w cinema 3d w warszawie, w centrum handlowym reduta, na ochocie, ogromne problemy z komunikacją z kierownictwem, które nie potrafi asertywnie informować pracowników o tym, co zdaniem kierownictwa było źle zrobione, dziwne naliczanie stawek (wyższa stawka tylko w sobotę, weekend kończy się w niedzielę o północy), zarzucanie pracownikom, że jest nieposprzątane, mimo, że uczciwie sprzątnęli, przymusowe dni wolne, np. aż dwa w tygodniu, bo przecież sama wzięła pani wolny dzień ostatnio, inwigilacja, błędy proceduralne, nikt nie prosi o podpisanie oświadczenia o zgodę na pracę w pomieszczeniach filmowanych kamerami, nit nie udostępnia do podpisania regulaminu pracy, próby zmuszania do jedynego słusznego, czyli grupowego wykonywania sprzątania, które tego nie wymaga (wszyscy pracownicy idą przez 6 sal po kolei). wśród pierwszej grupy pracowników zatrudnionych zaraz po otwarciu kina w grudniu 2018 ciągłe fochy, obgadywanie tych, którzy wolą pracować sami, a nie w trzy osoby, podbieranie sobie sal, zostawianie oszczanych od spodu desek klozetowych przez ileś dni w damskiej łazience, nieprzestrzeganie podstawowych zasad bhp, czyli mycie drzwi wejściowych do łazienki, dozowników na mydło i umywalek tą samą szmatą, którą myto przed chwilą (usunięte przez administratora)kible, mimo tego, że szmat jest w bród i mimo zwrócenia uwagi przez innego ze sprzątających pracowników, żeby tak nie robić, bo to ohydne i niehigieniczne, nie wspominając o tym, że goście kina myją ręce, wychodzą z toalety, opierają się o umyte szmatą kiblową drzwi i później tymi rękami jedzą nachos i popcorn...... stawki nieco wyższe, niż gdzie indziej, ale ogólne wrażenie marne. nie polecam. niech ci, którzy się zdecydują będą gotowi na masę bezsensownych zarzutów, różne dziwne sytuacje i reakcje kierowników, jakby byli stworami z kosmosu nieudolnie udającymi istoty ludzkie