counter
1 120 192 5 1
Zaciekawiony Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.
Kandydat

Witam . Chcielibyśmy przyjść do firmy na podwójną obsadę , jak wygląda praca w podwójnej jakie głównie kraje się robi ? Czy firma przyjmuje kierowców z małym doświadczeniem na dużym aucie ? Proszę o jakieś informacje .

TakNie2
Zainteresowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.
Klient

Czy wszyscy pracownicy tej firmy mają umowę? Skąd opinie na temat odbierania wypłat w okienku a nie na konto? Czy wypłaty są na czas? Czy firma otrzymała dotacje na skutek przeciwdziałania covid19? Czy na terenie firmy funkcjonuje myjnia samochodowa? Gdzie i jak składowane są i utylizowane odpady po serwisie, który istnieje na firmie np. oleje. Czy na firmie istnieje spalarnia śmieci? Czy wszyscy pracownicy firmy są poinformowani, że są nagrywani monitoringiem audio wideo? Czy wszystkie pojazdy nadają się do użytku? Czy są na bieżąco serwisowane przez wykwalifikowana kadrę mechaników? Czy opony w samochodach ciężarowych mają odpowiednie bieżniki czy są docinane? Czy Grupa Tobi skoro nikogo nie zatrudnia dlaczego wypłaty na konto są od Grupa Tobi? Czy Grupa Tobi specjalizuje się w omijaniu prawa?

Tak16Nie
Tobi HR Rybnik

Lecimy z kolejna spółka

Tak30Nie
@Tobi HR Rybnik

To prawdziwy facet Kubuś teraz w Rybniku będzie zatrudniony?

Tak25Nie
Dejvid Nowy wpis
@Tobi HR Rybnik

Teraz będzie wymówka, że wypłaty z Rybnika nie dojechały.

Tak23Nie
Piotr Wolak Nowy wpis
@Tobi HR Rybnik

Ciekawe gdzie wieczorek .Ja ma! Słyszałem że tatusiem został!

Jakub Zachariasiewicz

Fajne imiona macie chłopaki :p byście się przedstawili jak normalni ludzie. Przynajmniej by człowiek wiedział komu zęby wybić. Po co się interesujecie firmą w której nie pracujecie? Takie nudne życie macie że musicie sobie atrakcje zrobić?

TakNie44
@Jakub Zachariasiewicz

Pajacu czekam na Ciebie a jak cie spotkam gdzies na trasie to sam podejde do Ciebie wiem jak wyglądasz! Popros Pania Eweline żeby ci dawala trasy na szwecje tylko , sprawdzimy sie na żywo

Tak24Nie
@Piotr Wolak

(usunięte przez administratora) Jak chcesz coś od byłego szefa to są inne drogi egzekucji, a nie jakieś goworki Facebook i tym podobne... Nie wiem kim jesteś, co robisz i gdzie pracujesz... Nawet nie znam cię z roboty.(usunięte przez administratora) Potrafiłeś się przedstawić pisząc swoje wypowiedzi brawa dla ciebie. Pozdrawiam miłego dnia życzę

TakNie24
były
@Jakub Zachariasiewicz

To Jakub opowiedz o firmie gdzie jesteś zatrudniony bo na pewno nie pod nazwa TOBI ...

Tak11Nie
@Jakub Zachariasiewicz

Jakub Z już niedługo nowym prokurentem w zaprzyjaźnionej firmie driver center. do pracy nowym man'em bedzie dojezdzac

@były

Opowiedziałbym Ci jak byś się przedstawił. Ale do ściany nawijał nie będę...

Tak będzie!!!

Tak1Nie
Były
@Jakub Zachariasiewicz

Haha Zachariasiewicz jesteś śmieszny lizusie.... Ludzie odradzam podjąć tam pracę to co tu piszą ludzie na opiniach jest całkowitą prawdą dobrze że istnieje GOWORK.

