Opinie o Firma Tobi Tomasz Wieczorek w Bielsko-Biała

Firma Tobi Tomasz Wieczorek
1 104 91 5 1
ztyski

Jezdzilem w tobi na tak zwanych vipach. Do stolka dorwal sie tam mlody szczyl ktury udaje kierownika a pojecia o robocie nie ma i wydaje mu sie ze wszystko mu wolno. zarobki od 2000 w gore. niby 2500 zlotyh gwarantowane ale jak ten pseudo kierownik nie da zlecen zeby to gwarantowane miec to nici z wyplaty.nie polecam pracy w tym zespole. mlody kierownik tylko kawe pije i fajki pali

Tak63Nie

P. Nowak Nowy wpis
@ztyski

Witam! Wraz z zakończeniem mojej kariery w tej firmie, w końcu mogę odpowiedzieć na ten, jakże przemiły komentarz (chyba) w moją stronę. Po pierwsze dziękuję za odmłodzenie mnie, czasami czuje się staro ale czytając ten komentarz było mi bardzo miło ;) Branża transportu osób nie zawsze jest spokojna, szczególnie gdy kierowca, który praktycznie nie posługuje się żadnym językiem obcym, nie potrafi ubrać białej koszuli, wydzwania do dyspozytora pytając o np. miejsca dostarczenia pasażerów, które jednak były konkretnie i dokładnie podane w zleceniu otrzymanym dzień wcześniej. Zlecenie to też zostało potwierdzone przez kierowcę. To tylko takie szczegóły. Z racji zakończenia współpracy z w/w firmą chciałbym serdecznie podziękować całemu mojemu "byłemu" zespołowi kierowców - Ryszard, Tadeusz, Pan Janusz P, Dariusz, Marek L, Damian, Marek T, Jan, bez których ta praca nie byłaby taka sama :) Podziękowania również dla Michała W oraz Tomka J za wkręcenie mnie w temat transportu osób, doświadczenie zdobyte przez to 1,5 roku pozwoli mi kontynuować "karierę" i na pewno zostanie wykorzystane w bdb sposób. Powyższa odpowiedź nie jest opinią dotyczącą firmy - tą pozostawię dla siebie :)

kierowca

Przepracowałem w tej firmie dość długo,za długo, i na temat tej firmy można by napisać epopeje.P,Wieczorek nawet nie umie się rozliczyć z pracownikiem który przez tyle lat pracował i dzięki któremu ma zapewniony byt do końca życia,ciągłe proszenie się o SWOJE zarobione pieniądze,ale nie...bo P.Wieczorek musi poczekać az mu procenciki na konto wskoczą,albo jak to zwykle mówiła P.Halinka..jeszcze Shiloh nie zapłacił...drwina. No ale trza utrzymać parę domów,nowa kobiete..która jest wymagająca a teraz jeszcze jej dziecko.Na pytanie czemu nie płaci ZUS-u można usłyszeć, że teraz tak się firmę prowadzi nie wspominając juz o potrącanych składakach na komornika a które nigdy do komornika nie dotarły,czysta kradzież i na to są dokumenty.Żal mi tylko tych chłopaków co nadal dają się robić w .....Panie Wieczorek...miał Pan super ekipę kierowców,czemu pozwalniali się starzy pracownicy jak Gołota,Szmuc,Wodecki,Mijagi,Wujo,Otrząsek ....tylko przez Pana bo nie umie Pan uczciwie zapłacic za wykonana pracę.Mam nadzieję, że juz nie długo skończy się Pana era bo firma raczej długo istnieć juz nie będzie.

Tak55Nie1
@kierowca

Zgodnie z regulaminem forum Gowork.pl publikowanie danych osobowych jest zabronione, dlatego proszę, abyś następnym razem w swojej wypowiedzi nie wymieniał pracowników firmy z nazwiska. Wspominasz też, że pracodawca nie opłaca składek. To poważne oskarżenia dlatego proszę, aby publikowane informacje były prawdziwe i aktualne. Rozumiem, że problemem są też niskie zarobki i brak terminowych wypłat. Jak długo trwa w taka sytuacja w Firmie Tobi Tomasz Wieczorek?

