Opinie o Magnolia Supervising Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Magnolia Supervising Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Magnolia Supervising Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magnolia Supervising Sp. z o.o. w Kraków

Olek Nowy wpis

Niepokojące informacje dowiaduję się. Miałem zamiar starać się o pracę.

jack Nowy wpis
@Olek

jakie informacje?

zasmucony Nowy wpis

nie wypłacają ludzi, z daleka od nich, odradzam z całego serca...

Jeremi

Interesuje mnie praca w firmie. Podpowiecie czy warto aplikować?

Perigrup sp z o.o. Nowy wpis
@Jeremi

Szanowny Panie Jako firma której bezprawnie nie wypłacono wypracowanych należności -odradzam. Proszę zweryfikować KRS - nastąpiła zmiana udziałowców w ostatnim czasie - zapewne liczba pozwów sądowych narasta, więc ZARZĄD szykuje się do zmiany spółki. Nie wiem jakie ma Pan kwalifikacje ale mam nadzieję, że znajdzie Pan uczciwszego i co ważniejsze - wypłacanego pracodawcę. Życzę Powodzenia

Frustrat

Widac straszne cwaniaki z Magnoli, jak takie kozaki jestescie to podpisujcie kwity ze nie polecicie na skarge i sie zderzamy ?....... I nastala cisza.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Magnolia Supervising Sp. z o.o. na stanowisko POZOSTALI PIEKARZE, CUKIERNICY I POKREWNI (PRACOWNIK PRODUKCYJNY)? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Perigrup sp z o.o.

Dzień dobry zostałem poinformowany o wpisach na tej stronie, jak również o fakcie, że ktoś ( zarząd ms) najwyraźniej uważa że odpowiada swoimi wpisami na komentarze naszej spółki - Informuje że zostaliśmy (usunięte przez administratora) przez Magnolia Supervising, jest to firma niewypłacalna poszukująca zarówno podwykonawców jak i swoich pracowników.

Konstrukt

Współpracowałem i wszystko do czego się zobowiązali wypłacili. Zaznaczam , że z mojej strony też to nastąpiło. Myślę, że dużo nieprzychylnych komentarzy pochodzi od paproków , którzy partolą robotę ale kasę oczekują jakby nic się nie stało.

jbm

Banda oszustów, bo inaczej nie można nazwać "firmy", w której prace ludzką traktuje się z pogardą i nie wywiązuje z umów. Typowa Polska, gdzie patrzy się tylko jak wyrąbać współpracowników. Faktury nie są wgl płacone, nie wiadomo co się dzieje z pieniędzmi. Z takimi firmami można spotykać się jedynie w sądzie, a nie na placu budowy. Proszę unikać jakiejkolwiek współpracy z nimi, bo są z tego jedynie zmartwienie. Na pewno jest więcej osób mających z nimi takie doświadczenia.

konrad
@jbm

Uwaga (usunięte przez administratora) unikać ,omijać zdaleka

Memenis

Mają wymagania ale jak się z nich wywiązuje to nie ma problemu z wypłatami.

Katarzyna
@Memenis

Pracujesz w Magnolia Supervising? Piszesz, że firma ma wymagania. Jakie konkretnie są to wymagania - czy będziesz w stanie podać na to jakieś przykłady? Bardzo ciekawi mnie ta kwestia.

trans

przy płatnościach gotówką ok, pierwsza faktura na przelew i zalega. NIE POLECAM tel nie odbiera Moje sugestie dla Magnolia Supervising Sp. z o.o.: płacić uczciwie ! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: płacić !

Macie h

Nie wyplaca podwykonawcow nie odbiera telefonu

Spółdzielnia

Polecam solidny wykonawca potrafiący rozwiązywać bieżące problemy, które tradycyjnie organizują każdej budowie architekci.

Makstes

Dobry wykonawca z dobrą kadrą techniczną. Polecam.

