Opinie o Startup Development House Sp. z o.o. w Warszawa

Startup Development House Sp. z o.o.
3 3 4 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Czy w Startup Development House Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

TakNie
Gość Nowy wpis

Rekrutacja trwała łącznie około 4 godzin i była rozciągnięta na cały miesiąc w związku z czym musiałem brać wolne w pracy aby uczestniczyć w rozmowach rekrutacyjnych. Pomimo zapewnień firma nie wysyła feedbacku o tym, że kandydatura.zkstala odrzucona. Przy pytaniach z mojej strony o status rekrutacji cały czas jestem zapewniany, że już za chwilę dostanę decyzję. I tak od dwóch miesięcy... Sama firma wydaje się ciekawa, ale proces rekrutacyjny jest niepoważny.

Tak2Nie
gość Nowy wpis

Jestem trochę zawiedziony. Na początku rekrutacji wszystko przebiegało sprawnie, natomiast po zakończeniu brak jakiegokolwiek kontaktu. 0 informacji odnosnie podjętej decyzji. Brak reakcji na maile. Rozumiem, że decyzja mogła być negatywna, ale wolałbym zostać o tym poinformowany. Ogólne odczucia : firma dobrze traktuje, jeśli zalezy im na pracowniku, w przeciwnym wypadku urywają kontakt i przestają się kontaktować. Czy polecam? Może akurat Tobie odpiszą jaka jest końcowa decyzja. :)

Tak10Nie

Czy twoim zdaniem w przedsiębiorstwie Startup Development House Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa panuje dobra atmosfera? Napisz jak oceniasz zatrudnienie w tej firmie.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw opinię o Startup Development House Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Startup Development House Sp. z o.o.