Opinie o Iron-Twist Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Iron-Twist Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Iron-Twist Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iron-Twist Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Ktoś tam Nowy wpis

Porażka w pełni tego słowa znaczeniu. Do w cudzysłowiu "właścicieli": jesteście arogancy, tendencyjni i po prostu jesteście prostymi ludźmi. Mam nadzieję, że rozumiecie znaczenie powyższych słów, bo pracując z wami dało zauważyć się brak inteligencji.

Darek Nowy wpis

Może to nie jest dobry czas dla firmy ale skoro nie zgłasza upadłości to widać są szanse na poprawę sytuacji więc nie oskarżajcie

Co co co??? Nowy wpis
@Darek

Może to nie dobry czas dla firmy!!! Zapoznaj się trochę z prawem, to uświadomisz sobie dlaczego firmy które mają ogromną ilość długów nie ogłaszają upadłości. Szansę na poprawę?! Nie rozśmieszaj mniej. Właściciel firmy najzwyklej (usunięte przez administratora) mase ludzi dla własnych korzyści

What??!!??!! Nowy wpis
@Darek

Nie można (usunięte przez administratora) ludzi. To jest fundament do stworzenia firmy. Ludzie tacy jak rodzina Kurowskich zniszczyła nie jedną rodzinę. Nie można pozostawić tego bez echa. UWAGA: Apel do byłych pracowników walczcie o swoje bo chociaż wygląda to słabo prawo jest po waszej stronie i warto.....

Choracy

Słyszał ktoś o ewentualnych potrzebach kadrowych w firmie?

Alibaba
@Choracy

Firma już dawno nie funkcjonuje, pracownicy walczą o to co do nich należy, właściciel nie ogłosił upadłości po to ażeby nie otrzymać należności od funduszu....Karma wraca Patryku ???? czekamy i obserwujemy

@Alibaba

Czy to potwierdzona informacja? Nie znalazłam nigdzie nic na ten temat, powiesz coś więcej? Chciałabym się dowiedzieć, z jakiego powodu firma przestała działać. Nastąpiły jakieś grupowe zwolnienia?

gonzo

to jest jakaś kpina, że ktoś tu sie pyta "czy nic pozytywnego nie można napisać" to samo jeśli chodzi o kurowski g&t. szefostwo wydymało mase ludzi. nie wypłacili pensji, ludzie musieli sprzedawać swoje rzeczy by opłacić mieszkania, samochody, paliwo by dojechać do pracy, niektórzy mają rodziny, dzieci. trzeba było brać kredyty. do tego nie opłacali w pełni ZUSu tak jak powinni, wszystko jest już sprawdzone i sprawa jest w toku. NIC NIE MOŻNA POZYTYWNEGO NAPISAĆ! firma okrada pracownika i nie tylko, nie płaci swoim dostawcom, ściemnia swoim klientom. firma kpina, tyle w temacie

Dostawca
@gonzo

Nie tylko jak widze pracownikow ale dostawców , Senior Kurowski w grobie sie przewraca, szkoda , ze nie wdał sie w swego ojca .(usunięte przez administratora) Nalzenosci trzeba spłacac ,no chyba , ze sie zyje za cudze pieniądze.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Iron-Twist Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Stefan

Dlaczego tak się stało, że jeszcze nie dostaliście rozliczeń?

Tenzin Gjaco

Pamiętajcie karma wraca

Oklaski

Nawet brak rozliczenia podatkowego za rok 2018. Brawo!!!!

Alladyn
@Oklaski

Lepiej to niż dostać rozliczenie z zarobkami ,których nie otrzymałeś .Brawo Kurowski.

ironman

możesz liczyć na brak wypłaty za wykonaną pracę

@ironman

Co wobec tego chcesz przez to powiedzieć? Jeżeli są opóźnienia w wynagrodzeniach, czy szefostwo wyjaśniło, co jest tego przyczyną? Może jednak istnieje szansa, by rozwiązać te sytuację? Co na ten temat sądzisz?

Waldek

Proszę o kontakt wszystkie osoby poszkodowane przez kurowskiego dmitrij@vp..pl

Poszkodowany
@Waldek

Witam czy tez jestes osoba poszkodowaną i czy ktos probuje zrobic pozew zbiorowy.? Ja juz nie ma sily do tego pracodawcy,kontakt z nim jest calkowicie utrudniony....

Konstanty
@Waldek

Dmitrii (Waldek)to najgorszy pracownik z jakim mieliśmy do czynienia, pił i rozrabiał, zwolniliśmy go po 14 dniach.

Nowela
@Konstanty

Co ma piernik do wiatraka?!

Anita

Nie rozumiem po co piszecie na forum o czymś czego wiele osób nie wie? Dla zrobienia wrażenia!

