Opinie o Alpineco Cleaning Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Alpineco Cleaning Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alpineco Cleaning Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alpineco Cleaning Sp. z o.o. w Gliwice

Odradzam pracę w Alpineco!!!!!Obiecują umowę o pracę a tak naprawdę w życiu pracownik ją nie dostanie, na co można liczyć to na umowę zlecenie i siedzieć cicho.....nie odprowadzają składek ZUS a jeśli już są odprowadzane to dziwne kwoty.P.Emila koordynator traktuje ludzi przedmiotowo upokarza bublicznie mając przy tym niezłą zabawę, a do tego jeśli ktoś jej nie spasuje to jej tekst cytuje: (usunięte przez administratora)irma to (usunięte przez administratora).Jak można pracować nie mając środków czystości bo szanownej Pani koordynator nie chciało się przywieźć,a przydział na miesiąc to dwa mopy ????jeśli chodzi o wypłaty to również (usunięte przez administratora) każdy z pracowników inaczej zarabia pomimo iż obowiązki wszyscy mamy te same.Trudne sprawy które są jej nie na rękę odsyła ludzi do P.Slawka i umywa ręce.Nigdy w życiu nie spotkałam się z taką firmą jak Alpineco.I myślę że tym wszystkim powinna się zająć odpowiednia instytucja.Ludzie którzy tam pracują to totalna zbieranina, na palcach jednej ręki można policzyć ludzi normalnych i bardzo pracowitych reszta to lebry i lizusy P.Emili

Pracowniku! Nie jestem panią A l. To po pierwsze! Jako że nie miałam kontaktu z pracownikami że względu na odległość od Gliwic. Nie miałam możliwości plotkować z pracownikami. Pani koordynator niejednokrotnie zle sie do mnie odzywała. Groziła karami itp. Nie są to zadne brednie tylko szczera prawda. Nigdy więcej współpracy z taka firmą.

Katarzyna Nowy wpis

Pracowalam na obiekcie w Gliwicach. Praca ok warunki ok. Płacą więcej niż większość konkurencji. Pierwszy miesiąc na UZ później jak się człowiek sprawdzi UP bez żadnych problemów jak ktoś wcześniej pisał. Przynajmniej na obiekcie gdzie ja pracowałem. Pracowałam na stałe ponad rok w tej firmie i dobrze wspominam ten czas. Aktualnie ze względu na sytuację rodzinną dorabiam tam w wolnym czasie w ramach dodatkowych zleceń i jestem zadowolona.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Alpineco Cleaning Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Agnieszka B. Nowy wpis

WItam, pracuje w firmie Alpineco ponad 2 lata - grupy mobilne. Napisze krótko - generalnie fajni ludzie i atmosfera, chodź jak wszędzie, narzekają Ci którzy chcą jak najwięcej zarobić i się nie narobić. Wypłaty zawsze na czas, a i nawet premie częściej niż rzadziej. Jestem zadowolona z pracy a co więcej, jestem w stanie dopasować swój grafik do opieki nad dziećmi, koordynatorzy zawsze są elastyczni i pomocni.

rafal.09.ewa@gmail.com Nowy wpis

Witam czy są przyjęcia Gliwice?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Alpineco Cleaning Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Czy w Alpineco Cleaning Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

O jak miło osoba,która wszędzie plotkowała na prawo i lewo u koordynatorki na kierownika, u kierownika na pracowników, u Kierownika Regionalnego na liderów. Bardzo wiarygodny komentarz.:) Ja jestem z koleżanką zadowolona z pracy, pracujemy ponad rok, zawsze był dobry kontakt z koordynatorem czy kierownikiem. Koordynator odbierał telefony nawet w nocy gdy zaszła taka potrzeba. A Pani piszącej komentarz Pani A. Życzę sukcesów w poszukiwaniu pracy???????????? Bo widać że ma dużo czasu pisząc tak wyczerpujące opinie????

