Opinie o Fortem S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fortem S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fortem S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortem S.A. w Warszawa

Mamnia

Jestem obligatariuszką firmy Fortem S.A.. Firma jest skrajnie niepoważna! Bez uprzedzenia w grudniu 2019 roku, nie wypłaciła obligatariuszom kapitału wraz odsetkami. Nie odpowiada na maile, na smsy, nie odbiera telefonów!!!

Gronia
@Mamnia

Witam, jestem w tej samej sytuacji. może kontakt na priv?

mm
@Mamnia

aktualny adres firmy to ul. Kierbiedzia 4; Warszawa. Taki adres widnieje w KRS. Firma jest niewypłacalna. Z tego powodu została przerwana rewitalizacja kamienicy przy Skaryszewskiej 11. Jedna ze spółek należąca do grupy Fortem (prezesem jest Jacek Kucharski) nie wywiązała się z płatności dla generalnego wykonawcy, a zarząd spółki po prostu zniknął. Zmienili adres biura, nie odbierają telefonów. Zapadli się pod ziemię.

babcia
@Mamnia

Mimo ciągłych zmian adresów spółki ,jest już bardzo podejrzane. Na żadne pisma nie odpowiadają telefonicznie również trudno o kontakt administrator prosi o wpłaty na koszty sądowe. , ze tylko droga sądowa może doprowadzić do odzyskania należności Dotychczasowa korespondencja jest zwyczajną KPINĄ.

WandaL Nowy wpis
@Mamnia

Dzień dobry, czy coś się ruszyło w sprawie wykupu obligacji? Jestem w tej samej sytuacji

Mamnia Nowy wpis
@Gronia

Poza skandalicznie prymitywnym pismem sprzed roku - cisza. Mój adres mailowy to mariola@op.pl, zapraszam do kontaktu, może coś trzeba ruszyć?

Mamnia Nowy wpis
@mm

Dziękuję za informacje. Moje obligacje są na Stawową, czyli chyba jeszcze gorzej. Czy są jakieś nowe informację? Co mogę zrobić?

wandal Nowy wpis

Dzień dobry Czy cos Państwu wiadomo o Fortem?.wpłaciłam pieniadze na lokal oraz obligacje i cisza nikt nic nie wie!Podobno już tej spółki nie ma! a jej udziały są już w innych rękach. Co z naszymi pieniędzmi ?

Kn

Jak widać swoj majątek już przepisuje na obcych ludzi ... mieszkanie kupione za pieniądze obligatariuszy już nie widnieje w adresie spółki,( Branickiego 11) Spółki przejmują nieznani ludzie, ja bym szybko zainteresował się tym. Bo to uciekanie od odpowiedzialności ...

poszkodowany

Podaje kontakty mailowe jakie zostały zdobyte do Państwa Kucharskich, proszę o korzystanie według potrzeb: Weronika Kucharska: veronika.kucharska@gmail.com;weronika.kucharska@tvworking.pl Jacek Kucharski: jacekrs@gmail.com

Poszkodowany
@poszkodowany

Pan Kucharski, teraz wypoczywa w za granicą za nasze pieniądze. To się nazywa luz do życia i pracy.

@Poszkodowany

Niektórym się powodzi. A wie ktoś co się stało w tym całym zamieszaniu z panami Petrusem i Cukierskim?

P.

Już dawno uciekli od Kucharskiego.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fortem S.A.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
519 565 275

Prowadzimy postępowanie przeciwko zarządowi - osoby poszkodowane zapraszam do kontaktu.

RBN
@519 565 275

Jestem osobą poszkodowaną

@RBN

W jakiej sprawie zostałeś niby poszkodowany? Czy Twoje poszkodowanie ma jakikolwiek związek z firmą Fortem? Staram się dokładnie zrozumieć Wasze ostatnie wpisy, dlatego też liczę na więcej informacji w tym zakresie. Może uda mi się dowiedzieć czegoś więcej dzięki Tobie? Mam taką nadzieję.

Mecenas

Wszystkich poszkodowanych zapraszam do kontaktu. W grupie SIŁA! Wszystkie informacje znajdują się na stronę www.nabiciwfortem.pl

Konrad

Ilość ludzi wpisanych na hipotece przewyższa wartość nieruchomości, to jest dopiero (usunięte przez administratora) Ja bym poszukał właściciela pod innym adresem jest podany Wilanów.

kasz_a

Telefon odbierają do momentu kiedy obligatariusz zorientuje się że coś tu nie gra. Były obietnice spłaty przez nowego inwestora , wygląda że to jedna wielka lipa. Obligacje są zabezpieczone ale czy celowe wprowadzanie w błąd i poświadczenie nieprawdy nie podchodzą pod paragrafy ?

Aneta
@kasz_a

Dzień dobry - jestem osobą prywatną. Podpisałam umowę rezerwacyjną na lokale z której nic nie wyszło. Firma jest mi winna pieniądze. Proszę o kontakt - zbieramy osoby do pozwu tel. 788655214

Zostaw merytoryczną opinię o Fortem S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fortem S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortem S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortem S.A.?

Fortem S.A.
  • Domaniewska 52