Opinie o DNS Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DNS Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w DNS Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DNS Group Sp. z o.o. w Warszawa

Gośka Nowy wpis

Kiedyś widzę, że polecano firmę zwłaszcza w zakresie marketingu internetowego. Mnie natomiast wyświetliła się oferta sprzed paru miesięcy dla asystentki ds. sprzedaży i marketingu. Wpisano w niej zarobki do 5,500 zł miesięcznie przy umowie prace. możliwe ze teraz jest więcej?

Szymon Nowy wpis

Jako pracownik firmy dns group chcę wyrazić swoją pozytywną opinię na temat mojego pracodawcy. W czasie mojej pracy w tej firmie, zdobyłem wiele cennych doświadczeń, które przekładają się na moje umiejętności zawodowe i rozwój kariery. Firma dns group wyróżnia się na rynku dzięki swojemu profesjonalnemu podejściu i doskonałej jakości usług. Osoby decyzyjne zawsze stawiają na jakość i innowacyjność, co przekłada się na zaangażowanie pracowników w rozwój i realizację celów firmy. Wysoka jakość usług oraz zadowolenie klientów są tutaj na pierwszym miejscu, a firma wciąż poszukuje nowych sposobów na poprawienie swoich produktów i usług. Jednym z najlepszych aspektów pracy w firmie dns group jest zespół, z którym pracuję. Ludzie tutaj są wyjątkowo kompetentni, życzliwi i pomocni, co tworzy wspaniałą atmosferę pracy. Właśnie to sprawia, że praca w firmie dns group jest tak przyjemna i daje mi poczucie spełnienia. Firma dns group zapewnia swoim pracownikom wiele możliwości rozwoju i szkoleń, które pozwalają na poszerzanie wiedzy i umiejętności zawodowych. Zarząd firmy jest otwarty na nowe pomysły i sugestie pracowników, co przekłada się na ich zaangażowanie i poczucie przynależności do firmy. Odczuwam tutaj wsparcie i zainteresowanie ze strony menadżerów, co wpływa na moje zadowolenie z pracy. Wszystko to sprawia, że praca w firmie jest nie tylko satysfakcjonująca, ale również daje poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji finansowej. Podsumowując, moja praca w firmie dns group to ogromne doświadczenie, które pozwala mi na rozwój i poszerzanie umiejętności zawodowych. Dns group to miejsce, w którym docenia się zaangażowanie pracowników i stawia na ich rozwój. Zespół jest tutaj wyjątkowo kompetentny, a atmosfera pracy sprzyja wzajemnej pomocy i życzliwości. Zdecydowanie polecam dns group innym pracownikom, którzy szukają stabilnego, ambitnego pracodawcy, który oferuje wiele możliwości rozwoju.

Czy można liczyć w DNS Group Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Oliwier

Moja opinia na temat pracodawcy DNS GROUP jest bardzo pozytywna i z przyjemnością polecam tę firmę jako dobrego pracodawcę. W DNS GROUP, pracownicy otrzymują bardzo konkurencyjne warunki płacowe, co przyciąga wielu utalentowanych specjalistów do firmy. Co więcej, rozwijająca się branża e-commerce zapewnia pracownikom wiele możliwości rozwoju, co stanowi idealną okazję dla ambitnych i zdeterminowanych ludzi, którzy chcą się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia. Jednym z najlepszych aspektów pracy w DNS GROUP jest doskonała komunikacja w zespole. Pracodawca zapewnia swoim pracownikom możliwość dzielenia się wiedzą, doświadczeniem i pomysłami, a także regularnie udziela cennego feedbacku, co pozwala na ciągłe doskonalenie się w pracy i osiąganie coraz lepszych wyników. Firma oferuje również jasną ścieżkę rozwoju, która umożliwia pracownikom planowanie swojej kariery zawodowej oraz dążenie do osiągnięcia wyznaczonych celów. W DNS GROUP panuje również kultura zaangażowania, w której każdy pracownik jest doceniany i motywowany do osiągania jeszcze lepszych wyników. Co więcej, DNS GROUP zapewnia transparentność na każdym etapie współpracy oraz rozwoju, zarówno osobistego jak i zawodowego, poprzez organizację wartościowych i merytorycznych szkoleń dla swoich pracowników. Podsumowując, DNS GROUP to firma, która zapewnia swoim pracownikom doskonałe warunki pracy, wiele możliwości rozwoju oraz profesjonalną atmosferę i kulturę pracy. Jestem zadowolony z pracy w tej firmie i zdecydowanie polecam ją innym osobom, które szukają dobrego pracodawcy.

