Opinie o Malta Premium Dystrybucja Sp. z o.o. w Poznań

Malta Premium Dystrybucja Sp. z o.o.
counter
Karolina Nowy wpis

Cześć, z tego co widzę ostatnia i jedyna opinia w wątku na temat Malty Premium pojawiła się w 2019 roku... więc super by było gdyby ktoś podzielił się swoimi w miarę aktualnymi doświadczeniami z zatrudnienia :) Jak oceniacie obecnie atmosferę pracy w firmie?

były pracownik Nowy wpis

Malta Premium nie byłaby zła gdyby nie osoba Danuty R., która jest kierowniczką działu zakupów, a samozwańczo ma sie za szefową szefów. Przez nią w ciągu kilkunastu miesięcy przewinęło się przez biuro prawie dziesięć dziewczyn, przychodzą a jak się zorientują z kim mają do czynienia zaczynają szukać czegoś innego, a szkoda bo gdyby prezes Korneliusz otworzył oczy, zyskałby wielu wartościowych pracowników, którzy być może rozwinęliby firmę znacząco. Dzień pracy z nią to nie praca a przetrwanie, wszystko zależy od jej humorów, a te miewa, jak to u starych panień bywa. Odradzam zdecydowanie pracę z Danutą R. zatrudnioną w Malcie Premium na stanowisku kierownik ds. zakupów!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Jak wygląda atmosfera i praca w firmie Malta Premium Dystrybucja Sp. z o.o. w mieście Poznań? Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie pracy! Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Malta Premium Dystrybucja Sp. z o.o. - Poznań

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
Malta Premium Dystrybucja Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kopanina 28/32
    60-105 Poznań
  • NIP: 7792479179 REGON: 369199180 KRS: 0000709450
Malta Premium Dystrybucja Sp. z o.o.