Opinie o Mediatask Spółka z o.o. Spółka k. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mediatask Spółka z o.o. Spółka k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mediatask Spółka z o.o. Spółka k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mediatask Spółka z o.o. Spółka k. w Warszawa

KREŚLARZ

Przy rekrutacji na to stanowisko weźcie pod uwagę to, że stawki za projekty od min 5 lat są na tym samym poziomie, Prezesi odpowiadają że podwyżki nie są w polityce firmy, a w momencie kiedy inflacja wynosi 14% dostaliśmy właśnie informację o... obniżkach stawek, ponieważ muszą 'zadbać o swoją marżę'. Więc nie liczcie na traktowanie pracowników podmiotowo i jakikolwiek dialog.

:O
@agfa

Zima to już jest od dawna i nie widać szansy na poprawę. Ta cała giełda to też zły pomysł w takim okresie. Trzeba stać i polować, niby są teraz jakieś sloty (konkretne godziny) kiedy projekty wpadają, ale bardzo ciężko sobie życie zorganizować w takiej sytuacji. Większość cen jest zaniżana, albo po prostu nieopłacalna, bo materiały do kitu, albo budynek konstrukcyjnie trudny, ale na to już nikt nie patrzy. Bo jak to jest w ludzkiej naturze zapomniał (usunięte przez administratora) jak cielakiem był. Wszyscy koordynatorzy to byli, wieloletni, kreślarze. No ale cóż...pensja wpada co miesiąc, nie wiem czy mają jakieś premie za zaniżanie czy nie. Co chwilę tylko chodzą na urlopy i informują kto ich będzie zastępował wkurzając tym bardzo. No świat się kończy! I Mediatask też zaraz padnie, to pewne!

Jaka atmosfera jest między działami w Mediatask Spółka z o.o. Spółka k.?

Trapez Nowy wpis

Firma lekko mówiąc wykorzostuje ludzi. Nie polecam .

kreślarz
@KREŚLARZ

Niestety, ale to wszystko prawda. Strasznie żenujące jest zmniejszanie stawek, kiedy utrzymanie (na własny koszt) swojego stanowiska pracy rośnie... Jeszcze gdyby to narzędzie optymalizowało czas pracy, to zrozumiałe byłoby chwilowe nie zwiększanie stawek za zlecenia, ale w tym przypadku - narzędzie z ogromną ilością błędów i dostajemy nagrodę - niskie stawki (sic!). Nie mówiąc już o ogólnie wzrastających kosztach życia. Szkoda, że tak się postępuje z ludźmi którzy sumiennie pracują od kilku dobrych lat. Cóż...czas na zmiany. Ktoś coś słyszał o konkurencyjnych firmach? Mam spore doświadczenie :)

@KREŚLARZ

Jeśli prezesi nie rozumieją rynku, to firma padnie lada chwila. Nikt nie będzie chciał w niej pracować, jeśli nie będzie go stać na chleb.

@kreślarz

Gdyby firma rozumiała potrzeby pracowników, a nie tylko własne nabijanie kabzy, to ludzie chętnie by w niej pracowali. A tak, to obecni odejdą i nikt nie przyjdzie na ich miejsce. Taka firma nie ma szans istnienia.

agfa Nowy wpis
@KREŚLARZ

czemu się zgadzam z przedmówcą? - bo to prawda a 'praca' w tym cyrku to kpina - uznaniowo dostaje się dostep do projektów zwłaszcza w zimę, kto ma szczęście jest w 50 % szczęśliwców a i od tych słychać że teraz nie bardzo jest z czym pracować. jakiś czas temu stracili klienta, potem drugiego teraz kolejny się wypisuje z listy a jakoś nowych - choć temat podobno był-że są - nie widać - także to chyba tylko mydlenie oczu

:O Nowy wpis
@agfa

Zrezygnowany

Hej, mam pytanie czy warto w ogóle aplikować? Profil firmy brzmi ciekawie ale ostatnie wpisy są niepokojące - jakieś obniżanie stawek itd. Jak to w tym momencie wygląda jeśli chodzi o zarobki? Pracowałem w biurach architektonicznych i płaca tam jest delikatnie mówiąc kiepska, a odpowiedzialność ogromna. Jeśli miałbym zarobić podobnie (czyli ok. 3k netto na pełny etat) to bym mimo wszystko rozważył - w końcu praca wydaje się bardziej luźna. Ale może się mylę. Warto? No chyba, że ktoś wie w jaką branżę uderzyć po architekturze by dobrze zarobić...

