Opinie o SPIE Nexotech S.A. w Luboń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SPIE Nexotech S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w SPIE Nexotech S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telekomunikacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPIE Nexotech S.A. w Luboń

Rotator

Firma płaci tak źle ludzie którzy mają wykształcenie powiązane z profilem firmy nie chcą za te pieniądze pracować a ci którzy zaczna zwalniają się po kilku miesiącach. To taka firma krzak Ma biuro i najtańsze samochody z lizingu i telefony komórkowe za złotówkę dla firm na których nie chcą działać te ich cudowne programy. Sprzęt to pozostałość z darów z tepsy. Monterzy robią sobie słuchawki z telefonów stacjonarnych.

Aleksander
@Rotator

To ile płacą? Najniższa krajową wszystkim? Nawet ci na wyższych stanowiskach tyle zarabiają, bo jakoś nie wierzę. Przecież za 2 tysiące raczej nie ma zbyt wielu chętnych żeby robić. Ty nadal tam pracujesz?

@Rotator

Dzień dobry, zapoznaliśmy się z Pana/Pani wpisem. Jeśli czuje się Pan/Pani niedoceniony, zauważa nieprawidłowości czy zdarzenia zagrażające bezpieczeństwu prosimy o rozmowę z bezpośrednim przełożonym. Firma minimum raz w roku prowadzi wymianę floty samochodowej oraz telefonów. Na bieżąco realizowana jest wymiana sprzętu, na który zostało złożone zapotrzebowanie w danej strefie, więc Pana/Pani komentarz jest dla nas niezrozumiały. Wyjaśniamy też, że zarobki różnią się w zależności od zajmowanego stanowiska, posiadanych umiejętności, kwalifikacji oraz zaangażowania. Zapewniamy dodatkowe formy świadczeń np. dofinansowanie do wakacji, artykułów szkolnych, świąt Bożego Narodzenia czy choćby do zajęć sportowych. W firmie funkcjonuje również premiowany Program Rekomendacji Pracowników. Pozdrawiamy, Dział Personalny.

Coooooo?
@Dział Personalny

Firma raz w roku wymienia samochody i telefony?. Chyba dyrektorstwu. Samochody już jeżdżą 5-6 lat mają po 250kkm jakoś nikt ich nie wymienia. Telefony wymieniane najwyżej co 2 lata na najtańsze modele za złotówkę. O takich rzeczach jak obsługa wifi5 czy wificollinguc można zapomnieć. Premie wypłacane są po cichu swoim. Reszta musi na to pracować. Pracownicy są zmuszani do pracy w pokedynkę na liniach napowietrznych na drabinie, na wysokości, w studniach telekomunikacyjnych. Do firmy wpływało mnóstwo skarg i nikt się nimi nie przejmował. Znam ludzi z wyrzszym wykształceniem i żaden z nich nie dostał podwyżki nawet jak o nią poprosił. Musieli zanlezc sobie lepiej płatną pracę. Ludzi rżnie się na wszystkim. Wzywa się ich do pracę w wolne dni, wikendy, swieta za premie. Potem za te dni nie wypłaca się premi tylko zwykła dzienna stawkę. Rżnie się ludzi na nadgodzinach. Trzeba ich dobrze pilnować bo jeżeli nie to na pewno nie zostaną dopisane.

Kpina
@Dział Personalny

"Firma minimum raz w roku prowadzi wymianę floty samochodowej oraz telefonów." Ciekawe gdzie tak jest proszę podać chociaż jedna strefę

Pracownik z 5 letnim stażem
@Dział Personalny

Samochody jeżdżą 7 rok. Telefony mamy 3 rok i z wymiany w grudniu zrobiła się wymiana w lutym a teraz wymiana w marcu. Wszyscy mamy pensje zrównaną do aktualnie najniższej krajowej. Owszem samochodem dojeżdża się do domu jeśli kierownik wyrazi zgode-samochody mają gps. Słupy stawia się ręcznie, dołki kopie się łopatą. Brakuje sprzetu do obsługi zleceń swiatlowodowych. Ubrania robocze bardzo kiepskiej jakości, komputery poleasingowe, często z połamanymi elementami. Zatrudnienie jest stabilne ale wynagrodzenie kiepskie i nie ma szans na podwyżki. Jest też niewielki socjal raz do roku na Boże Narodzenie i co dwa lata dofinansowanie do wczasów. Nikt nie dofinansowuje żadnych artykułów szkolnych.

