością opinii mogę się podpisać. Wszystko jest nadal aktualne. Mimo kilku naprawdę sympatycznych ludzi w biurze atmosfery nie było. Byli równi i równiejsi, ulubieńcy szefa i Ci pozostali. Bardzo materialne podejście do pracownika mimo pozorów miłej współpracy i luźnej kumpelskiej relacji z szefem. Doświadczenie jak każde przekuć można na jakąś naukę dla siebie ale jako wymarzone miejsce pracy polecam unikać bo można się nieprzyjemnie zaskoczyć.

@Małolona

Można było sobie jakoś zasłużyć żeby zostać ulubieńcem szefa? Które osoby były najbardziej w porządku? Chcę aplikować i wolę od razu wiedzieć z kim można się trzymać. Wszyscy sobie mówią tu po imieniu skoro macie relacje jak kumple?

Czy w Katolik Group Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Przedstawiciel Handlowy umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 2 września na InfoPraca.pl.

s

Szef stara się zawsz dogadać jeśli widzi, że komuś zależy

@s

Czyli założyć mogę, że atmosfera tam raczej przyjazna w biurze? Mówisz, że praca zdalna i elastyczne godziny możliwe są jeśli szef widzi, że komuś zależy. Czyli trzeba najpierw dobre wyniki osiądać, żeby sobie na to zasłużyć? I rozumiem, że cały sprzęt do pracy zdalnej jest w takim przypadku zapewniony?

x

Tak. Sprzęt zapewnia pracodawca.

@x

Przed rozpoczęciem pracy trzeba go odebrać z siedziby czy może wysyłają go kurierem? Sprzęt jest nowy? Bo zastanawiam się jak to wygląda w sytuacjach awarii komputera.

Roxi

Widziałam ich ogłoszenie i w liście z benefitami napisali o spotkaniach integracyjnych. Czy to jakieś imprezki wieczorowe czy wyjazdy na kilka dni też? Pytam w kontekście stanowiska Specjalista ds. Importu. Można swoich partnerów zabierać na te spotkania?

x

Zapraszamy do kontaktu- chętnie odpowiemy na wszystkie pytania na rozmowie kwalifikacyjnej po zapoznaniu się z CV- tylko w ten sposób można odpowiedzieć na zadane przez Panią pytania.

Katarzyna

Początkowo bywa ciężko- trzeba przyswoić dużo informacji na raz a pracownik jest rzucany na tzw. " Głęboką wodę" - ale po kilku miesiącach wszystko się stabilizuje- szef jest wyluzowany, nie tworzy dystansu pomiędzy nim a pracownikami, w firmie panuje luźna atmosfera. W przypadku przedstawicieli handlowych znaczna część zarobków zależy od osiąganych przez nich wyników i zaangażowania- więc jest to praca dla osób ambitnych i pracowitych.

@Katarzyna

Z tą głęboką wodą to muszę dopytać - nie ma żadnego szkolenia na początku czy tam okresu wdrożenia? Piszesz, że duża część wynagrodzenia handlowców zależy wiadomo od wyników - czy to znaczy, że jakaś podstawa na tym stanowisku też obowiązuje?

Katarzyna
@Marta

@Marta tak podstawa też obowiązuje ale nie wiem jak to teraz wygląda bo już tam nie pracuje, musiałabyś dopytać u źródła . Jak na podstawę przystało jest stała a cześć to procent od sprzedaży/zakupu. Przeważnie przedstawicieli handlowych szkoli inny, bardziej doświadczony pracownik.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Katolik Group Sp. z o.o. na stanowisku Spedytor? 23 lipca pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

Paulina

odradzam i nie polecam , szukaj gdzie indziej :)

Krystyna
@Paulina

A odradzasz tylko ze względu na wynagrodzenie? :) Czy jeszcze sa jakieś powody?