@Zrezygnowany

Opis firmy ciekawy, ale to niestety prawda z tym obnizeniem stawek. Przez kilka lat stawki były na tym samym poziomie. I nagle dostaliśmy narzędzie, które skraca czas pracy srednio o 10 minut. Super ???? Nastepnie info ze narzędzie kosztuje.... ????‍♀️Przy dzisiejszej inflacji.... I jasnej info od kierownictwa firmy że w najbliższej przyszłości nie będzie podwyżek,, dlatego jestem na etapie szukania innej pracy. Szkoda czasu

@Zrezygnowany

@Zrezygnowany No to jak się bardzo mocno postarasz zarobisz tu 2k / mies. netto tylko to jest bez ubezpieczenia i bez składki społ. bo to umowa o dzieło :)

@Zrezygnowany

Pamiętaj też że nikt Ci nie zagwarantuje że będą tematy dla Ciebie. Są miesiące że jest bardzo kiepsko z tematami wtedy ceny są jeszcze bardziej zaniżane. No i praca na programie który jest nie znany w Polsce.

@Gość

Czyli z deszczu pod rynnę. Pora się przebranżowić. 2k netto bez ubezpieczenia to jest jakiś śmiech na sali. Dają chociaż sprzęt i dopłacają do prądu?

@ak

To może chociaż potraktować to jako naukę programu i po nabraniu doświadczenia wyjechać za granicę za odpowiednio większe pieniądze?

@Zrezygnowany

Wydaje mi się że lepiej się nauczyć programu który jest znany w różnych krajach a nie tylko w Holandii. Zresztą możesz się zorientować to Floorplanner.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Mediatask Spółka z o.o. Spółka k.?

ak

Atmosfera jest zła ze względu na tragiczne zaniżenie stawek. Dużo poniżej najniższej krajowej.

Niestety nie w tym wypadku - minimum egzystencjalnego nie wypracujesz. Ludzie pracują naprawdę bardzo fajni i pomocni, ale płace są tragiczne. Frustrujące

Aplikowałeś do firmy Mediatask Spółka z o.o. Spółka k.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Nie ukrywajmy, większość interesują zarobki. Praca na akord, jedni pracują szybciej inni wolniej. Ale przeczytałam opinie i wyszlo mi, że taka mniejsza stawka to 30 zł na zleceniu za godzinę. Czy możecie to potwierdzic?

Kasia D

Oferujemy umowy o dzieło - nie zlecenie. Stawka godzinowa jest zróżnicowana w zależności od szybkości pracy, szacujemy że Współpracownik bezpośrednio po przeszkoleniu nie powinien zejść poniżej 20zł/h, 30zł to stawka średnia. Ekstremalnie szybcy Kreślarze wyrabiają nawet 80zł/h.

Makumba
@Kasia D

Współpracownik to może być SB a my tu PODWYKONUJEMY. Już dawno firma podjęła pewne kroki byśmy się nie czuli jej częścią. Współpraca zazwyczaj cechuje się dialogiem a tutaj raczej monolog. Stawka rzeczywiście zależy od tego jak jesteś szybki. U nowych podwykonawców jak w dzień zarobią 50 zł to już jest nieźle - jest mnóstwo materiału do opanowania a jeśli nie masz doświadczenia to łatwo Cię naciąć na niekorzystną dla Ciebie ofertę

@Makumba

Firma jak najbardziej podejmuje dialog ze współpracującymi z nami Kreślarzami za pomocą specjalnie utrzymywanego w tym celu komunikatora slack :)

