Opinie o Mała Polska Flota Powietrzna Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mała Polska Flota Powietrzna Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mała Polska Flota Powietrzna Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mała Polska Flota Powietrzna Sp. z o.o. w Katowice

Jak długo trwa proces awansu w Mała Polska Flota Powietrzna Sp. z o.o.?

Co wchodzi w socjal Mała Polska Flota Powietrzna Sp. z o.o.?

Waldek Nowy wpis

NIC!!

Czy Mała Polska Flota Powietrzna Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Nie

Nie zapewnia niczego.

Wojtek Nowy wpis
@Nie

nie tylko niczego nie oferują socjalnego ale też nie wypłacają wynagrodzeń. Jak najdalej od Małej Floty Powietrznej (powinni zmienić nazwę na Mała Flota Przekrętów i Kłamstw).

Hehe usunięta opinia

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Mała Polska Flota Powietrzna Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Hehe usunięta opinia . Proszę

hcesz otrzymywać powiadomienie o nowych opiniach na maila? Dziękuję Global Activity Sp. z o.o. Opinie o Global Activity Sp. z o.o. w Bytom 0 Na podstawie 0 ocen. Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Global Activity Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Global Activity Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej. Branże: Firmy rekrutacyjne Opinie (11) Zadaj pytanie więcej Znajdź szybko pracę! Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach! Załóż profil Zawodowy Швидко знайдіть роботу! Створіть професійний профіль за 3 кроки! Створіть профіль професіонала Nowy wpis Administrator 01.03.2022 09:24 Firma Global Activity Sp. z o.o. poszukiwała pracowników na stanowisko przedstawiciel handlowy. Aplikowałeś na tę ofertę? Możesz wypowiedzieć się na temat zarobków? Nowy wpis Wojciech 08.04.2021 19:02 Jak obecnie wygląda sprawa z zatrudnieniem w Global Activity? Czy są przyjmowani nowi pracownicy? Osoby bez doświadczenie mogą starać się o pracę. Przechodzą na początku zatrudnienia szkolenie wdrażające? Nowy wpis Od środka 26.10.2020 09:08 Dzień dobry , moja opinia będzie niestety bardzo negatywna :(( Niestety wykorzystują ludzi poprzez manipulacje i obiecywanie wciskając im pseudo dofinansowanie na ich stanowiska pracy (czyli nie masz umowy , nie masz żadnego sprzętu nowego nie masz w sumie nic poza byciem bezrobotnym zarejestrowanym w urzędzie), nic dziwnego, że biorą młode kobiety czasem (bardzo młode ) .przedstawiają je później na spotkaniu ważnym jako Dyrektora . Jak się zwróci uwagę ponieważ się nie pełni tej funkcji dyrektora można uslyszec, że Pan Wojtek będzie się zwracał i przedstawiał jak mu się podoba bo on jest szefem .Radzę każdemu nie przemęczać się w załatwianiu spotkań bo premii nie ma chyba, że 6 zł można nazwać premia każdy ma swoje ambicje. Nigdy w swoim życiu nie brałem udziału w takim cyrku jak tam .. obiecywanie, kłamanie swoją drogą . Szef nie ma czynnego prawa jazdy i wozi swoich pracowników jadąc 160 na godzinę .Już nie mówiąc o podrabianyc* podpisach na niektórych papierkach i umowach co jest niedopuszczalne w prawie i dość karalne nieprawdaż ? Ta opinia będzie zawierać WŁAŚNIE tak prywatne informacje żeby ludzie nie tracili czasu bo mogą być w trudnej sytuacji i znajdą właśnie takie gówn* , nie potrafiące wypłacić w terminie . Nie czytałem wcześniejszych opinii nie odnoszę się do mojej złości bo jej nie ma , ta opinia to skupisko wszystkich informacji od ludzi .Dwie firmy mała polska flota /global activity radzę unikać tych dwoch osób które, zarządzają ta pseudo firma, które uważają się za osoby prowadzące conajmniej większą korporacje. (Śmiech) Osoby które nią zarządzają są naprawdę nie spełnione życiowo i przemawiają przez te osoby wyraźnie kompleksy a za tym idzie traktowanie pracownika bez szacunku aby się dowartościować zwłaszcza u Pani B???? Dla osób chcących pracować dorywczo bo mają inny dochód jak najbardziej (chociaż bym to nawet przemyślał bo jest wiele innych prac bez kłamania w żywe oczy i oszukiwania ) ale dla osób które mają jednak większe ambicje i chcą dostawać pieniądze na czas i chcą mieć stabilna pracę w swoim życiu z całego serca odradzam . odpuść dla własnej godności ;p

SIEMKA

Z firmą Mała Polska Flota Powietrzna prowadzimy bardzo dobra współpracę - od kilku lat. Organizują pikniki, darmowe loty wiatrakowca - z których korzystaliśmy. Polecam

@SIEMKA

Darmowe loty? Pikniki? Gdzie? Daj adres, to ubieram się i zaraz będę. Miał być piknik ale im się nie udał (w sumie nic dziwnego). Loty wiatrakowcem za darmo, to też jakiś żart, bo Flota nie ma własnego wiatrakowca... Szefo ma uprawnienia ale z nim to strach latać, bo prędzej zabije kogoś niż sam zginie przy kolejnym rozbiciu się.

