Opinie o Mostostal Zabrze Konstrukcje Przemysłowe S.A. w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mostostal Zabrze Konstrukcje Przemysłowe S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mostostal Zabrze Konstrukcje Przemysłowe S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mostostal Zabrze Konstrukcje Przemysłowe S.A. w Zabrze

Karawan

Czemu ludzie z Gliwic się zwalniają, rodzinna atmosfera, przyjemna praca, wysokie zarobki. Uśmiechnięci majstrzy mili kierownicy i przedsiębiorcy prezes. Czego wam potrzeba misie pysie do szczęścia? Nawet premia jest tak niska ze jak jej nie ma to i tak się uśmiechasz od ucha do ucha.

gg

co Ty piszesz wiesz ile przyszło ludzi z innych spółek i są zadowoleni, dostali samochody służbowe do własnej dyspozycji bez limitu kilometrów, zero stresu o wynik i jeszcze można na boku coś dorobić.

Czo
@gg

Chyba z realizacjami pomyliłeś. Ta mez dużo ironii. Ktoś kto zamykał Kopexa przyda się do zamykania...

gg
@Czo

elektryka się rozwija - mają wszystko

Jaka jest kultura pracy w Mostostal Zabrze Konstrukcje Przemysłowe S.A.?

Były

W mostostalu nie ma kultury. Czego można się spodziewać po alkoholikach i dilerach spirytusu na dozorowych stanowiskach.

Małgorzata
@Były

hahaha co? Ale w firmie czy w godzinach poza pracą?

caryca

proszę tak nie pisać, są przestrzegane standardy nie tylko w zakresie kontroli alkoholowej ale przede wszystkim panuje miła rodzinna atmosfera w zgranym zespole fachowców

Czy w Mostostal Zabrze Konstrukcje Przemysłowe S.A. są szkolenia zewnętrzne?

Odpowiedź

Są Zawodowe, językowe, itd.

@Odpowiedź

Czy udział w takich szkoleniach w Mostostalu może wziąć każdy z pracowników? Czy może trzeba sobie na to jakoś zapracować? Jak często są one organizowane? Czy są płatne czy bezpłatne?

@Odpowiedź

Pracuje ponad 10 lat na hali i nikt z pracowników fizycznych nie miał żadnego kursu

Czyli w takim razie przyjmują osoby bez doświadczenia? :D

Jak długo trwa proces awansu w Mostostal Zabrze Konstrukcje Przemysłowe S.A.?

Wyślij CV i sprawdź się dowiesz a nie pytania zadajesz bezsensowne

Maria

To nie są bezsensowne pytania, bezsensowna to jest Twoja odpowiedź. Kto pyta nie błądzi. Nie każdy chce tracić czas na awans, skoro nie wiadomo ile to trwa.

SzczeryDoBolu

Jak sprzedajesz bimber po zakładzie albo handlujesz spirytusem to możesz bardzo szybko zostać kierownikiem wydziału lub zastępca. Taaaaaki fajny zaklad. Hahahha

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. Controllingu oferowane przez firmę Mostostal Zabrze Konstrukcje Przemysłowe S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
niepolecam.com

jestem po rozmowie o pracę za pomocą komunikatora. Wnioski: - probowano na mnie wymusić niższe oczekiwania płacowe - zapowiedziano mi kolejne etapy rekrutacji wraz z testami psychologicznymi. Uważam to za szukanie dziury w całym i stratę czasu kandydata. Praca ma być pracą, a nie spotkaniem towarzyskim. Z mojego doświadczenia wynika, że im rekrutacja jest bardziej wymagajaca, tym atmosfera w pracy jest gorsza. Szkoda energii.