Paulina spedytor
@Paulina

Jak narazie jestem jedynym pracownikiem, który ma tak samo na imię ,jak Ty :) -rozdwojenia jaźni też nie mam, więc skąd ta opinia? W logistyce pracuję od 5 lat i nie płaczę,że mi źle. Podszywanie się pod kogoś uważam za tchórzostwo - takie rzetelne to Twoje odradzanie i nie polecanie.

Dominika

Zdania o pracy podzielone z tego co widzę. Natomiast w oczy mi się rzuciła informacja o stawce. Że najniższa krajowa, tak ktoś tutaj pisał, a premie po jakimś czasie. No a z tymi dodatkami ile wyciągacie? Nie było żadnych podwyżek inflacyjnych?

k
@Dominika

Żeby odpowiedzieć na te pytanie musiałabyś podać konkretne stanowisko na jakie aplikujesz- to kluczowe w kwestii określenia wynagrodzenia. Nie ma średniego wyniku dla wszystkich przedstawicieli- handlowych to zależy od ilości przeprowadzonych transakcji, sprzedaży z zyskiem itd. Jeden może mieć kilka tysięcy- drugi kilkaset złotych- wszystko zależy od wyników

Jak wygląda ścieżka kariery w Katolik Group Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

P

kandydat czeka na odpowiedz prezesa firmy katolik group

Natalia
@P

Można prosić o rozwinięcie? jakie warunki należy spełnić, żeby móc w ogóle się kwalifikować? dodatkowo jak długo cały ten proces w praktyce trwa?

Polecam zwłaszcza z uwagi na możliwość dogadania się z szefem na indywidualne i elastyczne warunki pracy- nigdy nie ma problemów z wyjściem do lekarza czy odebraniem dzieci ze szkoły- wszystko jest do uzgodnienia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Katolik Group Sp. z o.o. Podejście Pana Pawła do pracowników jest indywidualne oraz profesjonalne. Oferowane warunki pracy były oparte na jasnych zasadach, firma jest wiarygodna i rzetelna, poważnie podchodzi do każdego tematu. Atmosfera, która panuje w firmie jest miła, a pracownicy są bardzo w porządku. Szczerze polecam :)

A

Polecam dla ludzi, którzy poważnie podchodzą do wykonywania swoich zobowiązań pracowniczych. Firma jest duża ale nie ma sztywnej atmosfery typowej korporacji- z każdym problemem można przyjść do szefa, który w miarę możliwości pomaga pracownikom.

Zuzanna

Katolik Group ma pracę dla magazyniera: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/magazynier,praca.gov.pld5754be75afb58ebdec29cf99b1214a4,kietrz Wiem, że wybranej osobie oferują tam umowę o pracę na czas określony. A może jest tu ktoś, jakiś pracownik firmy, który wie, na ile konkretnie podpisuje się tam pierwszą umowę?

Inny
@Zuzanna

To zależy od upodobań szefa, jak chcesz robić dużo za najniższą krajową to odradzam. Mimo, iż umowa jest na rok lub dłużej to i tak zwalnia, jesli nie robisz czegoś tak jak on chce.

@Zuzanna

3 miesiące i nawet to niepewne kasa fatalna premia wypłacana po 2-3 miesiącach

inny
@Inny

no chyba to tak jest - jak się nie wykonuje pracy jaką masz zrobić to kariery nigdzie nie zrobisz

Dominika
@inny

Pytanie, czy firma rzeczywiście oferuje karierę czy po prostu pracę. Jest tam jakaś realna szansa wejścia na wyższe stanowisko dla każdego pracownika? Czy raczej stoi się w miejscu?

w
@Inny

Robienie zarzutu z tego, że pracodawca może zwolnić pracownika bo nie wykonuje swoich obowiązków wg poleceń pracodawcy jest niedorzeczne. Nawet jeśli ktoś pracuje w danej firmie 10 lat jeśli wykonuje swoje obowiązki w sposób nieprawidłowy to powinnien liczyć się z odpowiednią reakcją.

