Wmf Jacek Indyka

Sosnowiec

Opinie o Wmf Jacek Indyka

Misiek

Wiesz co w Wmf Jacek Indyka sprawy się mają coraz lepiej, jest cisza to prawda, ale to dlatego, że ludzie mają tyle roboty, no nie ogarniesz dlaczego tak się dzieje, ja uważam, że ludzie nie mają czasu, bo dużo pracy :)

kkkk

zgadzam sie z moimi przedmówcami, kompletne dno, bez skrupułów, ten człowiek wogóle nie jest przygotowany do takiej działalności , trzeba go omija,ć z daleka dziwie sie że jeszcze działa na rynku

aska

Dłużnik - 2011-08-24 03:18:08 Nie mają w ogóle skrupółów, momo prośby o wstrzymanie działań. Zajęli mi wszystkie konta i samochodyA te zakłamania to pisze sam [usunięte przez moderatora],nie bójcie sie to zwykla i zaklamana firma ktora nie potrafi nic zrobic

miras

firma jest niesamowicie skłamana wiec radze ja omijac z daleka tak samo jak wlasciciela zdecydowanie nie polecam

jjjj

mojej mamie zdjął z ręki złotą bransoletkę!!To już jest dno!!!Skupuje ten facet szemrane długi i jest człowiekiem bez sumienia.Dno

Dłużnik

Zostaw opinię o Wmf Jacek Indyka - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wmf Jacek Indyka