@kierowca

Jeżeli to jest prawda to proszę się przedstawić z imienia i nazwiska nie kryć się pod pseudonimem - trzeba być uczciwym i odważnym człowiekiem. Pokażemy dokumenty firmy a Pan/Pani swoje. Pisze Pan/Pani kłamstwa i oszczerstwa: 1-firma tobi tomasz wieczorek nie zatrudnia pracowników od ponad 10 lat 2-pisząc rzeczy o moich osobistych sprawach narusza pan moje prawa a pisząc o moim dziecku w ten sposób jest pan człowiekiem bez honoru , prostakiem i zwyczajną świnią , nie obrażając świni w tym wypadku ( 2 miesięczne dziecko jak ci nie wstyd ) 3- masz komornika - to płać alimenty nie zrzucaj tego na innych - facet załatwia swoje sprawy sam. -piszesz o innych kierowcach : Nie wiem czy uważali cię za kolegę ale: Jeżeli to jesteś Ty (usunięte przez administratora). kierowca który niespełna 3 miesiące temu wzywałeś serwis bo zniknął olej a ty nie umiałeś go sprawdzić ( nie wiedziałeś gdzie jest bagnet)i okazało się że brakowało 30 litrów oleju - na 34 w silniku w SCANIA- to co ty jesteś za kierowca !!!! Uwaga firma serwis mobilny wzięła na siebie , nawet premia nie została wstrzymana mimo faktycznej winy kierowcy w Tzw.. Obsłudze codziennej -Tych przykładów jest sporo - ostatnio na 2 miesiące 14 dni pracy i chcesz premie -pytam za co? Wymienieni kierowcy - poza R.U. Który poskarżył się do PiP o dni urlopu, która z kolei stwierdziła rację firmy , a sprawa w SP jest w trakcie rozstrzygnięcia , RU któremu b dużo pomogłem , trudno uważam że został napuszczony , to pozostali rozstali się z firmą z powódek osobistych , nie będę tu opisywał każdego z osobna bo oni wiedzą i prezes , oraz ja jako prokurent wtedy w spółce której jestem też pracownikiem , wspomnę tylko RS który 6 miesięcy się leczył bo na motorze w górach prywatnie skręcił kolano (posiadam film) firma pomogła a potem 4 miesiące rehabilitacji i firma znowu pomagała poprzez dofinansowanie drugiego kierowcy żeby RS miał za co utrzymać rodzinę , niestety po wyleczeniu mając jechać pierwszy raz sam odejście i to przemilczę . Tak wygląda ta zła firma , źli ludzie... pozostali kierowcy odeszli zgodnie z zasadami i zawsze mają prawo powrotu bo zachwali się jak normalni ludzie - każdy ma prawo zmienić pracę - tylko po co palić mosty?

TakNie18
@kierowca

Proszę administratora o udostępnienie danych : @kierowca,kamila , pracownik ,xxx z powodu naruszenia moich dóbr oraz rozpowszechniania nieprawdy , Oraz wstrzymanie możliwości wpisów na firmę tobi tomasz wieczorek gdyż firma nie ma pracowników a takowi się tu wypowiadają co jest nieprawdą.

TakNie3
@kierowca

Poza tymi wszystkimi oskarżeniami każdy chce więcej zarabiać najlepiej nic nie robiąc , każdy ma oczekiwania wygodnego życia to zrozumiałe dla wszystkich , każdy może zmienić pracę , ale wielu ludzi tu piszących nie potrafi uczciwie pracować i wypełniać obowiązki kierowcy , wielu jest takich co koła nie zmienią .... bo nie potrafią , nie znają się na tachografie a przechwalają się gdzie nie byli co nie robili po czym życie weryfikuje umiejętności i sflustrowani napiszą w internecie to wtedy bedą bardziej męscy ( oczywiście anonimowo) każdy który przychodził do pracy był informowany o stawce i zasadach wypłaty , przez kierownika i prezesa , co miesiąc pobierał pensje lub przysyłał np żonę dostał regulamin gdzie wszystko pisało nikt nikogo nie zmusił ,jak to jest że ktoś pracuje 6 lub 12 miesięcy lub kilka lat wszystko się zgadza i nagle wszystko nie tak i zaczyna się wylewanie pomyj - rozumie że ktoś ma racje i pisze przedstawia się , ma dokumenty idzie do Sadu bo coś nie gra... cześć kierowców starych odeszła np okazało się że w Belgii jest stacja gdzie dostaje się pieniądze za zatankowanie jak to wyłapaliśmy to się okazało że przestało się opłacać firma straciła kilkaset tysięcy , a kierownik został zwolniony , nikt tego nie widzi bo to czyjeś i można rozkraść. Dla normalnych i mądrych ludzi informacja żeby pytać pracujących kierowców powiedzą jak jest naprawdę zarobki reasumując od 5500 do 9200 na rękę w zależności od pracy ale nie w firmie Tobi Tomasz wieczorek jeszcze raz napiszę bo tu nie ma pracowników

