Opinie o Lokisdesign Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lokisdesign Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lokisdesign Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lokisdesign Sp. z o.o. w Gdańsk

Pracowałam prawie 5 lat. Bardzo ciekawe projekty. Super realizacje. Jeśli ktoś chce się rozwijać, to tu znajdzie taką możliwość. Polecam

@Anna

Pracowałam w tej firmie i wg mojej wiedzy nikt tam tyle nie wytrzymał…

Czy w Lokisdesign Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Fru
@Anna

Super atmosfera, ambitne i ciekawe projekty, duzy profesjonalizm. Polecam bardzo

Barbara
@Fru

Brzmi w porządku. ;) A coś więcej napiszesz o tych projektach? Co w nich ciekawego?

Kowal

Znam i bardzo polecam Profeska

Pracownik Nowy wpis
@Anna

Pracowałam w tej firmie i wg mojej wiedzy nikt tam tyle nie wytrzymał…

Robi Nowy wpis

Z firmą współpracuje od paru lat. Pani Jolanta wspaniały człowiek zawsze służy dobrym słowem. Polecam współpracę terminowa płatność!!!

Jakie godziny pracy obowiązują w Lokisdesign Sp. z o.o.?

Brałeś udział w rekrutacji do Lokisdesign Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Leszno

Ta firma to totalny fake. Nie płaci nikomu. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Nikt swoich pieniędzy z tej "firmy" nie zobaczy. Omijać szerokim łukiem.

Jedna wielka Ściema, właścicielka to wielka "wizjonerka", a wizję ma taką, że jak jej się coś nie spodoba to ci po prostu nie zapłaci, ha Wystrzelona w kosmos baba. Wiele, wiele osób, pracowników, podwykonawców zostało przez tą kobietę (usunięte przez administratora) dziwią mnie te pozytywne opinie, a usuwanie komentarzy przez administratora na zlecenie właścicielki.

@Anna

Miałam problem z opłacaniem faktur przez firmę, ale dzięki pomocy Pani Julii z kancelarii, udało mi się odzyskać pieniądze w kilku transzach, konsultacja była darmowa, dlatego też skorzystałam, bo nie chciałam dodatkowo ponosić kosztów. Podsyłam numer dla zainteresowanych 533 725 888

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Lokisdesign Sp. z o.o.?

Atmosferę tworzy zespół czyli my ;) Jeżeli my jesteśmy nastawieni na współpracę i szanujemy siebie na wzajem do tego odrobina kultury osobistej a wszystko jest tak jak być powinno ;)

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Od pierwszego dnia pracy otrzymałam umowę mimo tego, że byłam na zleceniu u innego pracodawcy i nadal świadczyłam usługi. Zarząd totalnie nie robił mi problemu, że przez pierwszy miesiąc pracowałam w innym wymiarze godzinowym a wynagrodzenie 100% z umowy wpłynęło mimo wszystko.

Daniel

@Monika biuro a będziecie oferty wystawiać?

Czy często w firmie Lokisdesign Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Monika biuro

Nie , mamy pelna obsade, ale wygralismy kolejne duze przetargi to bedzie nabor do zespolu mysle ze 6 osob

Alina
@Monika biuro

No to ja już nie wiem co myśleć. To chyba faktycznie jacyś hejterzy piszą...Skoro wygrywają kolejne przetargi to chyba działają i są sumienni. A jakie przetargi teraz będą Państwo realizować?

Krzysztof,Polomarkety

Dziekujemy za dobrze i profesjonalnie w terminie wykonany projekt. Polecam zdecydowanie Lokisdesign spzoo do wspolpracy w zakresie projektowania i wykonastwa.

Dagmara

@nick a czym ty się zajmowałeś w tej firmie ,że masz takie zdanie na jej temat ? Bo rozumiem, że byłeś pracownikiem skoro się wypowiadasz.

Iza
@Dagmara

Czesc jestem architektem, przepracowalam z Szefowa 11 lat z mala przerwa. Swietna kobieta, zdecydowana konkretna i z ogromna wiedza biznesowa i budowlana. Klienci bardzo ja cenia. Zreszta pracujemy dla najlepszych. Duzo sie nauczysz, tylko ona nie toleruje aroganckich, niekompetentnych i foszacych sie. Ja polecam

Bartosz
@Iza

Napisz na jakim poziomie było wynagrodzenie, kiedy tam pracowałeś. Czy za skończone projekty można było ubiegać się o premie lub nagrody finansowe? Chętnie się tego dowiem.

Pracowałam
@Bartosz

Nie masz szans na takie rzeczy. Zamknęłam im projekty, które się "paliły" jak je przejęłam. Chciałam wynagrodzenie ok. 3000, zaproponowali 2500, przy podpisywaniu umowy wyszło jeszcze mniej.