Jolanta

Dlaczego się nie udał i właściwie czemu się temu nie dziwisz? :( A odnośnie tego wiatrakowca to ewentualnie wypożyczacie skądś?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Mała Polska Flota Powietrzna Sp. z o.o.?

najniższa krajowa, której i tak nie wypłacają

Nic!! nie placa nikomu

Helena

Może warto to gdzieś zgłosić? Czy może lubicie za darmo pracować?

metro

To są specjaliści od przekrętów. Wyłudzają środki unijne na różne dotacje i projekty (w tym się wyspecjalizowali), które wydają na zupełnie inne cele aniżeli zapisane w projekcie, najczęściej kupują sprzęt: wiatrakowce, samochody, itp., które później można odsprzedać z majątku firmy. Dziwne, tylko, że już tak długo działają i są nieprzemakalni na kontrole (skarbowe, ZUS, inspekcja pracy..

Kokotek

Firma nie wywiązuje się z umów, ani nie spełnia założonych celów. Szkolenia odbywają się bardzo chaotycznie (jeśli w ogóle uda się je zrealizować). Po 6 miesiącach starań, nie udało się uzyskać szkolenia VLOS ani PPL. Straciliśmy bardzo dużo czasu i nerwów na składaniu potrzebnych dokumentów. Okazuje się, że podpisy na wnioskach są fałszowane, a e-maile potrzebne do procesu dofinansowania, są zakładane przez pracowników biura. Do tego nikt nie przestrzega RODO. Bardzo dziękujemy za taką współpracę.

Bogdan
@Kokotek

Pracownicy mieliby zakładać fałszywe konta żeby dostać się na szkolenie? Trochę dziwne mi się to wydaje. To bez dofinansowania firma nie może wysłać nikogo na kurs? Przecież większość pracodawców sama za to płaci.

metro
@Bogdan

ta firma organizuje różne szkolenia a nie wysyła ludzi swoich na szkolenia. Chcesz się przeszkolić i uzyskać certyfikat to zapłać parę tys zł i papier masz.

Tiruriru

Jako były pracownik, chcę przeprosić wszystkich czytających za dobre opinie, które musieliśmy wystawiać o tej firmie w godzinach pracy. Dlatego też wszystkie są w przedziale 8-16. Może i miło było pić kawę na schodach w biurze ale po tym wszystkim stwierdzam, że nie było warto marnować czasu na taką pracę. Mam nadzieję, że klienci tego przedsiębiorstwa nie będą kojarzyć pracowników i darzyć ich nieufnością. Jakby nie patrzeć, to odwiedziliśmy dużo firm, w których możnaby złożyć CV. ALE czy ktoś zatrudni "dyrektora", który go naciągnął na fejkowe szkolenie? Chcę pozdrawiać Pana Teodora, który jest super człowiekiem i potrafi czynić cuda swoim HDS'em . Dobra robota!

Ohlala

Pracuję w tej firmie już kilka lat i jestem zadowolona. Moja praca polega głównie na pomocy przedsiębiorcom w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie ze środków unijnych na usługę szkoleniową, oraz załatwianiu pozostałych spraw związanych z organizacją szkoleń (tj. m.in. rezerwowanie sal wykładowych, kontakt ze szkoleniowcem, przygotowanie wszelkich niezbędnych dokumentów). Jest to głównie praca z klientem - bezpośrednia, oraz kontakt telefoniczny i mailowy. Atmosfera jest bardzo pozytywna, z szefostwem można się bez problemu dogadać w wielu kwestiach. Na początku została mi zaoferowana umowa na okres próbny na miesiąc, kolejno umowa na rok, aktualnie jestem zatrudniona na pełny etat na umowę o pracę na czas nieokreślony. Praca standardowo, czyli w godzinach 8-16, pon-pt.

Sikorka
@Ohlala

Każdy który tam pracował dobrze wie jak wygląda proces rekrutacji. Ja się dostałem odpowiadając na 1 pytanie. Wcale nie można się dogadać z szefostwem... Pani B kręci i manipuluje ludźmi jak chce.

Kamila

korzystalam ze szkolenia z umiejetnosci pracy w zespole i cyberbezpieczenstwa ktore organizowala firma Mala Polska Flota, wszystko przebiegło ok, nie mam zastrzezen, polecam

Klient

Kilka razy korzystałem z usług firmy - najpierw w zakresie szkolenia na operatora drona VLOS dla siebie i dwóch moich pracowników, ostatnio mała flota pomogła mi jeszcze otrzymać dofinansowanie i zrealizowała w formie zdalnej szkolenia dla mojej firmy w zakresie obsługi trudnego klienta oraz komunikacji wewnątrz zespołu pracowniczego. Jestem zadowolony ze współpracy, szkolenia przebiegły zgodnie z oczekiwaniami. Jesli pojawi się kolejna potrzeba szkoleniowa w moim przedsiębiorstwie, na pewno ponownie skorzystam z usług małej floty. Polecam!