Dab
@Anita

Co masz na myśli ?

Veritas
@Anita

Hahahaha dobre. Anito jeżeli ktoś cię kiedykolwiek w życiu potraktuje tak jak potraktowano były i obecnych pracowników firmy Iron-Twist i Kurowski G&T, to nigdy nie napiszesz takiej bzdury cytuję "dla zrobienia wrażenia". Bardzo dziecinny wpis.

Henry

Miałem zamiar aplikować ale po lekturze wpisów mam mieszane uczucia!! Podpowiedzcie cos nowemu.

DAB
@Henry

Jaka praca Cię interesuje ?

Jarek

Jeśli prawdą jest to co piszecie to już dawno ktoś zgłosiłby te fakty odpowiednim instytucjom!!

Brearthheart
@Jarek

Hehehehe...Jarku...to co nie jest w prawie zakazane jest dozwolone...instytucje mają czas...wszystko trwa...a o spółce z o.o. proszę się dokształcić ...okradanie ludzi w biały dzień nie naruszając prawa...przepisy prawa niestety...walczymy o swoje i się nie poddajemy

Kpina

Zgadzam się z poprzednim wpisem. Jedno słowo - ŻENADA

Jasiek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Ulka

Nawet najlepsi moga mieć gorszy czas w swojej historii.

oszukany
@Ulka

OKRADANIEM swoich pracowników z wypłat i udawaniem że nic sie nie stało nie nazwałbym gorszym czasem, tylko przestępstwem

Janusz
@oszukany

Panie Tomku zmienia pan płeć czy jak?

Oszukany 2
@Janusz

Schizofrenia. To by tłumaczylo te bajki szefa

Kapitan bomba
@Ulka

Gorzej jak historia składa się z samych "gorszych czasów"...bo tak jest...bujanie w obłokach młodego szefa i obiecywanie złotych gór...

Stasia

to jest firma powiązana z i jego Rzemieślnicza 11 Meszna komornik już puka do ich drzwi :)

Żal

Organizacja pracy w Iron Twist to jeden wielki CYRK, chaos, przekręt i DŁUGI chyba u wszystkich możliwych dostawców z jakimi firma "współpracuje", co w bardzo mocnym stopniu niekorzystnie odbija się na pracownikach. Niektórzy z nich nie widzieli swoich wypłat za rzetelnie wykonaną pracę nawet po 3 miesiące. Ta sytuacja doprowadziła do wielu zwolnień z działów biurowych jak i produkcyjnych. Obecnie pracownicy na drodze sądowej muszą ubiegać się o swoje wynagrodzenia. Firma w dalszym ciągu ogłasza nabór pracowników na miejsca byłych, obiecując im stabilne warunki zatrudnienia co jest jednym wielkim kłamstwem. Bardzo ciężki jakikolwiek kontakt z "szefostwem" w sprawach istotnych dla pracownika. Praca w tym miejscy była największą porażką w moim dotychczasowym życiu zawodowym. Ostrzegam przed tym "pracodawcą" pogrążonym w długach, przekrętach i komornikiem na głowie.

Pracodawca zalega z wypłatami, zalega z fakturami po kilka miesięcy, obecnie komornik zabrał kilka tokarek aby sprzedać je na licytacji komorniczej. Radzę omijać szerokim łukiem, aby nikogo nie zmylił Mercedes "szefa" za kilkaset tysięcy i nie pomyślał, ze firma bogata, bo bieda z nędzą. Teraz tylko pozostaje sąd pracy i komornik, aby odzyskać swoje pieniądze za wykonaną pracę. UWAGA !! na dzisiejszy dzień firma szuka nowych pracowników w zamian za tych co się pozwalniali, bo nie dostali wypłat.

oszukany

Firma nie wypłaca wynagrodzenia, wiekszość ludzi sie zwolniła i będzie teraz sądownie starała sie o odzyskanie wynagordzenia szefostwo robi przekręty, zmienia siedzibe spółki, z tego co sie orientuje istnieje duże ryzyko że nawet składki ZUS nie są odprowadzane. Ogólnie firma jest dość mocno powiązana z firmą Kurowski G&T (ojciec i syn) którą już można znaleźć na aukcjach komorniczych. Jeśli chodzi o niepłacenie dotyczy to pracowników produkcyjnych i biurowych. na wstepie dostaje sie umowe śmieciową, gdzie na rozmowie o pracę gwarantują umowę o pracę. Stanowczo odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Iron-Twist Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Iron-Twist Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iron-Twist Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iron-Twist Sp. z o.o.?

Iron-Twist Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Ks. Józefa Londzina 51
    43-300 Bielsko-Biała