Na początku wychodzi kilka zł za godz., po paru miesiącach wdrożenia (jeśli się ktoś wdroży) może być 20 zł/h (brutto). Nie ma kokosów, zarobki są oparte o stały przelicznik, bardzo niski (lepiej się zapoznać przed rozpoczęciem pracy). Wynagrodzenie to największy minus tej pracy, trudny do przeoczenia. Drugim są problemy z systemem, zabierające sporo czasu, a nie brane pod uwagę przy wynagrodzeniu (obejmuje samo rysowanie). Za dużo jest zrzucone na rysownika. Są też plusy - sama praca fajna, zdalna, w wybranych godzinach oraz duże wsparcie pracowników, którzy są bardzo pomocni.

około 13zł za godzinę

@Gość

zgadza się

nie, nie możemy - bo jest niżej

Mudżina
@Kasia D

Jak możliwe jest osiągnięcie 80zł/h? Pytam serio, bo 15 minut zajmuje samo przygotowanie projektu - utworzenie go w aplikacji, przygotowanie i wgranie rzutów, przeglądnięcie materiałów (zdjęcia, rozszyfrowanie wymiarów, notatek z inwentaryzacji). Przy tych stawkach jest to fizycznie niemożliwe.

@Mudżina

To orientujesz się ile gdzieś tak się bierze za godzinę takiej pracy?

@Mudżina

w wypadku wykonywania dużych i specyficznych projektów Kreślarze osiągają takie stawki.

@Marta

średnio 20-30zł/h

Mudżina
@Kasia D

A jest możliwe przepracowanie 160h w miesiącu gdzie stawka wynosi 80zł za każdą? Bo jeden projekt na kwartał z taką stawką nic nie zmienia w ogólnym rozrachunku, który wynosi 20-30 zł brutto/h, co jest bardzo słabą stawką w 2022 roku.

@Mudżina

Zlecamy Kreslarzom projekty, które sami otrzymujemy, więc to zależy od tego jakie projekty sami otrzymamy. Kreślarze podjemujący pracę nad dużymi i skomplikowanymi projektami osiągają lepsze godzinówki, więc mają szansę na osiągnięcie lepszej średniej miesięcznej.

@Kasia D

Tak, ale bardzo rzadko, może z 2 razy w roku taki projekt się trafi... To nie sprawia, że nadrobi się za pozostałe, nisko wyceniane projekty.

Makumba

ludzie z tej firmy uciekają drzwiami i oknami... nie tylko ze strony podwykonawców ale również z pokladu samego MT. czy to przypadek? nie sądzę... praca dla tej firmy to prawdziwy odpoczynek od podwyżek bo tutaj ich nie dostaniesz tutaj tylko obniżki i to zazwyczaj Twojego wynagrodzenia także wspominana tu gdzieś średnia 30 zł raczej się zdezaktualizowala. praca zdalna owszem jak już coś zarobisz to płacą szybko problem tylko że nie ma projektów a to co się pojawia jest bardzo zaniżone w kwestii cena do ilości pracy.

@Makumba

Potwierdzam, jest tragiczna sytuacja. Szkoda tak dobry pomysł na biznes tak zniszczyć przez kompletny brak liczenia się z ludźmi. Brak godnego wynagrodzenia. Brak szacunku do drugiego człowieka. Odchodzą osoby które pracowały wiele lat, serce oddały firmie i swe zdolności. Niedocenieni. Okrutne to!

