counter
5 1 9 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Samba TV Poland Sp. z o.o.?

Martyna Nowy wpis

@stoik Może wiesz czy firma potrzebuje nowych ludzi? Jak atmosfera między pracownikami?

stoik Nowy wpis
@Martyna

@Martyna, w tej chwili nie ma wiadomości na temat rekrutacji w PL. Są tylko w USA na stronie https://samba.tv/business/careers Atmosfera jest w mojej ocenie dobra, ludzie przyjaźni, w tej chwili wszyscy pracują online.

stoik Nowy wpis

Dopiero początek, wrażenia bardzo pozytywne. Starają się dbać o zadowolenie ludzi, w tym częsty bezpośredni kontakt i przekazywanie informacji o firmie.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 227 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy Samba TV Poland Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich? Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie ofert pracy oraz atmosfery! Jak wygląda teraz praca w firmie Samba TV Poland Sp. z o.o. w mieście Warszawa?

michuk
 Rekomendacja
@Administrator

OK. Ja pracuje w warszawskim oddziale Samba TV od 2015 roku i praktycznie zakladałem ten oddział. Potwierdzam, że mamy obecnie sporo kłopotów z rekrutacją. To jest spowodowane różnicą czasową i focusem amerykańskich rekruterek na rynku w San Francisco. Jesteśmy na etapie budowania zespołu rekruterskiego w Polsce, co powinno znacznie ulepszyć proces. Pewnie nie jestem idealną osobą do opowiadania o tym jak fajnie jest jak już pracujesz u nas, ale polecam wpaść na jeden z Data Meetups, które organizujemy co kilka miesięcy w biurze i pogadać z ludźmi którzy pracują tu na co dzień. Dodatkowo, mogę polecić porozmawianie z ludźmi, którzy z różnych powodów nie pracują już w Sambie (retencję mamy bardzo niską ale przez 4 lata kilka takich osób się znalazło) - myślę, że od nich uzyskacie jeszcze bardziej wiarygodne info. W razie czego proszę o maila na borys@samba.tv

Tupi

Brak feedbacku, z tego co wiem rekrutuja amerykanskie rekruterki z amerykanskim podnieceniem po upominaniu sie nie wiem ile razy o feedback cokolwiek - cisza cisza cisza

hmm

nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Samba TV Poland Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad