Opinie o Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda w Wejherowie w Wejherowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda w Wejherowie. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda w Wejherowie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda w Wejherowie w Wejherowo

Jaka atmosfera jest między działami w Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda w Wejherowie?

Poszukująca pracy Nowy wpis

Nie polecam tego pracodawcy. Miałam skierowanie na staż. Zostałam potraktowana jak śmieć przez P. kadrową. Mam 3 letnie dziecko uczęszczające do przedszkola i nie chcieli odemnie 100% deklaracji że zapewnie dziecku opiekę na czas choroby. Niestety nie byłam w stanie im tego zapewnić bo nie mam z kim zostawić córki podczas choroby. Od razu zostałam skreślona i jeszcze w.w Pani napisala mi na skierowaniu na stażu że to ja rezygnuje z stażu u nich i nawet nie napisała przyczyny. Przyszłym dziewczynom poszukującym stażu bądż pracy w tym zakładzie nie polecam. Dawno nikt mnie tak nie potraktował.

Poszukująca pracy Nowy wpis
@Poszukująca pracy

Wkradł się błąd. Chcieli odemnie 100% deklaracji odnoście opieki nad dzieckiem przez kogoś z rodziny w wrazie choroby.

Hela

Ja pracuje juz trzy lata i nie narzekam wypłata na czas godziny pracy spoko prezesowa ok wiec polecam

sprzedawczyni
@Hela

praca w biurze to całkiem inna bajka. wy nie macie remanentów na parę tysięcy do płacenia

Rafał
@sprzedawczyni

O co chodzi dokładnie z tymi remanentami? A jak ogólnie inne wrażenia, kontakt z szefostwem? I czy jako sprzedawcy macie wypłatę na czas? Bo często osoby z biura maja ją pierwsze na czas...i jakie inne nieprawiedpłowiści występują? Pojawia się tu taka opinia, a moja żona szuka właśnie pracy...pewnie jak zawsze chodzi o kasę?

sprzedawczyni Nowy wpis
@Rafał

w remanencie jest liczone wszystko nawet to co nie powinno być przykładowo remanent był robiony po pół roku i na jedną pracownicę wyszło ponad 1000zł pół roku minęło i znowu to samo. je żeli chodzi o wypłaty to były na czas ale to i tak najniższa krajowa, praca na zmiany jest nieraz jest tak i to często że pracę kończy się po 21 chociaż jest do 21 płacone i trzeba przyjść na 6 rano, jeśli chodzi o urlop to według kodeksu pracy powinno się mieć dwa tygodnie wolnego w jednym ciągu w społem jest to nie możliwe, nie będę pisała co trzeba robić z produktami żeby je sprzedać bo tym powinny zająć się sanepid parę lat temu afera była z biedronką że mięso nie świeże ale wszyscy zapomnieli o sprawdzaniu małych sklepów.

sprzedawczyni

nie polecam pracy w tym sklepie rok temu zwolniłam się a jeszcze spłacam kasę z remanentu a w nim było wliczane wszystko nie dość ze praca za najniższą krajową to jeszcze parę tysięcy do zwrotu na kilka sprzedawczyń nie piszę tutaj o innych nieprawidłowościach bo za dużo pisania by było

Zostaw merytoryczną opinię o Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda w Wejherowie - Wejherowo

• Jak się pracuje w Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda w Wejherowie?

Zobacz opinie na temat firmy Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda w Wejherowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda w Wejherowie?

Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda w Wejherowie
  • Pucka 12