Opinie o Planning & Cad-Design Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Planning & Cad-Design Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Planning & Cad-Design Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Planning & Cad-Design Sp. z o.o. w Częstochowa

Czy jeśli wyślę cv jako kreślarz to moja aplikacja zostanie rozpatrzona, mimo to, że ogłoszenie na ten etat było ważne rok temu? Mam nadzieję, że tak, bo wtedy szukaliście wielu kandydatów. W ofercie pisano o atrakcyjnych premiach i mam pytanie czy te zarobki 11.5k to już jest z premią czy sama podstawa?

Pracując jako Kreślarz średnie płace kształtują się na poziomie 8500 PLN. A jak płacą w firmie Planning & Cad-Design Sp. z o.o.?

Ja Nowy wpis

Raczej tyle nie zostaniesz. Bardziej ta dolna granica.

Administrator Nowy wpis

Planning & Cad-Design Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Projektant CAD. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

Ja Nowy wpis

Rekruta ja skalda się z dwóch części. Najpierw rozmowa a później małe zadania do zrobienia. Które są później sprawdzane. Ale ogólnie nie polecam, brak osób chcących się podzielić wiedzą. Szkolenia wstępne odbywa się przed oglądanie filmów na YT.

Hanna

No widzę że stawki nie powalają.. A czy z czasem dostaje się jakieś podwyżki? Są one regularnie? Są jakieś premie jeszcze do tego - można się spodziewać polepszenia tych wypłat ogólnie?

XD
@Hanna

Jasne, że tak wystarczy że poszukasz gdzie indziej pracy :)

@XD

No tak. ;p A jak człowiek jednak tu pozostanie to co wtedy?

@Hanna

Musisz najpierw spojrzeć na swoje własne niedociągnięcia: bardzo słabe tempo pracy, złą organizację i bałagan w miejscu pracy. Wtedy zabaw się w klienta albo pracodawcę i oceń, ile Twoja praca była naprawdę warta. Jaka praca taka płaca :) Rzeczowa dyskusja na temat pracodawcy ustępuje mocno wylewaniu żali na temat własnych wad. Trochę nierzeczowe.

quest
@Bliski_Kolega

praca dobra na warunki częstochowskie. Niskie aspiracje pracowników i brak konkurencji . na start w sam raz. kokosów nie ma co oczekiwać po portfolio filmy. trzeba by sprawdzic rotacje żeby ocenić jaka kondycja firmy . Nie ma co oceniać.

@quest

Hej, a tak z ciekawości skoro o tym piszesz to znasz ich obecną rotację? Orientowałeś się może? Pytam, bo ciekawa byłabym jak z warunkami tutaj obecnie mają a widzę, że kandydowałeś. Rozmowa to jak tu obecnie wygląda?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Konstruktor CAD w firmie Planning & Cad-Design Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Bliski_Kolega

Strasznie tu jedzie hejtem niezadowolonych pracowników. Nikt nie pisze o sobie, swoich błędach i szkodach, które spowodował, braku kwalifikacji, tylko o tym jaka ta firma zła. Ludzie, ogarnijcie się!

open
@Bliski_Kolega

to portal do wyrażania opinii...skoro firma jest kiepska to ma taka opinie

hamlet
@Bliski_Kolega

haha... trzeba naprawdę postarać zeby pracownicy mieli taka zła opinie....

Max

Czy nadal jest zasada, w myśl której za pójście na L-4, jest groźba otrzymania wypowiedzenia umowy.?

@Max

Hmm, nic mi o tym niewiadomo. Zdarzały się takie przypadki ?

@Max

A znasz Ty polskie prawo pracy Maksiu? Wylewanie hejtu poprawia nastrój tylko na krótko.

wer

bez słów

@wer

Słaba obsługa?

Kek i NiK

Coś mam wrażenie, że zadający poniższe pytanie jest tą samą osobą, która sobie na nie odpowiedziała :D w ogóle jak się czyta te komentarze, to wygląda, że ta firma ma jakiegoś "miłego" byłego pracownika, który widocznie kiedyś pracował, coś mu się nie podobało, już nie pracuje i teraz sieje postrach :D przecież te wszystkie teksty to nawet rzetelne nie są... sam hejt, nikt normalny nie będzie takich tekstów brał na poważnie :D

Sama prawda. W końcu najlepszym pracownikiem jest osoba mająca kredyt i rodzinę na utrzymaniu. Jeśli się odezwiesz, że chcesz podwyżki, to możesz się liczyć z wypowiedzeniem za jakiś czas.

