Opinie o Constans O.K. Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Constans O.K. Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Constans O.K. Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Constans O.K. Sp. z o.o. w Gliwice

Lysy Nowy wpis

Dziad trans na całej linii jak tam proboszcz już gorzej nie trafisz kasa inna jak na rozmowie za urlop ucinają kasę za L4 placo poniżej 80%

Bercik Nowy wpis

W takim bagnie nigdy wcześniej nie jezdzilem. Trasy po x godzin, auta wraki i te dwa buce co wszystkie rozumy pozjadały a firma działa chyba tylko dzieki przypadkowi. NIE POLECAM

Gruby Nowy wpis

Podczas rozmowy wszystko cudownie. Trasy, czas pracy, przerwy, kasa. Wszystko super. Po miesiacu pracy okazalo sie ze to byly bajki z disney channel. Brud, smrod, (usunięte przez administratora) Najlepiej zebys w ogole nie chodzil do domu, zyl w budzie...

Kamil Nowy wpis

Witam, pracowałem w firmie na stałe 4 miesiące z groszem oraz po dziś dzień wykonuję sporadycznie zlecenia w formie zastępstwa ( Co samo w sobie świadczy, że współpraca jest dobra ). Firma jest bardzo elastyczna pod względem warunków pracy co było i jest dla mnie ogromnym atutem. Szefowie? Jak ogień i woda! Jeden spokojny - drugi nerwus jakich mało ;) Załatwią wszystko co trzeba i jak trzeba, więc na koniec dnia to się liczy. Sprzęt w firmie? Stary, wysłużony... Nowego actrosa nie szukaj. W zamian za jazdę "gruzem" jest wypłata najwyższa w całej konkurencji na dzień dzisiejszy. Co najważniejsza pieniądze są WYPŁACANE NA CZAS. Nie ma żadnych potrąceń z pensji, magicznych "usterek" za które musi zapłacić kierowca itd... Podsumowując: Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy i mogę polecić każdemu, kto nie boi się jazdy starszym sprzętem.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Constans O.K. Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora) bród i malaria. Unikać tej firmy jak ognia!

Iwona

Widzę, że za bardzo warunki tutaj Ci nie podchodzą, aż dziwię się, że z takim zdaniem wciąż tutaj pracujesz. Czemu twierdzisz, że te auta to złomy tak wgl., co z nimi konkretnie jest nie tak?

Przeguby na trytytkach
@Iwona

A konkretnie to że nie powinny przejść przeglądu. Właściciel weź już nie udawaj Iwonki czy Małgorzaty tylko wyp*erdol te auta na złom, zamknij firmę i przestań (usunięte przez administratora) ludzi bo ktoś ci guza kiedyś nabije. Lepiej moczyć jajca w szklance niż pracować w constansie.

Kierowca

Czyli nic się nie zmieniło od kilku lat to samo, czy odpowiednie służby zadziałają, mam poważne wątpliwości. Ja od roku czekam żeby PIP go skontrolował i nic , nie potrafią przeprowadzić kontroli bo pracodawca jest nieuchwytny .Bo jak widzi kontrolę to im drzwi nie otwiera i udaje że go w biurze nie ma a pism też nie odbiera.

Ciekawe który to napisał Remigiusz czy Piotr

@Kierowca

Nie wiem jak wam udowodnić rzeczowo, że się mylicie co do tych podejrzeń, po prostu spytałam i nie chciałam nikogo tym rozzłościć. :( A z tym PiPem to jak niby można robić w ten sposób na dłuższą metę? Bo to w takim razie oni chyba niezbyt są zainteresowani tym problemem. Ktoś inny alternatywnie warunków nie może skontrolować?