Vikki

Pracowałam przez 7 lat w firmie. Szef super człowiek,załoga również,naprawdę fajni ludzie.Wypłata zawsze na czas, a nawet przed, premia wypłacana,dotyczy to rzecz jasna tych ktorzy chcą pracować. Wszystko super,jak wrócę do Polski napewno będę wiedziala gdzie złożyć CV. Pozdrawiam ciepluśko :*

@Vikki

Co za kłamstwa, 7 lat to pracuje właściciel bo tyle ma firma. Nie ma i nie było tam żadnej Vikki, Wiktorii itp. Ta opinie mógł napisał tylko właściciel. Hahah

www

kłamstwo to możesz sobie zarzucić - firma była pod inna nazwą i są osoby, które pracują tam więcej niż 7 lat

Aaaaaa

Pan (usunięte przez administratora) jest człowiekiem nieuczciwym. Chcąc zatrudnić kogoś do pracy najpierw zaprasza na dzień próbny,który niejednokrotnie kończy po dwóch,trzech (usunięte przez administratora) Na rozmowie kwalifikacyjnej umawia się z pracownikiem ,że po zamknięciu spraw związanych z poprzednim pracodawcą pracownik może przyjść do niego do pracy, po czym albo nie odbiera telefonów, albo proponuje pracę za jakiś czas podczas gdy osoba zainteresowana zwolniła się z poprzedniej pracy i zostaje na lodzie. Pan(usunięte przez administratora) Zwolnienia można się spodziewać właściwie w każdej chwili bez wcześniejszego ostrzeżenia. Zarobki są (usunięte przez administratora), o podwyżce nie ma mowy, najlepiej jakby jeden pracownik robił(usunięte przez administratora) Ludzie w biurze zmieniają się tak czesto,że nawet nie wiadomo dokładnie ilu ich już tam było, ale zapewniam ,że sporo. (usunięte przez administratora)nie ma szacunku ani dla swoich pracowników ani wogole dla nikogo, jest niesłowny Szczerze odradzam umawianie się na rozmowę kwalifikacyjną bo raz,że nawet po umówieniu się z potencjalnym pracownikiem (usunięte przez administratora)może w każdej chwili zmienić zdanie a dwa,że(usunięte przez administratora) Nie wspomniałem o produktach -(usunięte przez administratora) Nie polecam tam pracy ani zakupu czegokolwiek.

Dawid
@Aaaaaa

Niepokojące jest to, że to co jest na rozmowie nijak się ma z rzeczywistością. Ten czas próbny bez umowy również dziwnie wygląda. Pracodawca daje znak ile maksymalnie taki okres próbny może trwać? Jak ktoś dobrze się wykazuje to tę umowę dostanie, czy bez szans? Ktoś tam w ogóle dłużej pracuje, ktoś ma umowę,ktoś jest zadowolony? Czy zakład bazuje na pracownikach którzy zmieniają się co parę tygodni.

Katolik Paweł
@Aaaaaa

Tak potwierdzam. Jesteśmy kołchozem pracy firmą nieudaczników i brudasów. Żeby przyjąć się do prac trzeba sobie wystrugać biurko i taboret. ( Zapomnij o wygodnym fotelu ) Na premię każdy handlowiec dostaje wypowiedzenie (od księgowej) z pracy a jego biurko jest wystawiane na ol... Zwolnienia z pracy wystawiamy zanim kogoś przyjmiemy. Robaki tylko z paki www.rbakizpaki.pl polecam ps. A ciebie Aaaaaaa pozdrawiam serdecznie od naszej sprzątaczki

Dorota

Solidna firma, bardzo miła atmosfera w biurze, wynagrodzenie na czas. Ogółem bardzo polecam dla osób co chętni do roboty.

Hanna
@Dorota

Ile wynosi to wynagrodzenie dokładnie ? Dasz znać?

Zostaw merytoryczną opinię o Katolik Group Sp. z o.o. - Kietrz

• Jak się pracuje w Katolik Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Katolik Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Katolik Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Katolik Group Sp. z o.o.
  • Raciborska 130