Dużo mówią mało robią pensje w ratach.,
Wysyłanie na urlopy bo brak pracy, brak organizacji... Odradzam.
Nowy wpis
byłypracownik
07.10.2019 14:49
Inne
Nigdy więcej takiej firmy....
BRAK ORGANIZACJI PRACY
pieniądze wypłacane w ratach po interwencjach telefonicznych
ODRADZAM!!!!
Uprzejmie Donosze
21.11.2018 16:51
Inne
Ciągle przestaje, wysyłanie na przymusowe urlopy, braki materiału, w umowie masz 1 a robisz wszystko od stolarza do hydraulika poprzez spawacza, wypłaty nie wypłacane na czas a osoby które były na wyjazdach do Niemiec/ Holandii czekają na kasę od miesiąca, brak jakiejkolwiek organizacji pracy.