@Iwona

Wszystko, są w jak najgorszym stanie, ciągle się psują nawet na środku drogi auto potrafi Ci stanąć, weź się Remek zastanów, a nie za jakieś iwony się podajesz. Popytaj swoich kierowców jeżeli Ci jeszcze jacyś zostali co jest z twoimi zjeba..nymi autami nie tak, i dlaczego każdy z waszej firmy (usunięte przez administratora)

@Były kierowca

Co.xd Czemu Remek miałby za Iwonę się podawać, skąd wgl., my wykminił sobie takie imię? ;p No ale wracając to tego już całkiem nie rozumiem, bo skoro piszesz, że takie rzeczy się z nimi dzieją, że dosłownie na drodze to staje, to czemu nikt nie reaguje? Tutaj już chodzi o bezpieczeństwo przecież

@Iwona

Bo nie da się reagować, każdy błąd który im zgłaszasz to lekceważą, mówią dobra oddaj na warsztat, a auto dostajesz z tą samą rzeczą zepsuta co dzień wcześniej... Jak przewalasz u nich czas to mówią, że możesz sobie spać w aucie i za to nie płacą...

Jarosław
@Były kierowca

Czy te problemy ze stanem technicznym i czasem pracy były od samego początku? Zastanawiam się, jak przebiegała rozmowa rekrutacyjna, czy pokazywali auta i jakie tu płacą pieniądze, że znajdują chętnych do pracy?

kandydat na dziada roku
@Jarosław

Jak idziesz do pracy to bierzesz diagnostę ze sobą? Przykuwają uwagę " górami złota " jakie u nich " zarobisz " oczywiście na śmieciówce bo mało kto daje więcej jak najniższa na umowie to każdy zostaje do pierwszej wypłaty. A potem się okazuje że h*j nie pieniądz, o czasie pracy to na początku nie wiesz bo gadają że " lajcik będzie " i jak to oni nie płacą za ekstra godziny, to samo z autami, przychodzisz i słyszysz że masz jechać SG takim i takim, wchodzisz, odpalasz a tu (usunięte przez administratora) na kółkach, czyli w sumie jak cała ta firma. No ale trzeba przyznać że na święta przygotowani, choinka na desce rozdzielczej to w tej firmie " must have ".

@Jarosław

Te problemy były od początku i będą, z kasą też się zawsze spóźniali, (usunięte przez administratora) dwa. Właśnie nie znajdują pracowników, Ukraińcy i może z 3 osoby które nie chcą odejść bo robią w firmie odkąd ona istnieje i też swoje lata mają, każdy kto normalniejszy to już dawno (usunięte przez administratora) od tych brudasów

@Iwona

Wejdź do nich to się przekonasz, o ile Ci się nie rozpadnie w połowie drogi

Bambaryła
@Były kierowca

Spokojnie za niedługo już nie będzie constans ( (usunięte przez administratora) na okrągło ) bo zmienią nazwę i tak się to koło kręci ;)

Kierowca

Jakies informacje ma ktoś nt. Pracy kierowcy kat C ?

PanKierowca

A co chcesz wiedzieć? :)

@PanKierowca

Na przykład czy przyjmują? Jakie trasy i czy można normalnie zjechać do domu na odpoczynek. Bo to dla mnie ważne żeby ciągle nie siedzieć kółkiem. Napiszesz mi?

@Damian

Żartujesz sobie chyba z tym odpoczynkiem. Tam są wszystkie normy pracownicze łamane. Jak chcesz zacząć tam pracować to polecam coś mocniejszego niż redbull, a najlepiej w zestawie weź sobie leki na uspokojenie.

@Kierowca

To trochę słabo. Myślałem że jednak są jakieś przerwy na odpoczynek. Nikt się nie buntuje że taki zasów? Bo chyba to ludzie odczuwają?