Tak32Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Baśka

Ja jeździłam w podwójnej obsadzie, nie narzekam, kasa na czas, premie za paliwo za każdym razem wypłacone. Gdyby nie sytuacja w domu to jeździła bym dalej i nie ukrywam bardzo chętnie. Praca fajna jeździliśmy prawie 3 lata, bo jeździłam z mężem :) spedytorzy też ok, zawsze można było się dogadać. Jak robi się dobrze swoją robotę, a nam nie zdarzyło się nawalić, zawsze na czas na załadunku i rozładunku, to inni też są w porządku

TakNie33
kuba
@Baśka

Jak jezdzias prawie trzy lata, jak Was spotkałem w zeszłym roku początkiem grudnia pod Bruksela to mówiłaś, że pracujecie nie cały rok, a jak się dopytałem kolegów o Was to potwierdzili, ze pracujecie koło roku. Kłamstwo szybko wyszło, chyba, że chciałaś się komuś podlizać.

Tak14Nie
były
@kuba

To co tu ona napisała to połowę z tego jest nie prawdą a o kasie nie wspomnę ....

Tak19Nie
@Baśka

Baśka co za oszczerstwa, ta firma nie zatrudnia pracowników! Nowe many same jeżdżą, bez kierowców :)

Tak13Nie
To ja

Kobieto, kto Ci kazał takie bzdury pisać!!!! Ty jak tam robiłaś to max 1 rok ,

Tak18Nie
Jakub Zachariasiewicz

Ja się przedstawię z imienia i nazwiska, bo nie mam powodu żeby się ukrywać. Czytam te wszystkie komentarze i nie mogę powstrzymać się od śmiechu...???????? Chcieliście sobie poprawić a teraz macie ból (usunięte przez administratora) bo jednak jest ch*#owo. No cóż bywa, ale chyba musicie mieć nudne życie żeby komuś tak pie#$%lić opinie. J$%ał was pies i 3 kanarki. Kilka słów do samego Szefa teraz napiszę. Szanuj sobie tych co zostali (mówię o kierowcach co pracują trochę dłużej niż rok) bo w przeciwnym razie zostaną tylko ci co nawet drzwi potrafią urwać jak cofają do naczepy ???????????????? na koniec powiem że robota we firmie jest (usunięte przez administratora) spedytorzy ogarnięci w 100% a mechaników mamy pryma sort ????????????

Tak2Nie101
@Jakub Zachariasiewicz

"Cofają do naczepy". W naczepach parkujecie?

Tak10Nie
Dejvid

Nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz, a skoro tak dobrze Ci się pracuje to po co szukałeś roboty w innych firmach? Pajacyku

Tak29Nie1

Kubus, na tym portalu piszesz o firmie w superlatywach a na Facebooku przeklinasz na Tobi ile się da. Zdecyduj się chłopie w końcu po której stronie stoisz. (usunięte przez administratora)

Tak80Nie1
@Były pracownik

Robaczku, opowiadaj dalej bo urzekła mnie twa historia hahaha :D

@Dejvid

Podoba mi się twój tok myślenia, skoro tyle o mnie wiesz to może wiesz jaki kolor skarpetek noszę, albo jakiej muzyki słucham? Haha fajny z ciebie plastuś :D

Tak2Nie
Plastuś
@Jakub Zachariasiewicz

Co opowiadasz na żywo czy piszesz na fb a to uwielbienie tutaj to dwie skrajnie różne opinie i kolor skarpetek, numer buta, długość f..ta nie ma tu znaczenia tak samo jak mój tok myślenia poprostu to są fakty. Druga rzecz to taki wyszczekany jesteś a w internecie mówisz swojemu szefowi żeby was szanował?Idź i mu to powiedz zostaje tylko pytanie kto jest twoim szefem...?

Tak70Nie
@Jakub Zachariasiewicz

Moja historia? Raczej twoja dwulicowcu :) Nawet w trasie nie potrafisz z prysznica skorzystać.. A pochwalić możesz się jedynie nastukanymi mandatami, które defacto płaci twój prezes przed którym kleczysz. Ale TW lubi takich ludzi jak ty bo może nimi pomiatać

Tak86Nie
Giewonty
@Jakub Zachariasiewicz

I odpowiedz na wpis zacząć tak,słuchaj kole,stolec,fajbusiewicz czy Zachariasiewicz a może chujewicz,opinie o tobi to nic przy opiniach jaką masz u innych kierowcach....

