Opinie o Magnolia Supervising Sp. z o.o. w Kraków

Magnolia Supervising Sp. z o.o.
1 13 34 5 1
Pytanie Nowy wpis

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Magnolia Supervising Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

ukr Nowy wpis
@Pytanie

ne wyplaca pracownikow obiecuje a patom wyzuca. my nie dostali pieniedzy bo my z ukrainy

Olek

Niepokojące informacje dowiaduję się. Miałem zamiar starać się o pracę.

jack Nowy wpis
@Olek

jakie informacje?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 134 dni.

Jak jest z awansem w Magnolia Supervising Sp. z o.o.?

zasmucony

nie wypłacają ludzi, z daleka od nich, odradzam z całego serca...

Ranking
Jeremi

Interesuje mnie praca w firmie. Podpowiecie czy warto aplikować?

Perigrup sp z o.o.
@Jeremi

Szanowny Panie Jako firma której bezprawnie nie wypłacono wypracowanych należności -odradzam. Proszę zweryfikować KRS - nastąpiła zmiana udziałowców w ostatnim czasie - zapewne liczba pozwów sądowych narasta, więc ZARZĄD szykuje się do zmiany spółki. Nie wiem jakie ma Pan kwalifikacje ale mam nadzieję, że znajdzie Pan uczciwszego i co ważniejsze - wypłacanego pracodawcę. Życzę Powodzenia

Tak2Nie
Frustrat

Widac straszne cwaniaki z Magnoli, jak takie kozaki jestescie to podpisujcie kwity ze nie polecicie na skarge i sie zderzamy ?....... I nastala cisza.

Perigrup sp z o.o.

Dzień dobry zostałem poinformowany o wpisach na tej stronie, jak również o fakcie, że ktoś ( zarząd ms) najwyraźniej uważa że odpowiada swoimi wpisami na komentarze naszej spółki - Informuje że zostaliśmy (usunięte przez administratora) przez Magnolia Supervising, jest to firma niewypłacalna poszukująca zarówno podwykonawców jak i swoich pracowników.

TakNie1
Konstrukt

Współpracowałem i wszystko do czego się zobowiązali wypłacili. Zaznaczam , że z mojej strony też to nastąpiło. Myślę, że dużo nieprzychylnych komentarzy pochodzi od paproków , którzy partolą robotę ale kasę oczekują jakby nic się nie stało.

Tak3Nie1
jbm

Banda oszustów, bo inaczej nie można nazwać "firmy", w której prace ludzką traktuje się z pogardą i nie wywiązuje z umów. Typowa Polska, gdzie patrzy się tylko jak wyrąbać współpracowników. Faktury nie są wgl płacone, nie wiadomo co się dzieje z pieniędzmi. Z takimi firmami można spotykać się jedynie w sądzie, a nie na placu budowy. Proszę unikać jakiejkolwiek współpracy z nimi, bo są z tego jedynie zmartwienie. Na pewno jest więcej osób mających z nimi takie doświadczenia.

Tak26Nie
konrad
@jbm

Uwaga (usunięte przez administratora) unikać ,omijać zdaleka

Tak3Nie
trans

przy płatnościach gotówką ok, pierwsza faktura na przelew i zalega. NIE POLECAM tel nie odbiera Moje sugestie dla Magnolia Supervising Sp. z o.o.: płacić uczciwie ! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: płacić !

Tak2Nie

Memenis

Mają wymagania ale jak się z nich wywiązuje to nie ma problemu z wypłatami.

Tak3Nie1

Katarzyna
@Memenis

Pracujesz w Magnolia Supervising? Piszesz, że firma ma wymagania. Jakie konkretnie są to wymagania - czy będziesz w stanie podać na to jakieś przykłady? Bardzo ciekawi mnie ta kwestia.

Macie h

Nie wyplaca podwykonawcow nie odbiera telefonu

Tak7Nie

Spółdzielnia

Polecam solidny wykonawca potrafiący rozwiązywać bieżące problemy, które tradycyjnie organizują każdej budowie architekci.

Makstes

Dobry wykonawca z dobrą kadrą techniczną. Polecam.

Koterski

Polecam tego wykonawcę a przede wszystkim wiedzę i doświadczenie Inspektora Nadzoru tej firmy...... facet wie o co chodzi w budownictwie.

consbid

Radzę bardzo uważnie podchodzić do współpracy z tą firmą. Należy liczyć się z brakiem płatności z ich strony.