Przeglądam stronę internetową Mostostal i znalazłam ofertę pracy na stanowisku Kierownika Zakładowej Kontroli Jakości: https://kariera.mz.pl/oferty-pracy/. Zastanawiam się, czy stanowisko jest nowe, czy ktoś wcześniej je zajmował? Jeżeli tak, co się stało z tą osobą?

prac
@Karolina

tam co chwile jest nowy kierownik bo nie wytrzymuja naciskow z gory

@prac

Jak to? Jakich nacisków? O co chodzi? Czyli co ile mniej więcej w Mostostalu zmienia się kierownik? Czy jak osoba na tym stanowisku się zmienia to wiąże się to z jakimiś zmianami dla pracowników?

spawacz

Witam, czy przyjmują spawaczy na własnej działalności, czy tylko pod zakład, jeśli tak to jakie są stawki? Jaka atmosfera panuje w firmie ? Posiadam 15 lat doświadczenia przy spawaniu konstrukcji, mostów itp (również tych zlecanych przez Mostostal, np. Stadion Slaski, Green Point i inne). Pozdrawiam

@spawacz

Ja pracuje na własnej. Stawka nie jest zła i przelew w terminie. Na atmosferę nie narzekam.

hanys

Byłem na rozmowie jako elektryk , po rozmowie o pieniądzach doszedłem do wniosku że oni nie szukają pracowników ale wolentariuszy.

@hanys

Jaką stawkę zaproponowano Ci w Mostostalu? Być może przy rozpoczynaniu współpracy stawki są niskie, ale istnieje możliwość otrzymania podwyżki/awansu - ktoś ma informacje na ten temat?

Kostek

Wiem jedno, że jeśli komuś nie odpowiada praca to może ją zmienić ale mając dobrą firmę i stabilną pracę to mało rozsądne.

Wkurzony

Beznadziejna firma.Brak szacunku do pracowników, (usunięte przez administratora) ,praca po godzinach bez zaplaty za te godziny. Często zwalnia się pracownikow przed osiągnięciem ochrony żeby nie pkacic odprawy emerytalnej.

Monter z hali
@Wkurzony

Święte słowa pan S ma zerowe pojęcie o tym co się dzieje na warsztatach (np laser uszkodzony pozycji brak a pan S (usunięte przez administratora) daje nierealne terminy i się obraża że jest problem z realizacją) premie coraz gorsze ,tych troki z bangladeszu traktują jak fachowców (hehehe) A pracowników wieloletnich maja za nic. Oby wujek (usunięte przez administratora)się obudził i wyrzucił pana S bo nasza firme czeka rychły koniec. Nie polecam......

@Monter z hali

Na publicznym forum Gowork.pl nie powinno się podawać danych osobowych innych osób nawet inicjałów, po których mogą być rozpoznani.Terminowa realizacja jest bardzo ważna, gdyż decyduje o wynikach i zysku. Piszesz, że dostajesz premie, choć nie są one wysokie. Czy inne bonusy do wynagrodzenia obowiązują w firmie i mogą to rekompensować?

Krystyna

Chyba jeszcze raz należy przypomnieć Ci o obowiązujących na zasadach. Nie wolno tu nikogo obrażać ani wyzywać - miej to proszę na uwadze, bo w przeciwnym razie Twoje posty będą po prostu usuwane przez administratora GoWork.pl. Zechcesz zatem - w sposób kulturalny - odpowiedzieć na pytanie, które zadał Ci @Andrzej? Czy w Mostostal Zabrze Konstrukcje Przemysłowe można liczyć na jakieś benefity?

bangol
@Krystyna

benefity to ci huia do pity ????

Sauron

Małymi kroczkami i dyr produkcji będzie za pana p. Pawle. To nie bierki a już szachy.

bienio
@Sauron

Jest to mozliwe

spaw

Praca nie jest łatwa jako spawacz. Na hali bardzo duże zapylenie chociaz jak popracujesz z 5 - 10 lat dostaniesz maske z filtrem spedglasa. Stawka to około 20 zł na godzine po kilku latach pracy. Technologia tj. WPS nie istnieje. Spawacz ma wyrobić normę jaka jest narzucona od x lat więc nie stosuje sie to wytycznych przez co powstaje ogromne ryzyko wypadku przy pracy dzwigu w puzniejszym czasie i jeszcze każą mu się pod tym podpisywać - nikt za to odpowiedzialności nie bierze ani spawalnik ani kierownik anie majster (czyt. poganiacz bydła) tylko spawacz a to juz powinno isc do do weryfikacji prok. Nie polecam - brak kultury dozoru , człowiek idzie do pracy bo musi , brak młodych ludzi z polski na produkcji nie wróży zakładowi świetlanej przyszłości.

