Opinie o Kids Arena Poland Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kids Arena Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kids Arena Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kids Arena Poland Sp. z o.o. w Szczecin

Olga, Warszawa

Na zamówienie czekałam 2 miesiące. Przyszła paczka wartości 100zl i nic się nie zgadzało z moim zamówieniem. Zabawki które dostałam to miej więcej najtańszy plastik i nic więcej. Oczywiście zgłosiłam od razu że czuję się oszukana po czym oddzwoniła przesympatyczna pani zrozumiała oczywiście że moje zdenerwowanie przeprosiła i w ramach rekompensaty następnego dnia dostałam kolejna paczkę z kids arena i tu już wartość zabawek byla zbliżona do właściwej kwoty i rzeczywiście były warte te zabawki ceny. Osobiście więcej nie zamówiła bym nic więcej po czymś takim

Tam jest zwyczajnie brudno i niechlujnie, a zabawki dla dzieci rozpadają się i są łatane sznurkami, a może i taśmą klejącą? To nie jest miejsce bezpieczne dla dzieci. Stanowczo odradzam.

Gocha

Masakra z zamówieniem otrzymałam nie to co zamawiałam masakra i jeszcze raz masakra

Julmik

Niestety moja opinia jest również NEGATYWNA. To (usunięte przez administratora)nastawione na wyciąganie pieniędzy z bonów. Wiedzą, że ludzie machną ręką, bo to nie ich pieniądze tylko od Państwa... Łatwo przyszło, łatwo poszło. Złożyłam zamówienie w sierpniu i cisza. Telefony wyłączone lub nie odbierają, maile wracają, że skrzynka nieaktywna. Pewnie skończyły się bony to zwinęli biznes. Krętacze!

Kucharz

To miejsce to tragedia! Nie polecam. Stracicie czas i nerwy.

Odradzam.

Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Jako osoba zamawiająca Szczerze? To bardzo polecam sklep kids arena szczecin. Mimo że ceny są wyższe niż normalnie to idzie dorwać fajne zabawki. Syn zadowolony. To bardzo dobra opcja dla rodziców dzieci którzy wiedzą że nie zdążą wykorzystać bonu. Czas oczekiwania na dostawę nie jest długi, pracownicy szybko kontaktują się z zamawiającym i zawsze są do pomocy. Dziękuję za realizację zamówienia i oby tak dalej.

Zuzanna
@Karolina

Jak wyższe niż „normalnie”? Czemu tak?

Brak przesyłki

Agnieszka
@Karolina

Swoje zamówienie złożyłam miesiąc temu na tysiąc złotych i po dziś dzień nie ma ani pieniędzy ani zamówienia. Pisanie maili nie pomaga, na telefony nikt nie odpowiada. Zostaje złożyć sprawę o wyłudzenie pieniędzy na policji.

@Agnieszka

Ja zamowilam za ponad 1500 zl czekalam ponad miesiac i tak przyszly dwie wogole inne zabawki

@Henna

Wkońcu po miesiącu przyszła przesyłką.

Klient

Nie polecam zakupów w tej firmie . Na przesyłkę zamówioną czekałam prawie 2 tygodnie gdyż podobno nie było wszystkich części w końcu wysłali jakiś produkt wcale nie podobny do tego co zamówiłam i na moje oko tańszy . Napisałam meila ale do dziś dzień zero odzewu a pani pobierająca przelewy obiecała przekazać moje zażalenie do magazynu gdyż ona tym się nie zajmuje i szukać firmy na portalach społeczniosciowych by złożyć zażalenie po prostu śmiechu warte ! Zerowe podejśćie do klienta ! NIE POLECAM !!!

@Klient

Aha, no trochę ścieżka zażalenia słaba do przejścia dla klienta. Ale co to szukałaś po tym fb jej? Bo ciekawa jestem co dalej z tym zrobiłaś

Klient
@Monika

Ja nie musze napisałam tylko swoją opinie to państwo macie gdzieś klienta zegnam. !!!!

@Klient

Ale czemu od razu tak nieuprzejmie? :( Ja tu nie pracuję tak dla jasności. Ciekawa jestem czy po wystawieniu tej opinii tutaj może jednak się odezwą?

Magdalena
@Klient

Mam to samo rowerek bez hamulcow a inna paczka nawet nie doszła po co wystawiają produkt a jak za niego zapłaciłam to odrazu że brak w magazynie tak czekam już dwa tyg i ani odpowiedzi na e-maila ani odbioru tel ani nic szkoda słów a co kasę pobrali to pobrali

@Magdalena

Bez hamulców? No to faktycznie. A są w ogóle jakieś inne pomysły jak z firmą się skontaktować?