Tak32Nie1

jbm
@consbid

Tak21Nie

@jbm

Panie Perigr .....dla ludzi nienormalnych są stosowane instytucje pomocy medycznej. Zarząd spółki Magnolia potwierdza , że naciągaczom i wszelkiej maści kretynom do jakich Panowie się zaliczacie nie zapłaci już złotówki więcej niż dostaliście nie przedkładając na tą okoliczność stosownych dokumentów. Szukajcie Panowie frajerów gdzie indziej .

Tak11Nie1

jaki zarząd
@Zarząd MS

Raczej powinno być napisane "zarząd" w cudzysłowie, bo raczej nie mówimy o niczym, ani nikim poważnym. W sumie dalsza część punkt po punkcie opisuje Pana i ten cały śmieszny "zarząd" czy jak tam się zwiecie. Do nadawania sobie jakiś wyniosłych tytułów trzeba mieć do tego podstawy, firmy wydmuszki raczej takich nie dają. A każdy kto bedzie chciał współpracować z firmą MAGNOLIA SUPERVISING ul. JASNOGÓRSKA 151/---31-358 KRAKÓW MAŁOPOLSKIE albo inną założoną przez obecny "zarząd" (bo jak widać nie jedną już zakładali) raczej zaczerpnie informacji w środowisku i będzie wiedział z kim ma do czynienia i żadne śmieszne wywody tego nie zmienią. Z roku na rok nic się nie zmienia w waszym postępowaniu, a informacje, które docierają do mnie i do izby tylko mnie w tym utwierdzają. Szkoda, że moi znajomi musieli się na was przejechać, ale ludzi bez honoru niestety jest więcej niż tych których można wymieniać z wielkiej litery, ale los się kiedyś odwróci. Nie pozdrawiam naciągaczy, kretynów i wszelkiej maści innych prezesów, vice prezesów i całego "zarządu"

Tak24Nie

Bronick
@jaki zarząd

Biedny frustrat z bratem jakich w tym kraju wielu .... dla tej nowej nacji wszyscy dookoła to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) chyba , że należą do miłośników tychże teorii spiskowych. Niestety nieudacznicy i wszelkiej maści łajzy obrażając innych starają się usprawiedliwić i powetować sobie swoje porażki życiowe. Miłego dnia autorze z ulicy Królewskiej.

Tak9Nie1

@jaki zarząd

Panie Perigr... podaję adres - Kraków, ul. Kobierzyńska Szpital specjalistyczny dla takich biznesmenów, którzy żyją w oparach teorii spiskowych. Będzie tam Pan z bratem mógł spotkać swoich kolegów, krótkich w tym kraju systematycznie przybywa.... może spotkacie tam Napoleona albo Piłsudskiego?, przecież się znacie i też Was oszukali :), biedni chłopcy ze Słupska.

Tak2Nie1

KF

Firma godna polecenia tylko trzeba z nimi grać ok w przeciwnym razie pojawią się kolejni oburzeni gdyż faceci nie dają sobie w kaszę dmuchać i znają się na prawie.

Tak4Nie1

Współpracowałem z nimi, cwaniaczki, nie wypłacili wszystkiego, ale już nie chciałem łazić po sądach. Jeśli nadal tak robią to mam nadzieję, że teraz ludzie im nie odpuszczą

Tak12Nie1

@pracownik

Trzeba iść do sądu jak ma się podstawy a jak się ich nie ma bo jest się nierzetelnym lub łajzą to trzeba siedzieć w domu i robić na drutach.... a nie typowo po Polsku szkalować i obrażać.

Tak4Nie1

Pracownik były

Byłem pracownikiem tej firmy i wszystko odbywało się tak jak powinno. Wiem, że byli też niezadowoleni pracownicy ale zazwyczaj to zwykłe lenie i miłośnicy wódki.

Tak4Nie

Monton

Pracowałem dla Magnolii i nie mam żadnych zastrzeżeń. Wynagrodzenie wypłacane było terminowo. Myślę, że złe opinie na tym forum związane są z jakąś jedną osobą, która coś zawaliła obrażając i próbując zaszkodzić tej spółce.

Tak5Nie

budokrakow

Dajcie sobie spokój ze współpracą z nimi, pewnie za niedługo pojawią się pozytywne opinie od znajomych i innych "bliskich" współpracowników, ale nie ma co wierzyć. Pracy jest na tyle, że szanujcie się ludzie i nie róbcie z kanciarzami

Tak13Nie1

Metalspex

Znają się na robocie, nadzorują duże inwestycje jako Inwestor zastępczy. Firma godna polecenia. Jak czytam te bzdury, które ludzie pisząc to ręce opadają.

Tak4Nie

Daniel

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Myślę, że wyolbrzymiacie sprawę

Tak3Nie

Zostaw opinię o Magnolia Supervising Sp. z o.o. - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Magnolia Supervising Sp. z o.o.