@Pracownik z 5 letnim stażem

Wiem i też jestem tego przykładem że jak się chce pracować to całkiem niezłe pieniądze można wyciągnąć, a jak komuś się nie chce to niech się nie dziwi, że mało zarabia. Akurat teraz wymieniają auta a kilkaset sztuk w jeden dzień nie da się wymienić, więc jasne, że to musi trwać. Masz możliwość jeździć służbowym do domu, nie tracisz czasu i pieniędzy na dojazdy swoim samochodem to tak, jakbym dostawał co najmniej kilkaset złotych co miesiąc do wypłaty? To normalne że gpsy są montowane w firmowych autach. Telefony mamy 2 rok i też podobno jest w planach wymiana. Socjal akurat jest dobry, na święta potrafią wlecieć konkretne pieniądze. Byłem w firmach, gdzie o takich rzeczach można sobie pomarzyć. A takie rzeczy jak braki w sprzęcie czy odzieży zgłasza się kierownikowi. Składane są przecież zamówienia na sprzęt i inne rzeczy i wiem, że są kupowane.

@Andrzej

Czlowieku o czym ty piszesz masz samochód ok jedziesz do sklepu w czasie pracy problem musisz umyc samochód odkurzyć za swoje bo korzystasz z niego ale nie dla celów służbowych to z jakiej racji ty masz za to placic tego nie piszesz fakt za dojazd place ale gdzie dostanę 5 tysi za pracę od 6. 14stej przerwy trzy razy tym jedna ponad pół godziny i nikt Ci nie suszy głowy że coś nie tak wystarczy że robisz to co do ciebie nezy zero akordu pfehe sji żyć nie umierać ale ty możesz dla idei nexotech przepraszam śpię życzę powodzenia nistru

@Andrzej

Człowieku proszę cię piszesz o samochodzie który musisz myć i sprzątać w nim za własne pieniądze bo masz kartę paliwową i tankujesz ale dbać o niegimusisz z swojej kieszeni a jeśli piszesz o świętach dostajesz tylko i wyłącznie na gwiazdkę czyli raz w roku a dofinansowanie jest co 2 lata N wczasy to psie pieniądze na budę cie starczy dla psa

Norbert123

Szczerze mówiąc jak czytam negatywne komentarze to jestem w szoku. Nie wiem czego ludzie oczekują, ale z tego co widzę to najlepszej pensji na starcie w tym nauki tego co trzeba robić. - a prawda jest taka ze nigdzie nie sypia $ na starcie bez doświadczenia. Pracowałem tu 4 lata i gdyby nie przeprowadzka 100 km od Lubonia to na pewno bym tu jeszcze pracował. Do tej pory nie znalazłem pracy takiej jak w Nexo - cała pensja na umowie, kasa na czas i przede wszystkim możliwość dogadania sie w trudnej sytuacji i możliwość rozwoju w firmie. poszedłem tam bez doświadczenia, jak tylko nauczylem sie fachu dostałem podwyżkę bez problemu w tym auto służbowe którym dojeżdżałem do pracy i nie płaciłem za paliwo. Wiec wydaje mi sie ze nie jest tam tak źle jak piszecie

Krzysztof

Pracuję w tej firmie już kilka lat. Atmosfera, praca, wszystko super. Jedyny mankament to zarobki. Trzeba posiadać naprawdę wszechstronną wiedzę, aby sprostać codziennym wyzwaniom (informatyka, teleinformatyka, elektryka, budownictwo). Niestety do tego dochodzi znajomość procedur, które są zmieniane w ekspresowym tempie. Niestety wiedza, odpowiedzialność nie przekłada się na zarobki. W naszej strefie średnia wieku to 45 lat. Młodzi już nie przychodzi, bo konkurencja ich zabiera. To teraz już tylko funkcjonuje siła rozpędu.