Pumba

"Wielką zaletą pracy jest elastyczny grafik pozwalający dopasować godziny pracy do innych zajęć, takich jak studia czy opieka nad dzieckiem. Osoba zatrudniona może liczyć na atrakcyjne benefity czy zniżki dla pracowników. Firma organizuje kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy, zapewnia niezbędny sprzęt. Duża ilość stanowisk daje ambitnym osobom możliwość wspinania się po drabinie awansu, co oczywiście wiąże się z podwyżką. Idealny kandydat jest osobą pracowitą, komunikatywną i lubiącą pracę zespołową." Spodobał się opis? Niestety ale dotyczy on pracy w złotej literce "M" i kontrastuje z tym co oferuje Mediatask: - firma nie oferuje benefitów typu karta multisport, prywatna opieka medyczna itp. - od wielu lat stawki za projekty się nie zmieniły - niestety włodarze przegapili moment negocjacji z klientami i ciężko teraz się z tym przebić (po co mają płacić więcej skoro przez tyle lat było ok) - "góra" walczy o utrzymanie marży, niestety kosztem kreślarzy (obniżanie stawek za projekty w zamian za przymus korzystania z autogeneratora z bugami) - awansów nie ma i nie będzie - możesz pracować 1-2-5-10 lat i będziesz robił to samo - kreślił projekty za słabe pieniądze - aktualnie stawka za godzinę pracy wynosi 10-20zł brutto, gdzie w "złotych łukach" dostaje się ~18zł brutto na początek... Do tego należy dodać, że przy rysowaniu projektów korzystasz ze swojego sprzętu, we własnym domu (prąd) itp. Sumując koszty inflacji, podwyżek prądu wychodzi na to, że sprzedajesz swój czas za bezcen... Niestety po tylu latach zaczyna wychodzić, że firma Mediatask powstała jako przybudówka zagranicznej firmy Object&Co do wykonywania taniego outsourcingu i nie potrafi bez tej firmy samodzielnie istnieć, przez co dochodzi do impasu z podwyżkami. Jak nie da się wyrwać więcej "okruchów z Pańskiego stołu" to trzeba walczyć na swoim terenie. Przykre to, nie polecam - sam się dałem nabrać na krainę szczęśliwości w poprzednich latach, ale zdjąłem różowe okulary i szukam czegoś innego. Firmie życzę większej odwagi w walce o samostanowienie i większe otwarcie na ludzi, którzy pracują nie tylko dla siebie, ale również dla nich.

kreslarz
@Pumba

Potwierdzam, niestety to wszystko prawda. Podwyżek nie ma, za to obniżki wynagrodzenia - w zamian za korzystanie z narzędzia (autogeneratora) które jest w fazie testów...Też jestem na etapie poszukiwań innej firmy

kreślarz

Potwierdzam. Zwykle wychodzi ok. 10 zł/godz., żenująco i szkoda czasu

@Pumba

Szkoda że takie paskudne są tu warunki pracy, bo samo założenie firmy jest bardzo korzystne dla ludzi mających obawy przez covidem i przed przemieszczaniem się środkami lokomocji. Praca zdalna to wspaniały sposób pracy. Tylko że za pracą musi iść godziwa zapłata, nie mówiąc już o ubezieczeniu. Przecież pracownicy mogą zachorować, a nie będzie ich stać na prywatnego lekarza. Czy szefostwo ma w swoim dna empatię?

ak

Nie. Pracodawca nas morzy głodem. Stale powtarza że polityka firmy nie uznaje podwyżek.

@ak

Bez podwyżek i dramatycznie mało zleceń

Adrian
@Ania

To wypłata zależy od zleceń czy masz stałą podstawę bez względu od ilości roboty?

Adrian
@ak

Morzy głodem? To ile zarabiasz? Najniższą krajową że jest aż tak cienko? Pochwalisz się ?

@Adrian

Wypłata zależy od ilości przyjętych projektów, jest to praca akordowa.

@Weronika
@Adrian

Wypłata zależy od ilości zleceń, a niestety zleceń ostatnio jest bardzo mało...

Marzena
@@Weronika

Nawet w tych okresach, o których mówili, że ludzi do nich brakuje? Widziałam, że można nawet 150% stawki na projekcie zrobić, przewidujecie może żeby ta stawka jeszcze wyżej mogła podskoczyć czy raczej to niemożliwe?

@Adrian

10 do 20 zł za godzinę. Natomiast mają być obniżki właśnie.

Co wchodzi w socjal Mediatask Spółka z o.o. Spółka k.?

ak

Można za darmo oddychać :-)

Kasia D

Mediatask proponuje Kreślarzom współpracę w oparciu o umowę o dzieło, nie łączy się to z żadną formą opieki socjalnej ani benefitami.