Koterski

Polecam tego wykonawcę a przede wszystkim wiedzę i doświadczenie Inspektora Nadzoru tej firmy...... facet wie o co chodzi w budownictwie.

consbid

Radzę bardzo uważnie podchodzić do współpracy z tą firmą. Należy liczyć się z brakiem płatności z ich strony.

jbm
@consbid

@jbm

Panie Perigr .....dla ludzi nienormalnych są stosowane instytucje pomocy medycznej. Zarząd spółki Magnolia potwierdza , że naciągaczom i wszelkiej maści kretynom do jakich Panowie się zaliczacie nie zapłaci już złotówki więcej niż dostaliście nie przedkładając na tą okoliczność stosownych dokumentów. Szukajcie Panowie frajerów gdzie indziej .

jaki zarząd
@Zarząd MS

Raczej powinno być napisane "zarząd" w cudzysłowie, bo raczej nie mówimy o niczym, ani nikim poważnym. W sumie dalsza część punkt po punkcie opisuje Pana i ten cały śmieszny "zarząd" czy jak tam się zwiecie. Do nadawania sobie jakiś wyniosłych tytułów trzeba mieć do tego podstawy, firmy wydmuszki raczej takich nie dają. A każdy kto bedzie chciał współpracować z firmą MAGNOLIA SUPERVISING ul. JASNOGÓRSKA 151/---31-358 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE albo inną założoną przez obecny "zarząd" (bo jak widać nie jedną już zakładali) raczej zaczerpnie informacji w środowisku i będzie wiedział z kim ma do czynienia i żadne śmieszne wywody tego nie zmienią. Z roku na rok nic się nie zmienia w waszym postępowaniu, a informacje, które docierają do mnie i do izby tylko mnie w tym utwierdzają. Szkoda, że moi znajomi musieli się na was przejechać, ale ludzi bez honoru niestety jest więcej niż tych których można wymieniać z wielkiej litery, ale los się kiedyś odwróci. Nie pozdrawiam naciągaczy, kretynów i wszelkiej maści innych prezesów, vice prezesów i całego "zarządu"

Bronick
@jaki zarząd

Biedny frustrat z bratem jakich w tym kraju wielu .... dla tej nowej nacji wszyscy dookoła to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) chyba , że należą do miłośników tychże teorii spiskowych. Niestety nieudacznicy i wszelkiej maści łajzy obrażając innych starają się usprawiedliwić i powetować sobie swoje porażki życiowe. Miłego dnia autorze z ulicy Królewskiej.

@jaki zarząd

Panie Perigr... podaję adres - Kraków, ul. Kobierzyńska Szpital specjalistyczny dla takich biznesmenów, którzy żyją w oparach teorii spiskowych. Będzie tam Pan z bratem mógł spotkać swoich kolegów, krótkich w tym kraju systematycznie przybywa.... może spotkacie tam Napoleona albo Piłsudskiego?, przecież się znacie i też Was oszukali :), biedni chłopcy ze Słupska.

KF

Firma godna polecenia tylko trzeba z nimi grać ok w przeciwnym razie pojawią się kolejni oburzeni gdyż faceci nie dają sobie w kaszę dmuchać i znają się na prawie.

Współpracowałem z nimi, cwaniaczki, nie wypłacili wszystkiego, ale już nie chciałem łazić po sądach. Jeśli nadal tak robią to mam nadzieję, że teraz ludzie im nie odpuszczą

@pracownik

Trzeba iść do sądu jak ma się podstawy a jak się ich nie ma bo jest się nierzetelnym lub łajzą to trzeba siedzieć w domu i robić na drutach.... a nie typowo po Polsku szkalować i obrażać.

Pracownik były

Byłem pracownikiem tej firmy i wszystko odbywało się tak jak powinno. Wiem, że byli też niezadowoleni pracownicy ale zazwyczaj to zwykłe lenie i miłośnicy wódki.

Monton

Pracowałem dla Magnolii i nie mam żadnych zastrzeżeń. Wynagrodzenie wypłacane było terminowo. Myślę, że złe opinie na tym forum związane są z jakąś jedną osobą, która coś zawaliła obrażając i próbując zaszkodzić tej spółce.

budokrakow

Dajcie sobie spokój ze współpracą z nimi, pewnie za niedługo pojawią się pozytywne opinie od znajomych i innych "bliskich" współpracowników, ale nie ma co wierzyć. Pracy jest na tyle, że szanujcie się ludzie i nie róbcie z kanciarzami

Metalspex

Znają się na robocie, nadzorują duże inwestycje jako Inwestor zastępczy. Firma godna polecenia. Jak czytam te bzdury, które ludzie pisząc to ręce opadają.

Zostaw merytoryczną opinię o Magnolia Supervising Sp. z o.o. - Kraków

Magnolia Supervising Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Jasnogórska 151
    31-358 Kraków
  • NIP: 9452185250 REGON: 361934088 KRS: 0000570697

Magnolia Supervising Sp. z o.o.