TakNie20
@Agnieszka

Nie ukrywam że czekam na opinie kierowcy który pojechał jako 2 kierowca na próbę autobusem 3 letnim i w Budapeszcie zahaczył o drzewo mając znaki z pasażerami , dach wgnieciony w połowie autobusu cudem szuby nie wypadły , dodatkowo uszkodził w innym miejscu zderzak , wymagania przed przyjęciem uuuuu po powrocie , gość zamiast przeprosić bo szkoda na około 50 tyś próbować się porozumieć bo wszystkim się może zdarzyć to zaczął straszyć kierownika działu autokarów , nie wypełniając dokumentów do szkody itd - to dygresja odnośnie super wpisujących się pracowników na tej stronie

TakNie6
@Tomasz Wieczorek

Winny się tłumaczy widac ze cala noc pan pisal komentarze zamiast przygotowac przelewy na 10go wrzesnia. pracownicy kolejny raz czekaja na swoje wynagrodzenie

Tak23Nie

podpisz sie pan pod DRIVER CENTER ktorym pan rzadzisz

Tak20Nie
qqq Nowy wpis
@Tomasz Wieczorek

Panie Tomaszu, prosze sie doedukowac, jaka pojemnosc miski olejowej ma Scania. Podpowiem, ze 34 litry wchodzilo do HPI.

Tak2Nie
Same fakty

Panie Tomaszu proszę o odpowiedź na następujące pytania: 1) Czy wszyscy kierowcy mają w wymaganym terminie (zgodnie z regulaminem zakładu) wypłacane wynagrodzenia oraz delegacje 2)Czy wszyscy kierowcy są zgłoszeni do ZUS i mają wpłacone wymagane składki 3) Czy wszelkie potrącenia z wynagrodzenia na rzecz komornika zawsze były i są przekazywane komornikowi 4) Czy zatrudnia pan kierowców (czy któraś spółka w której jest pan udziałowcem), którzy jeżdżą pojazdami opisanymi TOBI

Tak19Nie
Zniesmaczony Nowy wpis
@Same fakty

Przypuszczam, że pan Tomasz nie zna odpowiedzi na żadne pytanie gdyż jak napisał w jednym poście jest tylko pracownikiem i to zapewne "szeregowym" zupełnie tak jak jeden szeregowy poseł który de facto rządzi krajem.

Tak17Nie
Byly pracownik Nowy wpis
@Zniesmaczony

Wypowiedzi Pana (usunięte przez administratora)w tym wątku - strzelil sobie w obydwa kolana. No coz... prawnik o 3 w nocy spal a Pan (usunięte przez administratora)sie frustrowal.

Tak17Nie
Byly pracownik

Witam (usunięte przez administratora) Chciałbym przestrzec wszystkich chętnych do pracy w tej firmie. Firma Tobi = Grupa Tobi = AMF 1 SP Z O O = DRIVER CENTER SP Z O O = OKAY TAXI ZUS w tej firmie płacony jest tylko i wyłącznie z kwoty brutto zarobionej przez pracownika. Obecny pracodawca DRIVER CENTER SP Z O O nie opłaca należytych składek co jest naruszeniem dobra pracownika - z tego tytułu każdy pracownik ma prawo do rozwiązania umowy w trybie natychmiastowym, wg art. 55 ust. 1^1 KP. W 2014 r. Sąd Najwyższy stwierdził, że brak odprowadzenia składek ZUS za pracownika stanowi istotne zagrożenie jego interesów i wypełnia znamiona ciężkiego naruszenia podstawowych obowiązków wobec pracownika (sygn. akt II PK 176/13) Administratorzy gowork: ten portal jest po to aby pomóc pracownikom czy nieuczciwym pracodawcom?

