Opinie o Investment Accounting Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Investment Accounting Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Investment Accounting Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Investment Accounting Sp. z o.o. w Białystok

Malgorzata M

Ile na rękę może oczekiwać starsza księgowa w oddziale w bialymstoku?

Nickolas

Dobra restauracja. Smaczne jedzenie, polecam.

Czy był ktoś na rekrutacji w łodzi? Też mieliście strasznie długi i trudny test do rozwiązania? Wg mnie wymagania dość spore, nieadekwatne do oferowanej pensji.

@Adam

Ja wysylalem na takie stanowisko cv, ale z racji braku doświadczenia mnie nie przyjeli. A uwazam, ze od tego jest staz zeby sie nauczyc.

Zarobki

Na ile realnie można liczyć $ na stanowisku specjalisty ds księgowości?

@Zarobki

Księgowa

Bardzo miłe spotkanie, pan był sympatyczny i wszystko wyjaśnił - od wymagań, przez obowiązki, kończąc na wynagrodzeniu. Wygląda bardzo ciekawie, jednak podjęłam pracę w innym miejscu (mniejszy wymiar godzin pracy). Zadają dużo pytań szczegółowych - więc warto znać się trochę na rzeczy :)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

Wiecie może, czy w Investment Accounting Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Odp

Bronisław
@Odp

Masz racje. Na staż powinni przyjmować niedoświadczonych kandydatów którzy chcą się nauczyć roboty. Na rekrutacji dowiedziałeś się czegoś o warunkach pracy? Na stażu dają normalną umowę czy tylko zlecenie?

Odp
@Bronisław

Dostałem propozycje umowy o pracę, ale finalnie był ktoś z większym doświadczeniem

Julia
@Odp

To jakiego doświadczenia oni wymagają?

Zarobki

Na ile realnie można liczyć $ na stanowisku specjalisty ds księgowości?

Franz Faworek

Mail o 10:38. Odpowiedź zwrotna o 10:51. Co prawda wybrałem inną firmę, ale szybkość odpowiedzi naprawdę pozytywnie zaskoczyła.

Moderator

Czy firma wypłaca dodatkowe nagrody dla pracowników?

@Moderator

nie ma u nich premii

Ile na rękę może oczekiwać młodsza księgowa?

Nicko Redmajer

Zaleznie od oddzialu, i czy hybrydowo czy stacjonarnie, ale mi oferowali 3300 brutto na start. Jak dla dla osoby po studiach to bardzo spoko kasa, ale finalnie wybrali innego kandydata.

Moderator

Czy aplikował ktoś na stanowisko Księgowej w oddziale łódzkim?

@Moderator

Ja aplikowałem, ale się nie udało

Moderator

Ile na rękę może oczekiwać starsza księgowa?

Czy w Investment Accounting Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Jarek Śmigalski

tak

Martyna
@Jarek Śmigalski

Hej, a możesz opowiedzieć o tym coś więcej? o którym biurze piszesz?

Radosław

Bardzo profesjonalnie, relelacyjne podejscie do klienta i tanio. Polecam przede wszystkim, stowka miesiecznie to nic, patrzac na inflacje a zawsze ma sie kontakt ze specjalistą i pozostałe usługi są duzo tansze. Ja rozliczalem PIT 36 L za niecale 200 zl. W przyszlosci bede korzystal z PK BOXA.

@Radosław

Jeśli to nie fake to się ewakuuj, a o IP-BOX to na pewno nie myśl u niego, bo Ci to da tylko złudne poczucie bezpieczeństwa, niepotrzebne koszty i stratę czasu. A jeśli fake to Panie Kamilu, nie dziwi to w ogóle że zaniedbuje Pan robotę pisząc posty :)

Marlena Stankiewicz

Praca bardzo fajna. Pracowałam jakieś 7-8 mscy i rozstaliśmy się w zgodzie i pokoju. Spoko team i osoby zarządzające. Wynagrodzenie to nie jakieś kokosy, ale dobre - jak dla mnie było w porządku. Tak czytam opinie i widzę, że ktoś tu wątpi w istenienie biur - jestem żywym dowodem, który w takim biurze pracował przed wirusem :D

@Marlena Stankiewicz

Pewnie klienci którzy kontaktowali się z "biurem".

Krzysztof Koralewski

Korzystam od ponad 2 lat z ich usług. Wszystko w kameralnej i spoko atmosferze. Jeżeli ktoś ma wątpliwości to polecam umówić się na spotkanie bezpośrednio z właścicielem i tyle. Pozdrawiam cały zespół kancelarii INVESTMENTACC - wiele się od was nauczyłem. Dzieki!