Maja

Witam, współpracuję od roku z Firmą Mała Polska Flota Powietrzna i jestem bardzo zadowolona .Polecam !..

Artur

Witam, Miesiąc temu uczestniczyłem w lotach wiatrakowcem organizowanych przez firmę Mała Polska Flota Powietrzna. Niepowtarzalne przeżycie. Połączenie lotów z grillowaniem pozwoliło cudownie odpocząć od codziennych obowiązków. I to wszystko w cudownej atmosferze. Dodam, że w pikniku lotniczym uczestniczyło wielu przedsiębiorców i nie ukrywam, że nawiązałem kilka wartościowych kontaktów. Generalnie wszystko było perfekcyjnie zorganizowane. Brawo dla Małej Floty ! Zachęcam wszystkich do skorzystania.

współpracownik

bardzo jestem zadowolony ze współpracy z Małą Polską Flotą Powietrzna, każdemu polecam współprace

Sikorka

Czy został ktoś ze starych pracowników, czy są już inni naiwni ? Pani Beata nadal prowadzi terapeutyczny sexshop ? Śmiesznie było widzieć w jej biurze pełno gumowych bolców i słyszeć jak nakłania pracownice do korzystania, bo to takie kobiece. Proszę o jakieś info

Od środka

Dzień dobry , moja opinia będzie niestety bardzo negatywna :(( Niestety wykorzystują ludzi poprzez manipulacje i obiecywanie wciskając im pseudo dofinansowanie na ich stanowiska pracy (czyli nie masz umowy , nie masz żadnego sprzętu nowego nie masz w sumie nic poza byciem bezrobotnym zarejestrowanym w urzędzie), nic dziwnego, że biorą młode kobiety czasem (bardzo młode ) .przedstawiają je później na spotkaniu ważnym jako Dyrektora . Jak się zwróci uwagę ponieważ się nie pełni tej funkcji dyrektora można uslyszec, że Pan Wojtek będzie się zwracał i przedstawiał jak mu się podoba bo on jest szefem .Radzę każdemu nie przemęczać się w załatwianiu spotkań bo premii nie ma chyba, że 6 zł można nazwać premia każdy ma swoje ambicje. Nigdy w swoim życiu nie brałem udziału w takim cyrku jak tam .. obiecywanie, kłamanie swoją drogą . Szef nie ma czynnego prawa jazdy i wozi swoich pracowników jadąc 160 na godzinę , wioząc pijanych swoich kolegów !Już nie mówiąc o podrabianyc* podpisach na niektórych papierkach i umowach co jest niedopuszczalne w prawie i dość karalne nieprawdaż ? Ta opinia będzie zawierać WŁAŚNIE tak prywatne informacje żeby ludzie nie tracili czasu bo mogą być w trudnej sytuacji i znajdą właśnie takie gówn* , nie potrafiące wypłacić w terminie . Nie czytałem wcześniejszych opinii nie odnoszę się do mojej złości bo jej nie ma , ta opinia to skupisko wszystkich informacji od ludzi .Dwie firmy mała polska flota /global activity radzę unikać tych dwoch osób które, zarządzają tymi pseudo firmami, które uważają się za osoby prowadzące conajmniej większą korporacje. (Śmiech) Osoby które nią zarządzają są naprawdę nie spełnione życiowo i przemawiają przez te osoby wyraźnie kompleksy a za tym idzie traktowanie pracownika bez szacunku aby się dowartościować zwłaszcza u Pani B???? Dla osób chcących pracować dorywczo bo mają inny dochód jak najbardziej (chociaż bym to nawet przemyślał bo jest wiele innych prac bez kłamania w żywe oczy i oszukiwania ) ale dla osób które mają jednak większe ambicje i chcą dostawać pieniądze na czas i chcą mieć stabilna pracę w swoim życiu z całego serca odradzam . odpuść dla własnej godności

Obserwator
@Od środka

Dokładnie, mam nadzieje, ze ludzie będą czytać częściej opinie w internecie, zanim zdecydują się współpracować z tą formą, która wielokrotnie zmieniała już nazwę. Dziękuję za Twoją opinię.

@Od środka czyli wymagają statusu bezrobotnego?

Dawid

Jakieś nowe fakty o pracy w Małej Polskiej Flocie Powietrznej? Na jaką umowę zatrudniają na start? Komentarze od osób, które pracowały lub pracują w firmie będą pomocne.

Zostaw merytoryczną opinię o Mała Polska Flota Powietrzna Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Mała Polska Flota Powietrzna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mała Polska Flota Powietrzna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mała Polska Flota Powietrzna Sp. z o.o.?

Mała Polska Flota Powietrzna Sp. z o.o.
  • Floriana 2A
    40-288 Katowice

Mała Polska Flota Powietrzna Sp. z o.o.