Martynka

tak już od 30 lat - niedorozwinięte skompleksiałe kundle szczekają a karawana idzie dalej upiększając świat nowymi świeżymi innowacyjnymi pomysłami na wnętrza użyteczności publicznej jak widać zawsze znajdą sie ludzie mali, beznadziejni w swoich zakompleksieniach i zawiści

Budwln

I tak delikatne słowa. Nie lubię takich ludzi. Brak odrobiny klasy. Zero uczciwości.

Iza

Sebastian byles bardzo slabym projektantem, tak mniej niz slabym, do tego kompletnie niekomunikatywnym Jedna sale konferencyjna nie mogles zrobic przez miesiac!!!! A jak cie zwolnila to teraz szkalujesz Szefowa. Slabe tym bardziej ze do kostek jej nie dosiegadz i nie dosiegniesz nigdy. Przeciez masz swoja dzialalnosc i co..? I klapa. Zawistnym hejterem jestes

Rafi

O moj drogi co to to nie pieprz. Akurat Szefowa nie znosi wylgaryzmow i jest wysoko inteligentnom odobom

fuj
@Martynka

co za rynsztok płynie z ust tej "Pani". Mam nadzieje, że ktoś to babsko kiedyś dojedzie, bo robi się niebezpieczne.

Jacenty

Pracowalem na produkji, praca musi byc bardzo dokladna, szefowa mega wymagajaca naprawde pelna kontrola wszystko musi byc bez skazy, ale za to bardzo dobry czlowiek z niej z wielkim sercem, polecam Szefowa pozdrawiam❤️

Jacenty

Ha haa nie jestem pani a szlifierzem jestem tu od 12 lat

Daga

Polecam praca jest ciekawa i placa dobrze

Akurat szefowa miała chwilkę, żeby popisać ;)

Klient Mik

Bardzo oryginalna i profesjonalna pracownia projektowa, projekt naszej restauracji zrobili świetnie. No i bardzo dobrze go wykonali. Bardzo polecam

Widzę, że lokis próbuje sobie zrobić lepsza opinię na gowork.pl. Jak sama nazwa wskazuje jest to strona z opiniami o pracy ,a nie o tym czy firma wykonuje zlecenia dla klientów... to tylko świadczy o tym jak ciężko namówić Pania Jolantę, żeby wykonawcy I pracownicy umieścili tutaj dobra opinię.

Potwierdzam, (usunięte przez administratora) Człowiek narobi się jak wół, bo terminy,(usunięte przez administratora)

Jar

O biedaku nie utrzymałeś się w tej firmie i teraz krytykujesz i masakrujesz przyjzyj się sobie ja zostałem i polecam jest zapieprz ale i jest kasa a nie wszędzie tak jest polecam bardzooooo

Coraz lepsze żarty tutaj
@Jar

Hahaha jest kasa? To mnie ubawiłeś

gość
@Jar

Pracujesz teraz w lokisdesign? W jakich godzinach?? :)

Wiecie czy w Lokisdesign Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Architekt

Jak za darmo, to bardzo chętnie wycisna z Ciebie tyle ile będa mogli. Odradzam takiego stażu, jest dużo innych firm, w których można się czegoś nauczyć i chętnie przyjma na bezpłatny staż bez łaski. (usunięte przez administratora)

Monia
@Architekt

Nie nazywaj siebie architektem bo przeginasz. i nie pisz kłamstw tylko dlatego ze cie wywalono bo byles cienki jak nie wiem co. a stażystow tu nie ma a architekci zarabiaja tyle ze im zazdroszcze bardzo dobra praca i ja polecam bardzo

architekt 2
@Monia

No może teraz musicie proponować dobre pieniadze, skoro po 1,5 roku szukania projektanta na stałe Nikt nie zostaje na dłużej, to może chociaż pieniadze zatrzymaja kandydatów. (usunięte przez administratora)

Zniesmaczony

Brawo - wszystkie opinie o LOKIS (nazwa w dowolnej konfiguracji) znikają. Właścicielka dba o wizerunek - hahaaha. Dotrzyjcie do byłych pracowników to uzyskacie pełną i prawdziwą opinię.

remonty gd

Z tego co wiem nie zrobiłeś tego roboty dobrze ja robie dla lokis posadzki i to duże ilości wylewam zawsze płacą na czas a przed każdą nowà robota dają zaliczke na materiał dobre stawkidużo roboty. Ja polecam

pstryczekelektrtczek
@remonty gd

Polecam wspołpracę z Lokisdesign. Porządne i dobre przedsiębiorstwo budowlane

Zostaw merytoryczną opinię o Lokisdesign Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Lokisdesign Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lokisdesign Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lokisdesign Sp. z o.o.?

Lokisdesign Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Stary Rynek Oliwski 20
    80-394 Gdańsk