ANTONI PIECZYKOLAN
@Krzysztof Koralewski

ROWNIEZ POLECAM. POZDRAWIAM ANTONI

Nina Pielec
@ANTONI PIECZYKOLAN

Również polecam

Maciej Milewski
@Nina Pielec

Też nie mam nic złego do powiedzenia na ich temat :)

Maurycy Pietkiewicz
@Krzysztof Koralewski

Rownież jestem zadowolony :)

@Maurycy Pietkiewicz

Krzysztof, kto był twoim księgowym? z kim konkretnie wspolpracowales?

Były klient

Brak odpowiedzi, wykonania usługi w terminie, na początku wszystko było dobrze ale pod koniec roku totalne olewanie i brak wszystkiego od odpowiedzi czy wykonani usługi, zbieramy zbiorczy pozew wszystkie osoby poszkodowane mogą się podpisać pod tym komentarzem, nie pozdrawiam biura (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nazywajmy ludzi po imieniu a zwłaszcza te biuro

Małgorzata
@Były klient

I w jakim miejscu stoi sprawa? Wiesz może, czy nie wypłacili pieniedzy tylko klientom, czy tez praconikom?

Jak płacą na stanowisku księgowym? Dostałam propozycję na rękę 4000, dość sporo jak na Białystok, aplikowałam na młodszą

Paweł Cieniewicz

Witam, korzystałem z ich usług. Generalnie wszystko bez zarzutu. Można się spotkać, porozmawiać, nie tylko wirtualna księgowość. Polecam.

Investment
@Paweł Cieniewicz

Panie Pawle - bardzo dziękujemy za opinię!

Maciej Milewski

Ostro:)

@Zootechnika
@@Zootechnika

Ostro:)

Czy zarobki w firmie Investment Accounting Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Tamara

Asystent na start 3k brutto, ksiegowosc 4,5 brutto i wzwyz, zalezy od doswiadczenia. Ja sie nie podjelam, ale rozmowa o prace przebiegala dosc trudno - sporo pytan, spore oczekiwania.

Iwona
@Tamara

To jak w razie czego radzisz, żeby się przygotować na tę serię pytań? Jakieś materiały czy cokolwiek? Dużo czasu dają na ewentualne zastanowienie się?

@Iwona

Poważnie? Spójrzcie na opinie niżej. To nie jest firma, a dwóch facetów którzy próbują udawać.

Przestrzegam przed podejmowaniem jakiejkolwiek współpracy z panem Kamilem w zakresie IPBOX. Zgłosiłem się w celu nawiązania współpracy przy uzyskaniu interpretacji IPBOX. Już podczas wstępnej analizy moje wątpliwości wzbudziły nieprofesjonalne określenia w komunikacji prowadzonej przez pana Kamila. Gdy wyraziłem swoje wątpliwości odnośnie posiadania odpowiednich kompetencji w zakresie przygotowania wniosku w odpowiedzi otrzymałem pośpiesznie wypełniony wniosek z moimi danymi wypełniony na rympał, gdzie treść wniosku była klasycznym kopiuj-wklej nie mająca nic wspólnego z moją faktyczną sytuacją. Wobec tak rażącej ignorancji i braku profesjonalizmu postawiłem podziękować za dalszą współprace. Nie przeszkodziło to jednak panu Kamilowi, aby wysłać mi po 2 miesiącach przedsądowe wezwanie do zapłaty. Poproszony o wyjaśnienia stwierdza, że usługę zrealizował i pieniądze mu się należą. Raz jeszcze przestrzegam przed jakąkolwiek współpracą. Pan Kamil wykazuje brak elementarnej etyki biznesowej, w swoim postępowaniu ucieka się do cwaniactwa. Kilka razy zostałem już (usunięte przez administratora) ale pierwszy raz w tak perfidny sposób.

Zasięgnąłem dziś opinii prawnej w profesjonalnej kancelarii prawniczej odnośnie powyższej sytuacji. Odnośnie wnioskowania, wnioski o interpretację może składać jedynie radca prawny lub doradca podatkowy, tutaj zapewne pan Kamil wypełnia wniosek i składacie go sami w swoim imieniu, wiec formalnie nie uczestniczy on w żaden sposób w całym procesie. Co do wezwania do zapłaty i gróźb skierowania sprawy do sądu o wyrok nakazowy, prawnik mnie uspokoił, że gdyby coś takiego nastąpiło złożymy sprzeciw i on już reszta się zajmie. Także nie dajcie się zastraszyć jeśli ktoś znajdzie się w podobnej sytuacji. Korzystajcie w temacie IPBOX z usług doświadczonych prawników, a nie amatorów. Doradcę podatkowego, czy prawnika można łatwo sprawdzić, czy figuruje na liście prowadzonej przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych, lub Radców Prawnych. Dane te dostępne są w Internecie na stronach tych Izb.

Zostaw merytoryczną opinię o Investment Accounting Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Investment Accounting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Investment Accounting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Investment Accounting Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Investment Accounting Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Investment Accounting Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Investment Accounting Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Jurowiecka 56
    15-067 Białystok

Investment Accounting Sp. z o.o.