Tak52Nie
@Byly pracownik

Proszę się przedstawić jeżeli to prawda nie ma się czego bać ! To są pomówienia i nieprawda

TakNie15
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Kamila

To co wyprawia ta firma z kierowcami to nie mieści się w ludzkim pojęciu. Pozpstawieni są sami sobie przez kilka dni i mają to gdzieś. Pieniędzy też nie płacą w terminie, a tak na marginesie to wcale jeszcze nie zapłacili. Przepisy Kodeksu Pracy mówią że pracodawca nie może wstrzymać wypłaty należnych środków za pracę nawet o jeden dzień. Tą firmą koniecznie muszą zająć się prawnicy i PIP. Pozdrawiam koordynatora.

Tak22Nie
@Kamila

Nie wiem kim pani jest ale w regulaminie zakładu - nie w firmie Tobi bo tu nikt nie pracuje - jest maksymalny termin ostatnia środa miesiąca plus podstawa 10 go wiec proszę nie kłamać Poza tym panie nie jeżdżą aktualnie a biuro jest stałe od wielu lat wiec ......

TakNie9
Xxx

Mi lecą od lipca ponad 6 tys. A Wieczorkowski mówi że pójdzie za dzień 2 I mija tydzień za tygodniem

Tak19Nie
@Xxx

Proszę się przedstawić i napisać czy dostał pan pieniądze

TakNie6

Ta firma to kpina ! Nie dbają o pracowników, mają problem z płatnościami nawet za paliwo. Kierowcy nic nie znaczą i są traktowani jak własność. Nie trzymają się terminów, karzą pracownikom jeździć przeładowanymi samochodami, które dodatkowo nie są sprawne technicznie. Ich gwarancja, że samochody mają kilka lat to kłamstwo. Lepiej trzymać się od nich z daleka !

Tak28Nie
@Pracownik

Proszę podać jakim pan jeździł samochodem ? Nr rejestracyjny że twierdzi pan że auto było przeładowane ? I kiedy ?jeżeli to prawda to Kto kazał panu jechać bo w to to nikt nie uwierzy , po za tym w firmie najstarsze auta to 2013 jedno i potem 2014 kilka a reszta od 2015 i 16, oraz 2017 Jeździł Pan napewno w firmie Tobi Tomasz Wieczorek ? Proszę się przedstawić , Pierwsze słyszę o płatnościach za paliwo ? Gdzie kiedy - fakty co pan za bzdury pisze w spółce oprócz stacji wewnętrznej są 3 karty paliwowe plus karta kredytowa-zasilana on line na wypadek sytuacji w której karta paliwowa nie zadziała np kierowca pomyli pin, lub parking płatny albo pomyli stacje gdzie karty nie chodzą a opłaty drogowe tylko automaty. Poza tym napewno nie w firmie Tobi Tomasz Wieczorek pan jeździł ?

TakNie7
Barnaba

Przekonani jesteście, że firma nie zasługuje na pozytywne opinie? Łatwo się oskarża.

Tak8Nie3
Byly
@Barnaba

To są fakty !!!

Tak33Nie1
Brak Nicka
@Barnaba

Łatwo się oskarża, to fakt. Jest 12 sierpień i brak wypłaty na koncie za wykonaną pracę w lipcu.

Tak28Nie

Tak99Nie
Najlepszy

Racja. Nie zapominajmy Jeszcze o bialo czerwonych okay taxi które tez sa od pana ktory jest WLASCICIELEM wszystkich wyzej wymienionych firm. Szkoda ze na papierze jest ktos inny bo juz dawno powinni sie za niego zabrac

Tak53Nie1
Dejvid

A potem będzie płacz i zgrzytanie zębów. Amen

Tak10Nie1
Baran
@Dejvid

Patrząc na ilość otrzymanych uśmiechniętych buziek do tej opinii - była ona chyba najbardziej trafna i oceniała bieżącą sytuację w tej firmie. Była tak prawdziwa, że została usunięta w całości przez administratora - dno i porażka ;)

Tak23Nie
Zniesmaczony

Widzę, że zniknęło kilka wpisów przedstawiających całą prawdę o firmie Tobi . To ma być wiarygodny serwis? Z Tobi już nawet konfidenci odchodzą a tu być może niebawem zobaczymy wpisy przedstawiające firmę w samych superlatywach. Żenada

Tak29Nie
Kierowca

Nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora)

Tak57Nie2
Moki

Nigdy więcej.

Tak35Nie
Baran

Riki tiki powinieneś współczuć Gosi I ja wesprzeć

TakNie5
F.

Przestrzegam Wszystkich kierowców autokaru przed pracą w tej firmie

Tak55Nie
Michał
@F.

