Opinie o PBGM Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PBGM Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PBGM Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PBGM Sp. z o.o. w Chorzów

Grażyna Nowy wpis

Dzień dobry. Opinie pozytywne muszą być spreparowane. Samo pojawianie się minuta po minucie daje do myślenia. Szef, pan Grzegorz to osoba niestabilna emocjonalnie, z kompleksami, nie szanujący ludzi. Bardzo zły klimat w tej mikro mokro firmie. Nie róbcie sobie krzywdy i omijajcie z daleka.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu PBGM Sp. z o.o.?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w PBGM Sp. z o.o.?

Pracownik Nowy wpis

Jako jedni z nielicznych zaprosili mnie na rozmowę o pracę, a nie zbywali tylko telefonicznie. Szef to dobry człowiek nie jest samolubem

Makita

Koleś po 2 miesiacach nie jest wstanie wypłacić 830zł. Ściemnia kręci na wszystkie sposoby trzymać sie zdala od tej firmy. Bo bedziesz chodził głodny.Mam nadzieję ze ktoś w kacu coś z tym zrobi. Czekam 2dni i zgłaszam do pipu.

Koleś ,Pracodawca
@Makita

Stek bzdur. Nie ma sensu sie rozpisywać. Pracodawcy bądźcie czujni zatrudniając nowych pracowników . Nick Makita nie jest przypadkowy.

Batman
@Makita

Bo ta firma bazuje na takich ludziach na chwilę ten na chwilę ten zawsze ktoś coś mu zrobi jak ma przyjsc do rozliczenia tragedia zero informacji teraz już człowiek wie czemu ludzie się pozwalniali i są tam tylko 2 dziadki jak nie placil

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PBGM Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Zuzanna

ktoś wie coś na temat obecnej sytuacji tu u nich? w jednym poście sugerowali jakąś napiętą sytuację aż się upewniłam czy działają. Są obecnie jakieś problemy z kasą tutaj czy to już poszło w niepamięć skoro nikt się nie skarży? da ktoś znać na co można się nastawiać po zatrudnieniu?

Batman
@Zuzanna

Sam nie wiem co myśleć o tej firmie dziwne to jest tak czytam te komentarze i czytam może ktoś więcej tu napisze

Kodeks moralny

... dziwne, pozytywne opinie pojawiają się minuta po minucie, lub dzień po dniu. Synchronizacja?

Zuzanna
@Kodeks moralny

Może ktoś ma włączone powiadomienia, że ktoś wrzucił tu komentarz? ale widzę, że jako pracownik chyba masz odmienne zdanie co do nich? z którą częścią się nie zgadzasz i dlaczego?

Elżbieta

Po wpisach widzę, że macie napiętą sytuację w tej firmie?

Czy w PBGM Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Nagrodą to będzie jak ci zapłacą tyle ile była umowa nie mówiąc już o terminach. Jak się nie chce płacić to się wyszukuje pretekstów żeby nie zapłacić część albo przeciągać w czasie.

Tak wypłacają

Firma godna polecenia, solidne wykonanie prac. Trzymajaca sie termonów i uczciwa

@Marek

Ten pracodawca nie jest godny polecenia, nie jest solidny, nie jest pracownikiem Markiem, a za takiego się podaje i wypisuje sam sobie pozytywne opinie jako pracownik, a to pokazuje, że nie jest również uczciwy.

Grzegorz
@Marek

Panie Marku ( a tak naprawdę Dariuszu) . To są opinie moich pracowników (mam 3 Marków w ekipie) . Poproszę jeszcze pozostałych pracowników o wystawienie opinii . To pan się podszywa pod inne osoby i firmy . Sprawa jest zgłoszona na policje .

@Grzegorz

Nie wiem kiedy u ciebie robił ten Dariusz i ilu ludziom jeszcze nie płaciłeś, ale nie udawaj, że płacisz pracownikom na czas i tyle ile obiecałeś. Wisisz mi za wylewkę i płytki kilka lat.

Majster

Polecam. Dla uczciwych ludzi którzy potrafią pracować i znają się na pracy.

Karol

Firma godna polecenia .

Grzegorz

Panie Dariuszu , jeśli Pan wypisuje te paszkwile to proszę się przynajmniej podpisać imieniem i nazwiskiem. Wtedy się odniosę do Pana wypocin. Gwarantuję Panu ,że Pana metody zastraszania , wymuszania i wyłudzania już na mnie nie działają . Dom wybudowany , a budynki gospodarcze u Pana w ramach wolontariatu nie wpisują się w nasz grafik. Co do opinii , to proszę sprawdzić na swoim profilu jakie Pan otrzymał. W następnym poście wrzucę link. Więcej Panu powiem osobiście na rozprawie za obrażanie mnie i mojej żony , za pomówienia i stalking. Czekam na Pana prawdziwy podpis ( chyba ,że Pan nie ma tyle odwagi cywilnej).

Ok

Polecam .Solidna firma.

Ok

Polecam . Doswiadczenie i solidność to ich mocna strona.

Zostaw merytoryczną opinię o PBGM Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w PBGM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PBGM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PBGM Sp. z o.o.?

PBGM Sp. z o.o.
  • Hajducka 31