Opinie o Bestbet Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Bestbet Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bestbet Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bestbet Sp. z o.o. w Warszawa

Jestem w trakcie szukania pracy i zastanawiam się, czy nie zaaplikować do tej firmy. Czytałem, że pracując w tym miejscu, spokojnie można liczyć na awans. Chciałem w takim razie Was dopytać, jak długo musi minąć od zatrudnienia, aby móc objąć jakieś wyższe stanowisko?

gość Nowy wpis

Kameralna firma, kameralny zespół. Firma nowa dlatego dużo jest jeszcze kwestii organizacyjnych do poprawy. Daje też to duże możliwości, wykazania się, awansu ponieważ powstają i powstawać będą nowe Działy. Plus jest taki, że nie jest się w tej firmie jednym z wielu jak to powszechnie w korporacjach. Luźna atmosfera.

Specjalista Nowy wpis

Jest ok. Zgrany zespół, widać kilku specjalistów w dziedzinie zakładów wzajemnych, luźna ale profesjonalna atmosfera, dobry dojazd.

Specjalista Nowy wpis

Nie polecam firmy to wielkie nie porozumienie. Na początku fajnie są Tobą zainteresowani i mili. Tylko podpiszesz umowę i wszystko się zmienia... Traktuja Ciebie jak pomietlo przynieść, pozamiataj i ciągłe pretensje. Przychodząc z pracy zastanawiał się człowiek czy to jest sens i o co tu chodzi. Dobrze, że nie marnuje już swojego czasu w tej firemce od siedmiu boleści.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bestbet Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Analityk

BestBet (lub BestBet24 bo nie do końca wiadomo) to fasadowa spółka z niejasną historią. Zarząd jest w roli figuranta - słupa. Nie ma tam ani jednej osoby z branży bukmacherskiej. Estymacje firmy są odrealnione - "zarząd" kompletnie nie wie co się dzieje. Budżetu brak, co skutkuje między innymi nie płaceniem ludziom pensji na czas nie mówiąc o ZUS. Powszechny brak szacunku do pracowników, poniżanie. Są traktowani jak niewolnicy. Nie dziwię się dużej rotacji ludzi. Przestrzegam przed tą firmą!

Nie doszły specjalista

Rozmowa była bardzo fatalna. Piszę to dla przestrogi! Człowiek który zajmuje się działem informatycznym nie ma pojęcia nic na temat bezpieczeństwa infrastruktury sieciowej. Przyznał się po jakimś czasie że jest grafikiem, gdzie do ludzi! Nie ma żadnego pojęcia pod względem programistycznym czy administracyjnym... Jego poziom wiedzy jest zerowy!

Analityk

Miałem rozmowę ponad rok temu z Panem Kamilem i jakąś Panią... Po kilku miesiącach spotkałem się drugi raz na rozmowę okazało się że rozmawiałem z kimś innym... Rozmówcy nie wiedzieli że juz bylem na rozmowie (rozczarowanie brakiem organizacji czy informowaniu danych osób że była że mną już rozmowa). Rozmowa ta była bardziej rzeczowa pod względem bukmacherki. Wielkie zamieszanie pod względem samego spotkania. Spotkanie nie odbyło się w siedzibie tylko na siłowni... Szok brak poszanowania. Nic się nie dowiedziałem w sumie pod samej pracy jak ma wyglądać praca i czym bym się zajmował. Nie dziwie się, że ta firma jeszcze nie ruszyła.

Analityk

Nie ma w tej firmie nikogo z branży bukmacherskiej! Nie ma co marnować swojego czasu na rozmowę bo nic z tego nie będzie, tak jak wcześniej napisałem zmarnowany czas. Osoba postawiona na słupa jako prezes. Sam Pan (usunięte przez administratora)uważający się za Boga biznesu nie zna się w ogóle na tej branży. Ogólnie nie polecam.

Niedoszły specjalista

Firma jest po prostu niepoważna. Wielkie ambicje, wielkie wizje, a jak przyszło co do czego to okazali się wydmuszką. Właściciel to straszny (usunięte przez administratora), robi z siebie jakiegoś boga biznesu, a jednocześnie nie ma nic konkretnego do zaproponowania. Ta firma raczej nigdy nie wystartuje i bardzo dobrze. Szkoda tylko zmarnowanego czasu.

Trader13

Aplikowałem na stanowisko Analityka Sportowego. Nikt w tej firmie z osób rekrutujących nie zna się na bukmacherce więc nie można z nikim rzeczowo porozmawiać. Właściciel firmy poza bardzo chamskimi odzywkami też nic nie reprezentuje i raczej też nie zna się na tym biznesie. Zdecydowanie najgorsze doświadczenie rekrutacyjne jakie miałem do tej pory. Warto tez poczytać jak właściciel -Kamil Kliniewski prowadził poprzednie biznesy. Daje to dużo do myślenia. https://www.bankier.pl/forum/forum_o_kerdos,6,21,10000000043.html

Kamil

Czy firma ma dużo konkurencji na rynku?

Zostaw merytoryczną opinię o Bestbet Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bestbet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bestbet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bestbet Sp. z o.o.?

Bestbet Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Solec 81B lok. 73A
    00-382 Warszawa