@Krzysztof

Wszystko co piszesz to fałsz praca mnie wykończyła psychicznie w tej firmie masakra pan banan kierownik uśmiech jęty (usunięte przez administratora) wymagający czegoś A co nie masz płacone ludzie pracowem tu (usunięte przez administratora) ponad 30 lat zero szacunku za krwawicę przez ten okres tylko (usunięte przez administratora) wyzysk powiem jedno steacem te 30 lat teraz pracuje od 6 do 14 weekendy wolne i mam na rękę ponad 5 tysi spokój zero problemj

Luki
@Nie rób scen

Nie pisze fałszu. Ja uważam tak samo jak Krzysztof, atmosfera jest w porządku. Rzeczywiście zarobki mogłyby być większe, ale to branża telekomunikacyjna. Nie należy spodziewać się cudów. 30 lat to mnówstwo czasu. Nie mogło być aż tak źle, bo byś tyle nie wytrzymał. Jak to mówią wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. 5 tys na rękę tez nie dają za leżenie, więc nie wierzę, że jest tak super. A nawet jeśli jest to na pewno do czasu.

pytanie
@Nie rób scen

A w której strefie byłeś, że było tak źle?

Monter

Wydaje mi się, że żale wylewają tu tylko niezadowoleni więc się wypowiem. Firma nie jest zła, są dofinansowania na święta i wczasy, wypłata zawsze na czas. Wydaje mi się że jakość pracy zależy od przełożonego. U mnie jest ok, nie narzekam, praca okay.

ccc
@Monter

Napisz proszę w której strefie jest tak dobrze?

@Monter

No właśnie widziałam w benefitach że jest dofinansowanie do wczasów. Bo obecnie trwa rekrutacja na stronie firmowej na pozycję Specjalista ds. przygotowania inwestycji. I mnie to zaciekawiło. Ile tego dofinansowania jest? I jak jest naliczane? Od ilości osób w rodzinie?

@Karolina

Cześć. Dofinansowanie zależy od zarobków i ilości osób w rodzinie. Kiedyś to byly grosze( bez dzieci mogłaś liczyć na chyba 300-500zł) a teraz sa wyzsze stawki ale nie wiem ile dokladnie. Śmiało aplikuj na specjalistę. W biurach atmosfera jest fajna, można liczyć na pomoc innych.

Beatka123
@ccc

u Marzenki w Luboniu monterzy mają raj! :)

Aleksander
@123

Fajnie. A prócz wczasów pod gruszą jest prywatna opieka medyczna? Można pod pakiet podciągnąć rodzinę czy trzeba dopłacać?

@Aleksander

Dzień dobry, odpowiadając na Pana zapytanie, było kilka prób wprowadzenia prywatnej opieki medycznej w naszej firmie. Jednak ze względu na zbyt małe zainteresowanie pracowników, nie udało się jej finalnie wprowadzić. Temat jest jednak otwarty i być może w niedługim czasie znów go podejmiemy. Pozdrawiamy, Dział Personalny.

@Aleksander

Chciałabym jeszcze doprecyzować. Prywatna opieka medyczna nie spotkała się z zainteresowaniem większej liczby pracowników, z ubezpieczenia grupowego natomiast jak najbardziej można skorzystać.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy SPIE Nexotech S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista ds. przygotowania inwestycji. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Data Analyst / Developer low-code
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
Beatka123

Pracuje już tu 2 lata. Pieniądze zawsze na czas, dofinansowania na wakacje oraz święta. Przede wszystkim normalna atmosfera między ludźmi - zawsze można się dogadać.