AG

Brak szacunku do pracownika. Ciągłe straszenie pracowników zwolnieniem z pracy.

@AG

W tej firmie tylko marnujesz swoj czas, przy takim straszeniu praconika. Niczego sie nie dowiesz, bo nikt nie jest chetny zeby wiedza sie podzielic.

NiK

Na froncie bez zmian, ale będzie gorzej.

To prawda ze zle patrzą na l4?

Lola
@Marcin

Źle patrzą na L4 i na urlopy nie pomyśli góry. Za jedno i drugie można mieć problemy.

@Lola

@Lola ma racje. Jeśli chcesz pracować bez urlopu,badz łaskawie daja Ci dzień wolnego to zapraszam. Jednym słowem brak szkoleń, dużo bez sensownej pracy, za "psie" pieniadze!.

@ja

Możesz coś więcej napisać dlaczego uważasz pracę za bezsensowną? Chodzi Ci o zakres obowiązków czy raczej o wspomniane możliwości rozwoju? Sądzę, że warto porozmawiać z pracodawcą o konieczności zorganizowania szkoleń dla pracowników. Interesuje mnie również skąd problem z otrzymaniem urlopu. Czy brakuje teraz pracowników?

Robert

Taki spokój zapanował na forum bo bardzo dobry pracodawca to i pracownicy nie mają o czym pisać.

LA
@Robert

Pewnie się boją pisać :)

Powiedzcie mi nie wygladaja podzywki po okresie probnym, oraz czy sa jakies premie po wykonaniu danego projektu ?

ja2

zapytaj bezpośrednio pracodawcy

Ja3

Lepiej spytać bezpośrednio, najlepiej do działu HR. Z tego co slyszalem, w tym roku bardzo dużo sie pozmieniało w tej firmie na korzyść dla pracownika. Z tego co ja widzę, czytając opinie o różnych pracodawcach wypowiadają sie tylko Ci co są niezadowoleni, wylewając żółć, wyzwiska i oczerniają. Nie wiem czy z takich opinii dowiesz sie cokolwiek obiektywnego i w miarę rzetelnego. Pamiętaj, ze znasz wtedy sytuacje z jednej strony, a wcale nie musi być to prawda ;)

Ja3

Widzę, że wszystkie niekorzystne opinię magicznie zniknęły :]

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Planning & Cad-Design Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

L

Weryfikacja i analiza predyspozycji kandydata trwa trzy miesiace.

Ala

Twoja opinia jest na tyle prawdziwa, jak teoria, że Ziemia jest płaska.

Dostajesz/dostałeś w Planning & Cad-Design 500 euro? I nie ma żadnych dodatków? Przy jakich projektach działałeś?

Dzięki za komentarz, czy ty jesteś w dalszym ciągu pracownikiem firmy, bo chciałam zapytać czy są szanse na " przechodzenie" między projektami i wybieranie sobie zespołu z jakim chce się pracować?

Pracuś

Pracowalem tam przez jakis czas. Wszystko bylo w najlepszym wypadku a najlepsze w tym wszystkim byly obiadki. Smaczne i zdrowe :) Polecam slodkie poniedzialki. Pozdrawiam

Kamil
@Pracuś

Obiadki, o których wspomniałeś, zapewniał pracodawca? Zastanawia mnie również, jak wyglądały słodkie poniedziałki, które również pojawiły się w Twoim wpisie. Mam nadzieję, że zechcesz rozwinąć swoją wypowiedź.

Czyli w Planning & Cad-Design nie dostajecie żadnych dodatków pozapłacowych, jeśli dobrze rozumiem. A powiedz coś o systemie premiowym. Za co przyznawane są premie?

Elo

Kocham nigdzie indziej nie bylo tak fantastycznie

Zohan

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu. Ciekawe projekty. Finansowo mogłoby być lepiej, ale i tak nie było źle, na start 2,2tys.netto. Największym minusem było to, że trafiłem do zespołu projektowego gdzie nie było ludzi doświadczonych.

Rys

Bardzo dobry proces wdrozenia i rozwoju

Nbv

Firma z potencjalem

Zostaw merytoryczną opinię o Planning & Cad-Design Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Planning & Cad-Design Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Planning & Cad-Design Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Planning & Cad-Design Sp. z o.o.?

Planning & Cad-Design Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Dąbrowskiego 7
    42-202 Częstochowa

Planning & Cad-Design Sp. z o.o.