Opinie o Malta Premium Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Malta Premium Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Malta Premium Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Malta Premium Sp. z o.o. w Poznań

Zgadzam się z przedmówcami, że praca w tej firmie, niestety kosztuje sporo, jeśli chodzi o uszczerbek na zdrowiu psychicznym. Osoba Danuty, pomimo szczerych chęci polubienia jej, zrozumienia itd., to najgorsze, co może spotkać człowieka w pracy, pastwienie się psychiczne, sugerowanie błędów, których się nie popełniło, kłamstwa, różne humory, wzbudzanie poczucia winy. Człowiek nie może się tam rozwijać, traci wiarę we własne możliwości, z całym szacunkiem polecam tej osobie terapię, bowiem niszczy ona ludzi, no chyba, że ktoś potrafi wejść z tą Panią w układ, to wtedy ma dobrze, ale to nie dla normalnych ludzi.

Serduszko

Do powstałych sytuacji w tej firmie dziwię się że nikt nie zastosował tu tego przepisu Przepisy Kodeksu pracy stanowią, że odszkodowanie za (usunięte przez administratora) przysługuje w wysokości nie niższej niż minimalne wynagrodzenie za pracę. Wynosi ono od 1 stycznia 2024 r. 4242 zł, a od 1 lipca 2024 r. wzrośnie do 4300 zł.2 lut 2024

Serduszko Nowy wpis

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Malta Premium Sp. z o.o.?

Jak wygląda sprawa grafiku w Malta Premium Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

TAK

Czy pracownicy Malta Premium Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

X

NIE

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Malta Premium Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Sven

Pracowałem kilka.miesiecy, totalny bałagan, a osobnik z magazynu to zwykły gbur i (usunięte przez administratora) ale czego się spodziewać po kimś, kto sam przyznaje, że w życiu przeczytał jedną książkę Arogancki, chamski, uważa się za nie wiadomo kogo, a na magazynie (usunięte przez administratora) brud,.że tylko Sanepidu.brak ! Niech się ten osobnik dobrze zastanowić nad swoimi chamskimi uwagami do pracowników, kiedyś może się to dla niego przykro skończyć, a to, że ma się pieniądze nie świadczy, że jest się kimś,(usunięte przez administratora)

Lala

Ogółem firma porażka Zero szacunku dla pracownika Nie polecam

Pracuś

Ta firma to jedna wielka zagadka,nik do konca nie wie jaki jest zakres obowiazkow danego pracownika,w rzeczywistosci pracujesz po 10-12godzin na kilku stanowiskach o osobie danuty r wgl lepiej nie wspominac,żal i strata czasu

beata
@Pracuś

10-12 godzin dziennie każdego dnia? płacą za to w ogóle?

Beata
@beata

@beata Daje mi do myślenia, co natomiast jest zapisane w umowie o pracę? Widnieje tam pełen zakres obowiązków?

Agata

@Pracuś a nadgodziny jakieś są ? Czy to wszystko?

Robert

@Byla pracownica Nie pracując trudno jest rzetelnie napisać coś o firmie!!

Luiza

Może nie spełniając oczekiwań firmy tak zostajemy potraktowani ale to bardzo dobra firmy i ma wymagania!

Byla pracownica
@Luiza

Serio?? Oczekiwan tej firmy najwyrazniej nikt nie spelnil, skoro jest az taka ratoacja.????. A to tez o czyms swiadczy....

Magda

Również nie polecam, chyba jestem pierwszą osobą w tej firmie, której podziękowano za współpracę (pracowałam 1,5 miesiąca), z tego co słyszałam to ludzie raczej stamtąd uciekają. Ogólnie jest tam wielki bałagan, zero procedur i jakichkolwiek zasad. Mnie zwolniono za to, że nie chciałam uczestniczyć w kolejnym bałaganiku, który tam tworzą... ogólnie bardzo kiepsko. Wynagrodzenie też skromne.. i nie usłyszałam nigdy od jakiegokolwiek pracownika z tej firmy miłego wyrażenia na temat tego pracodawcy. Nie polecam.

też wesoły

Jestem też wesoły bo też już tam nie prauje. To był długi zmarnowany czas, i łudzenie się że będzie dobrze... Dobrze to ja mam teraz. Malta to firma krzak, kombinowanie ile wlezie. Kombinować to trzeba umieć a tam Ci co mają te wyższe stanowiska to tylko słoma z butów wystaje i po trzy na krzyż szare komórki - no co tu gadać dno. Omijać wielkim łukiem radze... Mogłyby się odpowiednie urzędy zainteresować

wesoła

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Masakra... Nie polecam. To że ta firma jeszcze funkcjonuje to jakiś ewenement. Ludzie zarabiają grosze a pracują znacznie dłużej niż powinni. Prezes strasznie roztrzepany, a ludzie którymi się otacza to masakra. Niejaka Pani D. wcześniej przez kogoś wspomiana.. no.. niezłe ziółko ale tam jest też inna gwiazda.. (usunięte przez administratora) która robi nie wiadomo co, uważa sie za nie wiadomo kogo a poziom jej inteligencji jest dosyć mocno zaniżony. Zdecydowanie odradzam prace w tej firmie.

Malta Premium nie byłaby zła gdyby nie osoba Danuty R., która jest kierowniczką działu zakupów, a samozwańczo ma sie za szefową szefów. Przez nią w ciągu kilkunastu miesięcy przewinęło się przez biuro prawie dziesięć dziewczyn, przychodzą a jak się zorientują z kim mają do czynienia zaczynają szukać czegoś innego, a szkoda bo gdyby prezes Korneliusz otworzył oczy, zyskałby wielu wartościowych pracowników, którzy być może rozwinęliby firmę znacząco. Odradzam zdecydowanie pracę z Danutą R. zatrudnioną w Malcie Premium na stanowisku kierownik ds. zakupów!!!

Janusz
@pracownik

Ogolnie atmosfera w tej firmie jest ciezka. Rotacja pracownikow biurowych bardzo duza, donosicielstwo. Ciagle dokladane obowiazki, w sezonie praca powyzej osmiu godzin. Ogolnie nie polecam.

admin

Jeżeli byłeś pracownikiem firmy Malta Premium Sp. z o.o. to opowiedz o tym na naszym forum. Twój komentarz jest na wagę złota.

Zostaw merytoryczną opinię o Malta Premium Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Malta Premium Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Malta Premium Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Malta Premium Sp. z o.o.