Opinie o Alpom Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stanisław Mika w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Alpom Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stanisław Mika, oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Alpom Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stanisław Mika o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alpom Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stanisław Mika w Częstochowa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Stefan Nowy wpis

Słyszałem , że firma ma zawieszoną działalność. Wiecie coś więcej, czy warto szukać tu pracy?

Thompson

Firma, której bym nie polecił żadnemu pracownikowi. Ludzie w tej firmie zmieniają się jak rękawiczki, ponieważ trudno jest wytrzymać z takim szefem. Brak jakichkolwiek warunków socjalnych. Najgorszy dzień w miesiącu to dzień wypłaty, nigdy nie wiesz do końca kiedy on nadejdzie.Choćbyś starał się najbardziej to i tak zostaniesz obciążony potrąceniem z wynagrodzenia. Praca w tej firmie to prawdziwa szkoła życia .

Tom Nowy wpis
@Thompson

Pracowałem tam dwa lata nie narzekalem..tam zrobiłem uprawnienia Sep które dziś mi służą..Dzięki P.Stanislawie.

czech Nowy wpis

Czy odpowiedź odnośnie zarobków zostanie rozwikłana? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Alpom Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stanisław Mika - Częstochowa

Alpom Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stanisław Mika
1/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Krótka 27A lok. 2
    42-202 Częstochowa
  • NIP: 5730103258 REGON: 150014655

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Alpom Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stanisław Mika