Czy ktoś może opowiedzieć, jak wcześniej wyglądała praca jako specjalista ds. HR w tej firmie? Interesuje mnie szczególnie, czy rzeczywiście dało się rozwinąć i czy faktycznie był luz z godzinami pracy.
W ogłoszeniu wymagali doświadczenia w rekrutacji, znajomości LinkedIn i angielskiego B2. Oferowali elastyczny czas pracy, kartę sportową i szkolenia. Wynagrodzenie nie było podane.