Łucja
@Kasia D

dawno nie słyszałam o propozycji współpracy jak umowa o dzieło... jeszcze jakby dużo płacili by człowiek mógł sobie w razie czego jakieś ubezpieczenie wykupić...? a pewnie to najniższa krajowa?

Julia
@ak

Wow no to widzę bardzo fajny bonus;) A tak całkiem serio to czy prócz gołej pensji zdarzają się jakieś premie?

@Łucja

Wynagrodzenie zależy od ilości wykonanych projektów, więc tego jak szybko pracuje Kreślarz i ile czasu w ciągu miesiąca chce poświęcić na pracę.

@Julia

Mamy system powiększania stawek w okresach dużego obłożenia pracą, kiedy można zarobić 150% stawki na projekcie.

@Łucja

W praktyce raczej wychodzi mniej niż najniższa jakby sobie policzyć koszty utrzymania własnego stanowiska pracy, doliczyć urlop itp., ale w końcu możesz pracować gdzie chcesz, ile chcesz i kiedy chcesz (w weekend, Wielkanoc, Boże Narodzenie itp., na plaży na wakacjach z rodziną), więc wtedy oczywiście można zarobić trochę więcej, co jak wiadomo jest ogromnym benefitem :D

Na jakie benefity można liczyć w Mediatask Spółka z o.o. Spółka k.?

Zoom

Z mojej perspektywy kilku lat niestety na żadne (brak multisportu, opieki medycznej, sprzętu służbowego).

KREŚLARZ

za robienie projektów niekorzystnie wycenionych, czyli 'z gwiazdką' możesz wziąć więcej projektów na raz. Jeśli chodzi o benefity to by było na tyle.

Czy w Mediatask Spółka z o.o. Spółka k. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Kasia D

Cześć, w okresach dużego obłożenia projektami wprowadzamy systemy promocji, w których ceny projektów wzrastają jeśli są one wykonane zgodnie z warunkami promocji. W ten sposób najbardziej aktywni Kreślarze podbijają swoje zarobki.

kreslarz
@Kasia D

te promocję są tak z 2-3 razy w roku, zawsze albo w majówkę albo inny długi weekend, kiedy brakuję ludzi, którzy dobrowolnie spędzą ten czas przy komputerach. Na Święta czy inne okazję które w normalnej firmie są dodatkowo wynagradzane nic się nie dostaje

@kreslarz

tak, ale także we wrześniu oraz marcu

Tester

Odpowiadając na często padające tutaj pytanie – z tym ubezpieczeniem zdrowotnym czy emerytalnym to w Mediatask różnie bywa. Ja jako kreślarz wykonywałem projekty na umowę o dzieło i wtedy faktycznie nie miałem ubezpieczenia (ale za to kwota netto stanowiła ponad 90% kwoty brutto wynagrodzenia, bo przy takiej umowie nawet podatek dochodowy jest niewielki). Po około roku zostałem także testerem, a więc zacząłem uczyć kreślenia nowych ludzi – na te zadania dostałem już umowę zlecenia, a wraz z nią pełne ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne. Wiem też, że niektórzy kreślarze wykonują dla firmy różne inne zadania i one też są wykonywane na podstawie umów zleceń. Tak więc, jak komuś bardzo na tym ubezpieczeniu zależy, to da się je uzyskać. Wiadomo – nie od razu, bo najpierw trzeba się sprawdzić w podstawowej roli kreślarza. Warto taką chęć rozwinięcia formy współpracy zgłosić któremuś z pracowników firmy, to będą potem mieli Waszą kandydaturę na uwadze, gdy pojawi się zapotrzebowanie na nowych testerów czy jakieś inne role.