Dla czego Panie Mariuszu F.? Bo jest w zimę miło wyjazdów na chińczyka?

TakNie5
Mariusz. F
@Michał

Haha, chłopaki mi mówili że Pan coś tu wypisuje na mnie. Niestety to nie mój komentarz. Ja byłem zadowolony, tylko to jak mnie potraktowaliście przy zwolnieniu mnie lekko poddenerwowało. A to było tydzień później. Pozdrawiam Panie Michale. Mariusz F.

Zaciekawiony
Nazwa działu: Finanse

Jak jest faktycznie ? Spotkałem kierowcę który chwalił sobie pracę w tobi . Mówił że kasa na czas , dostali jakieś premie za spełnienie warunków z kartki czy coś takiego . Zestaw widziałem praktycznie nowy . I podobno o wiele lepiej się zrobiło po zmianie kierownika .

TakNie17

Tak33Nie
Moki

(usunięte przez administratora)już stamtąd ucieka

Tak5Nie
Kolo

(usunięte przez administratora) nie polecam nikomu.

Tak67Nie
Andrzej
@Kolo

Dziad to ty jesteś.Załóż firmę i pokaż,że nie jesteś dziad.Zrobiles prawo jazdy i na tym koniec edukacji bo nawet kultury cię nie nauczyli. Narobiłeś bagna, wywalili i teraz piszesz głupoty.Jak większość tutaj niedouczonych pijaków.

Tak3Nie59
Radek
@Kolo

A co z płaceniem składek ZUS

Tak45Nie
Łukasz z Bielska

Witam. Potrzebuję dodatkową pracę C+ E . Hds i reszta innych kwalifikacji. 20 lat za kółkiem. Praca " wokół komina" . Czy w tej firmie można jakoś ugryźć taki temat czy tylko pełen ogień z etetem. I czy takie rozwiązanie jest tam w tej firmie możliwe, a jeżeli tak to co o tym sądzicie. Pytam osoby które mają rzetelne pojęcie o tej firmie. Pozdrawiam

Tak2Nie5

Olek

Dno

Tak44Nie

@Olek

Bardzo Cię proszę, żebyś rozwinął swój komentarz. Póki co ciężko się zorientować, co dokładnie masz na myśli. Dlaczego masz taką opinię o pracy w Firma Tobi? Jeżeli uargumentujesz swój wpis, będzie to istotna wskazówka dla zainteresowanych użytkowników. A może przy okazji uda Ci się znaleźć również jakieś pozytywne strony zatrudnienia w tym miejscu?

Tak1Nie

Narkoman

Nie polecam pracy w tej firmie bardzo słabe wynagrodzenie. Wszyscy z ambicjami dawno tam nie pracuja... Juz teraz firmy z okolicy placa srednio 1000zl wiecej za mniej dni spedzonych w trasie...

Tak74Nie
@Narkoman

A jak oceniasz atmosferę panującą w Firma Tobi Tomasz Wieczorek? Jest to aspekt, który ma olbrzymi wpływ na satysfakcję z pracy. Wiele osób przed wysłaniem CV chciałoby wiedzieć, jakie realia może napotkać. Twoja opinia może być dla nich bardzo pomocna.

TakNie2

Gruby

Pracuję w Tobi od 4 lat. Zastanawiam się skąd biorą się tacy ludzie i takie brednie wypisują. Jeśli chodzi o kasę to na co byłem umówiony na początku to teraz mam dużo więcej. Jeśli chodzi o pracę to wiadomo ,że za leżenie nigdzie nie płacą, może nie jest lekko, ale jakoś ciężko też nie jest. Praca zgodna z przepisami tacho. Jeśli chodzi o samochody to jeździmy głównie nowymi pojazdami które są serisowane na bieżąco. W 100% mogę polecić tego pracodawcę.