Tak55Nie
Piotr Nowak

Panie Tomaszu jako że uważa się pan za prawdziwego Faceta proszę o odpowiedź na następujące pytania: 1) Czy wszyscy kierowcy mają w wymaganym terminie (zgodnie z regulaminem zakładu) wypłacane wynagrodzenia oraz delegacje 2)Czy wszyscy kierowcy są zgłoszeni do ZUS i mają wpłacone wymagane składki 3) Czy wszelkie potrącenia z wynagrodzenia na rzecz komornika zawsze były i są przekazywane komornikowi 4) Czy zatrudnia pan kierowców (czy któraś spółka w której jest pan udziałowcem), którzy jeżdżą pojazdami opisanymi TOBI

Tak72Nie
Piotr Nowak

Brak odpowiedzi czyli można stwierdzić że faktycznie prawdziwi Faceci w rajtuzach

Tak57Nie
Ktos
@Piotr Nowak

Wynagrodzenia nie są wypłacane w terminie,tłumacząc się tym że ma ktoś nazwisko z literą z końca alfabetu,a co mnie to interesuje mam do zapłaty raty.Bank ma w (usunięte przez administratora) jak masz na nazwisko ma być kasa i tyle.Wszyscy są zarejestrowani na driver center mam umowę mogę pokazać ta firma to jedna wielka nie wiadoma i dziwię się że szefostwo się nie trzęsie na myśl o pieniądzach

Tak49Nie
@Ktos

zgadzam sie Ja najczęściej slyszałem takie wymówki, ze nie ma wynagrodzenia "kierowcy tirow sie zapisali wczesniej wiec oni pierwsi dostają' albo 'shiloh, hutchinson i klienci nie płacą za transport wiec nie ma z czego dać kierowcom pieniedzy" Porażka. Gdzie odpowiedź tego mężczyzny? z tego co widze to nagle usuwa swoje wypowiedzi tutaj. taki mezczyzna!

Tak40Nie
Ktoś
@Były pracownik

Dokładnie kolego tak jak mówisz.Nie ma to jak chwalić się że będzie się miało nowe many (yhym już to widzę) a minimalnej krajowej dla pracownika nie ma na 10 tego

Tak44Nie
@Ktoś

Jeździcie już nowymi Man? :)

Tak5Nie2
kuba
@Były pracownik

Jak sobie sami kupią, obiecanego dużo się zmiesci.

Tak5Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 107 dni.

Jak jest z awansem w Grupa TOBI?

TakNie5
Jarząbek
 Rekomendacja

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla firmy przemęcza nasz prezes. Ciągle pracuje! Forum cenzuruje. Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, kierowca mana. Niech żyje nam krul biznesu sto lat! Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Jarząbek.

Tak32Nie
Andelek
@Jarząbek

Będziesz za to Jarząbek jeździł na Szwecje, ale dwa warunki - zatankujesz na swój koszt (bo DKV nie działa, a w Szwecji nie ma BP żeby płacić Routexem), a dwa - nie upominaj się o wypłatę, bo nie wypada, a księgowa ma dużo innych, ważniejszych rzeczy na głowie. Za paliwo Szef ci odda przy wypłacie, ale na razie zapłać ze swoich.

Tak9Nie
@Andelek

Proszę się chamować z takimi wypowiedziami. Firma o której tutaj jest mowa nie zatrudnia pracowników żadnych przecież :)

Tak6Nie1
Ulala

1000 wyplaty 10tego????Pięknie święta ????

Tak42Nie
Waldemar
@Ulala

Czy mógłbyś rozwinąć swoją opinię?

Grochu

Witam byłego prezesa .Widzę tu ciekawe komentarze prezes wie że moja największa porażka jest to że nie napiszę kłamstw i robienia kogoś w hu..wiesz Pan że jak widzę te Rumun Gołota otrzasek nie wspomnę Indian grochu beny wiesz Pan o kogo chodzi panie Tomku szanuje Pana ale Pan się przeliczył weź Pan to w piz...jeb.... I zacznij Pan od nowa miska po torebki na Italia 4 zestawy 2 slowki 6 busów i Pan spokojny kasa na czas i wszyscy zadowoleni dziadek mi zawsze mówi małą łyżka aby zawsze coś kapalo wiem dzieci rosną trzeba dbać A co tu piszą olej Pan to Pan wie jak było w 2007 z zusem pozdrawiam serdecznie Pana Tomka ps Tomka tego co pamietamfajny chip z niego był nie wiem jak teraz ale nie miło czytać takie komentarze

Tak15Nie1
Koło
@Grochu

Tylko że ci ludzie odeszli i wątpię żeby któryś wrócił. Jak dbasz, tak masz! A szkoda.

