opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Zolta Trade

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.6/5

Na podstawie 74 ocen
Opinie(138)
Dodaj opinię

Opinie(138)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Oferta
  • .
  • Co nas wyróżnia
  • .
  • Profesjonalni
  • .
  • Wyjątkowi
  • .
  • Kontakt

O nas

Oferta

Co nas wyróżnia

Profesjonalni

Wyjątkowi

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Rzeszów
  • Kielce
  • Tarnów
  • Krosno
  • Mielec
  • Nowy Sącz
  • Sanok
  • Sandomierz
  • Stalowa Wola
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Mielec
  • Podleszany
  • Wola Mielecka
  • Książnice
  • Złotniki
  • Rzędzianowice
  • Wojsław
  • Chorzelów
  • Goleszów
  • Chrząstówek
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Mielec
  4. /
  5. Opinie o Zolta Trade Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Zolta Trade Mielec

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Zolta Trade Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    15.12.2022 08:34

    Były pracownik

    Na początku obiecanki i bajeczki na temat podwyżek, możliwości rozwoju itd. Firma chce robić wszystko jak najniższym kosztem kompletnie nie szanując pracownika. Ściąganie chińskich produktów a potem kłamanie na temat ich cudowności byle tylko sprzedać. Mnóstwo błędów wewnętrznych a następnie świecenie oczami i wciskanie klientom że ich produkt został uszkodzony. Motto firmy "nie ma ludzi niezastąpionych" więc jak nie odpowiada ci robienie wszystkiego jeszcze szybciej i jeszcze więcej za te same grosze to nikt się tym nie przejmie i szybko zostaniesz zastąpiony. Nawet jak na mielec to dawno nie widziałem takiej (usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    Pawel

    14.12.2022 16:14

    Pracownik

    Praca na magazynie jak to praca na magazynie, ale dobrze wszystko. Pieniądze są ok a to chyba najważniejsze. No i blisko do pracy to już w ogóle ;)
    ReviewUserIcon
    Róża

    14.12.2022 14:04

    Inne

    Często zamawiam jakieś akcesoria domowe itp. ze sklepu Zolta i bardzo mi się sprawdzają. Są mega solidne , czuć jakość !
    ReviewUserIcon
    .

    02.02.2021 18:44

    Pracownik

    Jak firma może być dobrym fundamentem na przyszłość, skoro co 2-3 miesiące pojawiają się oferty pracy na te same stanowiska? Jaka stabilność zatrudnienia, skoro na każdym kroku pracownik jest uświadamiany, że jest jednym z wielu i jak nie on to przyjdzie ktoś inny? Jakie warunki sanitarne bardzo dobre (...) i centralne ogrzewanie skoro w sezonie przy 10-12-14 godzinach pracy i 15 minutowej przerwie za cały dzień, zwykły śmiertelnik nie jest w stanie tego dostrzec? Co z tego, że szatnia i jadalnia jest ogrzewana, skoro każde wyjście z hali jest traktowane jako niepotrzebne opuszczenie stanowiska pracy. Jaka podstawa + premia skoro dodatkowe pieniądze w kopercie stanowią rosyjską ruletkę? Jakie wewnętrzne awanse? Jedynie awans w dodatkowych obowiązkach. Nie polecam pracy w tej firmie, chyba że dla osób bez wyjścia.
    ReviewUserIcon
    @Ciekawski

    10.03.2021 10:07

    Kandydat

    Jest duża różnica ;) poszukuje pracy i rekrutacje na te same stanowiska są cały czas również w innych firmach
    ReviewUserIcon
    BeBe

    14.12.2022 10:14

    Były pracownik

    Zgadzam się. Tylko szybciej, więcej a pieniążki te same i marne. Ludzie, ceńcie swój czas i zdrowie.
    ReviewUserIcon
    Kazik

    15.11.2022 09:15

    Pracownik

    Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej, bardzo miłe odniosłem wrażenie. Mam nadzieję na owocną współpracę.
    ReviewUserIcon
    Kazik

    15.11.2022 13:44

    Pracownik

    Na magazyniera , szybko oddzwonili i zaprosili na rozmowę polecam
    ReviewUserIcon
    Kinga

    14.11.2022 10:19

    Inne

    Zawsze super rzeczy znajdę w zolta . Ostatnio zamawialiśmy lampy do mieszkania i są super, niebanalne i w świetnych cenach.
    ReviewUserIcon
    Jola