Iśka

Dodam jeszcze że swego czasu byłam brygadzistką i miałam do czynienia z wieloma ludźmi.... Z tego co widzę po ,,negatywnych komentarzach,, to ludzie z nastawieniem ja nie muszę pracować... Nie ma nic przyjemnego w powtarzaniu jak co się robi i co należy do obowiązku pracownika . Jak najbardziej przełożony jaki kolwiek czy to brygadzista czy zastępca czy kierownik jest od tego aby pomóc i powtarzać nawet 100 razy ale litości do pracy przychodzi się dla pieniędzy i trzeba wykonać swoją pracę i też dać coś z siebie a nie tylko wymagać działa to w dwie strony... Obowiązek pracy za wszystkie zapomogi od państwa i sprawa rozwiązana + brak tych absurdalnych komentarzy ????

Iśka

Witam, pracuje w firmie Alpineco od 6 lat i jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie. Mam umowę o pracę, wypłaty są zawsze na czas. Kierownik oraz szefowie są w porządku tak więc z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę.

Jak długo czekaliście na odzew z Alpineco Cleaning Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Pracownica

Praca w Alpineco? Warto się zastanowić! Brak UoP. Bardzo zła komunikacja z panią koordynator. Troszke lepsza panem kierownikiem. Praca ok wypłata na czas.

Betty

Witajcie. Chciałam zostawić opinie na temat tej firmy, a konkretnie nt miejsca przy ul. Sowińskiego w Gliwicach. Jeśli macie tam trafić w najbliższym czasie, na pewno traficie na 3 cwaniary które same siebie nazywają "zespołem". Każda dodatkowa osoba która tam trafi nie należy do "zespołu". Można z nią robić wszytko. Dokładać pracy, krzyczeć, naśmiewać się w obecności obcych ludzi. "Zespół" posiada także "kierowniczkę" której zadaniem jest to aby "zespół" się nie przepracował. Większość pracy wykonują przypadkowe osoby które tam trafią. Wytrzymują tam od kilku dni do 3 tygodni max (tylko dla najcierpliwszych). Ale biznes się kręci. Jeśli chodzi o jakąkolwiek umowę, owszem owa "kierowniczka" wam obieca, ale się nie doczekacie. Pytania o mu umowę traktowane są jak zbrodnia. Za waszą dodatkową pracę "zespół" pobierze (usunięte przez administratora) pieniądze od pana Sławka za tzw nadgodziny których nie odpracowuje. Jestem ciekawa czy zarząd zdaje sobie sprawę z sytuacja jaka panuje w tym miejscu. Wytrzymałam tam 3 tygodnie i z tego co wiem byłam rekordzistką. Ciarki przechodzą mnie na samą myśl o tym miejscu i "zespole".

@Betty

Pracy dość dużo, jak za te pieniadze, ale do samej firmy nie mam zastrzeżeń. Wypłata zawsze na czas, z przełożonym zawsze się szło dogadac. Co do zespołu mam mieszane odczucia. Pracuje tam kilka ciepłych i pomocnych kobiet, ale za moich czasów pracowała tam starsza Pani, bliska koleżanka brygadzistki i to niestety był koszmar.. Psuła cała atmosferę i ekipę. Nagabywanie, kłamanie i fałszywośc…Przez tą kobietę odechciewało się człowiekowi chodzić do pracy, bo nigdy nie wiadomo co tym razem za oszczerstwa wymyśli. Ale z tego co wiem, to Pani T już tam nie ma wiec może i atmosfera się poprawiław

Km
@Betty

Co za bzdury..kobieto poniosła cię fantazja....nigdy nie pomawiaj osób i firm z palca wyssanych...FAKE NEWSY już nie są w modzie ..

Lusi
@Betty

Absolutnie nie zgadzam się z tą opinią pracowałam tam i jestem zadowolona.Jakbym mogła chętnie bym tam wróciła .

Zostaw merytoryczną opinię o Alpineco Cleaning Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Alpineco Cleaning Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alpineco Cleaning Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alpineco Cleaning Sp. z o.o.?

Alpineco Cleaning Sp. z o.o.
  • Łużycka 16 lok. 113
    44-100 Gliwice

Alpineco Cleaning Sp. z o.o.