Tak77Nie
@Grochu

Grochu nic się nie zmieniło tylko znalazło się paru cwaniaków jak nie mogli już nic ukręcić to się pozwalniali i tu piszą lub tacy co nauczyli się trochę u mnie jeździć i cwaniakują a ci co odeszli z innych przyczyn jak np Ty i paru innych nic tu nie wypisują bo co możesz zrobić jak ktoś chce odejść i rozstaje się normalnie ? Nic . Podajesz rękę i tyle. Jest jeszcze sporo ludzi z Twojego okresu. Tu wszyscy piszą anonimowo o czuja się silni jak w powiedzeniu (usunięte przez administratora) w świecie mistrz w internecie. Ja się nie zmieniłem , i cała kadra bo jest od prawie początku. Próbujemy ustalić adresy internetowe przez kancelarie ale to trwa i będziemy szukać autorów oszczerstw. Normalni kierowcy nie mają czasu na te (usunięte przez administratora) Tylko tyle mogą co napiszą. Najwidoczniej boli. Będziemy mieć najnowsze many za niedługo tak na marginesie jako jedni z pierwszych na Śląsku no może jedynie sachs nas wyprzedzić Pozdrawiam i wpadnij do biura

Tak1Nie80
@TW

Jak ty TW masz problem żeby za artykuły biurowe zapłacić a chcesz nowe many? :) Widze, ze jak zwykle zarciki sie ciebie trzymaja haha

Tak58Nie1
Witu
@Grochu

No to po tym poście napewno dostaniesz mama w full opcji ???????? A co do firmy mnie nie oszukali, odszedłem bo minimalna i późno diety.Nie żałuję????

Tak4Nie

Pracownik T

Jeszcze do tego doszło że właściciel nie może nic sprzedać ...... Tragedia ... jakim trzeba być głupkiem żeby takie brednie pisać. Sprzedaje bo odbiera nowe auta. A jak nie masz kasy to się zwolnij bo tu akurat każdy dostaje wypłatę zgodnie z regulaminem i nie znam gościa uczciwego który by nie dostał kasy.

Tak1Nie58
Pracownik T

Ja tu jestem już parę ładnych lat i osoby które uczciwie pracowały , (nie szły na lewe L4) nie zdewastowali aut a chcieli odejść wszystko dostawali co się im należało. A ze nie którzy jadem wala bo ich boli ze sobie polepszyli to trudno. Kilku chłopaków nawet wróciło. O wyrokach nic nie wiem poza tymi które pokazywał kierownik kiedyś i były opowieści na parkingach jak jeszcze była normalna ekipa i to były na korzyść firmy. Jak masz coś to pokaż a nie ściemniaj lub idź do komornika to prosta sprawa chyba że to tylko pomówienia. A jak to problem to ewentualnie wymień tu tych uczciwych którzy to nie dostali i maja wyroki....

Tak1Nie85
@Pracownik T

Co to znaczy lewe L4 czy zdewastowane auto? Czy firma przeprowadziła kontrolę osoby będącej na zwolnieniu i kontrola wykazała nieprawidłowości? Czy była zrobiona wycena tych rzekomych dewastacji? Na jakiej podstawie nie wypłacano pensji i delegacji za 2miesiace? Sam widzisz nieświadomie przyznajesz że gdy chce się zwolnić to są problemy z ostatnimi wypłatami ktoś nagle szuka dewastacji w samochodzie którym jezdzi kilka lat i wcześniej nikt tego nie zauważył, zachorować też nie wolno?Wszystkie pretensje zaczynają się po złożeniu wypowiedzenia. Potwierdzasz w pewnym sensie to co tu pisze. Kilku chłopaków wróciło??? Kto się wrócił w przeciągu ostatnich 3lat? Podaj liczbę tych osób. Byli tacy co się wrócili ale to było jakieś 5-6 lat temu gdy było tu jeszcze względnie. Rozmawiałeś z kimś kto żałuje że odszedł? Czy jak napisałeś uslyszaleś na parkingu? Piszesz że o wyrokach nic nie słyszałeś? No widzisz a ja je widziałem i miałem w ręku, nie jestem powielaczem plotek tylko opisuje fakty. I ostatnia sprawa o której piszesz to nakazy zapłaty są u komorników. Dla potencjalnych przyszłych pracowników opisz jeszcze o terminowości wypłat pensji i delegacji, o składkach ZUS, o potrąceniach z wypłaty na rzecz komornika które to pieniądze nigdy do komornika nie dotarły...więc gdzie się one podziały?