Tak9Nie18
@Gruby

Pracujesz 4 lata czyli zarabiasz 40 wyjściowej + 4 stazowego + 2 wyżebrałeś czyli 46€ ulala gruby hajs trzepiesz

Tak81Nie

@Szczęśliwy

Co Cię obchodzi moja wypłata?Za uczciwą pracę dostaje godna wypłatę.Od jakiegoś czasu został wprowadzony system premiowania i większość z nas ta kasę dostaje. Jeśli bym nawet miał 70 € dniówkę to i tak Ci nie powiem bo to moja sprawa.Jestem zadowolony

Tak5Nie8

@Gruby

70€ haha nie musisz mi nic mówić pewnie ze to twoja sprawa ale fakt jest taki że nawet 50 nie masz!!! Mniejsza o stawkę. Dla ciebie to godna zapłata ok dla mnie nie. Premia jest ale punktów w książce ile jest żeby ją dostać? No i terminy wypłat delegacji bez terminu, zdarza się tak że przyjedziesz w nieodpowiedni dzień, wyjedziesz też w złym dla ciebie dniu i wypłatę odbierzesz w kolejnym miesiącu. Jeśli twój nick to nie zmyła i pracujesz 4lata to pozdrawiam Cie Pawełku

Tak66Nie

@Szczęśliwy

Tomuś pizdo już przestań (usunięte przez administratora) głupoty.I nie mam na imię Paweł leszczyku z zadupia

@Gruby

Gruby co ty tak ciśnienia nie trzymasz?Kultura ci obca widzę no cóż inni ocenią. Dlaczego tak brzydko do mnie mówisz i mnie obrażasz? A co niby mówię takiego? Forum jest z myślą o ludziach którzy myślą o zatrudnieniu się u pana Tomka a twoje racjonalne fakty ograniczają się do Jazdy zgodnie z tachografów Nowe samochody a reszta twoich argumentów to jaka? "mam dużo więcej niż się umawiałem... za leżenie nigdzie nie płacą może lekko nie jest ale ciężko też nie" ehh... Fakty i konkrety a nie ze tobie pasuje możesz w rzeczywistości być właścicielem, dyrektorem, kierownikiem i wiadomo że potrzeba pracowników więc wszelkie brednie będą wypisywać aby tylko kogoś zainteresować. - kierunki to Anglia,Belgia,Holandia,Francja,Szwecja,Włochy -W większości wyjazd i powrót(parę robót w kółkach) -Z Anglii przeważnie przerzut na kontynent i do domu -Większość weekendów w trasie (powrót w piątek nie znaczy że na weekend będzie się w domu) -45h w domu (często z zegarkiem w ręku),po 9h też można jechać -zdarza się że po zjeździe trzeba jeszcze komuś rozładować/załadować auto -większość stałych robót -samochody to praktycznie same MAN-Y -podstawa wypłacana 10-ego -delegacje do końca miesiąca ( nie znaczy że nie może być wcześniej, w grudniu co niektórzy dostali między świętami) -stawki niby uzależnione od stażu ale faktycznie to nie idzie w parze ale 5500-6000 przy 20-21 dniowkach(faktycznie jesteś w trasie 24-25 wynika to z tego że dobę liczą od godz wyjazdu do godz powrotu dzięki temu tydzień ma 6dni -Są 4 widełki delegacji 1/4,1/2,3/4, i pełna dieta To tak co mi do głowy przyszło o atmosferze i podejściu do pracownika nie wypowiadam się. Zwolnilem się ponieważ niakceptowalny był dla mnie późny,bliżej nieokreślony termin wypłat i niegodna dla mnie wysokość diet

Tak82Nie

Prawda boli
@Szczęśliwy

@Szcześliwy napisałes szczera prawde na temat firmy NIE POLECAM NISKIE ZAROBKI. CHYBA NAJGORSZA FIRMA Z OKOLIC BB

Tak92Nie

SEBO_DRIVER
@Gruby

Serwisowane na bieząco ??? Przez kogo ? Wielkiego (usunięte przez administratora) i bande nieudaczników udających mechaników ?, pierwszy raz w życiu usłyszałem od pseudomechanika : znajdz mi przyczynę to naprawię", dlaczego serwis nie prowadzi napraw aut osób trzecich ? bo gwarancja do wyjazdu z hali od bramy już powrót na reklamacje, to wy kierowcy(usunięte przez administratora) na tą bande nieudaczników zwiących się mechanikami a na deser usłyszysz od (usunięte przez administratora) że masz obciążenie za jakieś uszkodzenie auta, ale powiem szczerze(usunięte przez administratora) może se (usunięte przez administratora) zwanym (usunięte przez administratora) a nie obciążyć kierowce za cokolwiek, jedyną instytucją która ma takie prawo jest Sąd ...

Tak65Nie

SEBO_DRIVER
@Szczęśliwy

Szczęśliwy tu masz rację diety to jakaś jałmużna a nie godna stawka, na pieniądze czekam już 1,5 tyg i do tej pory nawet się nie odezwali z łaski że ktoś wysłał czy nie ...

