Opinie o Polska Grupa Kapitałowa i Inwestycyjna S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Polska Grupa Kapitałowa i Inwestycyjna S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Polska Grupa Kapitałowa i Inwestycyjna S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Kapitałowa i Inwestycyjna S.A. w Bielsko-Biała

klientka z gminy Niebylec Nowy wpis

Przedstawiciel kompetentny, w sposób jasny i klarowny wyjaśnił zasady działania i możliwości zainstalowania w moich szczególnych warunkach lokalowych. Przy tym bardzo cierpliwy, kontaktowy i sympatyczny.

Mirek Nowy wpis

Tą firma to jakieś nieporozumienie. (usunięte przez administratora) nie wypłacili mi pieniędzy za wykonaną pracę i straszyli adwokatem. Dno

Kamil S. Nowy wpis

Nie byłem przekonany co do fotowoltaiki jednak po spotkaniu z przedstawicielem Panem Mirosławem K. Nabrałem przekonania, doradca szczegółowo wyjaśnił działanie systemu i rozwiał wszelkie wątpliwość. Szczerze polecam

Izabela S.T. Nowy wpis

Moje nastawienie do fotowoltaiki było sceptyczne, jednak po spotkaniu z przedstawicielem panem Mirosławem K. , zmieniłam zdanie na tak i zdecydowałam się na montaż instalacji. Polecam

Aplikowałeś do firmy Polska Grupa Kapitałowa i Inwestycyjna S.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Elżbieta I Kazimierz T.

Montaż instalacji był sprawny, szybki i w terminie. Firma godna zaufania, polecamy serdecznie.

Alicja K

Bardzo miła obsługa, posiadam system grzewczy udens od tej firmy, teraz zdecydowałam się na instalację fotowoltsiczną.

Montaż instalacji przebiegł sprawnie. Ekipa montażowa zjawiła się punktualnie w wyznaczonym terminie. Mogę polecić tą firmę.

Boder

Firma prowadzi inwestycje komercyjną, budują galerię handlową pod Opolem. To nie jest firma pozyskująca inwestorów. Są ok.

Bubus

Też mnie nurtuje wiele pytań na temat tej grupy kapitałowej. Dziwne pozostaje to, że nikt się tutaj nie wypowiada n/t jej działalności. Zachęcają do inwestowania i obiecują zyski, ale tutaj nikt tego nie potwierdził. Coś mi tu dziwnie pachnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Kapitałowa i Inwestycyjna S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Polska Grupa Kapitałowa i Inwestycyjna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Kapitałowa i Inwestycyjna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Kapitałowa i Inwestycyjna S.A.?

Polska Grupa Kapitałowa i Inwestycyjna S.A.
  • Mickiewicza 26 lok. 5
    43-300 Bielsko-Biała

Polska Grupa Kapitałowa i Inwestycyjna S.A.