@spaw

Czy w związku z tym, że pracujesz w szkodliwych warunkach dostajesz jakieś dodatki finansowe z tego powodu? Chętnie dowiem się także o innych benefitach i możliwościach podwyższenia wypłaty.

Spaw
@Marcin

Nie dostajesz nic więcej zadnego szkodliwego itp. prócz premii która raz ma 7% raz 3 % nie wiadomo z kad te różnice ale premia nie mobilizuje a wręcz przeciwnie....

piss
@spaw

zgadzam się z opinią o dozorze,poganiacze bez szkoły zostawali mistrzami z układów w zamian odchodzą dobrzy fachowcy ,którzy jak się odezwą stają się wrogami.sugestia dla zarządu ;rozgonić kliki bez wykształcenia.

doinformowany
@Spaw

Spawacze otrzymują podobno 12% dodatku szkodliwego a ślusarze 10 % ?

kacper
@piss

lalusie po studiach w rurkach nie nadają się do podejmowania męskich decyzji i odpowiedniego zarządzania twardymi charakterami.

Ciekawy

Witam. Na jakie warunki finansowe można liczyć w Mostostalu? I jaka jest atmosfera na hali oraz między działami?

Krzysztof
@Ciekawy

Warunki finansowe nie są złe. Zwłaszcza teraz jak zakłady nie mają roboty i zwalniają a u nas dalej robota idzie. Kierownicy na hali są normalni i ludzie fajni bo każdy każdemu pomaga jak tylko umie.

@Krzysztof

Byłem na rozmowie pana z którym rozmawiałem zwolnili czy się sam zwolnił... Nie wiem ale dzwoniła do mnie pani czy nadal jestem zainteresowany pracą mówię że tak tylko mówiłem ile chce zarabiać brutto..... A ona pyta to ile to było .... I po chwili cisza w tel. I odp. Porozmawiam z zarządem czy da się taka stawkę dać a ja chciałem tylko godna stawkę jak na XXI wiek.... 5 tys. Brutto czy to aż tak dużo jak na 15 lat stażu w zawodzie....

mrow

Zdecydowanie nie polecam pracy w tym miejscu. W szczegolnosci biurowej czy administracyjnej. Jedno mowia a 2 robia czlowiek pracuje to za jego plecami wystawiaja ogloszenie o prace na to samo stanowisko nie informujac o rym pracownika. Poza tym pewnia M. wielce wazna traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) ona wszydtko wie i umie i zrobi najlepiej wiec nie wiem po co jej pracownicy. Sloma z butow wychodzi.

Walewski
@mrow

Mrow, wystarczyło nie spóźniać się do pracy, wykonywać swoje obowiązki i słuchać przełożonego. To chyba nie pierwsza firma z której cie wywalili nie?

krystyna
@Walewski

Przyczytalam opinie. Ale sie nie dziwie jezeli pracownik jak kierowca samochodu dostawczego ST 5817N stawia samochod na 2, 3 dni 4 metry od okien budynku i lokatorze musza wdychiwac zapaszki tego auta to jaki moze ten pracownik byc, Nie zawsze jest winien pracodawca.Kazdy kulturalny kierwowca nie szuka miejsca postoju gdzie mozze przeszkadzac i utrudniac zycie lokatorum. Na marginesie samochod powinien byc zaparkowany od okien budynku mieszkalnego przynajmniej 7 metrow!!!!!!!!!

patriota

Witam. Mam pytanie odnośnie pracy jako kontroler jakości jak atmosfera wygląda w zakładzie no i na jakie warunki finansowe można liczyć??

Jan

To w tym dziale Mostostalu Zabrze szukają kierowników zmianowych, technologów i kontroli? Koronawirus wszystkich powalił czy pouciekali? Napiszcie proszę dlaczego takie zmiany i czy warto aplikować.

Techno
@Jan

Jasne że warto, nabierzesz doświadczenia, ciekawe projekty, kasa nie jest zła jak na realia polskich zakładów na rękę > 4. Jest dobrze zawsze mogłoby być gorzej. Polecam.

Erer
@Techno

Powyżej 4 net?

Jaka atmosfera jest między działami w Mostostal Zabrze Konstrukcje Przemysłowe S.A.?

Taka ,że nikt nie jest pewny czy jutro nie dostanie zwolnienia.brak stabilności

Joseph

Warunki pracy dobre, plus duzy kiedy mieszkasz w mieście to dobry dojazd z kazdej części Zabrza , ludzie na hali tez ok , gdy sie pojawia nowy to pomagaja ogarnac temat. Minusy sa 2 . Stara zaloga mistrzow zmianowym bez szkoly i kultury osobistej oraz najwiekszy to zarobki. Wiec ludzie z Zabrza pracuja w miastach ościennych a nie u siebie .

Heniek
@Joseph

A gdzie widziałeś teraz kulturę w pracy???zobacz na dyrektorów są młodzi ,ze szkołą i to więcej niż gimnazjum a kultura na poziomie kija od miotły

kaskader

Jeżeli uważasz ,że twoje życie pozbawione jest sensu, a każdy dzień przepełnia pustka i monotonia to najwyższy czas to zmienić….aplikuj do nas już dziś!! Gdzie od 3 lat kręcony jest w wielkiej tajemnicy przed radą nadzorczą wielki filmowy hit ,kto wie może i na skalę Hollywood. Reżyserem jest prawdopodobnie zaginione na Śląsku dziecko Bärei. Zwrot akcji, nieprzewidywalna fabuła, olbrzymia rotacja aktorska, scenografia za którą nie nadążają najwybitniejsi logistycy, scenarzyści z najwyższych półek stale dbający o pełny automat z kawą ,gdzie rodzą się w ciężkich bólach epizody zderzające świat „soli ziemi czarnej” i „jasia fasoli”.. Obsada gwiazdorska świeci niczym gwiazdozbiór oriona w jasny dzień ,jednak czymże jest to z popularnością znudzonego ,rzadko pojawiającego się na pierwszym planie reżysera. Niestety są i gorsze chwile, gdy naszego reżysera dopada niemoc twórcza.Cały zespół żyje w wielkim napięciu w oczekiwaniu na piątkowe pożegnania poprawiające Bärei humor całotygodniowych nieudanych ujęć . Sukces filmu jest gwarantowany , a z pewnością w jednej kategorii „charytatywna gra aktorska”. Jeszcze raz zapraszam do udziału w tej historycznej produkcji, mając na uwadze, że to film a nie serial ( i tu mam WIELKĄ NADZIEJĘ )

Renata

Jak tutaj się pracuje technologom? Dobre warunki pracy są oferowane czy lepiej coś innego szukać?

Jaś
@Renata

Warunki pracy dobre, płacy też i przelew zawsze o czasie. Na plus fundusz świadczeń socjalnych czyli wakacje pod gruszą i inne profity.

sośnirz
@Renata

super jest. nikt sie do nikogo nie (usunięte przez administratora). mozna robic co sie chce.

Zostaw merytoryczną opinię o Mostostal Zabrze Konstrukcje Przemysłowe S.A. - Zabrze

• Jak się pracuje w Mostostal Zabrze Konstrukcje Przemysłowe S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mostostal Zabrze Konstrukcje Przemysłowe S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mostostal Zabrze Konstrukcje Przemysłowe S.A.?

Mostostal Zabrze Konstrukcje Przemysłowe S.A.
2.1/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Mikulczycka 15
    41-800 Zabrze

Mostostal Zabrze Konstrukcje Przemysłowe S.A.