@Kierowca

Nie w tej firmie, (usunięte przez administratora) od tej firmy jak najdalej, (usunięte przez administratora) łamią wszystkie normy kierowców

Były kierowca

Jak widzę moja opinia, została usunięta. A więc Panie Remigiuszu czy też Panie Pawle, jak zwykle łamane są zasady wszystkie, czas kierowcy, w tej firmie nie ma czegoś takiego, pracowanie po 16/17 h dziennie normalka w tej firmie, auta rozje...bane, wypłaty na czarno, z nikim się nie liczą i nic nie biorą pod uwagę, firma dziś zgłoszona do skarbówki, do inspekcji ruchu drogowego, i będzie zgłaszana non stop, za to jak traktują kierowców, nie polecam, omijać szerokim łukiem hatfu na te wasze pracę, człowiek zatrudnia się do niby netto, a jest dawany wszędzie na jakąś chujn...je banda oszustów, nie pozdrawiam.

kierowca
@Były kierowca

Tą fimą i jej układami to chyba tylko CBA

@kierowca

Myślisz, że serio by coś wykryli?

kierowca
@Iwona

Ty Remigiusz wiesz chyba najlepiej gdzie komu co i jak

Kierowca

Bo masz taki sam styl wypowiedzi jak ON

@Kierowca

Czyli polecasz mi żeby ewentualnie się z nim zapoznać? ;) Chociaż z tego co widzę jako byli pracownicy macie raczej słabe mniemanie o nim?

Pan Kierowca

Zdecydowanie unikać tej firmy. Samochody w większości ruina, o każdą naprawę trzeba się prosić. Obsługują same najgorsze kołchozy, typu Poczta Polska, Inter Marche. Atmosfera również kiepska - wieczne kłótnie o wszystko, wymuszanie pracy ponad to co było umawiane, (usunięte przez administratora) Kierownik Remik to synonim najgorszego szefa. Zero podejścia do ludzi, jedno mówi, a na drugi dzień wypiera sie swoich własnych słów... Nie polecam!

NieMaSiły
@Pan Kierowca

To akurat wszystko prawda. Muły z nich niesamowite, ciągle Gadki o spalanie a samochody w gorszym stanie niż wyglądają. O wypłatach w tej firmie zapomnijcie bo do niej jeszcze dokładacie. Jak ustalają pracę że masz być w domu to nie myśl że będziesz ( masz jeb*ć ) a o dietach za noclegi w kabinie zapomnijcie

@NieMaSiły

Jak to o wypłatach zapomnijcie? Nie dostajecie, czy są ale małe? A ja swojego namawiałam żeby tu składał papiery :/

@Magdalena

Jeżeli szanujesz swojego męża to wyślij go na magazyn czy pobliską produkcję. Zarobi więcej za mniej godzin, i nie zeszmacą go jak w tejże firmie

@NieMaSiły

Brak diet za noclegi w kabinie to nie wszystko. To co za kółkiem najniższa krajowa a inne prace załadunek, rozładunek itp 30% średniej krajowej. Bo właściciel wpisuje inne prace jako DYŻUR 30% .I dlatego kasa się nie zgadza .Unikać (usunięte przez administratora)

@Kierowca

Słabo. To takie trochę kręcenie z kasą dla pracownika. Jak może wpisywać dyżur jak to normalna robota. Próbowałeś to wyjaśnić z szefem?

@Damian

Z szefem to zapomnij o jakiejkolwiek rozmowie o udostępnieniu jakichkolwiek dokumentów też .Zawsze zasłania się RODO .

Magdalena

Męża szanuję bardzo, a myślisz, ze on kółko zdradzi dla jakiejś produkcji? Sam byś przeszedł z kierowcy na trybik do maszyny? Pewnie, że nie :)))

@Kierowca

Oj no chyba żartujesz. Rodo chroni Twoje dane osobowe przed obcymi ludźmi. Nie może Twój szefo chronić przed Tobą TWOICH własnych danych :D Ktos tu kogoś wkręca

@Magdalena

Dane pracowników są na wspólnej kartce drukowane dlatego nie chcą pokazać bo dane innych niby też tam są

@Anonim

A, to co innego.. No ale, dziwne, bo z tego co Kierowca pisze, to tam nie ma drażliwych danych, peseli. A imię i nazwisko kolegów to każdy przecież zna :0

Zostaw merytoryczną opinię o Constans O.K. Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Constans O.K. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Constans O.K. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Constans O.K. Sp. z o.o.?

Constans O.K. Sp. z o.o.
  • Wieczorka 33