    10.11.2022 09:09

    Inne

    W zolta trade jest szeroki wybor osłon na taras, mogę polecić bo są bardzo solidne
    ReviewUserIcon
    adamigo

    29.09.2022 08:49

    Inne

    Ja kupuję u nich kostki rubika. Mają ogromny wybór i można odebrać osobiście w Mielcu na Lotniskowej. Polecam.
    ReviewUserIcon
    Monita

    16.06.2022 18:56

    Były pracownik

    Omijać szerokim najlepiej szerokimi łukami. Żenada
    ReviewUserIcon
    Światełka świąteczne

    15.12.2021 19:40

    Inne

    Omijajcie te firme wielkim lukiem. Brak dobrej woli by rozwiązać problem ze strony sprzedawcy Nieprzyjemna obsługa. Zarozumiala. Pomimo anulowania zamówienia, dzien później zamówienie zostalo wysłane z inf. ze w przypadku nie pobrania przesyłki z Paczkomatu i zwrotu przesyłki, przy zwrocie środków potrącona zostanie kwota za transport. Nie polecam nikomu.
    ReviewUserIcon
    Klient

    18.05.2022 11:21

    Inne

    Odradzam zakupy na stronie zolta.pl. Reklamacje odrzucają z automatu, nie liczą się z klientem. Brak podanej podstawy prawnej przy odrzuconej reklamacji.. Liczy się tylko wpłata pieniędzy....
    ReviewUserIcon
    Klient 100

    18.05.2022 11:23

    Pracownik

    NIGDY NIE NABYWAĆ PRODUKTÓW FIRMY ZOLTA. PROSZĘ NAWET NIE WCHODZIĆ NA ICH STRONĘ !!!!
    ReviewUserIcon
    Maria

    27.05.2021 08:02

    Inne

    Piaskownica. Deski z dziurami po sękach, pęknięcia . Źle ocheblowane,wióry,liczne wady zrobione przez człowieka. NIE POLECAM. PROBLEM Z WSZYSTKIM
    ReviewUserIcon
    paulinar50

    28.01.2021 15:13

    Inne

    ODRADZAM!!! Nie reagowali na telefony, po 15 dniach domagania się zwrotu pieniedzy za zyrandol, w koncu sie udalo!
    ReviewUserIcon
    Dorcia

    25.01.2021 09:41

    Inne

    Kategorycznie odradzam nie wysyłają towaru,nie reagują na telefony.Nie zamawiajcie.
    ReviewUserIcon
    Jacek

    17.12.2020 13:22

    Inne

    Sklep zamieszcza informacje o wysyłce towaru w ciągu 24 godzin. Tymczasem po wpłacie potwierdzają zamówienie, informują o przekazaniu do wysyłki, wysyłają fakturę, ba podają nawet nr do śledzenia przesyłki i od 14 dni towar dalej jest w magazynie. Infolinia nie działa, na maile nie odpisują. Jeśli nie dostanę towaru lub zwrotu pieniędzy do końca tygodnia zgłaszam sprawę na policję. Stanowczo odradzam zakupów w tym czymś!

    Kontakt - Zolta Trade Sp. z o.o.

    Przemysłowa 24 39-300 Mielec

    NIP:8172183841

    REGON:367558723

    KRS:0000687730

    https://zoltatrade.pl
    Branża główna: E-commerce i sprzedaż online
    ReviewUserIcon
    Ala

    11.12.2020 15:27

    Inne

    Firma nie uczciwa.Zamówiłam towar.zapłaciłam i nic z tego paczki nie mam.Mieli wysłać w ciągu 24 h ,a ja czekam 12 dni i nie wiedzą co się z paczką stało,odradzam nie zamawiajcie
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.10.2020 10:02

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ZoltaNOT

    12.10.2020 10:44

    Kandydat

    Bardzo rzetelna opinia, która uwidacznia warunki pracy w tej firmie. Nie to co zakłamana w wielu aspektach opinia pana Tomka. Pozdrawiam serdecznie
    ReviewUserIcon
    klient

    16.07.2019 10:36

    Inne

    Uwaga, firma nie solidna. Nie wysyła towaru. Infolinia bez sensu. Obiecuję i nie robią. Nie szanują klienta. Nie odpowiadają na e-maile. Pan Żółty ma już tyle że nie liczy się ze zwykłymi klientami.
    ReviewUserIcon
    nycu

