Opinie o Investment Accounting Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Investment Accounting Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Investment Accounting Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Investment Accounting Sp. z o.o. w Białystok

Przeglądam właśnie firmy w Białym za pracą i w tym przypadku mimo tylu komentarzy ciężko jest mi znaleźć ofertę. pokazują się od innych firm o podobnych nazwach… wecie może jak rozwinęła się sprawa tamtych sugerowanych zgłoszeń i tym podobnych? zastanawiam się co z pracownikami

Niezadowolony klient Nowy wpis

Niestety, ale usługi Pana o imieniu Kamil (usunięte przez administratora) są na bardzo niskim i złym poziomie. Jeżeli na początku jego odpowiedzi i reakcje były szybkie, tak po kilku miesiącach przestał odpisywać na wiadomości lub odpisywał po kilku ponagleniach. Zapominał o różnych terminach urzędowych, nie wykonywał zgłoszeń itp przez co naliczane były kary. Szczerze odradzam.

Sylwia Mińska Nowy wpis

Jak się pracuje w dziale księgowym? Jak atmosfera?

Omijać szerokim łukiem! Nowy wpis

Omijałbym tą firmę jako pracownik ale przede wszystkim jako klient! Investment Accounting, ADVISE, teraz Black Group, czy co tam za chwilę sobie jeszcze wymyśli p. Kamil - nazwy się zmieniają, a poziom usług na tym samym, miernym poziomie. Przez pierwsze miesiące współpracy kontakt z p. Kamilem był całkiem dobry. Później nie sposób było się do niego dodzwonić, a na maile odpisywał jak chciał. Rozliczenia i dokumenty przesyłane do US i ZUS były z błędami i często po terminie. Ponaglenia otrzymywane z urzędów (wynikające z niedbałości biura rachunkowego) były na porządku dziennym. O rozliczenie miesiąca często trzeba było się dopraszać. Porady, których udziela p. Kamil są często są błędne. "(usunięte przez administratora) w papierach" musiało prostować po nim inne biuro rachunkowe. Czytając resztę komentarzy i bazując na swojej współpracy z tą firmą całkiem możliwe jest, że nie ma tam nikogo poza p. Kamilem.

Księgowa

Bardzo miłe spotkanie, pan był sympatyczny i wszystko wyjaśnił - od wymagań, przez obowiązki, kończąc na wynagrodzeniu. Wygląda bardzo ciekawie, jednak podjęłam pracę w innym miejscu (mniejszy wymiar godzin pracy). Zadają dużo pytań szczegółowych - więc warto znać się trochę na rzeczy :)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Witold

Nie interesowałem się tym przez prawie dwa lata, tyle że wciąż dostaje powiadomienia o nowych opiniach. I dodam tylko jedno do tego co już padło - Kamil więcej czasu traci na wystawianie samo-ozłoceń tutaj niż na faktyczną pracę. Specjalista od wciskania kitu, w sumie tylko od tego. I nie, nie mam tam zbyt wielu pracowników czy Pań, jeden smutny Kamil z Maciejem, o ile jeszcze się nie ewakuował.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Investment Accounting Sp. z o.o.? 11 kwietnia na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Księgowa. Ktoś z Was aplikował?

Michal K

ta firma to jest przekręt , kolejne otwierane spółki przez tego samego człowieka, naciąganie klientów na opłaty teraz jako spółka Balck Group z NIP od KPBG

Danuta

Trochę mam zamieszanie, bo tutaj piszecie o tym, że firma pośredniczyła dla Was w składaniu jakichś wniosków, a w wizytówce gugl jest firmą windykacyjną. Z kolei w KRS ma jako aktywność podaną "działalność portali internetowych". I to wszystko na temat firmy z Białegostoku. Ja osobiście szukam pracy w biurach rachunkowych, ale tutaj nie tylko nie ma ofert, ale też już nie wiem, czym się oni parają na co dzień.

xoxo

(usunięte przez administratora) a opinie pozytywne są zapewne fałszywe. Nie dajcie się nabrać

Daniel

Niekompetentni (usunięte przez administratora) którzy wykorzystują ludzką niewiedzę i naiwność. Twierdzili, że będę mógł korzystać z ulgi IP Box dla 90% swoich dochodów. Wzięli pieniądze za przygotowanie wniosku do KIS, który dostarczyli po terminie. KIS odrzucił wniosek z powodu jego wypełnienia w sposób nieprawidłowy i niedostateczny. Kolejne próby kontaktu z biurem w celu poprawy wniosku pozostają bez odzewu.

Programista
@Daniel

Nie próbuj ponownie, jak mi robili wniosek to w sumie stwierdzili że B+R i siema, urząd tylko potwierdził. Problemem jest stan faktyczny i uzasadnienie, że to B+R.

Asystentka biura

Witam, chciałabym aplikować na stanowisko asystentki biura w tej firmie. Czy ktoś może opisać jak wygląda praca, zakres obowiązków, jak przebiega proces rekrutacji? Jakich pytań się można spodziewać? Kto przeprowadza rozmowę z kandydatami? Z góry dziekuje

ANONIM
@Asystentka biura

zakres obowiązków b.duży, płaca średnia, sztywne godziny pracy, jednak na rynku pracownik nie ma za wiele do wyboru ...

Grzegorz
@ANONIM

niestety, wolny rynek, ja mimo wszystko wybrałem inną firmę

@Grzegorz

A skoro dokonałeś tego typu wyboru to znasz dokładnie zakres tych obowiązków? Dasz znać, bo ciekawi mnie czemu aż tak duży

Sylwia Mińska

Jak się pracuje w dziale księgowym? Jak atmosfera?