@Oliwier

A możesz powiedzieć na jakie szkolenia pracownicy przykładowo mogą liczyć? Piszesz o wielu możliwościach rozwoju. Co poza szkoleniami może firma zaoferować pracownikowi aby wesprzeć jego rozwój?

Oliwier Nowy wpis
@Ewa

Oczywiście, chętnie udzielę odpowiedzi na pytanie dotyczące szkoleń i innych możliwości rozwoju w DNS GROUP. Firma DNS GROUP oferuje wiele wartościowych szkoleń, które pozwalają pracownikom na rozwijanie swoich umiejętności i zdobywanie nowej wiedzy. Przykładowo, w ramach szkoleń można uczyć się o nowych narzędziach i technologiach, poznać najlepsze praktyki w branży e-commerce, rozwijać umiejętności miękkie oraz wiele innych. Jednakże DNS GROUP oferuje również wiele innych możliwości rozwoju, takich jak program mentoringowy, gdzie doświadczony pracownik pełni funkcję mentora dla nowo przyjętego członka zespołu. Ponadto, pracownicy mogą liczyć na regularne rozmowy rozwojowe z kierownikami, co pozwala na planowanie swojej kariery i osiąganie wyznaczonych celów. DNS GROUP również wspiera rozwój osobisty pracowników, oferując dostęp do różnych platform szkoleniowych, które pozwalają na zdobywanie wiedzy poza tematyką związaną z pracą. Firma organizuje również wiele wewnętrznych inicjatyw, takich jak programy wolontariackie, które pozwalają pracownikom na rozwijanie swojego potencjału społecznego i liderstwa. Mam nadzieję, że ta odpowiedź pomogła w zrozumieniu, jak wiele różnych możliwości rozwoju oferuje DNS GROUP.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie DNS Group Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Pablo

Zdecydowanie polecam dla osób ambitnych chcących nauczyć się marketingu internetowego, można wynieść wiele merytorycznej wiedzy zarówno jeśli masz doświadczenie czy dopiero zaczynasz swoją karierę. Zespół jest zgrany panuje dobra atmosfera, która niewątpliwie motywuje do działania nie ma stania nad głową i pastwienia się nad młodszym stażem kolegą jak miało to miejsce w innych firmach w których pracowałem. Firma nastawiona na realizację celów klienta co sprawia, że ma się poczucie wartości produktu i pewność, że specjaliści z Dns Group zadbają zarówno o dobrą obsługę posprzedażową klienta jak i przede wszystkim o jakość realizowanej usługi, co niewątpliwie sprawia, że ma się poczucie wartości produktu i pewność, że projekt trafi w odpowiednie ręce. Z moich doświadczeń wynika, że działają prokliencko doradzając odpowiednie kroki czy rozwiązania klientom często wychodzące za zakres zawartej umowy co niewątpliwie w dzisiejszych czasach jest dużym plusem. Warte zauważenia i docenienia jest również to, że zamiast skupiać się na problemie szukają jego rozwiązań co niejednokrotnie pomogło mi w w uniknięciu stresujących sytuacji. Co do stylu i sposobu pracy niewątpliwie jest to miejsce w którym przychodzi się pracować, a nie siedzieć w bufecie (wiadomo nie każdemu się to spodoba) aczkolwiek jeśli chodzi o mnie to lubię takie klimaty gdzie jeden człowiek napędza drugiego, aby osiągać wspólne sukcesy. Niewątpliwie praca nie jest dla Ciebie jeśli jesteś leniem, albo liczysz na ,,drapane" ewentualnie, że coś samo przyjdzie. Co do zarobków nie wiem jak wygląda to w innych działach, aczkolwiek na sprzedaży jeśli systematycznie pracujesz i masz umiejętności to oprócz wynagrodzenia podstawowego możesz liczyć na prowizje od kilku do nawet kilkunastu tyś zł. Oczywiście jest to efektem ilości wykonanych połączeń/rozmów z klientami oraz umiejętności, mi osobiście pasuje taki układ. Praca tutaj zdecydowanie poszerzyła moje umiejętności interpersonalne, wiedzę oraz pewność siebie to na plus na minus mógłbym wskazać stres, który towarzyszy przy rozmowach z klientami, aczkolwiek im dłużej się to robi tym mniej go się odczuwa, aczkolwiek warto mieć to na uwadze tak jak w każdej pracy jedni będą go odczuwali inni nie i myślę, że niezależnie od firmy i stanowiska będzie on występował.

Klaudia
@Pablo

super ocena sytuacji dzięki za informację

@Klaudia

jest coś co jeszcze byś polecił ?

@Pablo

Jest coś co jeszcze byś polecił

@Pablo

Wciąż prowadzą rekrutację ? Chciałbym spróbować gdzie wysłać CV ?

Kamil
@Piotr

Z tego co widać to chyba tak zawsze możesz wysłać do nich maila w tej sprawie

@Kamil

Kamil , a wiesz na jakiego ?

Kamil
@Piotr

Piotr masz podane na ich stronie www masz też w zakładce kariera stanowiska z formularzami :)

Martyna

A z ciekawości jakie stanowisko Cię interesuje ? i

Krzysiek S

Złożyłem CV, a następnie po wstępnej rozmowie telefonicznej zostałem zaproszony na rozmowę w biurze. Ludzie sprawiają wrażenie miłych i zaangażowanych w to co robią mam nadzieję, że dostanę się na na stanowisko na które aplikowałem. Rozmowa przebiegła dość ciekawie i po ludzku bez sztywnego podejścia odpowiedzieli na moje wszystkie pytania i mam nadzieję, że sprawiłem dobre wrażenie. Fajny widok z biura. Pozdrawiam przemiłą Panią z rekrutacji

Ewelina

Zdecydowanie najlepsza firma z jaką kiedykolwiek współpracowałam w zakresie marketingu internetowego. Stworzyli mi sklep internetowy, zajęli się jego promocją z miesiąca na miesiąc widzę zwiększony ruch na stronie i zainteresowanie klientów przekładające się na zwiększenie sprzedaży. Początkowo zaczynałam z kilkoma produktami dzięki współpracy z Dns Group rozwinęłam sklep i na chwilę obecną mam w asortymencie ponad 200 produktów. Żadnego problemu z kontaktem, na bieżąco informują co się dzieje w sprawie, A co najważniejsze są bardzo skuteczni. Pozdrawiam cały zespół.

Mnóstwo fejkowych pozytywnych opinii - to jest właśnie to, z czego ta firma słynie. Zarobki są tak marne, że się nie chce wstawać do pracy. Totalny brak organizacji w biurze, (usunięte przez administratora) Przedłuża Ci się rozmowa z leadem, który może zostać klientem? Odłóż słuchawkę i idź do domu, bo za czas poświęcony po godzinach pracy nikt Ci nie zapłaci. Nie trać życia na próbę pracy w tej firmie.

Emilia

To w takim wypadku jak rozliczane są nadgodziny, które się robi? pracuje się za darmo?

@Emilia

Dokładnie tak...

Pani prezesowa

O widzę, drugi post tej samej osoby co z listopada. Jakbyśmy mieli się nabrać, że jesteś kimś innym. Gdyby tylko determinacja do pracy była równie duża co do żalenia się na Goworku pewnie pieniądze by były lepsze i nie byłoby zwolnienia.

@Pani prezesowa

A w takim razie kto to tak naprawdę jest? Sprawiał jakieś większe problemy w firmie?

DNS
@Barbara

Nie mamy w zwyczaju publicznie prać brudów i nie będziemy omawiać szczegółowo wewnętrznych spraw firmy. Zadaniem GoWork powinno być w naszej ocenie zweryfikowanie, czy publikowane opinie są prawdziwe i nie są próbą oszczerstwa. Zwłaszcza w przypadku, kiedy za ich ewentualne usunięcie GoWork pobiera opłatę.

Oj tak widzę mnóstwo nowych pozytywnych fejkowych opinii. Chyba się wzięli za porządki na goworku. Każdy kto rozpocznie pracę w tej firmie szybciutko się przekona,że ani pieniędzy ani rozwoju to tam nie ma. A na rozstanie z pewnością przeżyje ogromne rozczarowanie. Dla nowych pracowników polecam się upewnić czy na umowie jest chociaż najniższa krajowa która w tym momencie wynosi 19,70zl/h.

Martyna

Miałam przyjemność uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej. Firma zlokalizowana blisko metra z dobrą komunikacją, co do rozmowy przyjemna, merytoryczna i transparentną. Niestety nie dostałam się do drugiej tury rekrutacji, aczkolwiek niewątpliwie będę próbowała dostać się tam w przyszłości.

@Martyna

Kurcze to szkoda. :( Ale dali Ci może konkretny feedback z opisem dlaczego do drugiej tury nie przeszłaś?

Krzysztof C

Wszystko w jak najlepszym porządku płatności systematycznie na czas

Maria
@Krzysztof C

A którego dnia miesiąca macie wypłatę?

jay

od dwoch tygodni nie mozna sie z tą firmą skontaktowac. pojechalem do siedziby a to wirtualny adres nikogo tam nie ma. narobili mi klopotu. wspolpraca tragedia

@jay

Jak to? Pojechałeś i jednak nie ma tam siedziby? O co może chodzić i jaki kłopot?

Krzysztof
@jay

Może dlatego, że podany na tym portalu adres polna 48/11 jest nieaktualny, a właściwy udostępniony jest na ich stronie ?

@Krzysztof

Czyli jaki jest aktualny? Podasz może?

Maciek

Super firma, fajna atmosfera , możliwość rozwoju

@Maciek

Możliwość rozwoju powiadasz? Jakie szkolenia oferuje firma? Współpracownicy służą pomocą jak masz z czymś problem?

Gorąco NIE polecam firmy DNS Group sp. zo.o. do pracy jak i usług. Firma specjalizuje się w umowach zlecenie (usunięte przez administratora) Podobnie jest w kwestii premii sprzedażowych nie ma żadnego konkretnie ustalonego schematu, dzięki któremu pracownik jasno może sobie wyliczyć ile dostanie premii i w którym miesiącu otrzyma, zawsze jest to LOTERIA(usunięte przez administratora) Klienci są zaniedbywani,po przez brak odpowiedniej ilości wykawalifikowanych ludzi do usług a nie tylko pozyskiwania LEADÓW. Żaden były pracownik nie powie dobrze o tej firmie-palą mosty poprzez niewypłacanie odpowiednich wypłat na koniec współpracy.

Karol

LoL, nie wiedziałem, że masz taką wyobraźnię. Poleciłbym ci dobrego wydawcę książek. Ale złośliwości na bok pozwól, że przytoczę ci fakty. Dział SEO/SEM/WebDev jest na dzień dzisiejszy liczniejszy niż dział handlowy, co jest rzadko spotykaną sytuacją w agencjach marketingowych. Klienci mają dostęp telefoniczny i mailowy nie tylko do opiekuna klienta, który jest dla nich dostępny codziennie i proaktywnie się z nimi kontaktuje, ale również mają dostęp do pracowników działu SEO/WebDev, z którymi mogą aktywnie konsultować prowadzone działania. Odnośnie kwalifikacji ludzi, to możesz już o tym nie pamiętać, ale ze swojej strony zajmuję się pozycjonowaniem prawie 14 lat i współpracowałem z Topowymi agencjami SEO/SEM, nasz główny WebDeveloper ma 8 letnie doświadczenie w kodowaniu stron i sklepów, podobnie osoby odpowiedzialne za opiekę nad klientem wywodzą się z największych agencji SEO dysponując kilkuletnim stażem. Ty podobnym doświadczeniem pochwalić się nie możesz. Co do pensji w dziale handlowym, to jak wiesz pensje te zależą od tego ile się sprzeda. Jeśli nie miałeś motywacji żeby sprzedawać i klienci wpadali ci tylko przypadkiem, to i pensja była loterią.

EmiliaL

Polecam... dużo się nauczyłam i wyniosłam z tej firmy. Atmosfera też na duży +

@EmiliaL

Czyli firma oferuje jakieś szkolenia? Możesz powiedzieć jak to wygląda? Czego się nauczyłaś...

Natalia

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, bardzo sympatyczni ludzie... Wydaje się być dobrze prosperującą i rozwijającą się firmą.

@Natalia

I co? Dostałaś się? Wydają się, tzn. przekonałaś się o tym czy tylko słyszałaś?

Grażyna

Niestety kontakt z firma praktycznie niemożliwy. Jest to wirtualna firma . Jeśli jest potrzebna pinie pomoc nie ma szans , żeby ją uzyskać. Prawdopodobnie stracimy klienta przez brak kontaktu..

@Grażyna

Wirtualna? Ale mają przecież podany adres na stronie i w Google, to muszą mieć siedzibę. A próbowałaś się z nimi kontaktować w tej sprawie?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie DNS Group Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

DNS Group Sp. z o.o.

Witamy! Wszystko zależy od formy zatrudnienia. Oczywiście jest taka możliwość. Pozdrawiamy, Zespół DNS Group Sp z o.o.

XYZ

Czy jest teraz może prowadzona rekrutacja w dziale sprzedaży?

@XYZ

Witamy! W związku z dynamicznym rozwojem firmy, cały czas poszukujemy nowych i zdolnych osób! Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: praca@dnsgroup.pl Pozdrawiamy, DNS Group

Pracowałem w firmie kilka lat. Przez ten czas wiele się nauczyłem, głównie o pozycjonowaniu oraz tworzeniu stron. Dobry pracodawca człowiek ugodowy, otwarty na propozycje. Wypłata zawsze na czas! Można polecić innym.

Edward

bardzo dobry pracodawca a do tego atmosfera świetna co więcej można chcieć? Zarobki całkiem przyzwoite, polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o DNS Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w DNS Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DNS Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DNS Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 8 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DNS Group Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Polna 48 lok. 11
    00-644 Warszawa