Igor

Firma nastawiona na wyzysk pracowników, jeśli masz ambicje i jesteś kreatywny to na pewno nie dla ciebie praca .Firma przejmuje rynek telekomunikacyjny małymi krokami,ale bardzo skutecznie.Przrejmuje doświadczonych pracowników za najniższą krajową,wciskając im ten sam kit iż musimy się poznać i po kilku m-c jak udowodnię jakim jesteś pracownikiem będziesz zarabiał bardzo dobrze.poł roku robiłem ponad przeciętne wyniki i dostałem 200 zł podwyżki wow dobry pan.Po 7 m-c zakończyłem współprace . Mówi się że na Warszawiaka nie ma cwaniaka,a wychodzi na to że na Poznaniaka też nie ma cwaniaka.

kris
@Igor

raczej traci

Szymon

Witam, na jakie pieniądze można liczyć na stanowisku projektanta FTTH na okresie próbnym i po nim? Pozdrawiam.

@Szymon

Dzień dobry, niestety nie jestem w stanie jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Jest wiele czynników wpływających na wysokość wynagrodzenia. Ostateczna kwota jest ustalana pomiędzy kandydatem a kierownikiem w bezpośredniej rozmowie. Jeśli posiada Pan doświadczenie, umiejętności i niezbędne kwalifikacje aby pracować na stanowisku Projektanta proszę nie wahać się i wysłać swoją aplikację do firmy :-) Pozdrawiam Paulina Dział Personalny

Szymon
@Paulina / Dział Personalny

Witam, prosiłbym panie z HR o powstrzymanie się od udzielania wymijających odpowiedzi. Ktoś kto pracuje/pracował na tym stanowisku może powiedzieć na ile mozna liczyć. Pozdrawiam

Brak słów

Firma twierdzi, że ma permanentne problemy finansowe. Pracownik z ponad 10-letnim stażem otrzymuję wynagrodzenie netto w kwocie 2400 zł. Brak środków na podwyżki. Brak perspektyw rozwoju. Gwarancja telefonu służbowego i starego laptopa. Praca często w pojedynkę, często konieczność wyjazdów (również daleko poza miejsce zamieszkania) - braki kadrowe w innych grupach. Nie ma ścieżki rozwoju - technicy i serwisanci, na których to opiera się cała ta firma są traktowani jak zło konieczne. W mniejszych ośrodkach, praca taka ja ta jest często koniecznością, a nie wyborem, choć warto próbować się tego kieratu wyrwać. Są obecnie lepsze możliwości. Duża rotacja w firmie jest zapewne wynikiem słabych płac i małych możliwości rozwoju. Premie są uznaniowe, a sposób ich naliczania ukierunkowany na to, aby takowych premii nie było - system oparty jest na opiniach klientów - np. jeżeli w danej grupie brakuję pracowników, wiadome jest, że świadczenie usług będzie wymagało czasu - serwisanci najpierw zajmują się usługami priorytetowymi, zgodnie z sugestiami dyspozytorów - klient, który czeka długo na naprawę - choćby pracownik stawał na uszach - często wyleje swoją frustracje w takiej telefonicznej ankiecie, która ocenia serwisanta (nie mówiąc już o tym, że ludzie rzadko wystawiają oceny skrajne - i dobre i złe), jak więc można utrzymać stały wysoki poziom oceny, który gwarantuję premię, skoro jest tyle zmiennych zewnętrznych, które mogą na ocenę powiązaną z premią wpłynąć? - jaki z tego wniosek? Premii nie ma.

Jak ktoś lubi jak robi się z niego ostatnia szmate to praca dla niego.

Paulina
@11111111

Oj strasznie ostro pojechałeś... Mógłbyś podać jakieś argumenty, przykłady tego, jak zostałeś potraktowany? I czy długo pracowałeś w tym miejscu?

@11111111

Dzień dobry, zapoznaliśmy się z Pana/Pani wpisem. Szanujemy zdanie każdego pracownika, dlatego wszelkie działania niezgodne z polityką firmy prosimy, zgodnie z procedurą zgłaszać do przełożonego, dyrektora, działu personalnego lub Zarządu Spółki. Pozdrawiamy, Dział Personalny.

Dział Personalny

Dzień dobry, zapoznaliśmy się z Pana/Pani wpisem. Nie rozumiemy, co jest złego w składaniu życzeń świątecznych pracownikom firmy? Jeśli zauważył Pan/Pani jakieś nieprawidłowości, nieodpowiednie odnoszenie się przełożonego do pracowników czy zdarzenia potencjalnie niebezpieczne, zgodnie z procedurą, prosimy o zgłaszanie do Zarządu Spółki. Pozdrawiamy, Dział Personalny.

Kandydatka

Witam :) Pojawiło się ogłoszenie o pracę na: Specjalista ds.obsługi sekretariatu. Czy ktoś wie na jakie wynagrodzenie można liczyć na tym stanowisku? Warto aplikować?

@Kandydatka

Jeśli masz doświadczenie w pracy w Sekretariacie, śmiało aplikuj.

@Endive

A widełki wynagrodzenia są znane? ;)

Aneta
@Endive

pracujesz teraz w tej firmie i mozesz powiedziec ze warto, atmosfera bez spin i w miare w porzadku ze chce sie przychodzic do pracy ?

@Aneta

Pracuję w tej firmie od blisko 2 lat i mam nadzieję, że będzie mi dane jak najdłużej. Poszukiwany jest pracownik do Sekretariatu w Luboniu. Wynagrodzenie uważam, że odpowiednie na tym stanowisku. Atmosfera w siedzibie jest bardzo fajna. Nie ma żadnych spin. Wszyscy wspólnie tworzymy klimat i każdemu zależy na tym, żeby dobrze się pracowało. Ja oceniam bardzo pozytywnie.

@Kandydatka

Jeżeli spełniasz wymagania podane w ogłoszeniu śmiało aplikuj. Wynagrodzenie zależy od doświadczenia, posiadanych umiejętności i zaangażowania pracownika. Jest to kwestia do bezpośredniego omówienia z kierownikiem, jeśli oczywiście zaprosi na spotkanie.

@Endive

Wiesz może jaka jest ścieżka awansu czy rozwoju w tym sekretariacie? Daj znać bo to mnie bardzo interesuje

@Karolina

Czy wiadomo czy rekrutacja została już zakończona (Specjalista ds. obsługi sekretariatu)?

Orangutan

To chyba już jest łabędzi śpiew tej firmy.

Ilona
@Orangutan

A co się dzieje w firmie że tak uważasz?

Jestem zainteresowany stanowiskiem w dziale projektowym, czy ktoś może przybliżyć, jakie tam panują warunki?

Sylwia
@Zainteresowany

A co dokładnie? To na jakie stanowisko szukają ze tu napisałeś o pytasz o to? Nic nie widziałam

Rafal
@Zainteresowany

A jakie masz wykształcenie?

@Zainteresowany

I jak tam wysłałeś cv? Byłeś może na rozmowie? Jakiego typu pytania zadają?

Wczasowicz

Dofinansowanie do wypoczynku. Śmiesznie niskie pieniądze wypłacane raz na dwa lata. Za to co dają to nie da sie spędzić urlopu nawet na polu namiotowym.

Olga

Cześć, poszukiwałam pracy dla osoby bez doświadczenia i na stronie Nexotechu natknęłam się na ofertę dla montera instalacji fotowoltaicznych. Jak wyglądają wspomniane w ofercie atrakcyjne warunki zatrudnienia? Co wchodzi w pakiet socjalny i benefity pozapłacowe? Jakich zarobków można się spodziewać? :)

Nexośmiech
@Olga

Najniższa krajowa, żadnych podwyżek i atrakcji w zatrudnieniu.

Strefa kielce

Na start minimum socjalne a po kilkudziesięciu latach pracy 3200 brutto

Aneta
@Strefa kielce

jest tam ktos kto pracuje kilkadziesiat lat? ciezko mi w to uwierzyc!

Qq
@Aneta

20 parę lat to chyba kilkadziesiąt a są tacy co pracuja jeszcze dłużej chociaż i oni też decydują się na zmianę pracodawcy.

Malba

W ostatnich dniach tj. między 20 a 22.04.22r. niby technicy tej firmy grzebali w instalacji telefonicznej w Orzeszu w rejonie Huty Szkła. Po ich niby pracy pomieszane są numery telefonów. Dzwoniąc pod konkretny numer, łączymy się z całkiem innym numerem. Mam numer jednego z tych niby techników, po rozmowie z nim, przyznał, że coś się im poplątało, ale jak powiedziałem, że chcę by to poprawili to mnie zbeształ, że mogę sobie interweniować gdzie chcę. S.W.