    24.11.2019 16:09

    Inne

    uspokój się, nie panikuj :D
    ReviewUserIcon
    Ja

    23.09.2020 12:38

    Były pracownik

    Z pracownikami także się nie liczy ;-)
    ReviewUserIcon
    Bartek

    21.04.2020 16:58

    Inne

    A jakie teraz zabezpieczenia wprowadziła firma w związku z wirusem?
    ReviewUserIcon
    Edek

    18.08.2020 11:22

    Były pracownik

    Tej firmy to nie obowiązuje (mają dyspensę)
    ReviewUserIcon
    Beny

    13.05.2020 07:10

    Inne

    UWAGA!!! TO (usunięte przez administratora) I ZŁODZEJE! Rozmowa z konsultantem nie miła, niechęć pomocy i rozwiązania problemów związanych z zamówieniem przed wysłaniem przesyłki. Po złożeniu zamówienia zorjętowałem się że na zamówieniu jest inny towar niż zamawiałem System w podsumowaniu zakupu podsyła inny towar niż faktycznie zamawiany. Zamówiłem dwa hamaki dwuosobowe 220x160 w cenie 39,99 za sztukę. Faktycznie przesłano mi hamaki jednoosobowe 200x150 których cena w ofercie wynosiła 34,99. Ja zapłaciłem na faktycznie 39,99 więc o 5 zł więcej na sztuce. W cenie wyższej niż był w ofercie czyli policzono mi za hamaki które faktycznie zamówiłem. Firma próbuje udowodnić że to moja wina, na kontakt e-mail już nie odpowiada. Zostałem z innym towarem i (usunięte przez administratora) na 10 zł zgroza!
    ReviewUserIcon
    TomekZOLTA

    15.04.2020 13:32

    Inne

    Firma z dużym doświadczeniem w ecommerce co daje bardzo dobry fundament na przyszłość który przekłada się na stabilność zatrudnienia. Miła atmosfera, koledzy i koleżanki chętnie pomagają nowym osobą odnaleźć się w firmie. Warunki sanitarne bardzo dobre, prysznice, duża jadalnia, klimatyzacja i centralne ogrzewanie. Jeśli chodzi o zarobki to podstawa + premia za zaangażowanie. Możliwość awansu gdyż są jasno określone warunki jakie należy spełnić.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Zolta Trade?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Aleksandra

    24.11.2019 13:42

    Inne

    Na swojej stronie Zolta pisze, że oferuje "profesjonalną, miłą i szybką obsługę". Ktoś tu na forum jest z Mielca i wie, czy zatrudniają sprzedawców do sklepu internetowego?
    ReviewUserIcon
    TomekZolta

    09.04.2020 08:38

    Inne

    W związku z otworzeniem centrum logistycznego są przyjęcia na stanowiska: - infolinia/Biuro Obsługi Klienta - magazynier (picker/packer) mile widziane uprawnienia wraz z doświadczeniem na Wózki widłowe czołowe oraz Wysokiego składowania - Specjalista ds. sprzedaży E-commerce - dział kreatywno-graficzny - Programista – web developer
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    08.10.2019 11:58

    Inne

    Czy w Zolta Trade Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?
    ReviewUserIcon
    TomekZolta

    09.04.2020 08:33

    Inne

    Witam, nie ma bonów świątecznych. Wsparcie ze strony Pracodawcy jest dodatek $$$ na poczet imprez firmowych dodatkowo od tego roku będą organizowane firmowe pikniki rodzinne.
    ReviewUserIcon
    Radek

    01.07.2019 17:32

    Inne

    Nigdy nic z tego sklepu. Nie wiem po co oni go prowadzą. Zamówiłem stelaż na hamak z hamakiem. Na stronie była informacja że stelaż jest wykonany z najwyższej jakości drewna a łączniki są dobrze zabezpieczone antykorozyjnie i pomalowane. Załączono ładne zdjęcia reklamowe. Dostałem stelaż wykonany z mokrego drewna, ciętego na tempej pile, niezabezpieczony żadnym drewnochronem, Wykoany z drewna zleżałego z fragmentami kory. Dodatkowo drewno było popękane i z sękami. Łączniki były pomalowane bez farby podkładowej już w transporcie poobijane. Dodatkowo na drewnie były ślady pleśni. Trzeba też wspomnieć że cięcie było wykoane ze środka drewna. `Sprawa właściwie powinna być wysłana do prokuratora. Istnieje duże prawdopodobieństwo że ktoś z takiego stelaża spadnie i właściwie jest narażony na uszkodzenie kręgosłupa. Mam zdjęcia zastanawiam się nad wyslaniem doniesienia na właściciela sklepu.
    ReviewUserIcon
    IZI