Tak63Nie

Karawela

Nie polecam tego pracodawcy, wyplaty nie terminowo, o podejsciu spedytorow do kierowcow nie wspomne.

Tak51Nie1

Jarosław

Nie polecam

Tak74Nie1

Ewa

@Dablju Drogi Użytkowniku, darujmy sobie złośliwe komentarze na temat tego co, czy w jaki sposób piszą inni. Zamiast tego, chciałabym Cię zachęcić, abyś napisał o tym, jak przebiegała Twoja współpraca z firmą Tobi Tomasz Wieczorek. Nie róbmy w wątku niepotrzebnego bałaganu, aby inni, zainteresowani pracą w tej firmie użytkownicy, mogli znaleźć konkretne informacje.

KIEROWCA TOBI

Witam kolegów po fachu. Ja mam zgoła inne wrażenia niż poprzednicy. Fakt roboty jest od groma i czasem jest nerwowo ale za każda wykonana prace dostajesz kasę tak jak się należy. Wypłaty są takie jak u wszystkich czyli u jednych masz niższa podstawę ale za to dniówki większe, u drogich podstawę większą a dniówki mniejsze tak czy siak na jedno wychodzi. Co do umów to mam umowę na czas nie określony jak większość kierowców. Pytanie: czemu nie wszyscy mają takie umowy ? może dla tego że większość nowych kierowców nie umie dojechać do Zgorzelca. Ja się nad tym nie zastanawiam bo szkoda czasu, z tego co wiem po trzech miesiąca jak się sprawdzisz i pokarzesz co potrafisz to z niczym nie ma problemu.

Tak3Nie3
Dablju
@KIEROWCA TOBI

Ty potrafisz poprawnie pisać " pokazesz" a o jeżdzeniu i dobrej atmosferze w firmie piszesz ....

Tak6Nie

Ewa

@Rozmaryn, moim zadaniem jest uzyskiwanie konkretnych informacji na forum, gdzie inni poszukują pracy, być może też w Firma Tobi Tomasz Wieczorek. Dlatego ważne jest, żeby dodając komentarz zamieszczać prawdziwe informacje, które być może przyswajają inni.

Ewa

@Rozmaryn a skąd wiesz, że @Kolo ma dokładnie to samo do powiedzenia, co @Chowak? Każdy z nas jest inny i powody wydawania osobistych opinii tak samo. Dla osób, które nie pracują w Firma Tobi Tomasz Wieczorek wielość opinii opartych na konkretnych informacjach jest naprawdę ważna.

Tak1Nie1

Rozmaryn
@Ewa

Skad wiem? Bo czytam ze zrozumieniem... "Dziad Trans" takiego slowa uzyl @Kolo czyli potocznie nazywana firma transportowa w ktorej placi sie niskie wynagrodzenie za wykonana prace... Ps. Ewa ciekawa masz prace tak pozatym haha

Tak15Nie1

Na Sucho

Nie polecam

Tak23Nie1
Ewa

@Kolo, mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Trochę ją rozbudować? Dlaczego nie polecasz pracy w Tobi? Jakie czynniki wpływają na to, że pracuje bądź pracowało się Tobie tam źle? Czy widzisz jakiekolwiek szanse na to, by praca tam z czasem stała się atrakcyjniejsza?

Rozmaryn
@Ewa

Po co to glupie pytanie? Przeczytaj co napisal @Chowak i wszystko w temacie...

Tak8Nie

Bolo

W każdej firmie zdarzają się gorsze okresy. Ale może są inne powody rotacji, nie związane z firmą?

Art
@Bolo

Tylko że tutaj od dłuższego czasu jest gorszy okres a wręcz co miesiąc jest coraz gorzej.Nawet Ukraińcy nie chcą tu pracowac. A w te inne powody nie wierz!! Oficjalne powody rezygnacji jakie podają kierowcy mijają się z rzeczywistością. Prawda jest taka że każdy ucieka bo zarobki bardzo słabe, większość weekendów w trasie, brak konkretnej daty wypłaty delegacji, niewolnicze podejście spedytorow do kierowców... No cóż dobrze to już tu było czas uciekać.

Tak29Nie

Zostaw opinię o Firma Tobi Tomasz Wieczorek - Bielsko-Biała