Tak64Nie
Jakub
@Pracownik T

Niech sprzedaje.wolna reka. Jak nie ma kasy ja wyplaty dla kierowcow to niech sprzesaje.z drugiej atrony sprzedaz tych pojazdów znacznie zwiekszy bezpieczeństwo na drogach. Dobrze wiecie jaki serwis jest w firmie tobi i jak sie auta naprawia.az zal patrzec na te samochody czasami i mowie tu tez o osobowkach. Jaka placa taka praca wiec serwis tez sie smieje za plecami TW

Tak48Nie
@Taka prawda

Tak dokładnie lewe L4 to kontrola stwierdziła - proszę się przedstawić to udostępnię protokół z kontroli nawet 2 i z PIP ja nie muszę kłamać ( oczywiście bez danych wrażliwych )

TakNie17
@Taka prawda

Co do uszkodzeń pojazdu każdy go dostaje na stan , są robione zdjęcia , jeździ nim jeden kierowca wiec jeżeli jest coś połamana , urwane , przepalone to jest dewastacja uszkodzenia przez normalna eksploatację a nawet jakieś drobne uszkodzenia naprawiamy na swój koszt ale kierowca musi to zgłosić. My nikogo nie każemy a też może kierowca jak coś urwie sam kupić używkę lub sklecić na serwisie naszym ale jak się nie chce zadbać i ma się to w (usunięte przez administratora) no to co mamy zrobić. Za picie w kabinie i przypadkowe zniszczenia trzeba wsiąść odpowiedzialność.

TakNie29

Jak wygląda ścieżka awansu w Grupa TOBI?

Tak1Nie5
@Pytanie

Trzeba poczekać na następny ślub i iść za świadka

Tak54Nie
Kowalski
@Dejvid

A ten swiadek to chyba z Wapienicy jest?Widze, ze kogos bola konentarze i je kasuje.

Tak59Nie
TrueStory
@Dejvid

Zaraz biorę ślub, ktoś chętny ? Nie należę do rodziny ale skoro myślicie ze tak to działa to nie zaszkodzi spróbować ????

Tak5Nie33
Kierowca
@TrueStory

Pod tymi postami z okolic godziny 23.30 z wczoraj podpisz się (usunięte przez administratora) bo każdy normalny o tej porze śpi, tylko Ty siedzisz w nocy i ziopiesz co piszą o tej niby nie Twojej firmie a ktora rzadzisz, ale juz nie długo.Naobiecywales chłopakom nowe auta, to teraz się trzymają jak Twojej firmy jak(usunięte przez administratora)

Tak34Nie1
@TrueStory

Tak to nie działa, trzeba jeszcze przynosić informacje, prawdziwe czy ubarwione nieważne, byle by było o czym pogadać siedząc na sofie zwierzeń

Tak45Nie
@Kierowca

Ja się zawsze podpisuje w przeciwieństwie do Was . Brak ambicji i odwagi a i umiejętności też chyba słabe skoro strach podpisać się pod oszczerstwami. To zawsze wraca. Internet nie jest anonimowy. Wszystko co pozytywne to niby ja ..... A właśnie nie . Są ludzie którzy wiedzą jaka jest prawda. Ci co odeszli po paru miesiącach już kolejne firmy przerabiają i są tacy co by wrócili ale po tym jak się zachowali wiedzą że nie ma powrotu. A normalni ludzie Pracują w różnych godzinach. Tak jest hak się ma firmę ale przecież Ty wiesz.

Tak1Nie66
tobiasz
@Taka prawda

albo klęcząc przed szefem...

Tak28Nie
Ciekawy
@TW

O jakich oszczerstwach piszesz? Proszę wymienić co jest nieprawdą?

Tak42Nie
Taka prawda

Posty PracownikT Andruś TrueStory Mesjasz Napisane w odstępie 5min przypadek? Prezesie żenada. A może wystarczy zachowywać się w porządku wobec pracowników i wtedy ludzie sami będą bronić dobrego imienia firmy, a nie usuwać posty czy zachwalać samego siebie.