    08.05.2019 07:23

    Inne

    PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH KUPUJACYCH KULKI MAGNETYCZNE W TEJ FIRMIE PO 2 DNIACH ZACZEŁA ZCHODZIC FARBA ZWYKŁY BUBEL ZADNEJ REKLAMACJI NIE UZNAJA PROSZE NIE DAC SIE WYKORZYSTAC JAK JA . ZAWYŻONE SA KOSZTY WYSYLKI ZARABIAJA NA WYSYŁCE I NIE OTRZYMALEM DOWODU ZAKUPU W PRZESYŁCE ZGŁOSZE SPRAWĘ DO PRAW KONSUMENTA I DO URZEDU SKARBOWEGO NIECH PRZEŚWIETLA FIRME POD WZGLĘDEM PŁACENIA PODATKU I JESZCZE JEDNO PISZĄ KOSTKA OD 3 LAT DLA DZIECI ZOBACZYMY CZY TO ZGODNE Z PRAWEM
    ReviewUserIcon
    sfistack

    11.04.2019 15:27

    Inne

    A ja sobie chwalę; zamówiłem co trzeba, sprawnie via InPost doszło na czas... Teraz odbieram jakąś fakturę (?) a to za towar i przesyłkę - nie prosiłem a pamiętali. Ogólnie 9/10 co by im się w doopach nie poprzewracało.
    ReviewUserIcon
    Zawiedziony kupiec

    11.01.2019 09:04

    Inne

    W dniu 3 stycznia kupiłem WÓZEK TRANSPORTOWY MAGAZYNOWY schodowy 200KG Zapłaciłem przelewem razem z kosztami przesyłki kurierskiej. Przesyłka kurierska powinna dotrzeć max w ciągu 2-3 dni roboczych. Wózek przez kuriera został przywieziony w dniu 11 stycznia , czyli po 7 dniach od zakupu. Wcześniej otrzymałem informację ,że wysłanie przesyłki potrwa kilka dni dłużej (ok zgodziłem się z tym) Jednak to co zobaczyłem podczas odbierania przesyłki przeszło moje oczekiwania . Karton w którym miał być wózek był totalnie zniszczony, cały wózek porysowany z widocznymi śladami rdzy, kółka podniszczone (wyglądały jak używane). Infolinia nie odbiera. Firma Zolta to totalna porażka. Uciekajcie od niej jak najdalej. NIE POLECAM
    ReviewUserIcon
    Monika

    20.12.2018 10:18

    Inne

    Zamówiłam towar 18.12.2018r., na stronie twierdzą, że dostanę już następnego dnia jeśli wybiorę GLS. Jest 20-ty a gls nadal nie otrzymał paczki do doręczenia. Dzwonię, ale konsultanci wszyscy zajęci- od 2 dni. Na e-maile też nie odpowiadają. Chyba nie dostanę paczki do świąt. Lipa
    ReviewUserIcon
    Maja

    14.12.2018 22:25

    Inne

    Zdecydowanie nie polecam sklepu internetowego Zolta Trade. Towar przedstawiony na zdjęciu zupełnie inny niż ten który otrzymałam. Odpowiedź sklepu cytuję "Jak na podstawie zdjęcia jest Pani w stanie wywnioskować, że towar jest z innego materiału? Stanowisko firmy zostało przedstawione poniżej, jeżeli nie odpowiada Pani towar proszę odstąpić od umowy zgodnie z prawem Pani danym" Na moje pytanie o zwrot kosztów przesyłki za przesłanie zamówionego towaru i odesłanie po odstąpieniu od umowy sklep nie potrafi udzielić odpowiedzi. Moje sugestie dla Zolta Trade Sp. z o.o.: Sugeruję odpowiadać na pytania klientów oraz większą dbałość o to, aby zamieszczać zdjęcia towaru odpowiednie do opisu. Brać odpowiedzialność za wprowadzanie klientów w błąd.
    ReviewUserIcon
    Papmar

    16.11.2018 18:22

    Inne

    Zamówiłem towar i za niego zapłaciłem 11 listopada a mam otrzymać dopiero 19 Dobrze że się 15 upomniał m bo nie wiadomo ile jeszcze bym czekał obiecuję że(usunięte przez administratora)zamówienie w 24 godziny a będę miał jeśli dotrze za tydzień

    Zostaw merytoryczną opinię o Zolta Trade Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.