Kreślarz

Moim zdaniem bardzo przyjemna praca, daje dużo swobody. Można samemu zdecydować, ile danego dnia chce się przyjąć projektów do narysowania i dowolnie zorganizować sobie dzień. Rysuje się głównie pojedyncze mieszkania i domy trafiające na rynek nieruchomości, ale są też ogromne zlecenia jak np. wielkie apartament owce czy osiedla domków szeregowych. W tym ostatnim dziale projekty wcale nie są sezonowe, spływają w takiej samej ilości przez okrągły rok - wtedy kreślenie może stać się jedynym źródłem dochodu. Ja rysuję już tylko te olbrzymy i nie narzekam. Zarobki są zależne od ilości wykonanych projektów, z czasem rysuje się coraz szybciej. Dobrze zorganizowany kreślarz może spokojnie wyciągnąć 3-4 tys. zł miesięcznie, najlepsi podobno są w stanie zarobić jeszcze więcej, mnie się dotąd nie udało. Na pewno na szkoleniu i przez pierwsze 2-3 miesiące rysuje się wolno i zarabia się niewiele – trzeba się na to przygotować i nie zniechęcać zbyt szybko. Dla mnie jednak największą zaletą tej pracy jest możliwość jej wykonywania z dowolnego miejsca. Nie muszę dojeżdżać codziennie do pracy i mogę sobie w dowolnym terminie wyskoczyć na kilka dni w góry albo nad morze – po prostu zabieram wtedy laptopa ze sobą :)

@Kreślarz

uważam że jest to niezgodne z prawdą

Pracowniczka

Jestem wieloletnim pracownikiem. Od momentu mojego zatrudnienia sporo się zmieniło w firmie. Ilość kreślarzy/klienci/dostępność projektów = każda z nich wzrosła. O czym warto wspomnieć? Na pewno o tym co jest niezmienne - mimo wspomnianej wcześniej zmienności. 1. Można pracować z każdego miejsca na świecie + elastyczne godziny pracy. 2. Pracownicy są pomocni na każdym etapie Twojej kariery. Niezależnie od tego czy się jest stażystą, czy samodzielnym kreślarzem. 3. Możliwość rozwoju wewnętrznego. Wielu z doświadczonych kreślarzy dostaje propozycje zmiany stanowiska: na Koordynatora itp. Na początku zarobki były niskie. Trzeba jednak nabyć wprawy w operowaniu w programie. Szkolenie było profesjonalne i miałam super testera = opiekuna. Później jako samodzielny kreślarz musiałam wypracować sobie system i wczuć się w rytm. Ale jak już się złapie bakcyla: to jest potencjał do wysokich zarobków. Udało mi się wybrać na integrację na południu Polski. Fajna atmosfera z super ludźmi. Oby było więcej takich okazji!

Czy będzie jeszcze rekrutacja online na stanowisko kreślarza? Na razie rekrutacja jest wstrzymana.

@Zainteresowany

Trwa rekrutacja

@ak

Nadal trwa rekrutacja? Wyslalam zgloszenie tydzień temu i nie dostalam zadnej odpowiedzi.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Mediatask Spółka z o.o. Spółka k.?

ak

Nie ma żadnej podstawy. Zależy ile zrobisz projektów. Jeśli są projekty.

Czy Mediatask Spółka z o.o. Spółka k. zapewnia kartę multisportu?

Jan

Nie zapewnia.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Mediatask Spółka z o.o. Spółka k.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Kasia D

Kreślarze sami oznaczają swoją dostępność, co oznacza że jak chcesz to masz wolne ;)

O.K.Z

Pracuję na stanowisku Kreślarza od 7 miesięcy. Jak w każdej pracy ma ona swoje złe i dobre strony. Dobre chyba jednak przeważają. Pracuję z domu wtedy kiedy chcę, mam wsparcie innych kreślarzy, pracownicy Mediatask też są pomocni, ale za wyjątkiem jednej osoby nie są dostępni wieczorami i w weekendy a kreślarze pracują w różnych porach. Klienci też są różni i materiały na podstawie których mamy pracować są czasami źle zweryfikowane, ale ogólnie jest w porządku.

Alicja
@O.K.Z

@O.K.Z., dzięki, że piszesz o swoich doświadczeniach z Mediataskiem. Czy zechciałbyś podzielić się info o tym, ile Tobie udaje się wypracować oraz w jakim czasie pracy? Bardzo byś mi pomógł. Zdalna praca teraz jest w cenie.