@Malba

No to faktycznie słabo się zachował tym bardziej, że tylko powiedziałesś…no ale w końcu to naprawił czy nie?

Kapus

To zes gościu (usunięte przez administratora) do piekarnika , gul ci skacze , ze ma auto służbowe pod domem ?

pankracy

dziwie sie zarzadowi ze polniaka z walbrzycha waszego pracownika niewyjebiecie za zlodziejstwo cchuj tak sie spasl ze ledwo sie miesci w tej skodze

Janusz
@pankracy

Masz jakieś dowody czy tak sobie tylko gadasz? Bez dowodów to nic nie udowodnisz ;)

@Kapus

A ty jesteś może pracownikiem? Możesz od siebie napisać jak się działa w tej firmie i jaka atmosfera?

Kwitkowski Jacuś

Jest super jest super , wiec o co ci chodzi

Nie polecam kasaa słaba wymagania duże

Bartosz

Opowiesz o jakich wymaganiach mówisz i jak przekładają się one na wysokość wynagrodzenia? Wg. Ciebie "kasa jest słaba", tzn. jak wysoka jest stawka/podstawa w Nexotech?

(usunięte przez administratora) jak był tak i jest nadal, kasa słaba, roboty od groma, klienci warczą bo za wezwanie przychodzi do zapłaty faktura, kierasy warczą, że mało asyst, rozliczanie sprzętu to już jest makabra, brak zasilacza=kara, brak mikrofiltra=kara, wiecznie brak sprzętu, brak czasu na odebranie wszystkich połączeń, brak czasu na odfajkowane mail nie mówiąc już o czytaniu ze zrozumieniem, bhp brak, pokazał to koronawirus, paczka 50 par rękawic na 15 osób do podziału, denaturat do dezynfekcji, pół litra płynu od początku epidemii, maseczki były, może 3 sztuki bo o wielorazowych agrowlukninach co to firma kupiła to ze śmiechu nie możemy, dużo by opowiadać, generalnie nie polecam, odradzam z całego serca, ludzie nie idźcie tam pracować nawet jakby była to jedyna oferta na rynku pracy, znam przypadek, że gość pracował jako dzik, nadgodziny, dyżuru, wszystko co się dało i co, już jest na tamtym świecie bo się przepracował, drugi dostał zawalu, był na zwolnieniu to go wezwali pod jakimś pretekstem i dostał wypowiedzenie, takich przypadków można dużo wymieniać, młodzi przychodzą to robią tydzień, może do 1 wypłaty, TRAGEDIA TRAGEDIA TRAGEDIA, zostałi tylko ludzie po 50 roku życia albo tacy co jeszcze tepse pamiętają i nie chce im się szukać nowej roboty, masakra

robol
@Bartosz

3000 brutto

***924

Byłem... I nigdy więcej. A młodzież przestrzegam, szkoda waszego czasu dla takich łachów jak nexotech a wcześniej eltel, nie liczcie na docenienie ani lepsze finanse. Niech tam robią Ci którzy nic innego przez całe życie nie robili ( monterzy tepsy w wieku 50+)

@***924

To jak w takim razie aktualnie wygląda wynagrodzenie w Nexotechu? Nie ma szans na jakieś podwyżki?

kenez
@Olga

3180 zł brutto po 30 latach pracy

Jolanta
@kenez

Pierwszy raz ktoś na tym forum pisze czarno na białym, ile i po jakim stażu! Jesteś złoty człowiek. Tylko teraz ciekawe, na ile może liczyć ktoś w pierwszym roku zatrudnienia...

Zostaw merytoryczną opinię o SPIE Nexotech S.A. - Luboń

• Jak się pracuje w SPIE Nexotech S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SPIE Nexotech S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPIE Nexotech S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 5 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SPIE Nexotech S.A.
4.1/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Magazynowa 6
    62-030 Luboń