Tak50Nie1

"prezesie"? Dobre sobie

Tak4Nie

Powinno być Pomesjasz, bo Mesjasz miał zbawić . A on pozbawić

Tak26Nie
Andruś

Super firma polecam, konkretni współpracownicy, nowy budynek i wyposażenie, jest na czym pracować i czym jeździć. Dodatkowo firma w tym roku kupuje najnowsze MAN-y.!!! Konkrecik POLECAM!

Tak2Nie88
@Andruś

A co ze składkami ZUS?

Tak71Nie
Mesjasz

Wcale nie musicie pracować w tej firmie jak coś wam nie pasuje. Nie wypłacone pieniądze ??? A może wasze niepłacone mandaty które zbieracie za granicą jak młoty??? Jazdy pod prąd, zgubione klucze, złe cofanko i tak dalej. Zacznijcie patrzeć w dwie strony janusze biznesu bo ktoś za was to wszystko naprawia!!! Każdy wie na co może liczyć w tej firmie więc nie rozumiem tych żalów wylewanych przez „kierowców” którzy pozostawiają sobie wiele do życzenia. Nie pasuje to nie pracuje. Nie ma tu filozofi. Wszyscy niewinni „naukowcy” tirów. Masakra. Udławcie się tym jadem. Patafiany.

Tak4Nie45
Jarząbek
 Rekomendacja

Ja chciałem powiedzieć, że nasz prezes wszystkie rozliczenia... bardzo dobrze prowadzi.(usunięte przez administratora) W ogóle to ni nigdy nic nie jest winien, bo jest w tych sprawach dbający. Firmę prowadzi dobrze... Prezes bardzo o nas dba na święta tylko zaliczkę wypłacił żeby ludzie za dużo jedzenia nie kupili i nie przytyli. Oszczędził nam również wiele czasu na przedświąteczne zakupy abyśmy nie musieli stać w kolejkach. Dziękujemy prezesie za tą zaliczkę w grudniu i dozujesz nam środki do życia żeby się nam w głowach nie poprzewracało, że możemy w styczniu odebrać wypłatę za listopad. Prezes rządzi prezes radzi prezes nigdy cię nie zdradzi. To mówiłem ja Jarząbek Wacław kierowca mana.

Tak39Nie
Taka prawda

Szczerość to coś dla silnych ludzi. Słabo wybierają kłamstwa.

Tak11Nie1

Tak179Nie2

Agnieszka

Zgodnie z regulaminem forum http://Gowork.pl publikowanie danych osobowych jest zabronione, dlatego proszę, abyś następnym razem w swojej wypowiedzi nie wymieniał pracowników firmy z nazwiska. Wspominasz też, że pracodawca nie opłaca składek. To poważne oskarżenia dlatego proszę, aby publikowane informacje były prawdziwe i aktualne. Rozumiem, że problemem są też niskie zarobki i brak terminowych wypłat. Jak długo trwa w taka sytuacja w Firmie Tobi Tomasz Wieczorek?

Tomasz Wieczorek

Jeżeli to jest prawda to proszę się przedstawić z imienia i nazwiska nie kryć się pod pseudonimem - trzeba być uczciwym i odważnym człowiekiem. Pokażemy dokumenty firmy a Pan/Pani swoje. Pisze Pan/Pani kłamstwa i oszczerstwa: 1-firma tobi tomasz wieczorek nie zatrudnia pracowników od ponad 10 lat 2-pisząc rzeczy o moich osobistych sprawach narusza pan moje prawa a pisząc o moim dziecku w ten sposób jest pan człowiekiem bez honoru , prostakiem i zwyczajną świnią , nie obrażając świni w tym wypadku ( 2 miesięczne dziecko jak ci nie wstyd ) 3- masz komornika - to płać alimenty nie zrzucaj tego na innych - facet załatwia swoje sprawy sam. -piszesz o innych kierowcach : Nie wiem czy uważali cię za kolegę ale: Jeżeli to jesteś Ty (usunięte przez administratora). kierowca który niespełna 3 miesiące temu wzywałeś serwis bo zniknął olej a ty nie umiałeś go sprawdzić ( nie wiedziałeś gdzie jest bagnet)i okazało się że brakowało 30 litrów oleju - na 34 w silniku w SCANIA- to co ty jesteś za kierowca !!!! Uwaga firma serwis mobilny wzięła na siebie , nawet premia nie została wstrzymana mimo faktycznej winy kierowcy w Tzw.. Obsłudze codziennej -Tych przykładów jest sporo - ostatnio na 2 miesiące 14 dni pracy i chcesz premie -pytam za co? Wymienieni kierowcy - poza R.U. Który poskarżył się do PiP o dni urlopu, która z kolei stwierdziła rację firmy , a sprawa w SP jest w trakcie rozstrzygnięcia , RU któremu b dużo pomogłem , trudno uważam że został napuszczony , to pozostali rozstali się z firmą z powódek osobistych , nie będę tu opisywał każdego z osobna bo oni wiedzą i prezes , oraz ja jako prokurent wtedy w spółce której jestem też pracownikiem , wspomnę tylko RS który 6 miesięcy się leczył bo na motorze w górach prywatnie skręcił kolano (posiadam film) firma pomogła a potem 4 miesiące rehabilitacji i firma znowu pomagała poprzez dofinansowanie drugiego kierowcy żeby RS miał za co utrzymać rodzinę , niestety po wyleczeniu mając jechać pierwszy raz sam odejście i to przemilczę . Tak wygląda ta zła firma , źli ludzie... pozostali kierowcy odeszli zgodnie z zasadami i zawsze mają prawo powrotu bo zachwali się jak normalni ludzie - każdy ma prawo zmienić pracę - tylko po co palić mosty?