@Sylwia Mińska

Git w miare , zarobki takie sobie , ile wywalczysz tyle bedziesz miec

@Oddek

Czyli to co na starcie obgadane już na zawsze zostaje? Co z ewentualnymi podwyżkami?

@Iwona

Iwona, git, dorzucaja po roku podwyzke

@Oddek

Tak? To super a na jaką można liczyć w takim razie?

Stachu

Pracuję w tej firmie od 2018 i z ręką na sercu polecam. Panuje ład i porządek wszystkie prawa pracownicze są przestrzegane. Atmosfera miła i jak w pracy czasem śmiesznie czasem stresowo ale tak to bywa ;)

@Stachu

w ktorym miescie pracujesz? bstok czy lodz?

Paulo

Witam Serdecznie Wspolpracowalem z Panem Kamilem 3 Lata pierwszy rok byl na prawde spoko pozniej kazdy miesiac byl katorga , mianowicie dostawalem mase telefonow ze skarbowki jak i z zusu nie wspominajac tu o pismach , Probujac sie skontaktowac z Kamilem dzwoniac na oba numery :D 0 odpowiedzi Pan kamil Pracowal Kiedy Chcial . Nie Polecam ! Omijajcie dalekim LUKIEM ! PS Musialem Sam Jezdzic do Zusu Zalatwiac Sprawy Ktore Byly w Jego Obowiazkach :) .

Marcel

Fachowa i szybka pomoc przy załatwianiu preferencji IP BOX - polecam.

Leszek Saciarz
@Marcel

U mnie również. IPBOX okazał się dla mnie idealny. Wniosek napisali błyskawicznie. Polecam te kancelarie.

Karol
@Leszek Saciarz

U was tez wniosek byl gotowy bardzo szybko? Ja dostalem po 1 dniu, gdzie u mentzena czekalem na to ponad 10 dni...

Właściciel
@Karol

Dziękujemy za opinie!

Witold K
@Karol

No, ciekawe dlaczego.. Hmm.

Hary
@Marcel

Pracownikom wypłaty spóźniają się 2 miesiące …

Jarek Śmigalski
@Hary

Hary, kto ma w to uwierzyć? Jeśli wypłata spóźnia się choć jeden dzień to idzie się do PIPu i w ciągu jednego dnia rusza kontrola, kasa znajduje się na twoim koncie a firma zarabia dodatkowo mandat. Chcesz nam powiedzieć, że 2 miesiące pracujesz za darmo? Co to za brednie?

Marcin N

KRÓTKO I KONKRETNIE. cena za porade telefoniczną troche odstrasza ale warto. POLECAM

taka moja opinia

człowiek nie wystawi opinii jezeli coś mu się podoba. Porównaj sobie ile razy dałeś np. usłudze/firmie 5 gwiazdek, a ile razy 1 bo coś ci nie pasowało. Albo nawet ile razy narzekałeś na coś, a ile razy powiedziałeś, kurde ale bezproblemowo załatwiłem sprawę X z firmą X. Człowiek bardziej zauważa i uwypukla te złe rzeczy niż dobre. Nie widziałem na goworku jakiejkolwiek firmy z superocenami, to cos znaczy ;))

@taka moja opinia

Co ciekawe to nie tylko zasada tu na goworku, generalnie lubi sobie ponarzekać. ;p Co do chwalenia to pochwali ale trzeba go do tego trochę zachęcić. Odnosząc się do tego to tak z ciekawości miałby ktoś coś pozytywnego do napisania tu o nich?

Jakub M
@Iwona

Już pisałem tutaj pozytywny komentarz i co jakiś czas dostaję powiadomienie, że ktoś coś tutaj wstawi... Powtarzając się.... współpracuję z Panem Kamilem ponad dwa lata. Mam doświadczenie z wieloma księgowymi i z tych wszystkich Pan Kamil wychodzi najlepiej. Dlaczego? Bo jest konkretny. Mam pytanie, on na nie odpowiada i koniec. Ja się nie muszę martwić. Nie owija w bawełnę z tematem. Konkretna odpowiedź i do tego przekazana tak, że wszystko rozumiem. Pan Kamil rozlicza mi spółkę zoo i jestem mega zadowolony.

Restaurator Goiński

Szybko , i sprawnie . Profesjonalna obsługa merytoryczna pod kontem prawnym .

Grażyna
@Restaurator Goiński

o, to prawnie też pomagają? Mają jakiś osobny dział do tego?

Jakub M
@Grażyna

Od ponad dwóch lat prowadzenia spółki miałem naprawdę wiele pytań związanych z księgowością i jeszcze ani razu nie było sytuacji aby Pan Kamil (dzwonię bezpośrednio) nie znał odpowiedzi, a nie były to proste zagadnienia dotyczące jedynie kosztów w firmie.

Witold K
@Jakub M

Tak, Pan Kamil zna odpowiedź na każde pytanie. Pytanie czy bierze za te odpowiedzi odpowiedzialność. Z mojego doświadczenia wynika że nie. Co więcej, jego odpowiedzi miały niespecjalnie dużo z rzeczywistością.

Bronisław
@Witold K

Nie byłeś zadowolony z prowadzonej księgowości? Co konkretnie było nie tak? Bo takimi tekstami bez żadnych argumentów można komuś łatwo popsuć opinie.

Henryk Sokołowicz

Otrzymałęm kompleksową obsługę prawną podczas likwidacji mojej spółki, wszystko sprawnie i poprawnie według referemdarzy z KRS. Przyklepane po pierwszym wniosku. Bezbłędnie i tanio.

Karol Lulewicz

Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Investment Accounting Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Investment Accounting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Investment Accounting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Investment Accounting Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Investment Accounting Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Investment Accounting Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Investment Accounting Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Jurowiecka 56
    15-067 Białystok

Investment Accounting Sp. z o.o.