????

iga

Zamówiłam zabawki za 500 zł, zaznaczyłam dostawę droższa ale ekspresowa , oczywiście od razu po złożeniu zamówienia wyskoczyła mi dostawa wstrzymana przez braki na magazynach, jako że zależało mi na szybkiej dostawie skontaktowałam się z panią w piątek oferując zamianę brakującej zabawki by to przyspieszyc, makaron na uszy mi nasunęła że już wysyłaja, w Wtorek skontaktowałam się ponownie,twierdziła że brakuje jednej zabawki jednak????, ponownie zadałam pytanie czy wymiana przyspieszy wysyłkę, w odpowiedzi przeczytałam że jeśli wymienię automatycznie zostanie paczka wysłana, taaaa ???? dostajecie jakieś prowizje na trzymanie paczek ? A i zrezygnować również nie mogę . Powiem tak, teraz może macie popyt ale klient do was nie wróci, więc napawajcie się ta chwila

Paula
@iga

Ja czekam za swoją paczką ponad 20 dni. Dziś dostałam informacje ze paczka bedzie w październiku

@iga

Oszuści i krętacze ???? cudze pieniądze sobie przywłaszczają ,okradają ????

@toja

Zamówiłam wiele rzeczy za niecałe 2tys były wszystkie a jak zapłaciłam to niby czekają na dostawę bo nie ma wszystkich rzeczy No bez kitu ????????‍♀️

Ceny nie znające granic, musiał wymyślać je jakiś Janusz biznesu. Pomimo że przyjmują bon turystyczny,to ceny to kosmos- np lalka barbie prawie 300zł, gdzie już na allegro można dostać nową za 100zł.

mariusz

polecam super miejsce do pracy, elastyczny grafik wszystko do dogadania

Pablo
@mariusz

Chyba firmy pomyliłeś. Umowa śmieciową albo jej brak pieniędzy na czas brak. Chyba jestes masochistą jak ci to odpowiada. Lepiej idź pracować społecznie. 99% komentarzy i opini jest pisana przez pseudo właściciela Darka z błędami ortograficznymi.

@Pablo

ale z tymi pieniędzmi to często się zdarzało czy jakaś pojedyncza sytuacja?? Możesz coś opowiedzieć jakie są w ogóle obowiązki pracownika? Umowa śmieciowa mi akurat nie przeszkadza no ale wiadomo że wypłata musi być na czas normalnie.

MK

Nie polecam nikomu pracy w tym przybytku, wszystkie złe opinie są prawdziwe. Problem z rozliczeniami, zmianami, właściciele to (usunięte przez administratora) janusze biznesu.

J

Nie polecam pracy w tym przybytku -szkolenie bezpłatne -pani menager jak do ciebie mówi to z takim tonem że gestapowcy mówili lepiej - umówione było że umowa o pracę ,a dostajesz zlecenie - o zmianach grafikowych nikt nie informuje - nie ma czegoś takiego jak dyspozycję grafikowe

Ona

Nie polecam wyprawiania urodzin w kids arena szczecin. Zero organizacji, jesli sam sie nie upomnisz o jedzenie, to nie dostaniesz..kelnerki żyjące w innym świecie, menagerka chyba pomylila powołanie

K

Na rozmowie proponują umowe o prace, a później okazuje się, że jednak będzie to umowa zlecenie. Fatalne przeszkolenie do pracy. Ma się wrażenie, że osoba która ma cię wprowadzić w obowiązki, sama nie wie co i jak trzeba zrobić. Z rozliczeniem za prace też są spore problemy. Ogólnie nie polecam pracy w tym miejscu.

Miałam nieprzyjemność chwilowej pracy w tym miejscu. Umowa zlecenie, a na niej wpisane inne stanowisko niż wykonywane. Brak informacji odnośnie zakresu obowiązków, nie mówiąc już o komunikacji z szefostwem. Dostałam do dyspozycji samochód, który był niesprawny bez aktualnych badań technicznych i ubezpieczenia. Nie otrzymałam całej wypłaty. Rotacja pracowników ogromna. Brak jakichkolwiek szkoleń, BHP nie istnieje.

Marekzz

Odradzam każdemu współpracę z tą firmą. Właściciel nie ma pojęcia o prowadzeniu tego typu biznesu. Dramat totalny. Brudno wszędzie i niekompetentni właściciele. Ta firma ma opinię oszustów. Nie polecam.

hmm

@Nikodem11 czemu przekręt?

Nikodem11

Uwaga na oszusta. Ta firma to jeden wielki przekręt.

Władek

@Marek Czy są teraz szanse na pracę, rekrutuje firma? Czas dość trudny dla firm,stąd moje pytanie.

Polecam normalne warunki można się dogadać jak chodzi o godziny pracy pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Kids Arena Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Kids Arena Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kids Arena Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kids Arena Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kids Arena Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kids Arena Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kids Arena Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Stanisława Staszica 1
    71-515 Szczecin

Kids Arena Poland Sp. z o.o.