Tak2Nie167
Tomasz Wieczorek

Poza tymi wszystkimi oskarżeniami każdy chce więcej zarabiać najlepiej nic nie robiąc , każdy ma oczekiwania wygodnego życia to zrozumiałe dla wszystkich , każdy może zmienić pracę , ale wielu ludzi tu piszących nie potrafi uczciwie pracować i wypełniać obowiązki kierowcy , wielu jest takich co koła nie zmienią .... bo nie potrafią , nie znają się na tachografie a przechwalają się gdzie nie byli co nie robili po czym życie weryfikuje umiejętności i sflustrowani napiszą w internecie to wtedy bedą bardziej męscy ( oczywiście anonimowo) każdy który przychodził do pracy był informowany o stawce i zasadach wypłaty , przez kierownika i prezesa , co miesiąc pobierał pensje lub przysyłał np żonę dostał regulamin gdzie wszystko pisało nikt nikogo nie zmusił ,jak to jest że ktoś pracuje 6 lub 12 miesięcy lub kilka lat wszystko się zgadza i nagle wszystko nie tak i zaczyna się wylewanie pomyj - rozumie że ktoś ma racje i pisze przedstawia się , ma dokumenty idzie do Sadu bo coś nie gra... cześć kierowców starych odeszła np okazało się że w Belgii jest stacja gdzie dostaje się pieniądze za zatankowanie jak to wyłapaliśmy to się okazało że przestało się opłacać firma straciła kilkaset tysięcy , a kierownik został zwolniony , nikt tego nie widzi bo to czyjeś i można rozkraść. Dla normalnych i mądrych ludzi informacja żeby pytać pracujących kierowców powiedzą jak jest naprawdę zarobki reasumując od 5500 do 9200 na rękę w zależności od pracy ale nie w firmie Tobi Tomasz wieczorek jeszcze raz napiszę bo tu nie ma pracowników

Tak1Nie157
@Agnieszka

Nie ukrywam że czekam na opinie kierowcy który pojechał jako 2 kierowca na próbę autobusem 3 letnim i w Budapeszcie zahaczył o drzewo mając znaki z pasażerami , dach wgnieciony w połowie autobusu cudem szuby nie wypadły , dodatkowo uszkodził w innym miejscu zderzak , wymagania przed przyjęciem uuuuu po powrocie , gość zamiast przeprosić bo szkoda na około 50 tyś próbować się porozumieć bo wszystkim się może zdarzyć to zaczął straszyć kierownika działu autokarów , nie wypełniając dokumentów do szkody itd - to dygresja odnośnie super wpisujących się pracowników na tej stronie

Tak1Nie28
@Tomasz Wieczorek

Winny się tłumaczy widac ze cala noc pan pisal komentarze zamiast przygotowac przelewy na 10go wrzesnia. pracownicy kolejny raz czekaja na swoje wynagrodzenie

Tak140Nie

podpisz sie pan pod DRIVER CENTER ktorym pan rzadzisz

Tak178Nie
qqq
@Tomasz Wieczorek

Panie Tomaszu, prosze sie doedukowac, jaka pojemnosc miski olejowej ma Scania. Podpowiem, ze 34 litry wchodzilo do HPI.