O.K.Z
@Alicja

Pracuję około 20 godzin tygodniowo, mam czas raczej na małe, łatwe projekty. Wynagrodzenie to spore widełki, uzależnione od pory roku. Od 800 do 1600 zł miesięcznie.

zmarnowany czas

Piszę ten komentarz nie jako osoba pracująca w Mediatask, ale jako osoba, która brała udział w procesie rekrutacyjnym. Moja historia jest następująca: po paru miesiącach od przesłania do Mediatask zadania wstępnego, otrzymałam e-mail z zaproszeniem do następnej części procesu rekrutacyjnego, który polega m.in. wykonaniu 10 zadań przygotowawczych (ta część jest nieobligatoryjna) oraz 1 zadania testowego, od którego jakości wykonania zależy decyzja o podjęciu współpracy. Te 10 zadań wspomnianych wyżej pozwala na zaznajomienie się ze standardami rysunkowymi obowiązującymi w Mediatask, sposobie pracy, poradnikami etc., otrzymuje się również dostęp do aplikacji zarządzającej projektami. Ponadto można sobie przypomnieć jak pracuje się w samym programie Floorplanner - jest on naprawdę prosty w obsłudze, ale jednocześnie mocno niestabilny i kapryśnym oraz nie do końca przewidywalny (wykonanie w ten sam sposobu polecenia może przynieść dwa odmienne rezultaty i tak naprawdę nie wiadomo czym jest to spowodowane). Wiadomo, że Mediataska nie może odpowiadać za stabilność Floorplanera, jest to tylko narzędzie, które wybrali do realizacji swoich zleceń, ale trzeba pamiętać, że Floorplanner jako narzędzie pracy może sprawiać problemy, czasami zadanie, które normalnie wykonałoby się w 1h może zająć dwa razy tyle czasu. Wracając do meritum wpisu, wykonałam 10 zadań przygotowawczych (których wykonanie zajmuje średnio od 7 -10 dni), w wyznaczonym terminie nie otrzymałam materiałów do wykonania ostatecznego zadania testowego. Napisałam do osoby rekrutacyjnej w tej sprawie - zero odpowiedzi, w aplikacji zarządzającej projektami też brak odpowiedzi na moje komentarze. Podsumowując zmarnowałam czas, a nie otrzymałam nawet możliwości ukończenia zadania testowego i sprawdzenia czy nabyte umiejętności spełniają wymagania firmy Mediatask. Szkoda. Najbardziej rozczarowująca jest postawa osoby rekrutującej - brak odzewu i zainteresowania osobami, które uczestniczą w rekrutacji - zachowanie wielce nieprofesjonalne.

@zmarnowany czas

Dzień dobry. Bardzo dziękujęmy za podzielenie się opinią na temat wdrożenia do współpracy z Mediatask. Z naszej strony możemy tylko przeprosić za zaistniałą sytuację. Problemy o których Pani pisze wynikały ze zmian w funkcjonowaniu firmy który miały miejsce od sierpnia do października 2019 roku. Osoba odpowiedzialna za rekrutację i wdrożenie zrezygnowała ze współpracy i niestety pokłosiem tych zmian jest sytuacja w której się Pani znalazła. Zapewniam, że w tej chwili rekrutacja i wdrożenie przebiegają bardzo sprawnie, procesy zostały skrócone do minimum, i od kandydatów w dużej mierze zależy kiedy mogą rozpocząć współpracę z Mediatask. Zdarzają się sytuację, że już po dwóch tygodniach od przesłania zadania rekrutacyjnego, kandydaci podpisują umowę. Raz jeszcze bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności i zachęcamy do współpracy.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Kreślarze współpracujący z Mediatask są podwykonawcami. Forma współpracy to umowa o dzieło lub B2B

Zostaw merytoryczną opinię o Mediatask Spółka z o.o. Spółka k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mediatask Spółka z o.o. Spółka k.?

Zobacz opinie na temat firmy Mediatask Spółka z o.o. Spółka k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mediatask Spółka z o.o. Spółka k.?

Mediatask Spółka z o.o. Spółka k.