Tak39Nie
@Tomasz Wieczorek

Pan uczciwy i odważny?? Żarty, jak z Panem chciałem rozmawiać to uciekł Pan , jest Pan zerem i leszczem

Tak99Nie1
@Tomasz Wieczorek

Przypominam, ze zgodnie z regulaminem zakladu wyplata do 10go kazdego miesiaca. Jest 14 pazdziernik, odsetki rosna.

Tak64Nie1
Piotr Wolak

To kto jeździ Pana autami pod nazwą Grupa Tobi?? No proszę odpowiedzieć,(usunięte przez administratora). Umowy są podpisywane w firmie Grupa Tobi (usunięte przez administratora)

Tak70Nie
Qwerty

Poszli bo się okazało że kradli ? Jak to było z tym paliwem w Belgii? 25 euro z każdych 100L paliwa... i lane kotły do pełna. Mimo że diety mieli że ochocho Poszli i dobrze. Teraz są nowi i już nie ma tz. elity. Podstawa + nadgodziny + godziny nocne + rek. za nocleg w kabinie + dieta + premia + zwrot za ekonomię. Nie podoba się to do niemca tyrać on was bedzie na 100 % szanował tak jak wy Ukraińców i na bank zarobicie wiecej hahaha.

TakNie64
Wujek Dobra Rada
@Qwerty

Co ty tu wypisujesz? Ile osób z tej jak mowisz elity tankowało w taki sposób? Przecież oni na Szwecję jeździli? Dlaczego nie zostali odrazu zwolnieni? Wypisujesz tu całą listę co to płacone ma byc, napisz lepiej kwoty jakie trzeba tam podstawić między tymi twoimi +. Napisz skąd jest brany przelicznik kursu euro, jak ucinają dniówki, i przede wszystkim jakie są faktyczne terminy wypłat. O zusie już nawet nie chce mi się pisac. Następny moralista i doradca żeby do Niemiec jechac...ludzie na T.Wiecz. i jego firmach świat się nie kończy. Mało to firm co dotrzymują umów w okolicy.

Tak66Nie
@Piotr Wolak

Ja uciekłem? !!!!!!!!! Hahaha !!!!!! W to nikt nie uwierzy !!!! Kto mnie choć trochę zna. Zapraszam zapraszam twardzielu - adres podać ???? Czy trafisz sam ? Może sarna znowu wyskoczy! i się nie zjawisz. A jak nie wiesz gdzie to wyślę auto po ciebie !!!!! Jak szukanie pracy bo sporo firm pyta się o Piotra Wolaka. Przyznam jedynie że jako jedyny się podpisałeś Pan z imienia i z nazwiska to odważne , ale nikt znajomy cię nie zatrudni (wiem co opowiadasz wiec dzwonią )

TakNie41
Dobra rada 2
@Tomasz Wieczorek

Proszę nie pić za dużo alkoholu bo sam się pogrążasz dziadku

Tak53Nie
Zniesmaczony
@Agnieszka

Wypowiedzi są jak najbardziej prawdziwe

Tak38Nie
Potencjalny pracownik

Wydzwaniają za mną z tej firmy...starałem się znalesc jakąś pozytywną opinię ale..... Niestety.... Panowie i Panie...naprawdę jest tak źle i odradzacie?? Jakie ma stawki diety ?? Może choć jeden pozytyw...??

TakNie5
Junior
@Potencjalny pracownik

Chłopie rób jak uważasz. Ale głupi raczej nie jesteś. Czytasz przecież posty. Ta firma to poprostu pomyłka. Ja też szukałem plusów i również ciężko miałem je znaleźć. (usunięte przez administratora) Idź i przekonaj się. Nie byłbyś pierwszy który przychodzi,robi chwilę i wkoncu się zwalnia.opisal bym więcej ale zaraz ten post zostałby usunięty.(usunięte przez administratora)Życzę powodzenia.

Tak22Nie

Same fakty

Sama prawda. Ciekawe ile się utrzyma ten post. Jak tu ktoś napisał: Śpieszmy się czytać posty tak szybko znikają.

Tak27Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa TOBI - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Grupa TOBI
1/5 Na podstawie 120 ocen.